Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

na motoswetu se ne mormo zment in potrdit dejstvo, da je ninđa najboljši motor in vse ostalo so ena navadna jajca, niti kere gume so najboljše na ceumu svetu, pa se bomo zmenili in zedinili okoli svetovnega problema, kot je "Migracija". Ja valda :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgrožen sem .. js pa nimam vile niti za gnoj kidat :(

Itaq. Prišlek migrant z blokovskega naselja, kaj jih boš pa rabu? To je za klene Janeze z vasi! De komunajzarje gor nabodejo......

 

 

Preusmeritev jeze

Medtem, ko se določeni prebivalci Slovenije že ves mesec zbujajo v strahu pred begunci in ekonomskimi migranti in gredo po celodnevnem brskanju na netu zopet prestrašeni v posteljo, kjer jih, lej ga zlomka, begunci preganjajo še v spanju, nam naši dragi voditelji in tajkuni pošiljajo sončne pozdrave iz svojih vil.

Za osvežitev spomina: to so tisti, ki so Slovenijo spravili na beraško palico.

Ne begunci in ekonomski migranti.

 

Pa še tole: https://medium.com/@grchah/begunec-da-begunec-ne-1-del-34f080f184f8

 

 

12043224_10153657057284696_4724370103947972893_n.jpg

Tudi meni ni jasno, kako je narod tako naiven, in kako mirno pozabi na raznorazne "sušilnice sadja". Po naravi skeptik pa se sprašujem kako verodostojne so te fotke in podatki, kdo so Semuliči? Ali morda Semolič? Če se avtorjem ne da preverit niti priimka psevdo-sindikalista, kako jim je uspelo pridobit vse te vrhunske fotke in preverit vse pomembna dejstva?!?!?  In kateri Gantar? če je KD Gantar, ok, zasebni sektor z malo ali nič sodelovanja z državo...ne vem, men se to zdi primerno za v mineštrco. bučka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, mate prav. Kitajski zid okol SLovenije. Za zihr.

kako bom pa pol pršu do kitajske hrane :cry: ... hoćm s palćkam jest in se umes mau sablat ... japahočm :ninja:

zgrožen sem .. js pa nimam vile niti za gnoj kidat :(

Itaq. Prišlek migrant z blokovskega naselja, kaj jih boš pa rabu? To je za klene Janeze z vasi! De

 

Vile rabm, da nabadam u pnevmatike, da vidim, kere več vbodou zdržijo :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Rezanje glav in podobno ni po vzoru korana"

 

Ok, če ti tako rečeš.

Nažalost se muslimani ne strinjajo s tabo.

Se vidi, da nimaš pojma. Kako to, da si drug del izpustil? To da duhovniki fukajo male otroke pa potem ni odraz kako se obnašajo vsi rimo-katoliki? Brez skrbi, ne skušam ti vsiliti svojega prepričanja. V svojem krogu ignorantskih ljudi boš hitro našel podporo.

In zakaj bi ti hotel ubežnike? Ali še bolje rečeno, koliko si jih do sedaj nastanil pri sebi doma? Mi smo grdi grdi, ker jih nočemo, ti pa superduper človekoljub ker  ... zakaj že?

Če bi dobro prebral, sem napisal, da jih nočem... vseh. Ker to ne gre, niti ni potrebno. Jih pa ne zavračam zaradi barve kože, jezika, ki ga govorijo ali vere v katero verujejo. Če bi izbiral soseda med tabo, aynachom, povrečnim slovenceljnom ali muslimanom... bi izbral muslimana z velikansko prednostjo. Ker mi je bolj pomemben odnos človeka, kot pa kje se je rodil. In bi moral res imeti srečo, da bi naletel na muslimana s takšnim značajem kot ga kažeš ti. 

Pač, ko enkrat stopiš izven Slovenije vidiš, da le niso vsi ljudje faušne, pozerske, ovčke. In debili so povsod, le koncentracija pri nas me zelo čudi. Na srečo me to ne gane in bom dalje hodil po svetu z odprtimi očmi in odprtim umom. Pomagal bom po svojih močeh, saj bi v obratni situaciji tudi sam bil vesel pomoči. Kateri pa tega ne zmore pa naj lepo ostane doma, zaklene vrata in prižge televizijo. Nihče vam ne brani. Aja, pa tud po forumih lahko pišete. :)

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler mi na njihov račun niso krajšane ugodnosti in pravice in mi neposredno ne težijo in pri nas v Slo živijo zgledno življenje ok. V nasprotnem pa na prvi vlak.... Mam pa vseeno občutek, da se ta matematika ne bo izšla. Bo treba šparat. Sam, da jih omijemo in pripravimo za tranzit, pa je že potreben rebalans proračuna.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je Kučan kriv:kva2:

 

