Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 19 urami, I30 pravi:

...
In to švabobranci in klerofašisti prav lepo vzbujate in gojite.
Sam se ga izogibam tako, da pazim kam stopim in sem tako nekako kot pravi :kmet: zgolj pripravljen za tistega, ki mi bo skakal po čevljih.

...

Pa smo zopet pri tvoji pregovorni strpnosti do drugače mislečih. Ko zmanjka argumentov, so na vrsti žaljivke. Pa ko bi si izmislil vsaj kaj izvirnega in ne uporabljal tistih iz prazgodovine in se spuščal na isti nivo kot Janša. Ne ti, še manj pa jaz, bi lahko bila švabobranca, ker sva se rodila prepozno. Za kloerofašista pa mi manjka vsaj ena poglavitna vrlina, vera v krščanskega Boga, da drugih ne omenjam.

Vsekakor pa nima smisla s tabo razpravljat o tem kaj sem, kdo sem, od kod izviram, ... , ker me osebno ne poznaš. Da ne omenjam tvoje težave, da rad pomešaš poste in pripisuješ pisarijo enega člana drugemu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nazo13 pravi:

Pa smo zopet pri tvoji pregovorni strpnosti do drugače mislečih. Ko zmanjka argumentov, so na vrsti žaljivke. Pa ko bi si izmislil vsaj kaj izvirnega in ne uporabljal tistih iz prazgodovine in se spuščal na isti nivo kot Janša. Ne ti, še manj pa jaz, bi lahko bila švabobranca, ker sva se rodila prepozno. Za kloerofašista pa mi manjka vsaj ena poglavitna vrlina, vera v krščanskega Boga, da drugih ne omenjam.

Vsekakor pa nima smisla s tabo razpravljat o tem kaj sem, kdo sem, od kod izviram, ... , ker me osebno ne poznaš. Da ne omenjam tvoje težave, da rad pomešaš poste in pripisuješ pisarijo enega člana drugemu.

Prazgodovine? Mahanje s švabobranskimi insignijami ni iz prazgodovine, temveč dogajanj nekaj dni nazaj. Iz sedanjosti torej. Brez tega bi bili protesti še nekako legitimni, tako pa ...
In ja seveda, tudi na drugi strani se pojavljajo gibanja, ki so podobno radikalna in nesprejemljiva. A bolj kot posledica in v veliko manjši meri kot izvorni švabobranski izivi.

Okoli klerofašistov je pa tako, da jih itak večina ne verjame v nobenega boga, le sledi stekli čredi.

Težave? Se grem takoj sekirat, sam mal počakaj, da še druge teme prečekirm!

pred 20 urami, Ferrarist pravi:

Nisem preštrihal, so še zmerej original zelene :jezik:

 

Kaj ko bi svojo pluzno nalimal, ne to iz wikija?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, I30 pravi:

Kaj ko bi svojo pluzno nalimal, ne to iz wikija?!

Sooooorči, bom ob priliki. A lahko tudi Lamborghinija pofotkam?

Po tvojem obnašanju se mi je kar dozdevalo da ti na forumu uporabljaš samo svoje originalne fotke, ja (profilka) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 1 minuto, Ferrarist pravi:

Sooooorči, bom ob priliki. A lahko tudi Lamborghinija pofotkam?

Po tvojem obnašanju se mi je kar dozdevalo da ti na forumu uporabljaš samo svoje originalne fotke, ja (profilka) :P

Lohk.

Nego?!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdu je pa Nego???:hmm:

 

ON topic:

Orban napovedal izgradnjo 450km dolgega zida, ki bo po njegovem mnenju ščitil Evropo pred invazijo islamistov...

Ni kej, tale Orban pa ima jajca. Vprašanje pa, kaj je za vsem tem. Ima mogoče Putinovo podporo, glede na to da sta državi energetsko dokaj dobro povezani? Madžarska je poleg Poljske namreč energetsko dokaj močna Evropska država, s kar nekaj velikimi rafinerijami, veliko pa k BDPju prispeva tudi sam transfer energentov iz Rusije oz. Kazahstana v zahodno Evropo....

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Ferrarist pravi:

Kdu je pa Nego???:hmm:

.

Bravo!
Še Slovensko ne znaš, pa se nekaj greš. :doze:

No, saj za Orbanove zagovornike je omejenost itak značilna.:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Ferrarist pravi:

Kdu je pa Nego???:hmm:

 

ON topic:

Orban napovedal izgradnjo 450km dolgega zida, ki bo po njegovem mnenju ščitil Evropo pred invazijo islamistov...

Ni kej, tale Orban pa ima jajca. Vprašanje pa, kaj je za vsem tem. Ima mogoče Putinovo podporo, glede na to da sta državi energetsko dokaj dobro povezani? Madžarska je poleg Poljske namreč energetsko dokaj močna Evropska država, s kar nekaj velikimi rafinerijami, veliko pa k BDPju prispeva tudi sam transfer energentov iz Rusije oz. Kazahstana v zahodno Evropo....

 

Za to golazen, ki zdej nori na Makedonski meji še Berlinski zid z minskim poljem ne pomaga!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BMWflar pravi:

 

Za to golazen, ki zdej nori na Makedonski meji še Berlinski zid z minskim poljem ne pomaga!

