Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

:hmm: ker piše na internetu, je ziher čista resnica. Hudiča, le katera je prava?

 

originalna reutersova novička

http://www.reuters.com/article/2015/09/02/us-libya-security-greece-arms-idUSKCN0R20V220150902

 

Povzetek za tiste s ta pocen kartami

http://www.truthorfiction.com/containers-of-weapons-headed-for-refugee-camps-seized-in-greece/

 

To smo že videli. Zgodba o (ne)prodajanju orožja državam z embargom je hočeš/nočep postala protiutež udbomafije in del narodne folklore. Ladja je bojda plula STRAN od Evrope. Zato se nagibam k temu, da Reuters ni podkupljen in voden s strani talibov.  Lahko pa de je blo use skup namenjeno direkt pred mojo bajto v Veliki Otok. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimobežni karierni nasvet: če se res bojiš, da ti bo slabo izobražen priseljenec, ki ne zna slovensko, ukradel službo, je verjetno čas za prekvalifikacijo. Ker naslednjemu, ki bo vrgel oko na tvoj šiht, ne bo ime Nijaz Mulaomerović, niti Mile Blagojević, niti George Dimitrescu, niti Dikembe Songko, niti Yousuf Ahmed al Bahraini, niti Angel Garcia Gordito, niti Rama Haranindranath, temveč R2D2, ali Marvin 843BX/1. And then my friend, you are truly fucked.

...kdo jih bo hranil? kdo jih bo pazil? za čigavo hčerko bodo žvižgali? komu bodo kradli perilo z vrvi? kdo naj si jih nese domov? kdo redči nacionalno substanco? kdo bo tolmačil? kdo bo poslušal? kdo jih bo zdravil? kako dolgega imajo? je slučajno obrezan? kje so pustili žene? kje so pustili froce? kje bodo nastanjeni? kje bodo v petek zvečer? koga bodo pretepli? kateri kolodvor bodo razstrelili? komu bodo prinesli dva sedeža v državnem zboru? koliko jih še pride? bomo na koncu vsi črni? kaj pa Kitajci? kdo jih je mučil? kdo jih je izgnal? kdo jim je kupil karto? kdo jim bo dal vizo? znajo švercat sol? poslušajo rokenrol ali tiste svoje narodnjake? kadijo travo? kadijo čike? pijejo cviček? kaj pa refošk? nosijo kaftane? nosijo turbane? kaj če sprejmemo sam’ babe? kdo bi z veseljem tisto mulatko? kdo je ekonomski migrant? kdo je oporečnik? kdo je lenuh? sploh vedo, kaj so kvote? zakaj vedno na sever? kdaj nam bo dovolj? kdaj bomo rekli ne Evropi? kdaj bomo rekli ne islamu? kdo nam bo sekal lipe? kdo nam bo ruval kulturne temelje? kdo bo zbudil kralja Matjaža? kdo bo dražil karantanskega panterja?!? kdo bo nam jebal mater?!? naj jih prevzame Ljubljana!!?

 

https://medium.com/@grchah/begunec-da-begunec-ne-1-del-34f080f184f8

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se začelo že kar hitro odvijat! Ne vem koliko razumete nemško ali lahko ne, ampak ključno dogajanje bo gor... Nemci niso neumni in so že pogruntali, da več kot toliko tudi ne morejo. Dal vam bom nekaj posnetkov, za občutek, kaj se gor dogaja in kako daleč je stvar. Vprašanje kdaj ali sploh, ampak ni preveč dobro.. še komaj mirijo ljudi?

"https://www.facebook.com/wirhassendiebild/videos/303257539856749/"

 

 

V Dresdnu, se je na PEGIDA zbralo 20.000 ljudi, ki so proti tej politiki priseljencev,.. še zna biti več ljudi čez čas.

Tok ljudi, ki je videl ta namenoma "slab" odziv Merklove, se je drastično povečal, in je samo vprašanje časa, kdaj bo prišlo nekaj milijonov ljudi :).. številka še ni tako velika, ampak gre se zato, kako ti posamezniki vplivajo na nas same, našo okolje in kolikšen strošek predstavljajo.. ne cenijo ničesar in se obnašajo hujše kot prašiči, glejte kak svinjak delajo za sabo.. Vso humanitarno pomoč zavržejo, uničijo in ne ne cenijo.. Oziroma, si je ne zaslužijo (prekleto velika večina ne!).

V posnetku gor vidite, da so politiki izdali lastni narod...