če so teroristi med njimi, je to zadeva za varnostne službe, ki vrjamem, da z odprtimi očmi in napetimi ušesi spremljajo selitev naroda. Verjamem, da je lažje zapret le te na našem območju(EU), kot jih iskat na njihovem. Ostali itak niso nevarni, vendar se bodo morali integrirat, drugače bodo težave, mi z njimi in oni z nami. Na koncu koncev, države imajo varovalke, ne more to it v nedogled, obstajajo zakoni in se tudi da nekaj na novo uzakonit, ni me strah njihove prevlade, naj dela vsak kaj hoče, seveda v okvirih zakona:smoke:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če bi dobro prebral, sem napisal, da jih nočem... vseh. Ker to ne gre, niti ni potrebno. Jih pa ne zavračam zaradi barve kože, jezika, ki ga govorijo ali vere v katero verujejo. Če bi izbiral soseda med tabo, aynachom, povrečnim slovenceljnom ali muslimanom... bi izbral muslimana z velikansko prednostjo. Ker mi je bolj pomemben odnos človeka, kot pa kje se je rodil. In bi moral res imeti srečo, da bi naletel na muslimana s takšnim značajem kot ga kažeš ti. 

Pač, ko enkrat stopiš izven Slovenije vidiš, da le niso vsi ljudje faušne, pozerske, ovčke. In debili so povsod, le koncentracija pri nas me zelo čudi. Na srečo me to ne gane in bom dalje hodil po svetu z odprtimi očmi in odprtim umom. Pomagal bom po svojih močeh, saj bi v obratni situaciji tudi sam bil vesel pomoči. Kateri pa tega ne zmore pa naj lepo ostane doma, zaklene vrata in prižge televizijo. Nihče vam ne brani. Aja, pa tud po forumih lahko pišete. :)

V jok, pa na drevo. Ko zmanjka argumentov ali odgovorov na konkretno zastavljeno vprašanje, pa bluzenje tja v tri dni.

Kot pri Pajkici. Vprašam o koranu, ona lima link do deset božjih zapovedi. V enem od prejšnjih postov napišem zakaj je večina teh ljudi, ki se vali proti EU ekonomskih migrantov (ker ne vidim razloga zakaj bi begunec iz vojnih območij skrival svojo identiteto, razen, če ni vojni zločinec) in ne begunec, ona mi pa lima link do opisa kaj je migrant in kaj begunec.

Najbolj žalostno je pa to, da bodo z muslimanskimi migranti najbolj zgubili njihovi "liberalni" zagovorniki in največ pridobili njihovi "konzervativni" nasprotniki. Malo za šalo, Alla,s feredžo boš prav sexi. Skoraj tako kot brez nje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste slišal!!!!!

Mende je Saudska Arabija ponudila pomoč Nemčiji glede migrantov!!!!!

... Zastonj jim bi sezidali 200 đamij...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če bi dobro prebral, sem napisal, da jih nočem... vseh. Ker to ne gre, niti ni potrebno. Jih pa ne zavračam zaradi barve kože, jezika, ki ga govorijo ali vere v katero verujejo. Če bi izbiral soseda med tabo, aynachom, povrečnim slovenceljnom ali muslimanom... bi izbral muslimana z velikansko prednostjo. Ker mi je bolj pomemben odnos človeka, kot pa kje se je rodil. In bi moral res imeti srečo, da bi naletel na muslimana s takšnim značajem kot ga kažeš ti. 

Pač, ko enkrat stopiš izven Slovenije vidiš, da le niso vsi ljudje faušne, pozerske, ovčke. In debili so povsod, le koncentracija pri nas me zelo čudi. Na srečo me to ne gane in bom dalje hodil po svetu z odprtimi očmi in odprtim umom. Pomagal bom po svojih močeh, saj bi v obratni situaciji tudi sam bil vesel pomoči. Kateri pa tega ne zmore pa naj lepo ostane doma, zaklene vrata in prižge televizijo. Nihče vam ne brani. Aja, pa tud po forumih lahko pišete. :)

V jok, pa na drevo. Ko zmanjka argumentov ali odgovorov na konkretno zastavljeno vprašanje, pa bluzenje tja v tri dni.

Kot pri Pajkici. Vprašam o koranu, ona lima link do deset božjih zapovedi. V enem od prejšnjih postov napišem zakaj je večina teh ljudi, ki se vali proti EU ekonomskih migrantov (ker ne vidim razloga zakaj bi begunec iz vojnih območij skrival svojo identiteto, razen, če ni vojni zločinec) in ne begunec, ona mi pa lima link do opisa kaj je migrant in kaj begunec.

Najbolj žalostno je pa to, da bodo z muslimanskimi migranti najbolj zgubili njihovi "liberalni" zagovorniki in največ pridobili njihovi "konzervativni" nasprotniki. Malo za šalo, Alla,s feredžo boš prav sexi. Skoraj tako kot brez nje.

ma verjetn si ti vsemoigočen da veš da so vsi mulsimani?

