Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Pravkar, Alla pravi:

Ja.....tko kot se ti nisi, ko sva bla zmenjena, a ne :P

 

:blush:res je !  Sam sem mislil da ne boš hotela ,ker sva pred tem izmenjala nekaj ostrih ljubezenskih besed :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Love is in the air  :whistle:

Prihaja pomlad in s tem zopet večje število migrantov in posledično bu tudi migrantska kriza večja in za davkoplčevalce dražja :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, HD-Dyna pravi:

Love is in the air  :whistle:

Prihaja pomlad in s tem zopet večje število migrantov in posledično bu tudi migrantska kriza večja in za davkoplčevalce dražja :blush:

Ja sm slišal, da bomo ostal brez plač pa penzij zaradi njih. :lol1:
Matr so pa od hudiča, več škode nardijo kot vsi TEŠ-i, ZVON-i vsi zafurani pufi, Zidarji, Hilde, Šroti, orožarji, keramičarji in podobni.
Res so od hudiča s tem miljončkom ali kolikor že so hujši kot tiste milijarde od zgornjih. Se bojim, da nam bo Europa te stroške kaj vrnila, ker potem bo zihr glih zarad tega crknila.:cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Alla pravi:

Ja.....tko kot se ti nisi, ko sva bla zmenjena, a ne :P

 

:eek: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

:eek: 

Zase se brigej :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, I30 pravi:

...več škode nardijo kot vsi TEŠ-i, ZVON-i vsi zafurani pufi, Zidarji, Hilde, Šroti, orožarji, keramičarji in podobni.

no, kakorkoli, vsi tile tajkuni in zvoni so samo  smetke napram temu kar se skozi vsa leta in še dandanes uradno, ČRNO NA BELEM, krade...pa nobenmu nč. Samo v zdravstvo poglej, koliko je letnega prometa z zdravili, zdravstvo jih kupuje po 4x dražje kot v ostalih državah. Kdo bi vedel, kam gre vsa tista razlika? Kamorkoli se obrneš v državnih podjetjih, ni varjante da prideš not s pošteno urno postavko. Lahko greš edino za mizerno plačanega podizvajalca, izvajalci pa potem naprej pošiljajo račune za dvo do trikratnike  teh urnih postavk. Za moje pojme je vsa tisti vmesni dobiček kraja "črno na belem". Ti po 25€ ne moreš it kopat za dars, lahko greš za posrednika delat po 16, un pa ma uro plačano po 35-40.

 Ampak, itak pravijo da v Italiji ima država mafijo. Pri nas pa ima mafija kar svojo državo. Pa itak sm spet offtopic.

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poleg TEŠ-a, razgledanih politikov z dolgimi prsti, nam falijo še begunci, če jih hoče met Merklica, naj si jih pride iskat in jih zvozi k sebi na svoje stroške, koji kurac imamo mi zdej s tem, saj pr nam noče ostat itak nobeden, ker pa Merklica ne prhaja po njih, jih pa vabi in se begunska politika zaostruje, bodo tudi pri nas povečanje iskalcev azila.

Predlagam, da vsak naša družina vzame k sebi vsaj eno družino, tisti, ki pa "radi pomagate", pa dve, saj je pravično, če že kričiš na ves glas, vsaj kaj nared:smoke:  Jest sm pa itak bil vpoklican in jutri grem na zadnji šiht, sm zaključil s to vojno:book:, jst sm svoje odslužil:ras:, ostali pa eno ali dve družini k seb, pol pa kričat in mlatit prazno slamo, kot jo zdaj, "jebali bi al da ne uđe":lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ne morem ,grem v toplice,I30 gre na jago,Ferarist gre orat ,Builder je svoje odslužil NAZO13 nima čas ker bo ding dongl.....Sayo pojdi pa nam poročaj :) izgleda da si seznanjen z vsemi protesti ki se dogajajo na eni strani na drugi pa nema slike niti zvoka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sayo pravi:

NESTRPNEŽI VABLJENI

12795425_1064226306932612_37418961281822

Takile pozivi, taki plakati presegajo normalo. 
Z vključeno ikonografijo je jasno razpoznati neonacistični izvor in namen. 
Kje je tu ukrepanje represivnih organov?
Ker jih ne bo, je jasno čemu se udninja politika in vladne stranke. 
Kljub navideznemu in zaigranemu nasprotovanju nas koalicijske in večina opozicijskih strank tu z roko v roki peljejo v neki novi "red" nasilja, revščine in izkoriščanja. 
Divide et impera / deli in vladaj so skupaj sprejeli za glavno vodilo. Med sabo bodo plen podelili, nas ljudi pa razdelili, sprli in razčlovečili.
Tisti, ki tega ne sprevidijo, kar izvolite na te mitinge za butce, boste pa toliko kasneje spoznali kruto resnico in cilj poti po kateri nas peljejo. 
Za kozlat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

Takile pozivi, taki plakati presegajo normalo. 
Z vključeno ikonografijo je jasno razpoznati neonacistični izvor in namen. 
Kje je tu ukrepanje represivnih organov?
Ker jih ne bo, je jasno čemu se udninja politika in vladne stranke. 
Kljub navideznemu in zaigranemu nasprotovanju nas koalicijske in večina opozicijskih strank tu z roko v roki peljejo v neki novi "red" nasilja, revščine in izkoriščanja. 
Divide et impera / deli in vladaj so skupaj sprejeli za glavno vodilo. Med sabo bodo plen podelili, nas ljudi pa razdelili, sprli in razčlovečili.
Tisti, ki tega ne sprevidijo, kar izvolite na te mitinge za butce, boste pa toliko kasneje spoznali kruto resnico in cilj poti po kateri nas peljejo. 
Za kozlat!

