Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred eno uro, jskrablin pravi:

Kolko migrantov pa se ti sprehaja mimo bajte v Škofljici? Pa da še slovensko govorijo, praviš? Al mogoče ti govoriš afganistansko pa točno veš o čem čebljajo?  Na Viču še nisem nobenega srečal.

 

Hecno. Živim v Lj, pa nič ne vem o kakem hudem maltretiranju in ropanju s strani migrantov. Bom šal še parkrat okoli mesta. Mogoče se me pa kak le usmili, pa me proba na gobec??

 

Nova24TV. A je treba sploh kaj komentirat? Ajde, zdaj vas mam pa res dosti. Kr dajte se navijat pa užigat. Nasvidenje v naslednji vojni.

Tudi jaz do zdaj še nisem imel slabe izkušnje .....se pa povsod najdejo budale ,tudi pri nas klenih slovencih .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, pajkica pravi:

a to sta mela mesečno? al sta se z urbano vozila ? :O 

Ja, Janez Mesečev pa Urban Novakov sta bla. Pa če prav razumem, sta se z busom vozila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Ferrarist pravi:

Ja, Janez Mesečev pa Urban Novakov sta bla. Pa če prav razumem, sta se z busom vozila :)

sam da nista bla janez obrezani, pa urban veliki ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, pajkica pravi:

sam da nista bla janez obrezani, pa urban veliki ......

Tu pa nebivedu. Tu bi Slow mogu vedet. Če je bil že zravn in nič naredil da bi zaščitil uboga otroka, bi vsaj z ubogima potrebnima moškima malo poklepetal....

 

Popravljeno . Popravil Ferrarist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, I30 said:

Ker mrtva je brez veze! :jezik:

Drugače pa okoli tega že obstaja tema, pa si jo najdi in preberi. Vsakemu bučkotu pa res ne grem več razlagat, če si sam ne najde odgovorov. Še sploh ne v OFFTOPICS temi!

Verjamem. :winkiss:

Megla kot zmeraj. Ti bom povedal po tvoje:

Ko hočeš nekaj povedati z usti, to na koncu pride iz tvoje riti!

 

Kartman zate:

Knikanje= zelo nehuman način usmrtitev živali!

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Ferrarist said:

Tu pa nebivedu. Tu bi Slow mogu vedet. Če je bil že zravn in nič naredil da bi zaščitil uboga otroka, bi vsaj z ubogima potrebnima moškima malo poklepetal....

 

Aha, gremo na osebno raven.

Kakorkoli, saj jih je bilo baje 6 zraven, pa ni nihce nic ukrepal. Tu bi pa eni kar hrbtenice ruval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Ferrarist pravi:

Tu pa nebivedu. Tu bi Slow mogu vedet. Če je bil že zravn in nič naredil da bi zaščitil uboga otroka, bi vsaj z ubogima potrebnima moškima malo poklepetal....

 

kak pa veš da sta bla potrebna :O a ti si bil tut zraven? a maš urbano? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Slow pravi:

Aha, gremo na osebno raven.

Kakorkoli, saj jih je bilo baje 6 zraven, pa ni nihce nic ukrepal. Tu bi pa eni kar hrbtenice ruval...

Jz bi ukrepal tud če bi jih po piskru dobil ,tiste pa ki so sam gledali bi pa steral u 3pm .....dreke(naše ki samo gledajo ) .....če se kaj takšnega zgodi treba odločno ukrepat takoj ,ker ko bodo začutili da lahko se bo to razpaslo ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, jskrablin said:

Poznam več kot enega človeka, ki jih je na račun gobca resno fasal. V potencialno nevarnih situacijah imaš na voljo dvoje - najprej se umakniti, nato poskušaš umiriti situacijo. Šele nato je na vrsti vse ostalo. Fizično obračunavanje hitro vodi v "svašta" področje. Upam samo, da določene lekcije v življenju osvojiš brez onega "svašta". Tisto zna biti boleče s posledicami za vse življenje.

