Skoči na vsebino

Tarok - najboljsa igra s kartami


Gregs

Priporočene objave

Glede na to, da sem nor na tarok in bi rad rekel kaksno na to temo, odpiram ta topic.

Skratka: a je kje kaksen forumovec, ki res dobro igra tarok?

Ali se bolje: so kje trije forumovci, ki zelo dobro igrajo tarok?

Ali se malo bolje: so kje trije forumovci, ki zelo dobro igrajo tarok, pa zraven ne kadijo?

Ali sploh optimalno: so kje trije forumovci, ki zelo dorbro igrajo tarok, ne kadijo, med njimi je pa se kaksna forumovka?

Skratka, ce je kje kdo, potem bi z veseljem odigral kaksno partijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali se malo bolje: so kje trije forumovci, ki zelo dobro igrajo tarok, pa zraven ne kadijo?

Mislim, kaj pa je to zdej ena finta???

BTW: Igram, sam po enih parih pirih je že kar kriza...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kajenje: ni finta, ampak glede na to, da jaz pac ne kadim, raje vidim, da pri igranju ne voham dima. Sicer pa zaradi mene je lahko kdo kadilec, pa ce takrat ne kadi, je prav tako v redu.

Nisem rasist ali karkoli, ampak resnicno raje ne voham cigaretnega dima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce zbiraš res dobre igralce taroka, potem rabiš samo še dva.

Pravi tarok tece v treh.

Tarok v štirih je družabna igra.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kdaj, kje ,...

2. Brrrm ima prav - pravi tarok tece v treh

3. še boljše je, ce igra zraven tudi cetrti (delilec pri igri pociva, pri klopetskem pa igra z talonom)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz igram tarok sam smola ker kadim

Jaz pa kadim pa ne igram taroka

No ni cist tko: kadim NE, tarok igram pa bolj tko tko (poredko, pa ponavadi pozabim med igro stet taroke hehe)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce zbiraš res dobre igralce taroka, potem rabiš samo še dva.

Pravi tarok tece v treh.

Tarok v štirih je družabna igra.

Ta tema je bila pa vsaj 1000x premleta.

Je res, da edino v treh clovek naredi igro tako, kot zeli, ker je prakticno vse znano in je clovek odvisen sam od sebe... AMPAK:

ce se igra v 4 in so VSI dobri igralci, potem igra dobi se malo pridih hazarderstva in neznanega, kar je pa sploh fino. Poudarek je na DOBER IGRALEC (tak, ki predvideva, kaj bo njegov soigralec naredil). Ce tega ni, se strinjam, da je igra potem druzabne narave. Osebno je meni igra v tri totalen dolgcas iz omenjenih razlogov. Ce pa so 4je dobri igralci... Uf, verjemi, da igra dobi super pomen.

Ajeto: ejejej, brez stetja pa ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igram,ne kadim,stejem.....samo ga zeeeeloo poredko igram.......v bistvu sem mogoce ze pozabil.....mah,za zacetek bi mogoce blo

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

igram ze enih 18 let (predvidevam in stejem taroke), ampak zadnjih cca. 10 let kadim. bolj kot je napeto vec kadim tako da bi te pri dobrem spilu zadusilo.

drugace pa rad igram v 4 ker smo sami kolegi ki se dobro poznamo (10 let skupnega igranja) tako da tudi kaki valat iz dvojke lahko nastane.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ravno med kartanjem oz. kockanjem jaz najvec pokadim. Saj veš kot italijanski mafijozosi!!!!

Ne vem, ce bi se lahko vzdržala. Je pa varianta, da se karta zunaj dokler je še toplo vreme, tam pa malo manj moti.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

mogoče kdo ve kje bi lahko igral tarok prek interneta za denar

če kdo ve naj pliz da link

pa po možnosti naj bodo igralci tam razdeljeni po grupah, da nam pol na kšnga prvaka naletu pa me bo obrav .)

tarok.net je ena stran kjer lahko igraš s prijatelji, vendar moraš biti registriran kar pa nekaj stane, pa še za keš se pomoje ne more igrat (če se pa da pa povejte)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!