Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

ndsm brat, sem samo prišel povedat, da je Tedybear kreten.

Svoje videnje problematike nam je zaupal tudi član plemena belih homofobnih slovenceljnov.

 

PS..Tudi žena mi včasih reče, da sem kreten. Ampak ona je odrasla....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ne bi vedel  kako izgleda kriza pri plemenu belih homofobnih slovenceljnov. Če udari ven kot osebne žalitve, me ne skrbi in tudi strah me ni. Za take obstajajo posebne ustanove.

Over and out.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi musliman se mora ravnati po Koranu (ali Kuranu). Kaj piše v njem pa verjetno veste vsi, ki sodelujete v tej debati.

ta je bosa a ne? verjetno si krščen?

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C5%BEjih_zapovedi

 

če pa nisi nič od tega, potem predlagam da se ne obremenjuješ s tem kaj v koranu piše....

 

...in kerih 10 božjih zapovedi nej zdej upoštevam?!?.... vsake so drugačne... pa kao od iste vere....

..ampak najbolj se mi pa dopade 9. iz rimokatoliške:

"ne želi svojega bližnjega žene" ..... kolkor jest vem... mi tvoj ni niti blizu... niti ti mu nisi žena....   :P

(hec  ;))

jaz te nism krstila, vpraš starše.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ndsm brat, sem samo prišel povedat, da je Tedybear kreten.

Svoje videnje problematike nam je zaupal tudi član plemena belih homofobnih slovenceljnov.

 

PS..Tudi žena mi včasih reče, da sem kreten. Ampak ona je odrasla....

Srečo imaš, da imaš odraslo ženo. Ker si sam(po svoje) še otrok. S tem, ko nas žališ z "plemenom belih homofobnih slovencelnov" si se spustil na isti nivo pogovora, kot Anyah, katerega jaz ne zagovarjam, ker mi je žaljenje po forumu otročja poteza nekoga, ki mu zmanjka argumentov.

Zanimivo je, da mi "homofobi" ne smemo imeti mišljenja, migrantom bi pa dal vse pravice "staroselcev"?

Dajmo ohanit spoštljiv nivo pogovora, oziroma debate...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tebi bi tudi kaj povedal ampak se mi zdi da bi od kamna dobil več razumnih argumentov.

10 kristjanskih zapovedi, ki se danes redkokdaj prakticirajo v najbolj zakotnih ortodoksnih deželah primerjaš z vse bolj razžirjenim rezanjem glav in kamenjanjem žensk, ker vozijo kolo ali avto.

Res bi mi bilo v veselje se prerekat ampak ko s tako priletiš ven enostavno izpadeš iz debate in nisi primerno opremljena za nadaljen pogovor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezanje glav in podobno ni po vzoru korana. Tako kot ni jebanje fantkov, a ga predstavniki krščanstva odprto prakticirajo. Pa kaj vam bom pamet solil, ko itak vse veste. Sploh pa ne vem kakšno vezo ima to z ubežniki. Če bi prišli iz krščanske afriške države, bi se enako ali hujše obnašali. Takrat bi si pa brihtni intolerantni ljudje našli druge razloge, zakaj jih nočejo.

Zanimivo, ne glede na debate se najdejo tukaj eni ta isti debili, ki sejejo sovraštvo. Jaz bi prej rekel, da izražajo svoj notranji nemir. 

Pa ne želim, da vsi ubežniki pridejo sem. Zakaj ne bom pisal tukaj, ker je vaše mnenje irelevantno za moj bit.Sem pa srečen, da moji razlogi niso tako zabito ignorantski kot tukaj berem.

Sem pa tudi malo fauš. Baje, da so neumni ljudje lažje srečni. Blagor nekaterim, ko vam je v zibeljko dano.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Rezanje glav in podobno ni po vzoru korana"

 

Ok, če ti tako rečeš.

Nažalost se muslimani ne strinjajo s tabo.

Radikalni Muslimani !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi musliman se mora ravnati po Koranu (ali Kuranu). Kaj piše v njem pa verjetno veste vsi, ki sodelujete v tej debati.

ta je bosa a ne? verjetno si krščen?

 

https://sl.wikipedia.org/wiki/Deset_Bo%C5%BEjih_zapovedi

 

če pa nisi nič od tega, potem predlagam da se ne obremenjuješ s tem kaj v koranu piše....

 

Nisem krščen. Ne vem pa kakšno vezo ima to z mojim postom o poznavanju korana.

Ali si ga prebrala ali nisi? Si razumela kaj piše v njem? Recimo tisto Kako je prepovedano krasti muslimanu, ni pa prepovedano krasti in ropati nevernike.

