Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

kolk dobi naša vlada $ ker sprejemajo migrante?

Le kaj so obljubili vladi da se tako obnaša kot se (ignorantsko in brezbrižno do tega problema)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvati ze jocejo...zavladal je kaos...nasi pa se kr cakajo odprtih rok,pridite,pridite...bomo videli kje bodo prostovoljci cez par dni ko jih tako pricakujejo...mislijo da so to turisti...ne,ne to so teroristi na daljsi rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hrvati ze jocejo...zavladal je kaos...nasi pa se kr cakajo odprtih rok,pridite,pridite...bomo videli kje bodo prostovoljci cez par dni ko jih tako pricakujejo...mislijo da so to turisti...ne,ne to so teroristi na daljsi rok

....ja pa sej to pravim.....a ne bi bilo ceneje združit sile na meji Schengen ( Slo, Ita , Avstrija , Madžarska ) , pa narest red in res nikogar spustiti skozi brez dokumentov . Narest obmejne pasove, par kilometerske  cone pa je. .................ne ampak pri nas se repenčimo, da zmoremo vse sami........jok....še ko je večji športni dogodek kjer 50-100 " navijačev " naredi štalo in potem varuhi reda in miru komaj obvladujejo situacijo.....tisti, ki zagotavljajo, da ne bo nobenih težav, naj v nasprotnem primeru odgovarjajo z izselitvijo skupaj z migranti. O pripravljenosti na migrantsko krizo je ravno tako, kot s snegom. Vsi pripravljeni, pa še vedno preseneti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stavim jurja da Cmerar dlje kot od govoričenja ni prišel. Namesto da bi po mizi užgal in red naredu nas bo ta  folk preplavil kot gripa novembra.  upam samo da ne bo naš narod ki bo po sili razmer z njimi v stiku čutil kakih posledic. Samo čakam vesti o ropanju okoliških hiš ki so migrantom na poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po svetovni statistiki smo tle med prvimi v paniki in zgodbicah (chemtrails, jeti, bigfut,... :))

Moja tršica za nemščino (1 na 1, ...itak se nč ne naučim) je delala 3 poletne mesce kot plačana v nemških begunskih centrih. Oni so se prpraulal že 1/2 leta nazaj, zrihtal prostore, službe itd (nemščino) ker majo potrebo po 200.000 delovne sile in za izbolšavo demografske slike.

No od tek 200k jih je 94k izkoristlo in zravn zviznilo iz nekterim ljube Albanije in kosovarjev. Od prve roke rečeno je da so sirci učljivi in hočjo kej narest ostali pa so jebivetrovsko in zahrbtno leni in čimprej hočjo vize pa da grejo svoja posla. Te bojo zdej vozil nazaj.

Za tistih par pohodnikov pa ne bo neke panike tle pr nas - kdo ma pa željo taborit tle v kokoški ko pa skor ne mormo nardit bajte brez da bi 2 stoletna soseda tulla en na druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po svetovni statistiki smo tle med prvimi v paniki in zgodbicah (chemtrails, jeti, bigfut,... :))

Moja tršica za nemščino (1 na 1, ...itak se nč ne naučim) je delala 3 poletne mesce kot plačana v nemških begunskih centrih. Oni so se prpraulal že 1/2 leta nazaj, zrihtal prostore, službe itd (nemščino) ker majo potrebo po 200.000 delovne sile in za izbolšavo demografske slike.

No od tek 200k jih je 94k izkoristlo in zravn zviznilo iz nekterim ljube Albanije in kosovarjev. Od prve roke rečeno je da so sirci učljivi in hočjo kej narest ostali pa so jebivetrovsko in zahrbtno leni in čimprej hočjo vize pa da grejo svoja posla. Te bojo zdej vozil nazaj.

Za tistih par pohodnikov pa ne bo neke panike tle pr nas - kdo ma pa željo taborit tle v kokoški ko pa skor ne mormo nardit bajte brez da bi 2 stoletna soseda tulla en na druzga

ne....dolgoročni problem bo nastal, ko jih bo Nemčija začela prerasporejati po ostalih članicah eu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene čisto v štartu moti dvoličnost države. Če bom prišel jaz na mejni prehod brez papirjev me bodo malodane ustrelili (na dan poteka osebne so me npr vrgli z vlaka v Ilirski Bistrici) a tile neidentificirani potencialni isisovi borci se lahko sprehajajo po mili volji levo desno.

