Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Ob 2. 3. 2016 at 22:54, sayo pravi:

NESTRPNEŽI VABLJENI

12795425_1064226306932612_37418961281822

Včeraj, se pravi 3. marec 2016 sem imel nujen opravek tam blizu, pa sem zavil še tja pogledat. Točno ob 12.20 sem napravil tale škljoc na Trgu Republike...

03032016.thumb.jpg.9b5c80e1ca66efbb49ecf

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Včeraj, se pravi 3. marec 2016 sem imel nujen opravek tam blizu, pa sem zavil še tja pogledat. Točno ob 12.20 sem napravil tale škljoc na Trgu Republike...

03032016.thumb.jpg.9b5c80e1ca66efbb49ecf

In kje imaš traktar pa fana?:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, I30 pravi:

In kje imaš traktar pa fana?:mad:

Sem lih z njive prpelu, pa je biu blat na gumah, pa nisem hotu smetit tm po ploščadi, kjer naj bi se (??) zbrala ta spontana množica. Qrc pa taki mitingi, kjer še po akademski četrt ni blo žive duše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yp, 15 letna napadalka je skoraj z nožem ubila policistko ....

Pol pa svizec zavije čokolado ....

.. jest sm pa skorej loto sedmico zadel ...

Sam 6 številk mi je manjkal :P ampak tega ne bi smel povedat ne :blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale pa ni izbeglica, ampak živi v Nemčiji in ima tudi nemško državljanstvo. Kaj jo je pripeljalo do tega dejanja? Verjetno branje tega foruma. :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, frischfleisch pravi:

Tale pa ni izbeglica, ampak živi v Nemčiji in ima tudi nemško državljanstvo. Kaj jo je pripeljalo do tega dejanja? Verjetno branje tega foruma. :cry:

saj vse piše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, I30 pravi:

Postavljanje getov se ni nikoli izkazalo za pametno!

V preteklosti drži! Samo ta geta so bila bolj podobna taboriščom...... 

Če bi to bilo mesto z vso pripadajočo infrastrukturo (bolnice,pošta,elektro,vodovod ..itd)  bi mogoče bilo kaj iz tega....predvsem pa bi moralo tako mesto zagotavljat službe s katerimi bi migranti lahko odplačevali položnice ,si kupovali hrano itd....če pomislimo koliko denarja se namenja migrantski krizi ,bi bilo to izvedljivo .......sej vem utopija:blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enim se je trotalno sfukal..dejte se zazidat, da vam kdo kaj ne vzame al pa prnese....

kaj če se vam slučajn kak obrezan rodi :O sej vas bo cela "slovenska vas" na križ prbila.....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dosežek, ko EU rata slabša izbira od Afganistana - http://www.businessinsider.com/afp-hopeless-and-broke-some-afghan-migrants-return-from-europe-2016-3

 

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Če bi to bilo mesto z vso pripadajočo infrastrukturo (bolnice,pošta,elektro,vodovod ..itd)  bi mogoče bilo kaj iz tega....predvsem pa bi moralo tako mesto zagotavljat službe s katerimi bi migranti lahko odplačevali položnice ,si kupovali hrano itd....če pomislimo koliko denarja se namenja migrantski krizi ,bi bilo to izvedljivo .......sej vem utopija

Getoizacija? Veš, kako najlaže na smrt spreš dve (ali več) skupini ljudi? Med seboj jih čimbolj (po možnosti) fizično ločiš, pol pa ene in druge pitaš s tem, kako so 'oni tam' prasci, lopovi, posiljevalci, komunisti, belogardisti... in tako dalje. To ponavljaš dokler ne dosežeš želenega učinka.

Za praktičen primer si poglej trenutno stanje slovenske družbe. ZA/PROTI, BELO/ČRNO, ipd. Vmes pa ene par onih, ki bi se šli pametno debato, pa nimamo skor s kom.

 

Drugače pa itak vsi vejo, da ti islamisti že iz p*zde padejo radikalizirani in z nožem med zobmi. Ane? (leti na ono nebulozo o radikalih pri sedmih letih).

 

Popravljeno . Popravil jskrablin
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

V preteklosti drži! Samo ta geta so bila bolj podobna taboriščom...... 

...

Un ta glavn turčin bi točno to naredil!
Rabi izgovor na eno mesto dobit kurde in ostale, ki mu sedaj mešajo štrene. Naprej pa pomisli kaj bi bilo...

pred 1 uro, jskrablin pravi:

...
Drugače pa itak vsi vejo, da ti islamisti že iz p*zde padejo radikalizirani in z nožem med zobmi. ...