Levičarji, prvo morate imeti radi svojega sočloveka, šele potem lahko pomagate drugim. Obratno to ne deluje. Očitno jim tega nihče nikoli ni povedal.. so pa po večini ljudje, ki imajo travme in osebne motje, kjer se želijo kot "humanisti" dokazati PREDVSEM SAMEMU SEBI, kako veliki ljudje so, in zato sovražijo svojega sočloveka, ker mu nikoli niso bili in ne bodo kos.

Popravljeno . Popravil Izek
Nagajo priponke..
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kopipejst...

 

"

Te dni je javnost razburila begunska scena in opažam veliko žaljivk na račun muslimanov kar pa tudi mene zelo moti čeprav sem katolik.
Nimamo pravice obsojati begunce na podlagi medijskega prikaza določene scene ker tudi med njimi so kot vidimo velike razlike. Imajo različne cilje in različne želje.
"Najmanj pa imate pravico obsojati in metati v isti koš vse muslimane", ker vem kaj so pravi muslimani.
"Pravi verniki" islamske veroizpovedi, doživljajo teško obdobje zaradi takozvanih borcev islamske države, zaradi takšnih in drugačnih teroristov, ki niso niti "V" od vernika v duši....če me razumete!
Imam prijatelje muslimane katere zelo spoštujem, jim zaupam in jih imam rad. Ko berem razne žaljive komentarje tudi mene boli kadar njih žalite in spoznavam, da nimate nekateri pojma o pojmu kaj je bistvo islama, zato vas prosim, NEHAJTE JIH ŽALIT in jih metati v isti koš s teroristi, ki so obični morilci, ki za svoje interese iskoriščajo vero.
Vedno so bili in bodo verski fanatiki in niti katoliki niso nič kaj bili nedolžni pri tem, če zavrtimo kolešček zgodovine nazaj. Vsepovsod so dobri in zli, zato raje ločujte ljudi na podlagi dejanj "kakšni so do vas" in do sočloveka pa boste bolj srečni v življenju, ne pa locevat ljudi na podlagi vere, kdo se kako piše in od kje je prišel! "

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo ver... ne bi bilo vojn (in raznih drugih grozot, ki se izvajajo oz. izvajale) povezane z vero

..če ne bi bilo vojn in teh grozot... bi bilo pa kaj?

Nobena vera načeloma ne uči nič slabega.... je pa to čisto navadna politična stranka, ki izkorišča nevednost navadnih ljudi ...in zaboga... tudi izobraženih, razgledanih in uglednih (mogoče pa imajo tudi ti kaj od tega)

... sej vem... vse to je znano in miljavžentkrat napisano... ampak vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je kar pišete zadnja dva posta da vera kot taka ni nič slabega. Izkrivljenost islama v zadnjem času je pa katastrofa.

 

In Zivnorc če dovoliš dopolnitev, za večino vojn zadnjih 100 let so krive banke ne vere. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je kar pišete zadnja dva posta da vera kot taka ni nič slabega. Izkrivljenost islama v zadnjem času je pa katastrofa.

 

In Zivnorc če dovoliš dopolnitev, za večino vojn zadnjih 100 let so krive banke ne vere. 

...in pa tulipani

Zaradi njih so nastale borze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo ver... ne bi bilo vojn (in raznih drugih grozot, ki se izvajajo oz. izvajale) povezane z vero

..če ne bi bilo vojn in teh grozot... bi bilo pa kaj?

Nobena vera načeloma ne uči nič slabega.... je pa to čisto navadna politična stranka, ki izkorišča nevednost navadnih ljudi ...in zaboga... tudi izobraženih, razgledanih in uglednih (mogoče pa imajo tudi ti kaj od tega)

... sej vem... vse to je znano in miljavžentkrat napisano... ampak vseeno...

če ne bi bilo evolucije, ne bi bilo nič....  ne se zaciklat ...ker opice se na srečo ne spreminjajo več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo ver... ne bi bilo vojn (in raznih drugih grozot, ki se izvajajo oz. izvajale) povezane z vero

..če ne bi bilo vojn in teh grozot... bi bilo pa kaj?

Nobena vera načeloma ne uči nič slabega.... je pa to čisto navadna politična stranka, ki izkorišča nevednost navadnih ljudi ...in zaboga... tudi izobraženih, razgledanih in uglednih (mogoče pa imajo tudi ti kaj od tega)

... sej vem... vse to je znano in miljavžentkrat napisano... ampak vseeno...

če ne bi bilo evolucije, ne bi bilo nič....  ne se zaciklat ...ker opice se na srečo ne spreminjajo več....

ja pa se .. a nisi gledala dokumetraca o planetu opic ... in js to verjamem ... ćist .. pa še ćustwa sem meu, ker so ene opice mele ćustva za ljude ... kr oglej si .. priporočam.

