Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

1 hour ago, Snečer said:

Ni treba daleč, par 100km od slovenske meje je šolski primer...

https://siol.net/novice/svet/kako-je-vasica-v-bih-postala-leglo-balkanske-veje-is-389781

Po celi Bosni so sm jih vidu u Jablanici tipi v kratkih hlačah in majicah ženske u burkah na 32 stopinjah .Na izvoru Bune opoldne na kosilu sem jih gledal k sosednji mizi tip naroču goro sladoleda ga pojedu tričetrt in potem dal  ostanke žeski sm mislu zdej bo morala potegnit dol tisto mrežo jok pot tisto mrežo je nakako potiskala žlico.Ravno tako so jedle kosilo. 

In to v takih burkah

2021-07-02_090608.jpg.e262d73796214c5038af4033554d48ad.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je burka kratenje pravic žensk.....obrezovanje, katero se še vedno zelo pogosto prakticira v islamu, prav tako. Ženska je stroj za rojevanje in nima pravice do užitka pri spolnem odnosu. Če se Ahmed ne more brzdat, ko vidi ženske lase, je nekaj hudo narobe z NJIM!

Pa sem tudi sam dal nekaj Afrike (ne samo Severne in turistične) skozi......!

Najbolj smešno in zblojeno pri vsem tem pa je, da vsi razni inštituti, aktivisti, LGBT in ostali, kateri so največji zagovorniki....ko bo/če bo islam prevladal in shariat......bodo oni prvi na odstrelu.....v islamu ni LGBT, ni aktivistov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deportacija. Smešno. V njihovih izvornih državah točno vedo, kako jih je treba krotiti in kakšni zakoni so primerni, da oddaš sporočilo, kaj se ne sme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

 V Bužimu imajo tudi moto zbor :huh: 

Na začetku tega spota, 0.13, se en tip mim prpelje u zeleni balaklavi. Zihr je član ISIS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zakaj nihče več ne piše o migrantih, ampak samo o koroni :P

evo @mladench .. razpali po migrantih ;) 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a to o unih migrantih  malo bolj proti vzhodu od Afrike?

... pa sej to ni nič slabega.... če pred pribl. 100.000 leti ne bi migriral sodobni človek iz Afrike v Evropo.... bi bili mi še vedno neandertalci...   :D

 

pred 3 minutami, VS800 pravi:

Pazi na PCT :P

...a to pomeni : Pofatam Ceu Tovornjak migrantov

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

FAŠIZACIJA Z LEVE
 
V ljubljanskem kliničnem centru se bojuje za življenje slovenska državljanka, ki jo je napadel migrant iz Eritreje. Najvplivnejša javna občila so obvestila o dogodku, osvetljevanja stanja, ki proizvaja takšne strašnosti, pa ni bilo. Istočasno se je zgodil incident z aktivistko nevladne organizacije Niko Kovač, zaradi katerega je en dan nosila prevezo prek plašča (poznavalci pravijo, da medicinski delavec nikoli ne bi preveze naredil na tak način). Osrednja občila vsak dan problematizirajo »brutalni napad« osvetljujoč krepitev že obdajajočega nas fašizma.

LEVA IN DESNA RESNICA 
 
V teh dneh so nam izbranci ljudstva z govornice državnega zbora posebej strastno nekaj dopovedovali (obravnavajoč interpelacijo zoper ministrico za notranje zadeve Tatjano Bobnar). Opozicija trdi, da se z odstranjevanjem ograje na meji dramatično povečuje ilegalni prihod migrantov in s tem varnostno tveganje, vlada pa pravi, da njeni ukrepi ničesar ne spreminjajo na slabše in da se življenje prebivalstva ob meji izboljšuje. Celo več, po mnenju ministrice »so migranti naša kulturna obogatitev«.
 
V potekajoči razpravi na Facebooku dopoveduje vidni član stranke SD Boris Makoter, da »naši ljudje ubijajo, pretepajo, izvajajo nasilje v družinah«. Večanja kaznivih dejanj zaradi nezakonitih migracij ne vidi nihče na levi.

DEJANSKOST 
 
V letih najhujše migrantske krize (2015) so na Hrvaškem imeli 152 zahtev za azil, letos (do sedaj) pa 7258. To je stanje pri naši sosedi, torej ne na drugem koncu planeta. Največ zahtev za azil pa je iz Iraka, Turčije in Afganistana, torej iz dežel, ki niso v vojni. Ali bi podatki, resnični podatki, pri nas pokazali bistveno drugačno sliko?
 