 

Bemtiš mora bit tole zajeban porod.:O

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, builder pravi:

Na začetku piše, da niso bile objavljene v medijih. Le od kje se jih potem jaz spomnim?:hmm:
Tako selektivno sranje ni vredno obravnave v tako širokem kontekstu kot želijo avtorji zmazka. Tu je prikazan del problematike, ki zahteva ukrepe prav tako kot kakšna druga skrajnost. NI pa to celotna slika begunske problematike in tega se je pri razmišljanju o teh rečeh potrebno zavedati.
Razmišljanje o tem pa obsega malo več kot zganjati histerijo. Razmišljanje o tem pomeni zaobjeti celotno dogajanje z vzroki in izvori vred, ki pa niso na ulicah, temveč v z zlatom okrašenih sobanah ob dimu najboljših cigar in okusu izbranih pijač in jedač. 

Torej, futr za cepce!

pred 10 urami, tomash pravi:

tud janez je migrant, se seli iz ene vasi v drugo. le kaj ima za bregom?

Mu bo psihiater na naslednji seansi povedal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, stuhec pravi:

Naša vera je daleč preslaba

v bistvu je večina- bolje rečeno vse -  ver za katerimi stoji neka verska organizacija  slabih ..

celo budisti in budizem oziroma njihovi menihi so po vsej verjetnosti kakšno človeško bitje spravili na oni svet - kungfu pa to če ne drugega..

pred 5 minutami, I30 pravi:

Na začetku piše, da niso bile objavljene v medijih. Le od kje se jih potem jaz spomnim?:hmm:
Tako selektivno sranje ni vredno obravnave v tako širokem kontekstu kot želijo avtorji zmazka. Tu je prikazan del problematike, ki zahteva ukrepe prav tako kot kakšna druga skrajnost. NI pa to celotna slika begunske problematike in tega se je pri razmišljanju o teh rečeh potrebno zavedati.
Razmišljanje o tem pa obsega malo več kot zganjati histerijo. Razmišljanje o tem pomeni zaobjeti celotno dogajanje z vzroki in izvori vred, ki pa niso na ulicah, temveč v z zlatom okrašenih sobanah ob dimu najboljših cigar in okusu izbranih pijač in jedač. 
 

spomniš se jih nešteto podobnih iz prispevkov , ki so bili objavljeni..

celotno sliko begunske problematike bi lahko oblikovali begunci sami s tem , da bi izločili radikale iz svojih vrst in se s tem sami očistili pred evropo... tako pa se pustijo napumpat še veliko bolj kot "mi ovce" .

problem je v tem , da se ti ljudje sploh ne zavedajo , da obstajajo zakoni v naših krajih , ki obvezujejo države in državljane na dokaj kulturno ravnanje tako z nasprotniki kot z obsojenci ..

ker pa je v muslimanskih državah sama miselnost na okrutno maščevanje in kaznovanje pogojena z versko vzgojo že od mladih nog ,vmes pa tudi živijo in doživljajo to vsakodnevno in javno ,  večina otrok pa se želi ko odraste oddolžiti za vse hudo česar so se morali držati in upoštevati v mladosti na plečih ostalih ali pa če se le da na tujcih ..saj jim "vera" to ne samo dovoljuje temveč celo predpisuje..

zanimivo je pa to , da se pri njih oblikujejo verski radikali , pri nas pa smo ti radikali -  ateisti.. in bolj smo radikalni bolj si želimo svobode in enakosti - a ni zanimivo da to želimo in želimo biti tako obravnavani tudi od vseh drugih? 

in če misli kdorkoli od katerihkoli verskih fanatikov iz katerekoli strani , da nas bo podjarmil se hudo moti... 

tole mi ne gre skupaj :"said he paid a smuggler $7,500 to take him to Europe, a sum well beyond his means," ?????"Leaving their country is especially difficult for young male migrants because of the family separation,"???

like 26-year-old Asif, ------- "I thought Europe would offer me a comfortable life, but I found only hostility and pain," said Asif, who has a graduate degree in economics and left for Germany with a people-smuggler last year.

dejte no ... tipček pr 26-ih letih je študiral in diplomiral iz ekonomije ter zraven zaslužil 7500$ ??? pri letnem povprečnem dohodku 200$ na glavo ? pri BDP na prebivalca 413.33$ - na leto ??? in takih je samo lani prišlo v evropo 175000 ?? od kje 0.7% prebivalstva več kot 6% afganistanskega BDP-ja(20 mrd $ ) v žepu samo za plačilo tihotapcem , ki so jih popeljali v evropo? 

