Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Jaz mislim, da so razni Barosoti, Merklica, Jukerc...samo kmeti na šahovnici. Kdo pa vleče poteze, pa še oni ne vedo, kaj šele mi "raja"...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne poročajo se ve .....3x na popu objavijo o matretiranju ,kraji itd pa mamo polne ulice.....to je po mojem cenzura iz višje ištance!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Zakaj ne poročajo se ve .....3x na popu objavijo o matretiranju ,kraji itd pa mamo polne ulice.....to je po mojem cenzura iz višje ištance!

Zelo očitne cenzure iz višjih inštanc smo na pro+ in "nacionalki" deležni že vsaj 10 let...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kam so pobegnili  ?

14 ljudi se že opazi, če se gibljejo po neznani zemlji

Ali pa niso sami pobegnili 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Ferrarist said:


Jaz samo čakam, da bo meni kdo kaj rekel... se mi bo utrgalo. Že od 'naših' tega ne prenašam, da bi pa kdo drug kaj rekel.. ne bi se dobro končalo.

Se mi je že enkrat zgodilo, da je imela družina na obisku svoje od daljnih dežel in so z njihove strani leteli neprimerni komentarji, ko sem šla mimo po cesti. Preklete pizde, 3 metre zadaj stojijo njihove žene in hčerke, oni pa meni takšne komentarje. Sem jim jebala vse po spisku, če ne bi slučajno prišel moj fant in me pomiril bi se najbrž stepla. Najbolj glasni in vulgarni in ne vem kaj še vse, ker pričakujejo, da bo vsaka ženska sklonila glavo, šla mimo in se delala da nič ne sliši. No fucking way. Samo, da sem vprašala kaj mi je rekel, so vsi utihnili in se delali neumne. 

Pa da me ne boste spet označili za nevemkaj, vem,da niso vsi takšni - odvisno od vsakega posameznika, tudi marsikateri slovenec se ne zna obnašati - ampak je neprimerno večji procent takšnega obnašanja s strani južnih sosedov.

Tako da ja.... kar naj kdo proba... :fight1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Yoghurt pravi:


Tako da ja.... kar naj kdo proba... :fight1:

 

....očitno že probavajo....in to na OTROCIH!!!!:SS

http://nova24tv.si/aktualno/pricanje-migranti-na-ljubljanskem-avtobusu-nadlegovali-dve-solarki/

I30 bo sigurno reku da je mela teta privide,a? Kolko časa se bomo še slepili? :kick-ass:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Yoghurt pravi:

Jaz samo čakam, da bo meni kdo kaj rekel... se mi bo utrgalo. Že od 'naših' tega ne prenašam, da bi pa kdo drug kaj rekel.. ne bi se dobro končalo.

Kolko migrantov pa se ti sprehaja mimo bajte v Škofljici? Pa da še slovensko govorijo, praviš? Al mogoče ti govoriš afganistansko pa točno veš o čem čebljajo?  Na Viču še nisem nobenega srečal.

 

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Zakaj ne poročajo se ve .....3x na popu objavijo o matretiranju ,kraji itd pa mamo polne ulice.....to je po mojem cenzura iz višje ištance!

Hecno. Živim v Lj, pa nič ne vem o kakem hudem maltretiranju in ropanju s strani migrantov. Bom šal še parkrat okoli mesta. Mogoče se me pa kak le usmili, pa me proba na gobec??

 

Nova24TV. A je treba sploh kaj komentirat? Ajde, zdaj vas mam pa res dosti. Kr dajte se navijat pa užigat. Nasvidenje v naslednji vojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Ferrarist pravi:

... I30 bo sigurno reku da je mela teta privide,a? Kolko časa se bomo še slepili? :kick-ass:

 

I30 bo rekel, da tej kvazi TV ne verjame nič, ker se je že dovoljkrat izkazala za milo rečeno "zavajujoča in hujskaška".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, I30 pravi:

I30 bo rekel, da tej kvazi TV ne verjame nič, ker se je že dovoljkrat izkazala za milo rečeno "zavajujoča in hujskaška".