Francoski časopis European Conservative je v teh dneh objavil podatke vladne varnostne agencije: v prvi polovici tega leta so priseljenci (od 15 do 20 odstotkov prebivalstva Pariza) pridelali 70,4 odstotka nasilnih ropov in 75,6 odstotka kraj. Retorično vprašanje: ali je v drugi članici skupnosti (Sloveniji) bistveno drugače?
 
Po podatkih agencije Evropskega parlamenta Eurostat se največ posilstev dogaja na Švedskem – 85,2 na 100 000 prebivalcev. V državi, ki smo jo do pred kratkim doživljali kot raj na zemlji (policije ni potrebovala), so ženske, prebivalci na sploh, neprimerljivo bolj ogroženi kot denimo v tipično balkanski Srbiji (1,34 posilstva na 100 000 prebivalcev). Rezultat odprtosti Švedske do priseljencev je: na številnih območjih država ne zagotavlja več pravne varnosti prebivalstva, tudi uradno se je odpovedala delu suverenosti – ne slavi več dneva neodvisnosti, ker bi s tem žalila čustva priseljencev.
 
Retorično vprašanje: ali današnja stvarnost ene članice skupnosti ne bo jutri stvarnost preostalih članic?
 
Ko je francoska policija aretirala islamskega skrajneža Adela Kermicha (vdrl je v cerkev in prerezal vrat duhovniku), je ta 19-letni mladenič mirno povedal: »Sporočam Evropi, da nas vaš varnostni sistem ne more zaustaviti.«

LEVICA: DOBRODOŠLI, MORILCI 
 
V času migracijskega vala 2015 je urednik Mladine (23. 10. 2015) Grega Repovž z uvodnikom vzkliknil: »Dobrodošli, novi sodržavljani.« In pojasnil, kako bo potekala integracija migrantov: »Učimo se torej o Siriji in Afganistanu, Eritreji in Iraku. Od tam prihajajo naši bodoči prijatelji, sošolci naših otrok, žene in možje, svaki in zeti …«
 
V času, ko je Eritrejec Coco Filip Faragala prišel v Slovenijo in je Repovž vzkliknil: »Učimo se o Eritreji – Dobrodošli, novi sodržavljani,« je takratna direktorica Mirovnega inštituta Neža Kogovšek Šalamon povedala, da »nimamo pravice spreminjati navad prihajajočih iz drugih kultur«. V času, ko jo je predsednik Pahor predlagal, a državni zbor potrdil za ustavno sodnico, je omenjeni Eritrejec, sledeč lastni kulturi, zaštihal bivšo slovensko vojakinjo. Mladina, ki mu je vzklikala dobrodošlico, o tem ni poročala.

LOGIKA: ČRNI OBLAKI NAD EVROPO 
 
»Črni oblaki se zgrinjajo nad Evropo. Elita je Evropo popolnoma izdala tujcem. Razsežnosti te zarote so brez primere v zgodovini človeštva. Vladajoča elita se je izkazala kot koruptiven lakaj globalnega kapitalizma,« nas je pred nekaj leti opozoril finski intelektualec Kai Nurros.
 
Če bi kdorkoli iz širnega sveta napotil tanke na Evropo, bi imel težave – naprednejši del sveta bi se mu (tako ali drugače) zoperstavil. Na plazečo okupacijo se navajamo – odtenek za odtenkom (kot žaba na mlačno in nato na vročo vodo … do prostovoljne smrti). Še več, plazeče okupacije se veselimo – »Migranti so naša kulturna obogatitev« (ministrica z govornice v državnem zboru), vzklikamo ji dobrodošlico – »Dobrodošli, novi sodržavljani« (urednik Mladine). Preden se zbudimo v novi družbeni tvorbi in se začnemo »učiti o Eritreji«, bomo preživeli tisto, kar so naši predniki že preživljali v potokih krvi in stanju razčlovečajočega poniževanja.

ORWELL O NAS 
 
V knjigi Fašizem in demokracija (imamo jo v slovenščini) Orwell dopoveduje že neštetokrat dopovedano (edina živalska vrsta, ki trajno ponavlja napake, smo mi): »Intelektualna poštenost je zločin v vsaki totalitarni državi; nisi ravno uspešen, če govoriš in pišeš resnico … To je zame zastrašujoče, saj me navdaja z občutkom, da iz našega sveta izginja pojem objektivne resnice kot tak. Navsezadnje obstaja možnost, da bodo te ali podobne laži postale del zgodovine … Nacistična teorija dejansko izrecno zavrača obstoj resnice.«
 
Zavračanje resnice kot najmočnejše poživilo fašizma danes prihaja predvsem z gojišča izrojene levice. Skoraj vse današnje pojavne oblike fašizma so sad politične korektnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levi fašízem je oznaka za zmes med levičarskimi in fašistoidnimi elementi v političnem gibanju oziroma praksi. Podobna sintagma je liberalni fašizem, ki naj bi bil zmes liberalnih (v nekaterih okoljih sinonim za politično levico) s fašističnimi elementi.

