Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Ob 31. 10. 2015, Cartman pravi:

 

A si gil kdaj na solidnem moto zboru v nedeljo popoldan? Ko cel klub pobira smeti? Al pa Planica dan po tem?! Pa je infrasteuktura postavljena, smetnjakov dovolj, pospravla se tud med prireditvijo in obiskovalci niso prestrasena pesadija s culo s kompletnim imetjem......dejte no. Kjerkoli se zbere 20000 ljudi je za njimi stala. Edino skoda da drzava ne organizira cistilnih akcij z ljudmi z zavoda in morajo to pocet lokalci sami. 

Vso tisto svinjarijo, ki si jo pustil za sabo na motozboru ali v Planici, si moral kupiti in v ceni je bilo vkalkulirano tudi čiščenje za tabo. Pa motozbor organiziraš, če nočeš pa ne. Nihče ne pride k tebi nepovabljen in te prisili v to.

 

Ob 31. 10. 2015, skalar36 pravi:

 ...

Če pomislim drugače. Koliko ozemlja smo Slovenci-slovani-Karantanci zgubili skozi zgodovino. Je ni sosednje države, ki nam nebi ukradla koščka zemlje- zakaj, verjetno zaradi hlapčevskega mišljenja, zaradi razdora med ljudmi-neenotnosti, največ pa zaradi pomankanja nacionalizma...

A to imaš v mislih ozemlje, ki so ga naši predniki Begunci iza Karpatov odvzeli staroselcem z ognjem in mečem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, nazo13 said:

.

 

A to imaš v mislih ozemlje, ki so ga naši predniki Begunci iza Karpatov odvzeli staroselcem z ognjem in mečem?

Da, točno to. Zato bi bilo prav, da se sedaj mi borimo za isto ozemlje, da nas ne bo doletela ista usoda, kot tiste staroselce..

V naravi velja obstoj močnejšega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje bo (je) v vsakem primeru. To so nam pač vrli voditelji sveta zakuhali. Tega ne moremo preprečit, pa če se še tako trudimo.

Edino kar lahko naredimo je to, da smo ljudje do ljudi. Ker tako oni kot tudi mi, smo samo jebene stranke.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v osnovi imaš prav-ljudje do ljudi. A se bojim da večina prišlekov ne deli iste filozofije.

Ni 10 min nazaj, ko sem se pogovarjal z človekom iz okolja, kjer se trenutb nahajajo "migranti". Sam na njegovem mestu ne vem kaj bi storil...je v jebenem položaju...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, na njihovo obnašanje ne morem vplivat.  Lahko pa na svoje. In to, da sem človek do ljudi je moja odločitev, ki ni pogojena s tem, da se oni enako obnašajo do mene.

Sveta ne morem spremenit, lahko pa sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če to pomeni tvoj propad, oziroma propad tvoje družine?

Vidiš tako nizko jaz ne morem, nočem in ne znam iti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Alla pravi:

Sveta ne morem spremenit, lahko pa sebe.

Hmmm, s tem pa se ne bi strinjal...

Poglej kako Obama spreminja svet, pa se ni zbudil s tvojo mislijo.... zakaj bi spreminjal sebe, če lahko druge, hehe...

Vse se da, če se hoče in je volja dovolj velika... Skupaj premikamo gore, samo začeti je treba ;-)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden je amerika, poslala begunce v Evropo (s pomočjo Francije, VB, Nemčije) se je prekleto dobro pozanimala, kakšna miselnost in stanje je pri nas. Poglej, če romu rečem cigan, homosekcualcu -peder( homoseksualci me ne motijo, ker mi ne delajo nobene škode), duhovniku-pedofil, tatu-kradljivc...politiku-prašič... me bo takoj večina linčala, ter označila za ksenofoba, rasista...itd. Vsi moji somišljeniki takoj zaprejo usta, ker se bojijo neodobravanja. Mislim, da so tudi v USA dojeli (z raznimi prisluškovanji+ veleposlaniki, ki so analizirali naše ljudstvo), da je Evropa pripravljena na prevzem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še koga trenutno dogajajne v Evropi en malček spominja na Trojo? Ko jo niso mogli zavzeti s silo, so se za njena obzidja prešvercali s pomočjo trojanskega konja.

Tudi Evropo so "ljudstva z Vzhoda" (ja, sem zelo posplošil) zavzemala na silo - pa ni šlo. Je sedanje dogajajne neke vrste.trojanski konj?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, stuhec pravi:

Rusi in njihovo padlo letalo je tudi s tem povezano

Kaj le bo sedaj Rus naredil ?