Da ne naštevam kaj je dovoljeno moškim in kaj prepovedano ženskam.

saj ti tudi nisi vse prebral... če bi ne bi omenjal korana..... in svaka čast če si ga prebral da veš kaj tam piše, ker brati koran in ga prebrati je vrlina zelo malega števila ljudi.....

Itak. Eni se raje samo na Wikipediji izobražujejo, ki je vir vsega znanja in od vseh znanstvenikov edino priznana.

Debatirat o nečem in ne vedeti za kaj se gre je precej mimo. Migranti prihajajo v EU s svojo vero, navadami, znanjem, mišlenjem, ... In ne bodo tega spreminjali, ker tudi do sedaj niso. Kdor je šel vsaj za kakšen dan od svojega štedilnika malo po svetu ter imel odprte oči se je o tem lahko sam prepričal. Brez novinarjev, Youtuba, Wikipedie, ...

 

Rezanje glav in podobno ni po vzoru korana. Tako kot ni jebanje fantkov, a ga predstavniki krščanstva odprto prakticirajo. Pa kaj vam bom pamet solil, ko itak vse veste. Sploh pa ne vem kakšno vezo ima to z ubežniki. Če bi prišli iz krščanske afriške države, bi se enako ali hujše obnašali. Takrat bi si pa brihtni intolerantni ljudje našli druge razloge, zakaj jih nočejo.

Zanimivo, ne glede na debate se najdejo tukaj eni ta isti debili, ki sejejo sovraštvo. Jaz bi prej rekel, da izražajo svoj notranji nemir. 

Pa ne želim, da vsi ubežniki pridejo sem. Zakaj ne bom pisal tukaj, ker je vaše mnenje irelevantno za moj bit.Sem pa srečen, da moji razlogi niso tako zabito ignorantski kot tukaj berem.

Sem pa tudi malo fauš. Baje, da so neumni ljudje lažje srečni. Blagor nekaterim, ko vam je v zibeljko dano.

 

In zakaj bi ti hotel ubežnike? Ali še bolje rečeno, koliko si jih do sedaj nastanil pri sebi doma? Mi smo grdi grdi, ker jih nočemo, ti pa superduper človekoljub ker  ... zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v glavnem...

KATASTROFA!

...jest sem za protest!!

... vležemo se na cesto pred avtobuse z migranti !!!!

...nben noče ostat v naši lepi SLO...   :(

SRAMOTA za nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v glavnem...

KATASTROFA!

...jest sem za protest!!

... vležemo se na cesto pred avtobuse z migranti !!!!

...nben noče ostat v naši lepi SLO...   :(

SRAMOTA za nas....

Tu je ja treba delat in plačevati davke.

 

najprej se je treba naučit kaj pomeni kaka beseda:

http://www.unis.unvienna.org/unis/sl/pressrels/2015/unisinf513.html

 

Nazo izvoli...ko ga prebereš mi javi, koran mislim, pa sveto pismo tudi..... in bova naprej debatirala :) na tvojem nivoju

 

Lahko se spustim na tvoj nivo ali pa ti dvigneš na moj. Po želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tu je ja treba delat in plačevati davke...

..ni res....

tu ni treba delat...in dobivaš podporo...

.... če si pameten in če se znajdeš...   :P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ma, če ne druzga bodo z...ebal sistem v EU ,...... pa bo šla gospodarsko-ekonomska stabilnost in potem bomo spet poslušali kako moramo oh in sploh varčevati na vseh koncih. Naši že kupčkajo od kod bo denar za vse to poplačati. Ker baje policisti in ostalo osebje, ki je povezano s to ceramonijo, baje ne dela zastonj. Pa to so samo stroški trenutno,......koliko jih bo kasneje pa vprašanje za milijon dolarjev :D ????

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Preusmeritev jeze

Medtem, ko se določeni prebivalci Slovenije že ves mesec zbujajo v strahu pred begunci in ekonomskimi migranti in gredo po celodnevnem brskanju na netu zopet prestrašeni v posteljo, kjer jih, lej ga zlomka, begunci preganjajo še v spanju, nam naši dragi voditelji in tajkuni pošiljajo sončne pozdrave iz svojih vil.

Za osvežitev spomina: to so tisti, ki so Slovenijo spravili na beraško palico.

Ne begunci in ekonomski migranti.

 

Pa še tole: https://medium.com/@grchah/begunec-da-begunec-ne-1-del-34f080f184f8

 

 

12043224_10153657057284696_4724370103947972893_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!