Brez da v celofan zavijemo, pa lahko mirno rečemo, da lažejo. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Jaz mislim, da so razni Barosoti, Merklica, Jukerc...samo kmeti na šahovnici. Kdo pa vleče poteze, pa še oni ne vedo, kaj šele mi "raja"...

Ne preveč mislt! Ti škodje.:yawn:

Pravkar, Alla pravi:

Brez da v celofan zavijemo, pa lahko mirno rečemo, da lažejo. :sleep2:

:eek:
Ne morem verjet! Pa taki poštenjaki! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, jskrablin said:

Kolko migrantov pa se ti sprehaja mimo bajte NA Škofljici? Pa da še slovensko govorijo, praviš? Al mogoče ti govoriš afganistansko pa točno veš o čem čebljajo?  Na Viču še nisem nobenega srečal.

Ne boš verjel, ampak nisem celo življenjo samo doma ali na dvorišču.
Ne, ne razumem njihovega jezika, če bo kdo kaj rekel itak, da ne bom razumela. Bolj upoštevam govorico telesa, če nekdo strmi vate in te grdo gleda menda tista oseba ne misli o rožicah in sončkih. V takem primeru je edino, kar mi ostane to, da jih grdo gledam, rečem nekaj v smislu preklete p**** (pa to le zato, ker preklinjam, ko me kaj močno razjezi ne glede na to kako 'nekulturno' je to) in grem naprej.

Iz izkušenj pa ponavadi ljudje, ki komentirajo želijo nek odziv. Predvidevam da, če so vsi doktorji in nevemkajševse, menda kdo sigurno potem zna tudi angleško. Se kdo spomni z začetka migrantske krize, ko je neka svetlolasa novinarka delala intervju s skupino migrantov pred vlakom. In kako ji je eden izmed njih v angleščini povedal, da mu je zdravnik prepovedal spolne odnose in da ima 'polna jajca', če se prav spomnim. Ne? No sigurno se še kje najde posnetek. In ne morem verjeti, da je ženska še vedno imela zalepljen nasmešek na obrazu, ker očitno ni vedela kako odreagirati. Snemalec pa tudi nič.

Se bom drugače izrazila, če bo kdo kaj napačnega rekel in bom to razumela, bo pizdarija. Če me bo kdo nadlegoval, bo še večja pizdarija. In če se me bo kdo dotaknil, mu bom iztrgala hrbtenico iz telesa. Aja, ne ne bom, preveč brutalno. Se bom samo tepla. In še enkrat, čisto možno, da jih bom sama fasala, če bom naletela na napačnega. Ampak ne bom se ne odzvala in pustila, da me kdorkoli ponižuje. Če pa kdo dvigne roko nad mano... briga me kaj bo z mano, človek si bo zapomnil, da je vse vredu, dokler se ne zafrkavaš z napačnim.

Popravljeno . Popravil Yoghurt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Yoghurt pravi:

Ne boš verjel, ampak 
Se bom drugače izrazila,...
mu bom iztrgala hrbtenico iz telesa. Aja, ne ne bom, preveč brutalno. Se bom samo tepla. In še enkrat, čisto možno, da jih bom sama fasala, če bom naletela na napačnega. Ampak ne bom se ne odzvala in pustila, da me kdorkoli ponižuje. Če pa kdo dvigne roko nad mano... briga me kaj bo z mano, človek si bo zapomnil, da je vse vredu, dokler se ne zafrkavaš z napačnim.

A je zate Smolarjev Adi tisto pesmco napisu:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa, nekak so se ponoč oni une iz vlad neki zmenil kolk beguncov bomo dobl u naslednem letu pa pol. 
Nas bojo menda kar preplavil, jih bo celga 1/2 promila od nas.
 

pred 1 minuto, Yoghurt pravi:

Katero, prilimaj. Sem sigurna, da mi bo zelo všeč.