37 letnih plač je plačal tihotapcu .. kaj je na loto zadel al kaj ?? al je začel šparat že u dedkovih jajcih??? torej prihaja k nam v evropo samo denarna elita .. bljak pa elita..

a to sem že napisal , da je treba marsikatero stvar o tem prebrati od konca proti začetku? pa veste zakaj ? ker so sedaj vse novice pisane po njihovo... jbg tud evropejci se znamo prilagodit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

:lol1: :lol1:a si prebral do konca ??? pa kdo koga zajebava ? 

Kot je rekel Voltaire: "Če hočeš vedeti, kdo ti zares vlada, pomisli na to, koga ne smeš kritizirati!"

 

Na željo avtorja je komentiranje onemogočeno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"počilo" bo. To je definitivno. Vprašanje je samo, kdaj!? Vse življenske vrste na tem planetu, v morju in na kopnem se med seboj bojujejo, za hrano, ozemlje, samice, prevlado in pri tem najuspešnejši je človek, ki vsakodnevno izumlja nove načine, kako ubiti, uničiti sočloveka in mu pobrati njegovo imovino. Zgleda, da nam je mati narava "vstavila" varovalko, da se ne razmožimo preveč in ne uničimo tega paneta kot kobilice, zato se pobijamo med sabo.

Migranti bodo lahko( ni pa nujno) povod za začetek sranja. Tako kot so bili židi v Nemčiji, čeprav so bili cilji drugačni. Zgodovina se ponavlja.

Včasih pa morajo "dobri ljudje" narediti kakšno slabo stvar, da se ohrani mir in svoboda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, skalar36 pravi:

"počilo" bo. To je definitivno. Vprašanje je samo, kdaj!? Vse življenske vrste na tem planetu, v morju in na kopnem se med seboj bojujejo, za hrano, ozemlje, samice, prevlado in pri tem najuspešnejši je človek, ki vsakodnevno izumlja nove načine, kako ubiti, uničiti sočloveka in mu pobrati njegovo imovino. Zgleda, da nam je mati narava "vstavila" varovalko, da se ne razmožimo preveč in ne uničimo tega paneta kot kobilice, zato se pobijamo med sabo.

Migranti bodo lahko( ni pa nujno) povod za začetek sranja. Tako kot so bili židi v Nemčiji, čeprav so bili cilji drugačni. Zgodovina se ponavlja.

Včasih pa morajo "dobri ljudje" narediti kakšno slabo stvar, da se ohrani mir in svoboda.

a to ma merklca v planu? namamit čimveč teh pa jih pol obtožit da kopičjo švabski dnar pa njihov političn vpliv pa jih bo na konc potolkla?? tem švabom ni nikol za zaupat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:
pred 2 urami, thumper pravi:

v bistvu je večina- bolje rečeno vse -  ver za katerimi stoji neka verska organizacija  slabih ..

celo budisti in budizem oziroma njihovi menihi so po vsej verjetnosti kakšno človeško bitje spravili na oni svet - kungfu pa to če ne drugega..

spomniš se jih nešteto podobnih iz prispevkov , ki so bili objavljeni..

celotno sliko begunske problematike bi lahko oblikovali begunci sami s tem , da bi izločili radikale iz svojih vrst in se s tem sami očistili pred evropo... tako pa se pustijo napumpat še veliko bolj kot "mi ovce" .

problem je v tem , da se ti ljudje sploh ne zavedajo , da obstajajo zakoni v naših krajih , ki obvezujejo države in državljane na dokaj kulturno ravnanje tako z nasprotniki kot z obsojenci ..

ker pa je v muslimanskih državah sama miselnost na okrutno maščevanje in kaznovanje pogojena z versko vzgojo že od mladih nog ,vmes pa tudi živijo in doživljajo to vsakodnevno in javno ,  večina otrok pa se želi ko odraste oddolžiti za vse hudo česar so se morali držati in upoštevati v mladosti na plečih ostalih ali pa če se le da na tujcih ..saj jim "vera" to ne samo dovoljuje temveč celo predpisuje..

 

 

.......  muslimanska pa ni slaba  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!