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo ver... ne bi bilo vojn (in raznih drugih grozot, ki se izvajajo oz. izvajale) povezane z vero

..če ne bi bilo vojn in teh grozot... bi bilo pa kaj?

Nobena vera načeloma ne uči nič slabega.... je pa to čisto navadna politična stranka, ki izkorišča nevednost navadnih ljudi ...in zaboga... tudi izobraženih, razgledanih in uglednih (mogoče pa imajo tudi ti kaj od tega)

... sej vem... vse to je znano in miljavžentkrat napisano... ampak vseeno...

če ne bi bilo evolucije, ne bi bilo nič....  ne se zaciklat ...ker opice se na srečo ne spreminjajo več....

ja pa se .. a nisi gledala dokumetraca o planetu opic ... in js to verjamem ... ćist .. pa še ćustwa sem meu, ker so ene opice mele ćustva za ljude ... kr oglej si .. priporočam.

 

:krneki:

in pol te še lajkajo ...kje so smeški? oči se mi obračajo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo ver... ne bi bilo vojn (in raznih drugih grozot, ki se izvajajo oz. izvajale) povezane z vero

..če ne bi bilo vojn in teh grozot... bi bilo pa kaj?

Nobena vera načeloma ne uči nič slabega.... je pa to čisto navadna politična stranka, ki izkorišča nevednost navadnih ljudi ...in zaboga... tudi izobraženih, razgledanih in uglednih (mogoče pa imajo tudi ti kaj od tega)

... sej vem... vse to je znano in miljavžentkrat napisano... ampak vseeno...

če ne bi bilo evolucije, ne bi bilo nič....  ne se zaciklat ...ker opice se na srečo ne spreminjajo več....

ja pa se .. a nisi gledala dokumetraca o planetu opic ... in js to verjamem ... ćist .. pa še ćustwa sem meu, ker so ene opice mele ćustva za ljude ... kr oglej si .. priporočam.

 

:krneki:

in pol te še lajkajo ...kje so smeški? oči se mi obračajo .....

js te mam tut rt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi musliman se mora ravnati po Koranu (ali Kuranu). Kaj piše v njem pa verjetno veste vsi, ki sodelujete v tej debati.

ta je bosa a ne? verjetno si krščen?

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C5%BEjih_zapovedi

 

če pa nisi nič od tega, potem predlagam da se ne obremenjuješ s tem kaj v koranu piše....

 

Nisem krščen. Ne vem pa kakšno vezo ima to z mojim postom o poznavanju korana.

Ali si ga prebrala ali nisi? Si razumela kaj piše v njem? Recimo tisto Kako je prepovedano krasti muslimanu, ni pa prepovedano krasti in ropati nevernike.

Da ne naštevam kaj je dovoljeno moškim in kaj prepovedano ženskam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi musliman se mora ravnati po Koranu (ali Kuranu). Kaj piše v njem pa verjetno veste vsi, ki sodelujete v tej debati.

ta je bosa a ne? verjetno si krščen?

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C5%BEjih_zapovedi

 

če pa nisi nič od tega, potem predlagam da se ne obremenjuješ s tem kaj v koranu piše....

 

Nisem krščen. Ne vem pa kakšno vezo ima to z mojim postom o poznavanju korana.

Ali si ga prebrala ali nisi? Si razumela kaj piše v njem? Recimo tisto Kako je prepovedano krasti muslimanu, ni pa prepovedano krasti in ropati nevernike.

Da ne naštevam kaj je dovoljeno moškim in kaj prepovedano ženskam.

saj ti tudi nisi vse prebral... če bi ne bi omenjal korana..... in svaka čast če si ga prebral da veš kaj tam piše, ker brati koran in ga prebrati je vrlina zelo malega števila ljudi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi musliman se mora ravnati po Koranu (ali Kuranu). Kaj piše v njem pa verjetno veste vsi, ki sodelujete v tej debati.

ta je bosa a ne? verjetno si krščen?

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C5%BEjih_zapovedi

 

če pa nisi nič od tega, potem predlagam da se ne obremenjuješ s tem kaj v koranu piše....

 

...in kerih 10 božjih zapovedi nej zdej upoštevam?!?.... vsake so drugačne... pa kao od iste vere....

..ampak najbolj se mi pa dopade 9. iz rimokatoliške:

"ne želi svojega bližnjega žene" ..... kolkor jest vem... mi tvoj ni niti blizu... niti ti mu nisi žena....   :P

(hec  ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!