Sama pojma levica in fašizem sta dovolj široka, njuna kombinacija pa je še manj natančna. Pojma levi fašizem in liberalni fašizem sta uporabni kot etiketi za deviacijo levičarstva, ali kot politični psovki. Nalepka levi fašizem se v znanstvenih objavah ne uporablja.

vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Levi_fašizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

Levi fašízem je oznaka za zmes med levičarskimi in fašistoidnimi elementi v političnem gibanju oziroma praksi. Podobna sintagma je liberalni fašizem, ki naj bi bil zmes liberalnih (v nekaterih okoljih sinonim za politično levico) s fašističnimi elementi.

Sama pojma levica in fašizem sta dovolj široka, njuna kombinacija pa je še manj natančna. Pojma levi fašizem in liberalni fašizem sta uporabni kot etiketi za deviacijo levičarstva, ali kot politični psovki. Nalepka levi fašizem se v znanstvenih objavah ne uporablja.

vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Levi_fašizem

keri majo najcenej ograje? Jaz bi eno zeleno za okrog bajte :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

keri majo najcenej ograje? Jaz bi eno zeleno za okrog bajte :P

 

itak tisti zapis ni na mojem zeljniku zrastel, sem ga kopiral in vsaj vir navedel ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
pred eno uro, Markisan pravi:

image.png.8d91be1159e1a885544482020a4e8cce.png

Nobene udarne novice...

Če bi jaz nalomil tega zumbota bi me zaprli in bil bi v vseh medijih, kot rasist, fašist itd...

Res se mi bruha od teh medijev in politike, predvsem pa od ovc z leve in desne🤑

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

Nobene udarne novice...

Če bi jaz nalomil tega zumbota bi me zaprli in bil bi v vseh medijih, kot rasist, fašist itd...

Res se mi bruha od teh medijev in politike, predvsem pa od ovc z leve in desne🤑

Meni so recimo odstranili komentar na 24h ker se ne sklada z njihovimi pravili. Skratka tako kot pri koroni so mediji soodgovorni za vse sranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Markisan pravi:

Meni so recimo odstranili komentar na 24h ker se ne sklada z njihovimi pravili. Skratka tako kot pri koroni so mediji soodgovorni za vse sranje

Sej veš svoboda pa ples🤣 pa take pa to...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Nobene udarne novice...

Če bi jaz nalomil tega zumbota bi me zaprli in bil bi v vseh medijih, kot rasist, fašist itd...

Res se mi bruha od teh medijev in politike, predvsem pa od ovc z leve in desne🤑

Važn, da vemo na katerega se lahko zanesemo. Bo lažje vardo sestavt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/13/2023 at 5:37 PM, Markisan said:

Me zanima kakšen % zavedenih ne pleše več tko k na začetku

HeHe. Napram alternativi? Se mi zdi stanje naravnost fantastično. 

 

Vem vem. janes organizator bi z noro učinkovitostjo in opertativnostjo na terenu uredil da bi letošnji dež pogasil lanski požar...

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

HeHe. Napram alternativi? Se mi zdi stanje naravnost fantastično. 

 

Vem vem. janes organizator bi z noro učinkovitostjo in opertativnostjo na terenu uredil da bi letošnji dež pogasil lanski požar...

Uni so nas zapiral v občine, prisiljeval v pikanje (ane) pa zdej črno na belem vidmo kaj se je dogajalo in prekrivalo, tile sedaj pa v drugo skrajnost. Skratka zaenkrat alternative ni....oz. lahko bi rekli da je politika odraz ljudstva.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Markisan said:

Uni so nas zapiral v občine, prisiljeval v pikanje (ane) pa zdej črno na belem vidmo kaj se je dogajalo in prekrivalo, tile sedaj pa v drugo skrajnost. Skratka zaenkrat alternative ni....oz. lahko bi rekli da je politika odraz ljudstva.

Alternativa je vedno. V tem primeru janes in klapa. Absolutno drži, na volitvah se je izvolilo manjše zlo. 

13 minutes ago, Markisan said:

prisiljeval v pikanje

Ne. Poznam kup nikoli cepljenih ljudi. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!