Ti bom u stilu tiste une TV navedu:

Gre za on komad, de bi crknu televizor.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, Ferrarist said:

....očitno že probavajo....in to na OTROCIH!!!!:SS

http://nova24tv.si/aktualno/pricanje-migranti-na-ljubljanskem-avtobusu-nadlegovali-dve-solarki/

I30 bo sigurno reku da je mela teta privide,a? Kolko časa se bomo še slepili? :kick-ass:

 

Sem bil takrat slucajno tudi sam na istem avtobusu. Oba sta se pred incidentom predstavila. En je bil Ahmed, drugi pa Mehmed. Drugace pa vsakemu tujcu ze na celu pise "kaj je" - na njunima je pisalo, da sta imigranta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I30 Te vprašam, ampak preden spet doloveziš odgovore, ki se si jih naučil, kdovekje, odgovori to kar te bom vprašal!!!

Zakaj po gozdu-gmajni steljaš živa bitja? Zakaj jih maltretiraš s svojo puško, čakaš v zasedi da jih lahko ubiješ? Do nedavnega ste prakticirali "knikanje" povožene divjadi? V naravi komajda še kdaj vidim zajca, jerebico, lisico, kuno, polha...kako lovite polha...groza... In ti zagovarjaš nek.. nevem kaj...(pri človeku-živo bitej je živo bitej, al človek ali solata, ali jerebica)

Divjad v naravi ne rabi več lovcev, ker je njihovo nalogo naredila industrijska proizvodnja hrane, ter umetna gnojila. + Cesta (povoz) Zakaj potem ta tvoja sla po ubijanju???

Ti nisi kompetenten za to v kar nas hočeš prepričati.

Zate velja tole;   

"Če hočeš spremeniti druge, moraš začeti najprej pri sebi"

Sedaj pa razmišljaj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, I30 said:

Ti bom u stilu tiste une TV navedu:

Gre za on komad, de bi crknu televizor.:whistle:

Dbest, ne vem pa kaj ima ta komad veze z mano.
Ali moram napisati vse okoliščine, izkušnje, število let, vse treninge, ki sem jih dala skozi, tečaje in vse nazive katere imam, da lahko na forumu enemu gospodu preprečim neutemeljeno govoričenje oz. kar trditve. Mislim, da ni pametno trditi in za sveto vzeti stvari, o katerih ne veš popolnoma ničesar.

Bolje bi bilo, če bi se osredotočil na to, da se te stvari dogajajo (to ali je članek resničen ali ne, ne vem in ne trdim. Pravim le ,da se je sigurno že zgodilo in se tudi še bo, če ne pri nas pa kje drugje) in po mojem mnenju hvala bogu, da si upa kdo zoprstaviti takšnim stvarem. Če imaš hčerko, upam da, če jo bo kdo kdaj nadlegoval, ga bo kresnila po gobcu, ne pa da jo bo tako strah da bo tiho prenašala vse živo.



No, navezujem se na to, da je baje moj pes divjak in preganja srne, jaz sem pa bedna, ker mu to dovolim in ga k temu vzpodbujam... ali kako je že bilo.

5 minutes ago, Slow said:

Sem bil takrat slucajno tudi sam na istem avtobusu. Oba sta se pred incidentom predstavila. En je bil Ahmed, drugi pa Mehmed. Drugace pa vsakemu tujcu ze na celu pise "kaj je" - na njunima je pisalo, da sta imigranta.

Pa se je dejansko zgodilo, da sta nadlegovala tamale, ali je samo izgledalo tako. Res me zanima, če praviš da si bil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, jskrablin pravi:

 

Nova24TV. A je treba sploh kaj komentirat?

V bistvu ne. Glih tolk  realna kot nacionalka in pop/kanalA. Sam da vleče v drugo stran. Mi je pa smešno, da tudi če vsi evropski mediji pišejo o nekem dogodku, ki ga objavi še jajcTV, naši režimski mediji pa seveda ne, to za nekatere očitno pomeni da se zadeva ni zgodila. No, in točno to zagovarjajo potem ravno tisti ki jih je polna tipkovnica besed "drek", "sranje", "ovce" in "izprane glave" :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, skalar36 said:

I30 Te vprašam, ampak preden spet doloveziš odgovore, ki se si jih naučil, kdovekje, odgovori to kar te bom vprašal!!!