Če bodo rusa dost dolgo :l_01: bo poleg Sirije počistu tud EU .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, I30 said:


Če drugega ne, me poznajo po tem da skočim u luft, ko se nekdo spravi drkat druge brez veze in krivično. Tako kot si ti označil ljudi za golazen. 




Nič nisem usmijen do teh migrantov, pa jih vseeno ne označujem za golazen, temveč za ljudi, ki so se podali na trnovo pot in ki bodo nekateri plačali grozen davek za napačne odločitve.

 

 

 

 

On 4/15/2015, 1:04:33, I30 said:



Naj mi sedaj samo še kdo reče, da gre v takih primerih za normalne ljudi, ki bi zaslužili normalno spoštljivo govorjenje in pisanje o njih!!!

To so imbecili kretenski (pardon, a nižje oznake ne poznam, amebe pa še ne vozjo biciklov), ki nimajo na cesti kaj iskati, vsi ki tako ravnanje odobravate ste pa isti qrac!
 

  Govora o kolesarjih

On 4/10/2015, 7:50:53, I30 said:

Mislim, kar je preveč, je pa preveč.

Zakon jasno piše kakšna je dovoljena vožnja teh JEBENIH ZBLOJENIH MED SAMO BLEBETAJOČIH NA KUP SE GUZVAJOČIH BREZOBZIRNIH KRETENOV, kateri se brezplačno REKREIRAJO po površinah za katere mi vsi ostali registrirani uporabniki vozil plačujemo registracijo, zavarovanja, cestnine, davke preko nakupa goriva in se MORAMO MI PRILAGAJATI BREZOBZIRNIM KRŠITELJEM, KI SE POD DOZO NABRCANEGA ADRENALINA OBNAŠAJO KOT GLAVNI NA SVETU.

Te golazni je na našem koncu vsako leto, čim posije sonce vedno več. Normalen promet praktično ni več mogoč kose kolone 5, 10, 20 ali še več pizd in kurcev na pedalih zaganja po trasi Franje. Včasih sem jih varoval in spremljal, sedaj razmišljam o nakupu hitrega traktorja in pluga.

MATER VAM JEBEM KOLESARSKO!!!!

Govora o domobrancih.

On 7/9/2012, 6:57:19, I30 said:

 

In da smo si na jasnem, nekaj te golazni, ki bo tam gori osebno poznam. Za posrat vse po vrsti. Še sedaj so navadni švabski ritolizniki, ki svojim otrokom dajejo nemška imena in salutirajo po hitlerjansko. Prodane duše, ki iščejo očiščenje svoje pokvarjenosti v farških odpustkih!

 

O tem kdo je več koga pobil, pa tudi nehaj srat! Partizani vsaj niso rusov klicali, da bi v njihovem imenu po izdaji pobijali. Domobranska golazen se diči prav s tem. Izdajstvom svojega soseda, brata, sester in posiljevanjem in mučenjem za zidovi cerkva in farovžev in s farškim blagoslovom "V imenu kristusovih ran crkne naj partizan".

 

A vse to je umazana zgodovina, ki bi jo že zdavnaj pokopali, če ne bi ravno golazen kot si ti in tvoj ljubljeni vodja znova pogrevali teh že davno sprhlenih kosti! Tako da pejd u rit tega tvojega vođa, vas je itak že dosti tam notri, potlej pa pejte še enkrat na pohod v Jajce, pa ostanite tam, dokler vas kdo v sekret ne zdrka pa vodo potegne!

 

Banda pokvarjena!

No I30, kok boš pa sedaj skakal v luft?

Tvojega sovražnega pisanja je ta forum poln. Lahko ti prilimam še polno sovražnosti s tvoje strani. se pa vidi da si v prvi vrsti sovražen do Slovencev. Ravno tako kot naša vlada.

 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:
 

 

 

  Govora o kolesarjih

Govora o domobrancih.

No I30, kok boš pa sedaj skakal v luft?

Tvojega sovražnega pisanja je ta forum poln. Lahko ti prilimam še polno sovražnosti s tvoje strani. se pa vidi da si v prvi vrsti sovražen do Slovencev. Ravno tako kot naša vlada.

 

To pa tud mene zanima #3vrstica# :P........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sto ljudi - sto čudi.

Dva forumaša - pet mnenj ;-)

Sto žena - dvesta sisa....

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

To pa tud mene zanima #3vrstica# :P........