Seveda me moti še kup stvari ampak pustimo. Sami kot država skor za kruh nimamo, narod dela za smešne minimalce, čara da preživi mesec in taka država ima denar in sredstva, da bo živela to golazen ki bo slej ko prej zahtevala da se jim mi prilagodimo, ne oni nam.

bognedaj da pride še bilo kaka katastrofa, npr poplave potres ali kaj drugega, ker RKS ne bo imel niti odeje za SVOJE LJUDSTVO ker bojo vse pokasiral ubogi EKONOMSKI in ne življenjsko ogroženi migranti. Jaz ne vem a to sami mi vidimo tle na forumih ali kako gre ta zgodba ker noben ne naredi ama nič in ne gleda dlje od svojega nosa. Na koncu bom jaz če se kaj zgodi pozimi spal zunaj ker bo v kapacitetah, ki jih država za take primere mora imeti, spal Sirijec. 

ampak tle vsi tiščijo glave v pesek v upanju da SLO ni končna destinacija.

Popravljeno . Popravil Gustav
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, tudi Slovenci nismo bežali preko meje, ko je bilo sranje, pa čeprav so imeli Avstrijci pripravljene zbirne centre za nas (akcija "Nachbar in Not"). Jaz sem bil v TO.

Poznam nekaj hrabrih MBjevcev, ki so pobegnili k žlahti čez mejo. In ti imajo sedaj največ povedati o "taborenju" teritorjalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......to neukrepanje izgleda tipično slovensko......sej niso v moji hiši......nobeden pa ne razmišlja od svojega praga naprej......je pa dejstvo, da kot posameznik tu lahko storiš bolj malo, če se nabere množica, recimo okrog 10.000, pa poglej kaj dosežejo........ migrantska kriza .......v slogi je moč

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slogi je vedno moč. Samo tega mi troti ne znamo izkoristit. Žal. 

ni pravega liderja, ki bi znal nagovoriti folk....... sej veš da tudi orkester ne špila brez dirigenta ....

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo zgledal tko nekak:

bel in rdeč se borita proti črnemu > the ennemy of my ennemy is my friend > tvoj in moj otrok tepeta najnega,..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slogi je vedno moč. Samo tega mi troti ne znamo izkoristit. Žal. 

......to neukrepanje izgleda tipično slovensko......sej niso v moji hiši......nobeden pa ne razmišlja od svojega praga naprej......je pa dejstvo, da kot posameznik tu lahko storiš bolj malo, če se nabere množica, recimo okrog 10.000, pa poglej kaj dosežejo........ migrantska kriza .......v slogi je moč

 

Dobro, kako bi pa vidva ukrepala? kaj bi? mitraljez pa narst masovni grob? Gustav, nesposobn si uredit pofukano osebno izkaznico, in zdaj zavidaš Sircem in Afganistancem? A ste res tako do konca nesposobni da se bojite za svoje šihte, da vam jih bo prevzel begunc?

 

Brata Tuerk sta nam v 25 letih nardila 10×več škode kot lahko zapravi 1000 migrantov v istem času. 

 

 

Meni ni všeč da divjajo po vlakih. Ni mi všeč da bežijo tako daleč. Raje bi jih videl v Katarju ZAE in Saudski arabiji. Ampak ko berem komentatorje vajnga kova, pa gledam "ukrepanje" mađarske policije, sori, jaz ne vidim dost razlike med ISISovmi rablji in njihovimi hujskači. Ker to se zavedata, ne? Da sta navadna hujskača? Če je početje madžarov razumljeno kot pravilno ukrepanje, sorry, ustavte planet jez bi izstopil.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......to neukrepanje izgleda tipično slovensko......sej niso v moji hiši......nobeden pa ne razmišlja od svojega praga naprej......je pa dejstvo, da kot posameznik tu lahko storiš bolj malo, če se nabere množica, recimo okrog 10.000, pa poglej kaj dosežejo........ migrantska kriza .......v slogi je moč