Zakaj po gozdu-gmajni steljaš živa bitja? Zakaj jih maltretiraš s svojo puško, čakaš v zasedi da jih lahko ubiješ? Do nedavnega ste prakticirali "knikanje" povožene divjadi? V naravi komajda še kdaj vidim zajca, jerebico, lisico, kuno, polha...kako lovite polha...groza... In ti zagovarjaš nek.. nevem kaj...(pri človeku-živo bitej je živo bitej, al človek ali solata, ali jerebica)

Divjad v naravi ne rabi več lovcev, ker je njihovo nalogo naredila industrijska proizvodnja hrane, ter umetna gnojila. + Cesta (povoz) Zakaj potem ta tvoja sla po ubijanju???

Ti nisi kompetenten za to v kar nas hočeš prepričati.

Zate velja tole;   

"Če hočeš spremeniti druge, moraš začeti najprej pri sebi"

Sedaj pa razmišljaj.

kaj je knikanje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole še dodam. Obstaja preprosto dejstvo, da del prebivalstva, definitivno del politike in definitivno del medijev komaj čaka, da se zgodi kaka pizdarija. Iz zelo grdega razloga - da bi lahko pol letali naokoli in se drli "SMO VAM REKLI HAHAHAHAHA". Ne iz kakih drugih, bolj pametnih razlogov. Kot je recimo iskrena skrb za varnost sodržavljanov. Eni so itak mnenja da če nisi z njimi, si izdajalec, ki bi ga bilo najboljše kr odstranit.

In ni čudno, da so frustrirani. Preklete islamistične zavojevalske opice se kar nočejo vesti v skladu s pričakovanji zafrustriranih ljudi, zlobnih politikov in idiotskih medijev. Na revolucijo še vedno čakajo, kot na uresničtev prerokb babe Venge. Dajte malo razmerje incidenti vs količina pogledat. Znate biti presenečeni. Pa ne verjeti vsemu, kar preberete na Internetu. Mediji imajo agende. Tako mainstream kot oni, ki se predstavljajo za alternativo. In če si skeptičen do enih, izpadeš prekleto smešno ko druge jemlješ za suho zlato.

 

pred 1 minuto, Yoghurt pravi:

Bolje bi bilo, če bi se osredotočil na to, da se te stvari dogajajo (to ali je članek resničen ali ne, ne vem in ne trdim. Pravim le ,da se je sigurno že zgodilo in se tudi še bo, če ne pri nas pa kje drugje) in po mojem mnenju hvala bogu, da si upa kdo zoprstaviti takšnim stvarem.

 

Poznam več kot enega človeka, ki jih je na račun gobca resno fasal. V potencialno nevarnih situacijah imaš na voljo dvoje - najprej se umakniti, nato poskušaš umiriti situacijo. Šele nato je na vrsti vse ostalo. Fizično obračunavanje hitro vodi v "svašta" področje. Upam samo, da določene lekcije v življenju osvojiš brez onega "svašta". Tisto zna biti boleče s posledicami za vse življenje.

 

Drugače pa ja, shit happens. Zdaj pa preštej žrtve nadlegovanja migrantov v Sloveniji in žrtve družinskega nasilja v Sloveniji. Da dobiš malo občutka za to, kje so resni problemi. In kje so medijski problemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

I30 Te vprašam, ampak preden spet doloveziš odgovore, ki se si jih naučil, kdovekje, odgovori to kar te bom vprašal!!!

Zakaj po gozdu-gmajni steljaš živa bitja? ...

Ker mrtva je brez veze! :jezik:

Drugače pa okoli tega že obstaja tema, pa si jo najdi in preberi. Vsakemu bučkotu pa res ne grem več razlagat, če si sam ne najde odgovorov. Še sploh ne v OFFTOPICS temi!

pred 14 minutami, Yoghurt pravi:

Dbest, ne vem pa kaj ima ta komad veze z mano.

....

Verjamem. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!