Ferbec!

Pohvala Kamnčkar za trud. Peesda, nej mi en pove, zakaj ne vidim smajlitov!!!! Tle bi unga, ki ploska. 

 

Je pa ena razlika med tistimi, ki jih jaz qrcam in temi, ki jih ti označuješ za golazen.
Pri "mojih" gre za polnoritneže, ki namenoma ali iz brezobzirnosti škodujejo drugim in za to nimajo nobene realne potrebe.

Pri tvojih pa gre za ljudi v taki ali drugačni stiski, ki iščejo pot v boljše življenje.
Meni se ta razlika zdi kar dovolj velika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, skalar36 pravi:
...

Tvojega sovražnega pisanja je ta forum poln. Lahko ti prilimam še polno sovražnosti s tvoje strani. se pa vidi da si v prvi vrsti sovražen do Slovencev. Ravno tako kot naša vlada.

Nč bat Kamnčkar,  qrcanje še ni sovraštvo.
Kar se tiče slovencev, pa ljudi ne ločujem po nacionalnosti. In ne boš verjel, na cesti niso samo slovenci, so tudi bosanci, hrvatje, italijani, avstrijci, avstralci, zobarji, kinologi, jagri, lezbijke, otorinolaringologi, belgijci, ukrajinke pa še pa još. Pa na biciklih tud. Še sploh ukrajinke.

Pa ne se tolk bat ne mene, ne migrantov, ne ukrajink. Itak ti ni spasa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej I30, pessda, a si res nisi pogledu interviuja, kjer tudi Tomo Križnar priznava, da so ti ljudje nevarni in nočejo naše pomoči, da oni vidijo v nas robote. Ja če pa Tomo Križnar reče, da se jih moramo bat, ter da nas bodo napadli, ja pol pa res ne vem...

Glej men je jasno, da jih naša vlada zadržuje, ter jih ima rada. Saj bodo dobili iz ZDA preko EU denarno podporo, ki se bo porazgubila po zasebnih žepih. Potem bodo naši političarji še rekli, da so porabili še toliko državnega proračuna in še iz tam napolnili zasebne žepe. Saj to so delale vse vlade od leta 91 naprej...(najbolj znan primer je potres na bolškem, ko smo mogli oddelat delovno soboto za ljudi, ki so utrpeli škodo, ti ljudje so pa dobili le kredite...naš denar pa...se še spomnimo brata Podobnik+ Drovšek? Live and newer forget...)

Ne razumem pa da "navadni" ljudje, ki se zavedajo\mo, da bo pizderija in od tega nimamo nič(dobrega) melanholično gledamo, da hodi k nam golazen, ki s sabo nosi gore denarja, sekire, nože in se zavedamo , da bo klanje pa to vseeno sprejemamo, ne storimo ničesar.

Dej preden komentiraš, si poglej prispevek,  župani Brežic, Šentilja in Zavrča na InfoTV , ki ga je prilimal uporabnik suzuki, kaj govorijo župani, pa boš videl, koliko teh ljudi je res v stiski, koliko je pa plačanih, da v Evropi zanetijo vojno...

Pa če se vrnem na "najine" golazni... 

Tudi domobranci so bili v stiski, ko niso imeli izbire na katero stran se opredelit, pa jih vseeno označuješ za golazen. Sem osebno poznal mobiliziranca v Nemško vojsko,(grozna osebna pričevanja in)bil je res dober človek, ki ni imel izbire, ali greš z nami ali v večna lovošča...Če mi ne vrjameš, se z motorjem zapelji na Vrh Sv. treh kraljev, mislim, da veš kje je to. (lepa razgledna točka je med Smrečjem ter Žirmi) Pa si poglej na spominski plošči, žrtev nacizma, 7 bratov  mrtvih na isti dan, ki so jih postrelili nemci, ker niso hoteli z nimi. Kako misliš, da so se ostali odločili? 

Tile "moji" ljudje-golazen, niso v stiski (še enkrat: poglej si prispevek), si zaslužijo tak naziv. Ti "tvoji" kolesarji+ domobranci pa ne...

Sam sem pač tak, da hočem tebi-I 30, meni, unmu, tistmu pa Janezu, Francelnu, da živimo, dobro še naprej, brez kakšnih večjih pizderi...zato mi ni težko javno opozarjat na problem "migranstva"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Alla pravi:

Sranje bo (je) v vsakem primeru. To so nam pač vrli voditelji sveta zakuhali. Tega ne moremo preprečit, pa če se še tako trudimo.
...

