Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

http://www.louis.de/...tnr_gr=10024010

http://www.louis.de/...tnr_gr=10024015

jah, v lojzetu te pride taka vreca velik cenej, sam ce nujno rabs... Jest mam vrečo za krompir, pletena, pa zadrga prišita, vreča tehta nekaj gramov, premoči prej kot slej :), sam kaj ko je v vreči šotor, ki je v svoji vreči, plahta za podšotor in šotorsko krilo ter natikači. Več pa ne spravljam na kufer odkar imam stranske.

A gresta prot splitu, v kaštelu mata motozbor.

Te vreče so itak fajn, k so nepremočljive in jih potem lahko tudi u kempu uporabiš za kaj druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no če bi naročila preko spleta bi se splačalo, če ne mi je pa graz fulllll predaleč. Je pa torba ful robustna, tudi pač jo lahko namakaš v vodi po mili volji. Bova letos stestirala pa bomo vidli kako se bo obnesla. Če bi pa prej vedla bi pa res mogoče uno vzela. Ma kej čmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja pa ne greva na morje ampak bova mela road trip po Sloveniji, tko da bova po moje kr dostikrat mokra :-). To enih 5 dni potem pa na "dopust" v toplice :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no če bi naročila preko spleta bi se splačalo, če ne mi je pa graz fulllll predaleč. Je pa torba ful robustna, tudi pač jo lahko namakaš v vodi po mili volji. Bova letos stestirala pa bomo vidli kako se bo obnesla. Če bi pa prej vedla bi pa res mogoče uno vzela. Ma kej čmo.

Zakaj pa Graz? Po moji logiki je Villach precej bližje. .) Ali pa mogoče tam nimajo?

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

A mogoče ve kolko kil lahko daš na uni prtljažniček na givi maxia 52? Mislimo sicer 7kg šotor gor navezat. K nič ne piše kolko je max teža. Ne bi pa glih radi, da nam v kakem ovinku zgrmi šotor s prtljažničkom vred s kufra :P. Tko da kakšne vaše izkušnje bi bile zelo dobrodošle. Hvala

Jaz vsako leto na tak prtljažnik na maxi 52 dam vrečo z 20 kg, pa še v kufru je dobrih 10 kg, pa moram rečt da sem v devetih sezonah dobr zvozu. Je šlo tudi preko 150 km/h po avtocestah. To so moje izkušnje in ne govorim kar tja neki v prazno. Bl problem je pol k pridem po 3 tednih domov in moram peljat motor brez prtljage. Kar manjka tista teža ki se jo navadiš. Aja pa prazen motor ima okol 260 kg. Še tole: rekord imam izpred 6 let ko sem šel na Nordkap. S seboj sem imel 65 kg prtljage, pa poleg mene na motorju še žena.

Popravljeno . Popravil MARJA
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem strasnke kufre za FZ1 - N. Ima kdo kaj izkušenj s tem modelom motorja? Ve kdo za kakšne ugodne?

hvala!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če sm prou razumela maš ti naked verzijo, po moje glih kufri ne bojo neki najbolj lepo zgledali. midva sva jih glih učeri na cbfko dala, stranske od givi keyles 41 pa zgleda stvar kr glomazno. Mogoče bi kake torbe lepše zgledale. kej takega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napaka!. Ne iščem ravno kufrov, lahko tudi torbe ;) Pač karkoli, da bom lahko "več pakiral". Tele v Louisu sem že geldal, vendar ne rabim še zgornje torbe, ker imam kovček. Očitno bi bilo pa res najbolje, da se spravim kar v Graz in jih tam dejansko pogledam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sej majo tudi v tc-ju ful lepe torbe od givija, samo so "mlčk" dražje. Po moje zato k bolj ime plačaš, ne vem no. So pa verjetno torbe boljša izbira, k kufri res malo smšno zgledajo. je pa tudi odvisno kake vzameš, tej naši (E41) visijo ravno dol ob motorju, so pa uni, mislim da večji, 43 al neki takega k so pa tko malo nosilci bolj notr zaviti, pa mogče kej manj štrlijo. Si je pa to skori težko predstavljat dokler ne daš stvari gor. midva sva našega enih 5min gledala kaka beštja zgleda s temi kufri :grim. Se nam zdi ful tko smešn. Ku da bi se kr na enkrat zredil :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja pa po moje ni slabo it kr z motorjem, pa malo poprobaš kere bolj pašejo gor (če ti ne kej komplicirajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je bila tudi moja želja. Ampak v Louisu dvomim, da bo to izvedljivo. Načeloma me izgeld niti ne moti toliko, bolj me skrbi, do kam torbe pridejo, da ne bo kakšnih problemov z kakšnim drsanjem, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prjatu je to rešu tako da je kupu od givija nosilce za stranske kufre, pole pa tja naslonu tekstilne torbe, tko te ne skrbi da bi kam "primle", so pa nosilci mislim da tm okrog 90€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prjatu je to rešu tako da je kupu od givija nosilce za stranske kufre, pole pa tja naslonu tekstilne torbe, tko te ne skrbi da bi kam "primle", so pa nosilci mislim da tm okrog 90€.