Ja sam če se bo raja spuntala... Sej vemo, da takrat pa takoj s policijo nad njo. Domače garbat , cigane pa ujčkat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj...tu ne vidim nobenega hujskanja...ali pa da bi se kdo bal za sluzbo....niso prisli delat ampak samo lagodno zivet slika ki jo pa vidijo je pa drugacna in so razocarani in so zaceli z uporom....imajo namrec podatke kako bodo lepo lepo ziveli in to je to....samo ziveli...nic delali,kot so do sedaj...ko so imeli zdavstvo zastonj,solanje...ce se je kdo slucajno v kmetistvo zagnal mu je drzava dala dnar...brez povratnih sredstev...itd....ampak vedi da to so borci in to jim gre najbolje od rok,upirali so se rezimu ki je bil dober zanje...red in disciplina...ker ko se spustijo iz vajeti zacne pokat....in to je to...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to je smeha res, kako porocajo o policistih. Ko mene ustav, takoj ve kako mi more moralke spuscat, pa dajat vedt kok je on oh in sploh, js sm pa en supak, k sm prehitr pelu. Ko protestiramo, takoj vejo kako pa kej, pa pendreke pa solzilce metat, pa smo mi spet eni drekaci. Ko pa pridejo neki kvazi begunci na mejo brez papirjev in hocjo kr cez na silo, so pa kr zmedeni, pa ne vejo kako ukrepat..... Hahahahahaha, ne ga srt!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, res te ne razumem. TOMCAT, vidmar j, Gustav, jaz itd...nismo hujskači. Mi gredo na kurac tisti, ki bi jih brez problema spustili noter, tako kot smo cigane, pa poglej kje smo danes. Bi se res rabil kakšen mitraljez za cigote. Samo cigotov je nekaj sto pa delajo probleme, teh migrantov je že 120k v evropi, in ko bodo Nemci vidli, da delajo pizdarije jih bodo porinli v Avstrijo, Avstrijci jih bodo v Slo, mi pa... "mi" si želimo mirnega življenja, kar pa ti migranti ne vedo in ne znajo živeti..."mi" branimo demokracijo, svoje prepričanje, svobodo govora, svobodo življenja, ter način življenja. "mi" se zavedamo problemov, ki prihajajo in opozarjamo na njih preden se zgodijo!

Mi je všeč ko se lahko delam norca iz jezusa- to kar je on delal s kruhom bi jaz rad z evri- a me bo zaradi take šale kdo maltretiral-noben. A upam reči kaj čez koran, ali Alaha, Mohameda...uh kje pa ker sem lahko takoj... vidiš taki časi se nam obetajo...če ne bomo ukrepali pravočasno.

In kako se je "dobila" WW2, z mitraljezi. Orožje je nasilje, lahko je pa orodje za dosego miru...

Islamizacija Evrope je bila napovedana že pred davnimi leti s strani muslimanskih verskih voditeljev. Vse te posnetke, so sedaj odstranili iz Youtuba. Sam to tematiko spremljam že dalj časa. Nekaj časa je šlo tudi pri meni le na smeh, ko sem gledal te posnetke, sedaj vedno manj. Ko še ostalim ne bo do smeha bo prepozno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slogi je vedno moč. Samo tega mi troti ne znamo izkoristit. Žal. 

 

......to neukrepanje izgleda tipično slovensko......sej niso v moji hiši......nobeden pa ne razmišlja od svojega praga naprej......je pa dejstvo, da kot posameznik tu lahko storiš bolj malo, če se nabere množica, recimo okrog 10.000, pa poglej kaj dosežejo........ migrantska kriza .......v slogi je moč

 

 

Dobro, kako bi pa vidva ukrepala? kaj bi? mitraljez pa narst masovni grob? Gustav, nesposobn si uredit pofukano osebno izkaznico, in zdaj zavidaš Sircem in Afganistancem? A ste res tako do konca nesposobni da se bojite za svoje šihte, da vam jih bo prevzel begunc?

 

Brata Tuerk sta nam v 25 letih nardila 10×več škode kot lahko zapravi 1000 migrantov v istem času. 

