Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 14 minutami, Gustav pravi:

Zanimivo in predvsem pričakovano je početje Hrvatov... Boli njih ku**a za EU oni bojo svoje manire po balkansko furali dalje in se ne bodo pustili vozili levo desno.

Se spomnim, kako so nam politiki med mazali okoli ust ja sprejmimo brate Hrvate v EU valjda vsak od teh politikov je za kampanjo dobil vikendico v Dalmaciji očitno. Kje je sedaj EU da jim požuga ion jih zlasa? Nema je. KO bi pa mi morali kaj nardit pa usi u luft skočjo, ja ne morš tko, zdej smo EU se mormo evropsko obnašat, beri sklonit glavo. 

Grrrrrrrr

....razne takšne in drugačne unije v dobi kapitalizma so itak ustvarjene zgolj zaradi ekonomsko-gospodarskih interesov oz. povečevanju kapitala ožjih skupin..... ko pa širša množica potrebuje pomoč je itak vse brezpredmetno........ žal tako je v kapitalizmu .......... ni moralnih vrednot ( ko nekdo potrebuje pomoč....naj se znajde kakor se ve in zna )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 11. 2015, Kmet2 pravi:

Jaz danes bežim ....

sam , kak boš pa nazaj prišel, če bo ograja? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, TOMCAT pravi:

....razne takšne in drugačne unije v dobi kapitalizma so itak ustvarjene zgolj zaradi ekonomsko-gospodarskih interesov oz. povečevanju kapitala ožjih skupin..... ko pa širša množica potrebuje pomoč je itak vse brezpredmetno........ žal tako je v kapitalizmu .......... ni moralnih vrednot ( ko nekdo potrebuje pomoč....naj se znajde kakor se ve in zna )

Pozabil si dodati še internetno pozornost. Sedaj je IN, če posvojiš enega kitajskega psička in ga rešiš pred kotlom za golaž, sedaj je IN, če posvojiš enega črnskega otroka in ga rešiš pred lakoto, sedaj je IN, če ponudiš svojo ta sedmo vikendico (za katero niti točno ne veš kje se nahaja) in v njej nastaniš migransko familijo, ...

Ko pa stvar postane resna in je treba sprejeti nekaj miljonov migrantov (toliko jih baje zaenkrat še čaka v Turčiji), pa je kurčenja pred kamerami konec.

pred 47 minutami, TOMCAT pravi:

....razne takšne in drugačne unije v dobi kapitalizma so itak ustvarjene zgolj zaradi ekonomsko-gospodarskih interesov oz. povečevanju kapitala ožjih skupin..... ko pa širša množica potrebuje pomoč je itak vse brezpredmetno........ žal tako je v kapitalizmu .......... ni moralnih vrednot ( ko nekdo potrebuje pomoč....naj se znajde kakor se ve in zna )

Pozabil si dodati še internetno pozornost. Sedaj je IN, če posvojiš enega kitajskega psička in ga rešiš pred kotlom za golaž, sedaj je IN, če posvojiš enega črnskega otroka in ga rešiš pred lakoto, sedaj je IN, če ponudiš svojo ta sedmo vikendico (za katero niti točno ne veš kje se nahaja) in v njej nastaniš migransko familijo, ...

Ko pa stvar postane resna in je treba sprejeti nekaj miljonov migrantov (toliko jih baje zaenkrat še čaka v Turčiji), pa je kurčenja pred kamerami konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čedalje bolj se mi zdi, da bo nekdo z žico zaslužil 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

Čedalje bolj se mi zdi, da bo nekdo z žico zaslužil 

mhm predvsem poljaki, od katerih jo slovenija naroča..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, blazzarss pravi:

mhm predvsem poljaki, od katerih jo slovenija naroča..

pajade...in provizije za posel?

tunel pod Markovcem 200 miljonov v ponudbi:

90 za Zidarja, 90 za Črnigoja.

za 20 bo pa Hilda lukno zvrtala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AD 1 naroda ki je hodil preko minskih polj, tudi žica ne bo ustavla, ko bodo začeli plezati preko, jih pa tudi ne bo noben ustavil, ker noben ne bo upal ukrepat, ker to ni "evropsko"

AD 2 najboljš bi blo da se tem migrantom v čimvečjem številu kar pridružimo, tko bi še najbolj zjebali politiko :)

Popravljeno . Popravil Gustav
dodatek
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, TOMCAT pravi:

......ograja brez učinkovitega varovanja z živo silo, nima smisla.......

Problem je kaj je tukaj učinkovito:

  • Da migrantu ki poskuša preplezat ograjo požugaš in ga evropsko zaprosiš naj se odstrani?
  • Da migranta ki poskuša preplezat ograjo porineš nazaj?
  • Da migranta, ki poskuša preplezat ograjo enostavno ustreliš?

Kakorkoli se mi na vso žalost zdi, da bi delovala samo tretja točka. Prva npr je bila mišljena sarkastično in vsi vemo da ne bi delovala.

Popravljeno . Popravil Gustav
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......problem ker se "vrhovni poveljniki" nočejo poenotiti kaj je prav in kaj ne........oz. kaj sploh hočejo. Sprejemajo pa se tako ali tako le polovičarski ukrepi..........

Vprašanje, ki sledi je: Ali ni mogoče tovrstna ograja namenjena nam državljanom, da "lažje spimo" ? Tako vladajoči vsaj delno izpolnijo želje večine....... 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Gustav pravi:

Problem je kaj je tukaj učinkovito:

  • Da migrantu ki poskuša preplezat ograjo požugaš in ga evropsko zaprosiš naj se odstrani?
  • Da migranta ki poskuša preplezat ograjo porineš nazaj?
  • Da migranta, ki poskuša preplezat ograjo enostavno ustreliš?
  • da ograjo priklopiš na električni tok :P

Kakorkoli se mi na vso žalost zdi, da bi delovala samo tretja točka. Prva npr je bila mišljena sarkastično in vsi vemo da ne bi delovala.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, nazo13 pravi:

Še sreča, da ni bakrena.

Ja, potem bi z njo dobro zaslužili kar trije. Poleg prvega še drugi, ki bi jo prodal Dinosu in tretji, ki bi nabavil novo železno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kuža pazi,
schengen straži,
vstane, leže, tačko da,
če bo priden,
ga mogoče Tante Merkel potreplja."

Svetlana Makarovič 
pesnica s predlogom nove državne himne

 

:smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, koliko svoje izjemne pokojnine se bo Svetlana odpovedala za reševanje migrantske krize?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, UnionJack said:

Paris 13.11. - begunci pred tem bežijo

Ja res je. Sam tistih ostalih 85%,(karikiram) ki pa niso begunci, pa vseeno prečkajo (nezakonito) mejo pa bežijo pred čem? Ter zakaj so tako nasilni?

2 vprašanja.

Kdo\katera država je naslednja?

Kdaj nam bodo "voditelji" omejili pravice, na račun teroristov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ali manj bi se to dogajalo tud brez beguncev.

sigurno so pa lažje migrirali pomešani uni k jih opisuješ.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!