Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

Takole zgledajo kappine bočne tekstilne torbe na vtr z kappinim monorackom za top case. Bisage sm na monorack fiksiral z vezicami. niso bile nabasane, zato je bil motor še kar vozen. Zelo solidno so prestale test na avtocesti. nobenga omembe vrednega opletanja, stojijo zelo fiksno. za resna potovanja in dolge ture so stranski kovčki trajnejša in udobnejša rešitev, za uporabo dvakat letno po par dni, pa se mi zdijo več kot dovol dobre.

post-1354-040398000 1280479923_thumb.jpg

post-1354-056820600 1280479934_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam givijeve bočne torbe z možnostjo razširitve + nosilci in tudi ni nobenega problema z opletanjem.(120€ komplet z nosilci) Tako pa zgleda ko je mašina polno naložena. aja pa še + 2 osebi.

kvaliteta slik je mal slabša, pač telefon.

post-18923-077438900 1280501415_thumb.jpg

post-18923-033886300 1280501486_thumb.jpg

post-18923-059187600 1280501562_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, Je že kdo videl nosilec za kovčke za Suzuki GS 500? Vprašal bi kakega lastnika takšnega mopeda, pa jih je zgleda zelo malo, ker nikjer nobenega ne vidim.

LP D.B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na linku, ki si ga prilepila spodaj imaš tri vrste adapterja za pritrjevanje torbe na tank, en je magnetni (stane 15€)

a mi lahko morda daš link do adapterja? namreč ne najdem nobenega za ta denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Doma imamo tri Givi-jeve Maxie-take, kot so na spodnji sliki. Pri vseh treh se je zgodilo, da tista srebrna obroba na gornjem pokrovu dobi zračnost(tekom prve sezone). A se še komu to dogaja? Mene estetika načeloma ne moti ampak se mi je pa že parkrat zgodilo, da sem se z jakno zataknil ob konec obrobe(označen s puščico na sliki) in ga že skoraj odlomil. To obrobo bi bilo najbolje vzeti iz kufra in jo z epoxijem nazaj nalepit, pa bo tam ostala za vedno.

Se še komu to dogaja-jo je kdo že zalepil?

post-4329-001074300 1282717639_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imamo tri Givi-jeve Maxie-take, kot so na spodnji sliki. Pri vseh treh se je zgodilo, da tista srebrna obroba na gornjem pokrovu dobi zračnost(tekom prve sezone). A se še komu to dogaja? Mene estetika načeloma ne moti ampak se mi je pa že parkrat zgodilo, da sem se z jakno zataknil ob konec obrobe(označen s puščico na sliki) in ga že skoraj odlomil. To obrobo bi bilo najbolje vzeti iz kufra in jo z epoxijem nazaj nalepit, pa bo tam ostala za vedno.

Se še komu to dogaja-jo je kdo že zalepil?

post-4329-001074300 1282717639_thumb.jpg

Skoraj ne vidiš Maxije s celo to obrobo! večina ima polomljene vogale. Na moji se je zgodilo isto, pa sem probal lepit pa ni pomagalo, rezultat je samo posvinjana plastika okoli lajšte.

Nekateri so to reklamirali in dobili nove, sam pa sem založil račun in od tega ni bilo nič.

Je pa fejst moteče zatikanje ob vogal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah poskusil bom zalepit zadevo pa bomo videli kako bo izpadlo... Na voljo imam prozoren epoxi tako, da kufer na koncu morda celo ne bo izgledal, kot, da sem ga iz nevemkje potegnil. Je pa tako, da imam na voljo tri kufre in pri zadnjem mi bo mogoče že uspelo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imamo tri Givi-jeve Maxie-take, kot so na spodnji sliki. Pri vseh treh se je zgodilo, da tista srebrna obroba na gornjem pokrovu dobi zračnost(tekom prve sezone). A se še komu to dogaja? Mene estetika načeloma ne moti ampak se mi je pa že parkrat zgodilo, da sem se z jakno zataknil ob konec obrobe(označen s puščico na sliki) in ga že skoraj odlomil. To obrobo bi bilo najbolje vzeti iz kufra in jo z epoxijem nazaj nalepit, pa bo tam ostala za vedno.

Se še komu to dogaja-jo je kdo že zalepil?

post-4329-001074300 1282717639_thumb.jpg

prevec kompliciras, nalimaš kos dobre nalepke v isti barvi malo čez rob tega vogala, da v bodoče ne boš zapenjal z jakno in stvar opravljena. Govorim o tistih samolepilnih odsevnih nalepkah, ki se ne odlimajo, ampak se spraskajo dol, ko so enkrat pritrjene, ker ostale se bodo odlimale prejkot slej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo borci,

če morda kdo ve, kje se da nabaviti takšno torbo, mu bom na moč hvaležen.

post-18091-099043500 1288037225_thumb.jpg

Če pa ima kdo takšno torbo viška, jo z veseljem odkupim.

Nisem škrt za plačat + :beer1: pade.

Hvala in najlepši pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo borci,

če morda kdo ve, kje se da nabaviti takšno torbo, mu bom na moč hvaležen.

post-18091-099043500 1288037225_thumb.jpg

Če pa ima kdo takšno torbo viška, jo z veseljem odkupim.

Nisem škrt za plačat + :beer1: pade.

Hvala in najlepši pozdrav!

Nekaj podobnega imaš tule Louis ni pa ravno takšna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala bmwslo in CMAX-u.

Po liniji najmanjšega odpora sem šel v TC in jo dobil :kva2: .

Če kjerkoli naletita name ( torba bo obešena ma temno modrem viragotu ), me obvezno porukajta.

Z velikim veseljem bom povabil na kavo, sok, pivo, coca colo, joto, torto, ričet...karkoli si bosta pač zaželela.

Najlepši pozdrav!

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

zanima me če ima kdo izkušnje z notranjimi torbami za kovčke; razlike v cenah za originalne (BMW 250 EUR)in univerzalne (HG 7 EUR) so kar precejšnje, kaj pa to dejansko pomeni pri samih torbah? Ali univerzalne vsaj približno ustrezajo, saj tudi "originalne" na izgled niso bistveno drugačne? Kaj pa trpežnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notranje torbe so zakon :worship: Jaz mam sicer originalne in ne vem kako se obnesejo univerzalne. Važno da so čimbolj prave oblike za kufer, da se ne matraš no tlačit ko je polno. Z originalnimi nisem imel pri tem nikoli težave, pa so bile ponavadi kar nabutane.

Včasih se jih da malo ceneje dobit na ebay-u

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje, če se kaj spremeni udobje za sovoznika po namestitvi stranskih torb na motor, oz če je sestopanje oz vkrcavanje na motor potem kaj težje.

Hvala za odgovorje

Lp

Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW Touring kufri (R1150R/GS ipd) :

kufra sta brez cilindrov (ključavnic)

VPRAŠANJE : ali pašejo "univerzal" cilindri GIVI / Kappa / Moto Detail npr. iz Lujza ?

Najbolj cenjen preizkušen odgovor bo nagrajen s pirom (mentol ali rdečka, lahko tudi Hajni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!