Stekli psi so odkrili sled ......hov hov ....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kmet2 pravi:

Jz ne morem ,grem v toplice,I30 gre na jago,Ferarist gre orat ,Builder je svoje odslužil NAZO13 nima čas ker bo ding dongl.....Sayo pojdi pa nam poročaj :) izgleda da si seznanjen z vsemi protesti ki se dogajajo na eni strani na drugi pa nema slike niti zvoka :OK:

....babica gre na jug .... kam gre pa Biba ???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

....babica gre na jug .... kam gre pa Biba ???

Lahko gre teb če želiš in to že jutri .....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 3. 2016 at 13:18, I30 pravi:

E jebiga, si mi že vzbudil tak občutek, da pašeš k njim.:jezik:

Upam, da vsaj sexaš ne po občutku, drugače uboga tvoja. Glede simbolov, ki so jih nosili na protestu eni in drugi, so pa res vsi "isti, isti, ...". Pod rdečo zvezdo je bilo umorjenih, pohabljenih, izstradanih, ... petkrat več ljudi kot pod kljukastim križem. Ne opravičujem ne enih ne drugih, ogabneži so bili oboji in še njihovi učenci pod drugačnimi simboli.

 

Ob 1. 3. 2016 at 21:32, sayo pravi:

Slovenci so protestirali tudi proti materinskem domu

A to kar vsi? Torej jaz nisem Slovenec, ker nisem protestiral? Obstaja tudi besedica "nekateri" ali še bolje, obstajajo celo imena in priimki. Ne posplošuj, ker je to enako kot če napišeš, da so vsi tile migranti vojni begunci (tudi tisti iz Maroka, ... ) ali da napišeš, da je treba izgnati vse migrante, tudi tiste z vojnih območij ali starčke in majhne sirote.

 

pred 19 urami, Alla pravi:

Ja.....tko kot se ti nisi, ko sva bla zmenjena, a ne :P

 

Shit, direkt v jajca.

 

pred 10 urami, sayo pravi:

NESTRPNEŽI VABLJENI

12795425_1064226306932612_37418961281822

Preveč posplošeno. Kot sem že napisal, ne zaslužijo si vsi izgona, nekaterim je treba pomagati. Ostali, ki si ne zaslužijo statusa begunec, pa naj si uredijo delovne vize ali državljanstvo po uradni poti.

Takšni organizatorji takšnih shodov s takšnimi napisi naredijo več škode kot koristi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Lahko gre teb če želiš in to že jutri .....:)

Dogovorjeno ... jutri popoldan do nedelje ?

Pa še tvojo jakno sem čist ponosil, boš mogu dat v čistilnico :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, nazo13 pravi:

 

 

A to kar vsi? Torej jaz nisem Slovenec, ker nisem protestiral? Obstaja tudi besedica "nekateri" ali še bolje, obstajajo celo imena in priimki. Ne posplošuj, ker je to enako kot če napišeš, da so vsi tile migranti vojni begunci (tudi tisti iz Maroka, ... ) ali da napišeš, da je treba izgnati vse migrante, tudi tiste z vojnih območij ali starčke in majhne sirote.

 

 

 

 

Ne išči dlake v jajcu, ti nisi protestiral, kaj zdaj sereš s posploševanjem, dobro veš, da si Slovenci nikoli nismo bili složni in zato tudi niso vsi protestirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale plakat je pa fenomenalen. :beer2: Dnevnic sploh ne bi rabili ponujati, saj Slovenci delamo zastonj, če je treba. Malica je že ohoho nagrada! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, sayo pravi:

Ne išči dlake v jajcu, ti nisi protestiral, kaj zdaj sereš s posploševanjem, dobro veš, da si Slovenci nikoli nismo bili složni in zato tudi niso vsi protestirali

Posplošuješ ti. Zaradi nekaj deset ali kvečjemu nekaj sto čudakov, ti vržeš v isti koš še ostalih dva miljona Slovencev. Kot da bi napisal, da so zaradi nekaj tatinskih Ciganov sedaj vsi Romi lopovi in barabe.

 

pred 19 urami, I30 pravi:

Nazo, a si se od vremena nalezu, de te mede?

Kratko in jedernato. Sedaj pa še razloži kaj te muči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, nazo13 pravi:

...
Kratko in jedernato. Sedaj pa še razloži kaj te muči.

N'č. Sam mal sm te pogrešu.:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!