če začneš s koranom, potem ga pa še citiraj...jaz ga ne, sem krščena, pa svetega pisma nisem prebrala nikol.... in ti si ga al kaj?

ja, lažje je napopat link kot pa se ,mučit pa tipkat 10 zapovedi, še lažje je pa če ga greš brat, koran mislim, da ne boš pameten....

men ni smešen da mečeš vse v en koš, niti ni smešen se noirca delat iz kogarkoli, sem že povedala, človek si samo dokler ne postaneš nekaj drugega,... živi in pusti živeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če bi dobro prebral, sem napisal, da jih nočem... vseh. Ker to ne gre, niti ni potrebno. Jih pa ne zavračam zaradi barve kože, jezika, ki ga govorijo ali vere v katero verujejo. Če bi izbiral soseda med tabo, aynachom, povrečnim slovenceljnom ali muslimanom... bi izbral muslimana z velikansko prednostjo. Ker mi je bolj pomemben odnos človeka, kot pa kje se je rodil. In bi moral res imeti srečo, da bi naletel na muslimana s takšnim značajem kot ga kažeš ti. 

Pač, ko enkrat stopiš izven Slovenije vidiš, da le niso vsi ljudje faušne, pozerske, ovčke. In debili so povsod, le koncentracija pri nas me zelo čudi. Na srečo me to ne gane in bom dalje hodil po svetu z odprtimi očmi in odprtim umom. Pomagal bom po svojih močeh, saj bi v obratni situaciji tudi sam bil vesel pomoči. Kateri pa tega ne zmore pa naj lepo ostane doma, zaklene vrata in prižge televizijo. Nihče vam ne brani. Aja, pa tud po forumih lahko pišete. :)

V jok, pa na drevo. Ko zmanjka argumentov ali odgovorov na konkretno zastavljeno vprašanje, pa bluzenje tja v tri dni.

Kot pri Pajkici. Vprašam o koranu, ona lima link do deset božjih zapovedi. V enem od prejšnjih postov napišem zakaj je večina teh ljudi, ki se vali proti EU ekonomskih migrantov (ker ne vidim razloga zakaj bi begunec iz vojnih območij skrival svojo identiteto, razen, če ni vojni zločinec) in ne begunec, ona mi pa lima link do opisa kaj je migrant in kaj begunec.

Najbolj žalostno je pa to, da bodo z muslimanskimi migranti najbolj zgubili njihovi "liberalni" zagovorniki in največ pridobili njihovi "konzervativni" nasprotniki. Malo za šalo, Alla,s feredžo boš prav sexi. Skoraj tako kot brez nje.

ma verjetn si ti vsemoigočen da veš da so vsi mulsimani?

če začneš s koranom, potem ga pa še citiraj...jaz ga ne, sem krščena, pa svetega pisma nisem prebrala nikol.... in ti si ga al kaj?

ja, lažje je napopat link kot pa se ,mučit pa tipkat 10 zapovedi, še lažje je pa če ga greš brat, koran mislim, da ne boš pameten....

men ni smešen da mečeš vse v en koš, niti ni smešen se noirca delat iz kogarkoli, sem že povedala, človek si samo dokler ne postaneš nekaj drugega,... živi in pusti živeti

Sem prebral tako koran kot sveto pismo. In še mnoge druge knjige. Pač rad berem. Zaradi tega ne mislim, da se pametnejši kot ti, pač povem kaj vem . Nihče ne ve vsega. Slovenski prevod korana imaš baje na internetu. Sam ga nisem bral, zato ne vem koliko je točen prevod, prebral sem bosanski prevod (knjigo).

Nisi prebrala vseh mojih postov ali pa si pozabila kaj sem napisal. Še enkrat: Smilijo se mi otroci, ženske in starčki. Ne smili se mi pa horda mladeničev, ki so zapustili svoje bljižnje v sosu in pobegnili v tujino. In to ne v sosednje države, niti jim niso dobre prve države, ki so brez vojne na njihovi poti, želijo v točno določeno državo. Zame je to čista ekonomska migracija. In naj bodo tako tudi obravnavani. Sem za to, da se pomaga beguncem z vojnih območij ne glede na vero, raso, barvo kože, spol, hišnega ljubljenčka, barvo zoknov, ... Sem pa proti temu, da bo sedaj vsak prišlek z Bližnega vzhoda označen za ogroženo vrsto.