 

 

Meni ni všeč da divjajo po vlakih. Ni mi všeč da bežijo tako daleč. Raje bi jih videl v Katarju ZAE in Saudski arabiji. Ampak ko berem komentatorje vajnga kova, pa gledam "ukrepanje" mađarske policije, sori, jaz ne vidim dost razlike med ISISovmi rablji in njihovimi hujskači. Ker to se zavedata, ne? Da sta navadna hujskača? Če je početje madžarov razumljeno kot pravilno ukrepanje, sorry, ustavte planet jez bi izstopil.  

Ahaha takle posti me vedno nasmejejo. Ko zmanjka argumetnov gremo pa na osebni nivo a nede? Tam se počutiš doma. 

Da konkretiziram: S tem da sem poudaril striknost obmejnih organov sem hotel poudariti vse kaj drugega kot da sem nesposoben idiot ki ne zna pravi čas podaljšat osebne, hvala vseeno za komentar. Zna bit da si ti najmanj genij, ker idiot sem in jaz in ti ne moreš biti tudi, saj po tvoji logiki nisva na istem nivoju. 

Ko bom predlagal kake poboje potem sem šele primerljiv z ISISovimi borci, prej ne. Nitinad enega nebi dvignil roko, da smo na jasnem. 

Hujskam ničesar, razen da se brani naša integriteta. Kakršnakoli pač že je (načeloma slabša od zahodnjaške a vseeno) nam jo bo ta narod zniževal. Tako ali drugače. In to ni prav. Vsa ta vsiljena tolerantnost ki je tako in in trendy nam že dolga leta le in samo škodi. 

Če si tako odprtega srca, si jih vzemi nekaj domov, potem pa da te vidimo, kako te bodo začeli tepsti in ti posiljevati ženske (če jih imaš), bomo vidli kake poste boš potem pisal, če ti bo sploh še omogočen dostop do interneta.

Aja še šiht. Ne ne bojim se a mi ga prevzame begunc. Bojim pa se, da bom moral dati štrom okol bajte, da mi vsega ne poberejo ko sem na šihtu in bojim se naših veljakov kake davke vse nam bodo uvedli na njihov račun in kaj vse bomo še na ta račun posredno ali neposredno plačevali. In že prej sem napisal kaka država smo in kaj si lahko privoščimo. Pa še bi lahko našteval, ampak slepi zagovorniki ne bodo videli nobene negative, ne glede na to kaj naštevaš.

Razumimo, pa eni nočete, da je to narod, ki jim je vsakdan, da sedijo zraven ko koga obglavijo. Tak narod ne boš naučil evropske kulture v 200 letih. to so vzgojeni in živeli s palico nad bučo in taki kulturi ne boš vbil v glavo evrope pa "makar jih sve na kolac nabili" in to ne bo nikdar šlo skupaj. Prej ali slej bodo zahtevali prilagajanje njim. Vsak dan se o tem kje bere ampak si je bolj moderno zatiskati oči pod trendovsko pretvezo tolerantnosti. Ta tolerantnost bo če že ni privedla do tega da so ali bodo staroselci postali manjšina. Samo poglej kje so Nemci s Turki, da ne omenjam Slovenije in Balkancev, ker bo takoj kdo zacvilil. 

Že z bivšo jugo v veliko primerih ne gremo skupaj kako bi naj šli s temi ljudmi?

In če že sprašuješ kaj bi jaz naredil zaprl bi meje. Pika in konec. In odstranil vir vzrokov množičnega bega. Vsi ki so za te zadeve plačani 10000€ mesečno ali več so to vedeli pravi čas storili nič mi se pa zdej prepucavamo ko se zadeva dogaja, vprašanje pa je kdo ima od tega neposredno korist. SLO že ne. SLO bo popušila, Kot vedno. 

Zato bi morali imeti NATO in ga preplačujemo, ker ste ko je bil referendum vsi rinili vanj, koristi pa sedaj od njega ni nobene. Nobenega migranta neb spustil noter pa naj gredo kjerkoli želijo v tiste svoje obljubljene dežele. Slovenija to ni. Škoda da križarijo preko in delajo škodo. Koristi tako ne morejo. 

Popravljeno . Popravil Gustav
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slogi je vedno moč. Samo tega mi troti ne znamo izkoristit. Žal. 