Nekonstruktivno razmišljanje.
Kot praviš, najprej delamo na sebi in osveščamo tudi druge. Vsaka stvar s trudom prej ko slej doseže kritično maso in začne vplivati na dogajanja.
Pasivnost pa res ne spremeni nič.
Pozitiva Alla, pozitiva in vztrajnost!

In kaj je v konkretnem primeru begunske krize pasiva in kaj aktiva?

Človekoljubna pomoč in zakrivanje vzrokov krize je vsekakor pasiva, ki ne bo rešila težave.
Razmišljanje in opozarjanje o vzrokih, o nepravični delitvi dobrin, o izkoriščanju ljudi in naravnih dobrin je tisto kar zna strezniti in osvestiti. A potrošništvu zasužnjenim tepcem to težko pride čez lasišče do sive tvarine.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, I30 said:

Nč bat Kamnčkar,  qrcanje še ni sovraštvo.
Kar se tiče slovencev, pa ljudi ne ločujem po nacionalnosti. In ne boš verjel, na cesti niso samo slovenci, so tudi bosanci, hrvatje, italijani, avstrijci, avstralci, zobarji, kinologi, jagri, lezbijke, otorinolaringologi, belgijci, ukrajinke pa še pa još. Pa na biciklih tud. Še sploh ukrajinke.

Pa ne se tolk bat ne mene, ne migrantov, ne ukrajink. Itak ti ni spasa!

Mene Bosanci, Hrvatje, Italijani, Avstrici...nič ne motijo, če so sprejeli naš način življenja in se obnašajo temu primerno. Me pa izredno motijo slovenci, ki se delajo, da so druge narodnosti "čefurji", oziroma ljudje, ki mislijo, da bodo svoj način življenja usiljevali meni...

Ukrajink pa čim več, ker so res lepe pupike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dec, zgodba o postreljenih bratih ipd. se bo ponovila.
Zakaj? Zaradi neobveščenosti in zapečniškarstva, ko sta lastnost velikega dela naše populacije.
Če bi se oni in če se bodo ljudje sedaj pripravili na to kar se zna zgoditi, te bodo spečega težko dobili. Če že kdo, te bodo prej elektronizirane in robotizirane enote zahodnega sveta kot pa bradati patroni iz daljnega in bližnjega vzhoda, ki si menda še v gozd ne upajo.
Torej delaj kot da bo še sto let mir in se pripravi, kot da bo jutri vojna!
Se pa moraš v takih situacijah zavedati, da čustvenost, naj bo strah ali sovraštvo ovira trezno razmišljanje, ki je pogoj za čimvečje možnosti preživetja. Če že debatirava v to smer.
A menim, da je prvi korak ravno opozarjanje na vzroke in pritisk na dejanske krivce, da povzamejo vse potrebne ukrepe za normalno asimilacijo teh ljudi tam, kamor so jih vabili in eliminacijo vseh nasilnih in kriminalnih posameznikov in skupin, ki so migracijo izkoristili. Tudi zato sem proti tem pomočem, ker dajejo sporočilo, da smo dovolj bogati in pripravljeni vse te prišleke sprejeti in se pokoriti njihovim navadam.
Kot praviš, ko prideš v drugo okolje, se mu moraš prilagoditi. Vedeti pa je treba, da vsako tako mešanje kultur prinaša spremembe, kar sploh ni slabo, je celo odlično, da prevetri zasmrajeno trohnobo. Vendar spremembe ne smejo biti v smeri krnjenja svoboščin in izkoriščanja. Ko pa govorimo o izkoriščanje se pa spet hitro zaletimo v naše moderne sisiteme.
Enega brez drugega ne bo moč rešiti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je še kdo pomislil, da se nam in evropi sedaj maščuje povezanost cerkve z državo.
Ko bi bilo res tako, kot bi moralo biti in je s prekrižanimi palci pisano v ustavi, bi se lažje in bolj odločno uprli vmešavanju drugih cerkev v civilna življenja. Tako pa na nek način prišleki, še sploh ko dobijo državljanstvo, le uveljavljajo "enake pravice" oz. kričijo zanje ker čutijo neenakost. 
Na nivoju državljanskih civilnih pravic je enakost možno zagotoviti,, saj so za vse enaka, na nivoju različnih in še nasprotujočih ver pa nikakor.
Krščanstvo ni branik pred vplivom muslimanske vere, kot si domišljajo nekateri. Je le še en povod za prerivanje sem in tja po planetu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!