Tudi jaz. In se popolnoma strinjam, da je najbolje stvari mirno reševati, če se da. Fizično obračunavanje je zadnja stvar, katere si želim, pravim samo, da če bo kdo mene udaril, bom sigurno tudi jaz njega. Nikoli prva (se učim iz lastnih napak) ampak, če kdo zamahne proti meni se bom branila.
Pri nekaterih ljudeh pa pač nič ne zaleže, saj mi tudi moj pravi, da si moram bitke izbirati, kar je res, ni se pametno v vsako situacijo vtakniti, ker potem ti najebeš za brezveze - lahko bi samo šel mimo si mislil svoje in bi bilo to to.
Vse lepo in prav, ampak samo do neke mere. Še vedno mislim, da je velik del problema ravno v tem, da se nihče ob nič ne obregne, čeprav vsi vemo, da je nekaj narobe. In tako se takšne stvari dopušča in potem nekako postanejo popolnoma sprejemljive in del vsakdana. No, meni se to ne zdi prav. Ker verjamem če bi mogoče kdo kaj težil in potem tudi najebal, bi naslednjič ornk premislil, če bi še kdaj kaj takšnega počel. Zdaj se jim pa sporoča, ti kar, itak ne bo nihče nič storil glede tega.
Ok mal offtopic, se opravičujem.

 

43 minutes ago, jskrablin said:

Zdaj pa preštej žrtve nadlegovanja migrantov v Sloveniji in žrtve družinskega nasilja v Sloveniji. Da dobiš malo občutka za to, kje so resni problemi. In kje so medijski problemi.

Zakaj vsi primerjate zunanje teme z migrantsko krizo. Predvidevam, da je kar veliko družinskega nasilja pri nas, ampak to ni tema o družinskem nasilju. 

Mislim, da smo skoraj vsi tu mnenja, da niso vsi teroristi, zločinci, itd. So pa med njimi. Prav tako, kot pri nas. Pa kaj zdaj. Noben ni rekel, da bi pobil matere z otroki in stare ljudi oziroma vse, ki resnično bežijo pred vojno in si želijo le boljšega življenja. Tudi za vse ekonomske migrante ni nihče rekel, da bi jih pobil, pa se vsi tako obnašate kot, da jih želimo zapreti v klet in zaplinit. Mislim come on. Pa nismo vsi krščanarji, ne sledimo slepo Janezku, vsakem mediju ki napiše članek ne verjamemo. Potem se menda ne bi pogovarjali tu, ampak bi trdili, da so vsi begunci pizde in bi bilo to to. Zakaj hudiča se je skos treba žaliti, če se drugače razmišlja.

Je bilo večkrat lepo napisano, da bi ponudili pomoč tistim, ki so je potrebni. A zdaj je pa narobe, ker nas skrbi kam bo šlo nevemkoliko milijonov ljudi in kdo jih bo živel?
Popolnoma utemeljeno je, da pomisliš kako boš sobival z ljudmi druge vere, če za sveto vzamejo, da če nisi njihov se do tebe lahko obnašajo kot do ščurka. In spet, ne govorim, da so vsi radikalizirani. Govorim o tem, da velika večina muslimanov se ne bo prilagajala državam, v katerih se bodo ustavili, ampak bodo pričakovali, da se tiste države prilagajajo njim. In zakaj hudiča je narobe, če država ali človek reče, da ne, jaz se ne želim vam prilagajati, vi se prilagodite nam ali pa pojdite kam drugam. Kaj je tak problem no. Pa najbolj me razjezi prav to, da mi sami nimamo pošlihtano državo, večina ljudi se komaj prebija iz meseca v mesec, mi bomo pa sprejeli begunce in jim seveda tudi vse plačali. Da bo za njih ja boljše poskrbljeno kot za marsikaterega slovenca. Mislim vsi se obnašate, da smo tisti ki smo za zaprtje meje naciji, in obratno, da tisti ki so za odprte meje so nevemkajže.



 

14 minutes ago, Slow said:

Tu bi pa eni kar hrbtenice ruval...


Pa nehajte stvari iz konteksta jemati, če me bo kdo tepel ga bom jaz nazaj. Če ga bom lahko, če ne bo pa pač on mene pretepel. Tako. Bolj simpl ne znam napisati, zdej če pa tega ne razumete, ne da bi se iz tega norca delali pa tudi ne vem.

 


Če pa nekdo teži mladoletnemu otroku, pa naj bo to migrant, čefur, slovenec, kmet, dohtar, politik ali kdorkoli me je pa sram, da nihče ničesar ne naredi. Ni se treba klati, greš tja in vprašaš v čem je problem, in če dotične osebe delajo probleme se jih pospremi z avtobusa zaradi varnosti in pofukane morale vseh navzočih. Mislim pa kaj vam je no.