 

......to neukrepanje izgleda tipično slovensko......sej niso v moji hiši......nobeden pa ne razmišlja od svojega praga naprej......je pa dejstvo, da kot posameznik tu lahko storiš bolj malo, če se nabere množica, recimo okrog 10.000, pa poglej kaj dosežejo........ migrantska kriza .......v slogi je moč

 

 

Dobro, kako bi pa vidva ukrepala? kaj bi? mitraljez pa narst masovni grob? Gustav, nesposobn si uredit pofukano osebno izkaznico, in zdaj zavidaš Sircem in Afganistancem? A ste res tako do konca nesposobni da se bojite za svoje šihte, da vam jih bo prevzel begunc?

 

Brata Tuerk sta nam v 25 letih nardila 10×več škode kot lahko zapravi 1000 migrantov v istem času. 

 

 

Meni ni všeč da divjajo po vlakih. Ni mi všeč da bežijo tako daleč. Raje bi jih videl v Katarju ZAE in Saudski arabiji. Ampak ko berem komentatorje vajnga kova, pa gledam "ukrepanje" mađarske policije, sori, jaz ne vidim dost razlike med ISISovmi rablji in njihovimi hujskači. Ker to se zavedata, ne? Da sta navadna hujskača? Če je početje madžarov razumljeno kot pravilno ukrepanje, sorry, ustavte planet jez bi izstopil.  

Ahaha takle posti me vedno nasmejejo. Ko zmanjka argumetnov gremo pa na osebni nivo a nede? Tam se počutiš doma. 

Da konkretiziram: S tem da sem poudaril striknost obmejnih organov sem hotel poudariti vse kaj drugega kot da sem nesposoben idiot ki ne zna pravi čas podaljšat osebne, hvala vseeno za komentar. Zna bit da si ti najmanj genij, ker idiot sem in jaz in ti ne moreš biti tudi, saj po tvoji logiki nisva na istem nivoju. 

Ko bom predlagal kake poboje potem sem šele primerljiv z ISISovimi borci, prej ne. Nitinad enega nebi dvignil roko, da smo na jasnem. 

Hujskam ničesar, razen da se brani naša integriteta. Kakršnakoli pač že je (načeloma slabša od zahodnjaške a vseeno) nam jo bo ta narod zniževal. Tako ali drugače. In to ni prav. Vsa ta vsiljena tolerantnost ki je tako in in trendy nam že dolga leta le in samo škodi. 

Če si tako odprtega srca, si jih vzemi nekaj domov, potem pa da te vidimo, kako te bodo začeli tepsti in ti posiljevati ženske (če jih imaš), bomo vidli kake poste boš potem pisal, če ti bo sploh še omogočen dostop do interneta.

Aja še šiht. Ne ne bojim se a mi ga prevzame begunc. Bojim pa se, da bom moral dati štrom okol bajte, da mi vsega ne poberejo ko sem na šihtu in bojim se naših veljakov kake davke vse nam bodo uvedli na njihov račun in kaj vse bomo še na ta račun posredno ali neposredno plačevali. In že prej sem napisal kaka država smo in kaj si lahko privoščimo. Pa še bi lahko našteval, ampak slepi zagovorniki ne bodo videli nobene negative, ne glede na to kaj naštevaš.

Razumimo, pa eni nočete, da je to narod, ki jim je vsakdan, da sedijo zraven ko koga obglavijo. Tak narod ne boš naučil evropske kulture v 200 letih. to so vzgojeni in živeli s palico nad bučo in taki kulturi ne boš vbil v glavo evrope pa "makar jih sve na kolac nabili" in to ne bo nikdar šlo skupaj. Prej ali slej bodo zahtevali prilagajanje njim. Vsak dan se o tem kje bere ampak si je bolj moderno zatiskati oči pod trendovsko pretvezo tolerantnosti. Ta tolerantnost bo če že ni privedla do tega da so ali bodo staroselci postali manjšina. Samo poglej kje so Nemci s Turki, da ne omenjam Slovenije in Balkancev, ker bo takoj kdo zacvilil. 

Že z bivšo jugo v veliko primerih ne gremo skupaj kako bi naj šli s temi ljudmi?