Včasih so take zadeve reševali z gumijastimi naboji...že dolgo nisem slišal da bi jih kje uporabili....so prepovedani???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, I30 pravi:

Prazgodovine? Mahanje s švabobranskimi insignijami ni iz prazgodovine, temveč dogajanj nekaj dni nazaj. Iz sedanjosti torej. Brez tega bi bili protesti še nekako legitimni, tako pa ...
In ja seveda, tudi na drugi strani se pojavljajo gibanja, ki so podobno radikalna in nesprejemljiva. A bolj kot posledica in v veliko manjši meri kot izvorni švabobranski izivi.

Okoli klerofašistov je pa tako, da jih itak večina ne verjame v nobenega boga, le sledi stekli čredi.

Težave? Se grem takoj sekirat, sam mal počakaj, da še druge teme prečekirm!

...

Aha. Ker so neki debili v LJ mahali z nekimi švabobranskimi insignijami, si ti kar mene označil za :

"In to švabobranci in klerofašisti prav lepo vzbujate in gojite."

Mi lahko napišeš kje si me videl na tem protestu v LJ?

Ovce itak sledijo črednemu nagonu, pa naj bo vodilna partizan, nacist, domobranec, fašist, ... Saj si slišal tisto, ko so se po drugi svetovni vojni drli na jugoslovansko italijanski meji drug na drugega - eni "fašisti, fašisti, ..." in drugi "komunisti, komunisti, ...", odmev pa je vračal "isti, isti, ..."

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, nazo13 pravi:

Aha. Ker so neki debili v LJ mahali z nekimi švabobranskimi insignijami, si ti kar mene označil za :

"In to švabobranci in klerofašisti prav lepo vzbujate in gojite."

...

E jebiga, si mi že vzbudil tak občutek, da pašeš k njim.:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, I30 said:


Da jim vse to funkconira seveda potrebujejo človeško nerazgledanost in neumnost, kateri tako lepo slediš.
 

In ti slediš svojim!? Ha, še zagovarjaš jih, kot da bi ti omogočili nevem kaj... Med tabo in med tvojimi "domobranci" je razlika v tem, da imate drugačnega "boga" verniki ste pa oboji-mogoče si ti še bolj goreč kot kdo drug- pač imaš bolj oprane možgane. Jebiga,  leta in leta propagande so naredila svoje...

Tvoja zvezda... je popolnoma enako kot Poljaki, ko mahajo s svastiko... apak kdo lahko tebe prepriča v nasprotno... nihče...ker že predolgo verjameš v pravljice od katerih imaš najverjetneje materijalno korist...

Saj veš, da do leta 91 niti pod razno nisi mogel imeti orožja, če nisi bil v "pravem" režimu. In koliko časa si TI že jager-lovec???

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 91 je bil lovec na tabele,od 91 naprej pa šele jager :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Kwa je stekli cucki, a se vam zdi, da ste prišli na sled?:lol1:

Še zdaleč ne in krepko v meglo brcate:ras:

Skalar, ko se boš opiral na dejstva ne pa na nekaj kar se ti zdi in kar so ti strici povedali, se pa oglasi. Do takrat pa s svojim "najverjetneje"  in "saj veš" kozle streljaš! Pa če sam sebi neumnosti verjameš, kar tako naprej!:yawn:

 

P.S.: Kdo so "moji", mi še nisi odgovoril!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, I30 pravi:

E jebiga, si mi že vzbudil tak občutek, da pašeš k njim.:jezik:

......... :OK:

 

Ps: Ej, banda, kdaj gremo na pivo? Čene se bomo tle na forumu do pomladi glih pobili med sabo :lol1::lol1::lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ferrarist pravi:

Ps: Ej, banda, kdaj gremo na pivo? Čene se bomo tle na forumu do pomladi glih pobili med sabo :lol1::lol1::lol1:

Ne se zajebavat s takimi .... 

Pol se bomo šele pobili, k bo Union al pa Laško na mizi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikdo od "tamočnih" se sploh ne upa pokazat ,kaj šele da bi šel na pir ..............jz sem za ,kdo gre ....vzamemo pa še gajbo pira gratis al pa dve in jo nesemo na Kotnikovo k Migrantom pa kakšno rečemo v živo z njimi ,bomo lahko dobili en tak pristen pavšalni vtis o njih :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Marsikdo od "tamočnih" se sploh ne upa pokazat ,kaj šele da bi šel na pir ..............jz sem za ,kdo gre ....vzamemo pa še gajbo pira gratis al pa dve in jo nesemo na Kotnikovo k Migrantom pa kakšno rečemo v živo z njimi ,bomo lahko dobili en tak pristen pavšalni vtis o njih :cool:

Sm mislu, da muslimani ne pijejo alkohola :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Sm mislu, da muslimani ne pijejo alkohola :eek:

Bomo pa brezalkoholnega za nih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Sm mislu, da muslimani ne pijejo alkohola :eek:

Ne, pred parlament pubom in unim njihovim "internim" obračunom, so se ga nacukali s frucom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Ferrarist pravi:

Ne, pred parlament pubom in unim njihovim "internim" obračunom, so se ga nacukali s frucom :lol1:

Sej, k sadje zavre rata živa pizdarija, u te postopke se pa tako ne razumejo ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Kmet2 pravi:

Marsikdo od "tamočnih" se sploh ne upa pokazat ,kaj šele da bi šel na pir ..............jz sem za ,kdo gre ....vzamemo pa še gajbo pira gratis al pa dve in jo nesemo na Kotnikovo k Migrantom pa kakšno rečemo v živo z njimi ,bomo lahko dobili en tak pristen pavšalni vtis o njih :cool:

Ja.....tko kot se ti nisi, ko sva bla zmenjena, a ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!