Če verjamete ali pa ne, včeraj je foter govoril s kolegom, ki je bil te dni na Obrežju. So popisali migrante, čez čas pa jih klicali po imenu in priimku na avtobuse. Polovica se jih ni odzvala klicu, ker so pozabili kakšno lažno ime so navedli pri popisu. Pa večina je imela katastrofalen odnos do našega osebja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh verskih knjig sem prebral samo Alana Forda ... skor vse dele ... in verjamem vanga .. vse ostale vere spoštujem in spoštujem ljudi, ki v svoje vere verujejo ...

Prišel bo čas, ko bodo vsi ljudje verjeli v Alana Forda in njegovo skupino ...

 

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh verskih knjig sem prebral samo Alana Forda ... skor vse dele ... in verjamem vanga .. vse ostale vere spoštujem in spoštujem ljudi, ki v svoje vere verujejo ...

Prišel bo čas, ko bodo vsi ljudje verjeli v Alana Forda in njegovo skupino ...

 

:ninja:

Itak. Molilni center Cvetličarna so že postavili v LJ. Zveličanja pa ne boš dosegel z molitvijo ampak s pokanjem od smeha.

Kot vsaka družba tudi oni niso mogli brez lopovov v svojih vrstah. (ali je že kdo našel Sir Oliverovo vilo?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če bi dobro prebral, sem napisal, da jih nočem... vseh. Ker to ne gre, niti ni potrebno. Jih pa ne zavračam zaradi barve kože, jezika, ki ga govorijo ali vere v katero verujejo. Če bi izbiral soseda med tabo, aynachom, povrečnim slovenceljnom ali muslimanom... bi izbral muslimana z velikansko prednostjo. Ker mi je bolj pomemben odnos človeka, kot pa kje se je rodil. In bi moral res imeti srečo, da bi naletel na muslimana s takšnim značajem kot ga kažeš ti. 

Pač, ko enkrat stopiš izven Slovenije vidiš, da le niso vsi ljudje faušne, pozerske, ovčke. In debili so povsod, le koncentracija pri nas me zelo čudi. Na srečo me to ne gane in bom dalje hodil po svetu z odprtimi očmi in odprtim umom. Pomagal bom po svojih močeh, saj bi v obratni situaciji tudi sam bil vesel pomoči. Kateri pa tega ne zmore pa naj lepo ostane doma, zaklene vrata in prižge televizijo. Nihče vam ne brani. Aja, pa tud po forumih lahko pišete. :)

V jok, pa na drevo. Ko zmanjka argumentov ali odgovorov na konkretno zastavljeno vprašanje, pa bluzenje tja v tri dni.

Kot pri Pajkici. Vprašam o koranu, ona lima link do deset božjih zapovedi. V enem od prejšnjih postov napišem zakaj je večina teh ljudi, ki se vali proti EU ekonomskih migrantov (ker ne vidim razloga zakaj bi begunec iz vojnih območij skrival svojo identiteto, razen, če ni vojni zločinec) in ne begunec, ona mi pa lima link do opisa kaj je migrant in kaj begunec.

Najbolj žalostno je pa to, da bodo z muslimanskimi migranti najbolj zgubili njihovi "liberalni" zagovorniki in največ pridobili njihovi "konzervativni" nasprotniki. Malo za šalo, Alla,s feredžo boš prav sexi. Skoraj tako kot brez nje.

ma verjetn si ti vsemoigočen da veš da so vsi mulsimani?

če začneš s koranom, potem ga pa še citiraj...jaz ga ne, sem krščena, pa svetega pisma nisem prebrala nikol.... in ti si ga al kaj?

ja, lažje je napopat link kot pa se ,mučit pa tipkat 10 zapovedi, še lažje je pa če ga greš brat, koran mislim, da ne boš pameten....

men ni smešen da mečeš vse v en koš, niti ni smešen se noirca delat iz kogarkoli, sem že povedala, človek si samo dokler ne postaneš nekaj drugega,... živi in pusti živeti

 

Če verjamete ali pa ne, včeraj je foter govoril s kolegom, ki je bil te dni na Obrežju. So popisali migrante, čez čas pa jih klicali po imenu in priimku na avtobuse. Polovica se jih ni odzvala klicu, ker so pozabili kakšno lažno ime so navedli pri popisu. Pa večina je imela katastrofalen odnos do našega osebja.

ne, ni res, stvar je le pravilne izgovorjave imen, evo ti pimer:slap:

"Mustafa al Eih Zeri?"
"Ovde"
"Ahmed el Kabul?"
"Ovdje"
"Fatima bin Albin?"
"Ovde"
"Ali Abdul Olmi?"
"Ovdje"
"Mohammed bin Kadir?"
"Ovde"
"Al Jabla Zic?"
Tišina na avtobusu ... "Al Jabla Zic?" Tišina v avtobusu, potniki gledajo naokoli. "Al Jabla Zic?"
Deklica v drugi vrsti reče "Oprostite policist, se mi zdi da kličete mene, ampak prebere se Alja Blažič."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!