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mate, ko otrokom take izzivalne cune kupujete. Ko sem bil jaz mulček, so me na avtobusu šlatal pjani slovensko gruleči strici, pa sem mel karo montelček, da sem lahko enostavno izstopu in me ni zebel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz delim ljudi takole: (glede migrantov): 

Smo tisti, ki se postavimo za druge, da se jim ne dogajajo slabe reči.(ker smo sami doživeli že kaj slabega in tega ne privoščimo drugim)

In ste tisti, ki vam je vseeno za druge, dokler se vam ne dogajajo slabe stvari (potem pa najman atomska bomba)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu sm en primer, ne dolgo tega, ko je oseba druge verske skupine pametovale osebi ženskega spola na mojem teritoriju:smoke:

zanimivo je to, da pametoval ni nikoli, ko so bili prisotni domorodci, pa hvalil se ji je, da v Krškem "nas" je itak več:book:

dotična oseba mi je povedala, za pametovalca, opravil sem intimni razgovor z njim, v garderobi mojega kluba, na vhodnih vretih pa sta stala kolega s kluba, da se v situaciji neb znasla kaksna oseba, ki neb razumela vzroka pogovora:lol1:Mi je pa žal, da sva s to dotično osebo zgubila kontakt, saj več ne pametuje po Brežicah, lahk da se drži svojega Krškega:yea1:

p.s,  ko sm mu namenil vzgojno, sm mu povedal, da o tem vsekakor obvesti številčnejšo populacijo v svojem getu:klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Yoghurt pravi:

Zakaj vsi primerjate zunanje teme z migrantsko krizo. Predvidevam, da je kar veliko družinskega nasilja pri nas, ampak to ni tema o družinskem nasilju. 

Migrantska kriza je marsikaj. Je predvsem humanitarna kriza. Ljudje bežijo v EU "wunderland" iz raznih razlogov. Predvsem zaradi lokalnih konfliktov, propadlih držav in temu primernega življenjskega stanja. Varnostni vidik je vsekakor pomemben, tega se zaveda vsak človek s par sivimi celicamo v glavi.

Ni pa to nikakor zgolj in predvsem varnostna kriza, kot bi jo rad marsikdo naslikal. Pa sem postavil za kontra primerjavo temo, ki prizadane precej več ljudi kot domevno migrantsko nasilje. Pa ni nikjer raznih dežurnih "zapravicedomorodcevborcev", ki bi se s tem ubadali. Takisto kot se npr oni pajaci "Za otroke gre" sploh ne ubadajo s stanjem otrok, ki pribežijo k nam. Koga briga, če zbolijo. Koga briga, če so brez staršev. Niso beli pa kljut pa naši. Pol pa maš situacije, ko 6 otrok povzroči cel punt. In jaz ne morem kaj drugega kot da se vprašam o duševnem zdravju puntarjev. In duševnem zdravju pa agendi onih, ki so jih s konstanim pumpanjem o extremno nevarnih migrantih pripeljali do tega. Kreteni eni, kreteni drugi.

Gre se za soočenje navideznega z dejanskim problemom. Da se prikaže stvari v perspektivi. Razumeš? Lahko uporabim precej bolj brutalen besednjak, če je treba. Zaenkrat ga nočem... ker nočem biti agresiven če to ni res potrebno.

 

pred 35 minutami, Yoghurt pravi:

Zakaj hudiča se je skos treba žaliti, če se drugače razmišlja.

Izražaj se jasno, neagresivno in natančno. "Preko linije" deluješ kot zelo agresivno bitje, ki komaj čaka da bo enega na gobec. Ne poznam te in ne vem kakšna si kot oseba. To se splača upoštevati, ko z nekom komuniciraš takole, neverbalno. V živo, je precej drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Slow pravi:

Aha, gremo na osebno raven.

Kakorkoli, saj jih je bilo baje 6 zraven, pa ni nihce nic ukrepal. Tu bi pa eni kar hrbtenice ruval...