Givi ima nosilce za kufre in za torbe. preveri na www.givi.it in vnesi svoj model motorja, pa boš vidla(vidu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napaka!. Ne iščem ravno kufrov, lahko tudi torbe ;) Pač karkoli, da bom lahko "več pakiral". Tele v Louisu sem že geldal, vendar ne rabim še zgornje torbe, ker imam kovček. Očitno bi bilo pa res najbolje, da se spravim kar v Graz in jih tam dejansko pogledam...

Louis je v Villachu, 100km iz Ljubljane, če je komu Graz predaleč.

V louisu maš komplet, magnetno torbo in 2 stranska tekstilna kufrčka za cca. 50€. To je ugodno, če še majo. Moraš pa pazit da uredu tekstil namestiš, ker če bo kaj dol visel ali se snelo (potegne med ketno in pogonski zobnik), je lahk tut katastrofa zate.

Drugače pa poglej na moji Horneti, je naked tko k tvoja fejzrca kako zgledajo stranski nosilci in 21Litrski kufrčki, skoraj so poravnani s top-casom, tko da zaenkrat nism še nikol zapel v kaki koloni in pri drenanju mimo vozil. Vedno pa lahko tudi večje bombole od (E41) kufrov gor zmontiram, sam mava zmojo čist zadost placa s tamalimi za potepanje, do enega meseca, več pa dopusta nimam. :BUA:

Aja pa od givija kufri imajo vsi lepo za zaklenit in hitro snemanje, kar boš pri tekstilnih hitro preklel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V villachu še nikol nisem bil v Louisu. A ej enaka izbira izdelkov, al je manjša?

Kul na Hornetki, mi je pa zanekrat predrag špas se igrat s trdimi kufri. Imam taveliko Maxio in bom v njej pač zalgal "vredne" stvari, ostalo pa v stranskih torbah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V villachu še nikol nisem bil v Louisu. A ej enaka izbira izdelkov, al je manjša?

Kul na Hornetki, mi je pa zanekrat predrag špas se igrat s trdimi kufri. Imam taveliko Maxio in bom v njej pač zalgal "vredne" stvari, ostalo pa v stranskih torbah.

V villachu je kr velik shop (imaš pa 500m stran še Hein&Gericke moto štacuno), če te zanima ali imajo na zalogi jim najprej piši da prideš ta pa ta dan iskat in bodo imel prštiman, vsaj pri meni je taka praksa. (ampak tekstilne kufre imajo definitivno na zalogi obe štacuni)

Kufra sta me prišla 100€ oba, nosilec pa 70€. Je dražje, kot tekstilni in home made nosilci, definitivno, ni pa predrago, ker sem gledal tudi večje kufre, dragi ko žafran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V villachu je kr velik shop (imaš pa 500m stran še Hein&Gericke moto štacuno), če te zanima ali imajo na zalogi jim najprej piši da prideš ta pa ta dan iskat in bodo imel prštiman, vsaj pri meni je taka praksa. (ampak tekstilne kufre imajo definitivno na zalogi obe štacuni)

Kufra sta me prišla 100€ oba, nosilec pa 70€. Je dražje, kot tekstilni in home made nosilci, definitivno, ni pa predrago, ker sem gledal tudi večje kufre, dragi ko žafran.

Čist možno, da se spustim v Villach drugi teden, preden grem na turo. Je Louisa težko najti ter Hein&Gericke? Mogoče kakšen nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno, da se spustim v Villach drugi teden, preden grem na turo. Je Louisa težko najti ter Hein&Gericke? Mogoče kakšen nasvet?

jao pubi, na zemljevid.

http://maps.google.com/maps/place?q=-&fb=1&cid=11738818388448004186

Vilach tezko najdt, tolk kukr prešerca v Ljubljan, res je da ga nekateri ne najdejo.

Do kranjske gore znas pridt, potem pa za Podkoren in cez mejo. Od meje je cca. 15km do nakupovalnega centra. Tam se pa počas ustavi. Zraven Louisa je MC'DONALDS, uprasas pa ti povejo kje je to, ce mas pa navigacijski terminal, te bo pa samo pripeljalo tja. Hein&Gericke je zlo blizu ampak bolje da uprasas, ce si ne bos pogledal na netu kje je lokacija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo!

videla sem reklamo iz loiusa in mi je v učke padlo tole.

zdaj pa me zanima, če kdo to ima in če mi lahko pove, kako se pritrdi na tank (ali morda ni za na tank?) oz. katero "podlogo" potrebujem za pod to torbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te zadeve celo nekdo v sloveniji trzi. sem jih videl leto, dve nazaj na motoboomu. ce se ne motim so celo nekje omenjeni.

potrebujes se tank-prevleko na katero lahko pritrdis razlicne torbe iz tega programa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

videla sem reklamo iz loiusa in mi je v učke padlo tole.

zdaj pa me zanima, če kdo to ima in če mi lahko pove, kako se pritrdi na tank (ali morda ni za na tank?) oz. katero "podlogo" potrebujem za pod to torbo.

na linku, ki si ga prilepila spodaj imaš tri vrste adapterja za pritrjevanje torbe na tank, en je magnetni (stane 15€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!