In če že sprašuješ kaj bi jaz naredil zaprl bi meje. Pika in konec. In odstranil vir vzrokov množičnega bega. Vsi ki so za te zadeve plačani 10000€ mesečno ali več so to vedeli pravi čas storili nič mi se pa zdej prepucavamo ko se zadeva dogaja, vprašanje pa je kdo ima od tega neposredno korist. SLO že ne. SLO bo popušila, Kot vedno. 

Zato bi morali imeti NATO in ga preplačujemo, ker ste ko je bil referendum vsi rinili vanj, koristi pa sedaj od njega ni nobene. Nobenega migranta neb spustil noter pa naj gredo kjerkoli želijo v tiste svoje obljubljene dežele. Slovenija to ni. Škoda da križarijo preko in delajo škodo. Koristi tako ne morejo. 

Pa kašn osebn nivo? A si ti ponudu argumente?!?!??! Kaj sploh zagovarjaš? kaj te sploh moti? Bevskaš. Lajaš kot hrabar pudl in lapaš po internetu. Ti bi zapru meje. jaz bi pa skoču 15 metrov v daljino. ampak ne ti ne jaz tega pač ne morva. pika. tud če se nama zdi grozno prav in potrebno. Oziroma, mejo lahko zapreš z mitraljezi. Pa tud to ni ziher. Na ta način postaneš slabši kot talib. Supr smo zrihtali.  

Migrante imam tako rekoč pred pragom, že ene dvajset let. Za popolnoma noben vlom ali rop na postojnskem še niso bli krivi. Kleni Slovenci pogosto. Domorodni narkomani v 80 %. A tud te s koli prevzgojimo v kompost? Ker večina se ITAK ne bo nikol spravla delat....najbolš de potamanimo, a ne?

 

kaj si hotel s poudarjanjem striktnosti policije je eno, kaj si izpostavil pač nekaj popolnoma drugega. nič osebnega. zgol dejstvo.

 

Ko sm bil 1 letnik srednje, so nam v razred postavli par begunk in beguncev. mal sm jih poguglal. neverjetnno kaj nekateri/e počnejo. Zdravijo. Pa magisterije majo....res popolnoma nekoristni. 

 

jez sm 1:1 grozno netolerantn. Sam če ti na mejah folk mal da ne crkuje, morš ukrepat. Če se masa vali prot nemčiji bo v nemčijo prišla. v Srbiji je 90% manj izgredov kot na Madžarskem. v Nemčiji jih tako rekoč ni. Kaj ti to kej pove?

 

bolano mi je kam in kako vrli politiki mečejo dnar. Bolano. Verjemi ko grem pogledat svojo kartico na e-davke me prime da bi komu zavil vrat. Pa nimamo beguncev. DARS NKBM NLB UKC TEŠ6 niso begunski problemi. Požrli so miljarde.  to je težava. ne pa 2000 srot ki beži, in povrh nočejo ostat tuki. Ni važno tolko a bežijo s trebuhom za kruhom al pred mečem....

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, tudi Slovenci nismo bežali preko meje, ko je bilo sranje, pa čeprav so imeli Avstrijci pripravljene zbirne centre za nas (akcija "Nachbar in Not"). Jaz sem bil v TO.

Na kraj pameti mi ni padlo, da bi šla preko meje. 

Moj nono je bil v l.prekomorskih brigadah in jaz sem še vedno partizanka  )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://geopolitika.si/2015-09-14-begunci/

 

Cartman ti bi jim pomagal, jaz ne. Zakaj? Zato ker, ko se bodo asocirarli bodo hoteli uveljavljati svoja pravila. Je pa razlika če jih je v razredu 2 ali pa 20. Ter razlika je če bi se radi učili ter prilagajali, ali bi radi samo nadstandard najboljših držav in to dosegli z nasiljem. Tistih izobraženih je med temi 120K MOGOČE  1000. Ostali so večinoma huligani. Ti vidiš v njih reveže, jaz vojake. Če se ti da prebati si preberi kaj piše v zgornjem linku! Jaz sem mišljenja, da je na nasilje treba odgovoriti z nasiljem, sploh pa v primerih, kjer je direktno napadena demokracija-način življenja!

ZGORNJI LINK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!