No oprosti, ni bilo mišljeno kot žaljitev. Samo si ne morem predstavljat, da je v tem primeru 6 ljudi gledalo dogajanje in nič naredilo...no, seveda, v kolikor je do incidenta tudi zares prišlo. V Ajdovšni ali Gorici bi tadva verjetno kar dobro premislila preden bi spet poizkusila kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj gre za nerazumevanje. Saj veste da so otroci in mladina zaletavi. S časom bodo dojeli, da je Zemlja začasno v lastništvu posameznikov, kajti narava poskrbi za vse. Nestrpnost, ksenofobija, janšizem so le posledica trenutnega stanja. Kajti svet se vrti.

Je pa nevarno za ostale udeležence v prometu, če je nestrpnež na cesti. Tako da bolje da pišete bulioze tukaj, kot pa da delate gnečo na cesti. Glejte v ekrane noveTv in se zadovoljujte s svojim umom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

tukaj gre za nerazumevanje.

Ja, res je. Nerazumevanje prišlekov do nas, naših držav, našega načina življenja, naših zakonov, naše kulture, naše ni da ni. In ne samo nerazumevanje, celo ZANIČEVANJE. Ampak tebi podobni bi nas radi prepričali da smo mi "napredna družba", ki more bit strpna, pohlevna, uvidevna do ostalih in še kaj. Se upaš vprašat kam nas bo ta naša "naprednost" oz. tvoj način razmišljanja popeljal v naslednjih 20 letih? Ta čas ko bomo mi do njih "razumevajoči", si bodo oni lepo podredili popolnoma vse, s tabo vred.

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Ferrarist pravi:

Ja, res je. Nerazumevanje prišlekov do nas, naših držav, našega načina življenja, naših zakonov, naše kulture, naše ni da ni. In ne samo nerazumevanje, celo ZANIČEVANJE. Ampak tebi podobni bi nas radi prepričali da smo mi "napredna družba", ki more bit strpna, pohlevna, uvidevna do ostalih in še kaj. Se upaš vprašat kam nas bo ta naša "naprednost" oz. tvoj način razmišljanja popeljal v naslednjih 20 letih? Ta čas ko bomo mi do njih "razumevajoči", si bodo oni lepo podredili popolnoma vse, s tabo vred.

Se pravi, zate med 'wilkomm, take my wajf, and maj hauz' in 'prekleti pofukani priseljeci, vse vas bom potolko!' ne obstaja ničesar. In pol so seveda vsi okoli tebe - skrajneži?

Svašta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper ,ena od utopičnih.........se pa strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opasan tale Yoghurt ... Ni Cimetov, prej bi reku iz ostrih feferonk :blush:

Ne bi jest lih češenj zobal :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, skalar36 pravi:

Megla kot zmeraj. Ti bom povedal po tvoje:

Ko hočeš nekaj povedati z usti, to na koncu pride iz tvoje riti!

 

Kartman zate:

Knikanje= zelo nehuman način usmrtitev živali!

Kamenoglavi, navedba v obstoječo temo, ker je tu to offtopics in ker je razlaga preobširna pri tebi rezultira tak komentar?!
Tudi v redu, pač tudi tam ne bova debatirala. S takimi že ne. Si si pa postavil ogledalo! :SS


P.S.:
Tudi o knikanju pojma nimaš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni nihče opazil sem ven padla samo v primerih, ko se je omenjalo neke skrajnosti obnašanja. Nadlegovanje - fizično ali verbalno. Ko pa pride do tega, potem pa ja, znam biti zelo agresivna. Če se kdo spravi name ali na moje drage, sem tudi agresivna in predvsem zaščitniška. Mislim, da je čisto vsak od vas tu popolnoma enak. In spet, poudarjam, govorim o situacijah, ki gredo daleč čez mejo normalnega in sprejemljivega - če me kdo samo postrani pogleda ga ne ozmerjam. Če bi kdo grozil komu od mojih, bi bila zgodba drugačna.

Toliko o te agresivnosti. Jaz sem najbolj potrpežljivo, nežno, mirno in tiho bitje, kar si jih lahko zamislite. :jezik::jezik:

No, pa če me kdo skoraj s ceste zrini ali se zaleti vame bi jim tudi odbijač v glavo vrgla... ampak to je normalno. Al kaj? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sm prebral, vse, pa kak % sm si celo zapomnu. Sam zdj me je pa v Bosno it zlo strah, tm so tut muslimani, anede?

Bureka bi, pa kahvo, pa čewape :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!