Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

Vse sm prebral, vse, pa kak % sm si celo zapomnu. Sam zdj me je pa v Bosno it zlo strah, tm so tut muslimani, anede?

Bureka bi, pa kahvo, pa čewape :P

 

 

Ti bom jst dal za burek ko me boš pred Senjom spet prehitel, tm pr unmu Šiptarju zravn kafičev ga dobiš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Yoghurt pravi:

Če ni nihče opazil ...
ja, znam biti zelo agresivna. ...
Toliko o te agresivnosti. Jaz sem najbolj potrpežljivo, nežno, mirno in tiho bitje, kar si jih lahko zamislite. :jezik::jezik:

No, pa če me kdo skoraj s ceste zrini ali se zaleti vame bi jim tudi odbijač v glavo vrgla... ampak to je normalno. Al kaj? :blush:

Vidim, da si malo v dilemi.:hmm: Tudi to potrjuje tvoj nestabilni značaj.:whistle:
Se te bo bolje ogniti, pa od daleč :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Vse sm prebral, vse, pa kak % sm si celo zapomnu. Sam zdj me je pa v Bosno it zlo strah, tm so tut muslimani, anede?

Bureka bi, pa kahvo, pa čewape :P

Kahvo ti lohka jest skuham :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, pajkica pravi:

a to sta mela mesečno? al sta se z urbano vozila ? :O 

Brezveze ju iščeš. Ne prideš v poštev. Prestara.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BMWflar pravi:

 

 

Ti bom jst dal za burek ko me boš pred Senjom spet prehitel, tm pr unmu Šiptarju zravn kafičev ga dobiš.

 

pred 57 minutami, HD-Dyna pravi:

Kahvo ti lohka jest skuham :P

Na, sami migranti...sam da me nauta posilila z bukrekom pa kahvo? :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Yoghurt pravi:

Toliko o te agresivnosti. Jaz sem najbolj potrpežljivo, nežno, mirno in tiho bitje, kar si jih lahko zamislite. :jezik::jezik:

... pol pa svizec zavije čokolado :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Yoghurt pravi:

Če ni nihče opazil sem ven padla samo v primerih, ko se je omenjalo neke skrajnosti obnašanja. Nadlegovanje - fizično ali verbalno. Ko pa pride do tega, potem pa ja, znam biti zelo agresivna. Če se kdo spravi name ali na moje drage, sem tudi agresivna in predvsem zaščitniška. Mislim, da je čisto vsak od vas tu popolnoma enak. In spet, poudarjam, govorim o situacijah, ki gredo daleč čez mejo normalnega in sprejemljivega - če me kdo samo postrani pogleda ga ne ozmerjam. Če bi kdo grozil komu od mojih, bi bila zgodba drugačna.

Toliko o te agresivnosti. Jaz sem najbolj potrpežljivo, nežno, mirno in tiho bitje, kar si jih lahko zamislite. :jezik::jezik:

No, pa če me kdo skoraj s ceste zrini ali se zaleti vame bi jim tudi odbijač v glavo vrgla... ampak to je normalno. Al kaj? :blush:

Ne vrjamem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že prov. Vas bom tepla, mi boste potem verjeli. :P

1 minute ago, HD-Dyna said:

... pol pa svizec zavije čokolado :P

tisto po moje ni svizec.. :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Yoghurt pravi:

Že prov. Vas bom tepla, mi boste potem verjeli. :P

Jest vrjamem na besedo...

Pravkar, Yoghurt pravi:

Že prov. Vas bom tepla, mi boste potem verjeli. :P

tisto po moje ni svizec.. :eek:

TI???? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, HD-Dyna said:

Jest vrjamem na besedo...

Edino pravilno. :blush:



Jaz čokolado bolj odvijam, kot pa zavijam. :P
 

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BMWflar pravi:

 

 

Ti bom jst dal za burek ko me boš pred Senjom spet prehitel, tm pr unmu Šiptarju zravn kafičev ga dobiš.

Same obljube že 3leta  pa Pag pa čvapi pa ......:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OFFTOPIC!!!!!! A se ne bomo nč več kregali???? :blush:

 

No, EU predstavniki pravijo, da zapirajo t.i. balkansko migrantsko pot. Kako bo to izgledalo v praksi? Jih bo še več udarlo čez morje na Lampeduso? Meni se zdi, da je turčija te naše €U politike kr na suho :l_01:...

Popravljeno . Popravil Ferrarist
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se je "fino" takole desno, levo,.. pa se malo gori, doli, naokoli in v diagonalo prerekati. Pa vse tujce spraviti v isti kalup; najbrz so res vsi neprilagojena drhal, se bolj verjeno pa kar teroristi, ki so si zadali poslanstvo, da nas nevernike spravijo z oblicja zemlje. Najbrz je tista mama, z dvema soloobveznima otrokoma in dojenckom v narocju, zapustila svoj dom z mislimi po lazjem zasluzku. Ker podati se na taksno pot z otroci, je res nekaj lahkotnega, kar bi storila vsaka mati.

Ampak, ko vsaj z neko mere zdrave pameti, ce ze ne intelegence, pomislis, da se prav isto lahko nekoc zgodi meni in tebi, da bova morda morala bezati s (porusenega) doma nekam na tuje, iskati varnost za obstoj in golo prezivetje,... No, potem lahko vsak, ki ima IQ nad 80, uvidi, da  - desno in levo - prerekanje ni vec tako zelo zelo fino.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista mati s tremi otroki (ki so zelooooooo redke), se lahko od svojega porušenega doma umakne v turčijo ali kam drugam, vsaj 10x bližje. In tukaj imamo spet tisto foro Slovenskih "neodvisnih" medijev, ki vsakodnevno prikazujejo samo tiste uboge otroke in ženske, čeprav jih morajo cel dan med vsemi tistimi moškimi iskati, da kakšno najdejo. Koga ne bi zabolelo srce ob takih prizorih.... Temu se reče ZAVAJANJE JAVNOSTI, in to na televiziji, ki naj bi bila neodvisna TV, katero plačujemo vsi in ki naj bi nam prikazovala neko realno sliko.

 Kje pa imajo vsi tisti ostali moški svoje žene in otroke? Pa ja jih niso pustili doma sredi bojnega polja???

Počasi bi bil že čas da se amerika sesuje sama vase in se zadeve spet počasi spravijo v red...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ferrarist pravi:

Tista mati s tremi otroki (ki so zelooooooo redke), se lahko od svojega porušenega doma umakne v turčijo ali kam drugam, vsaj 10x bližje. In tukaj imamo spet tisto foro Slovenskih "neodvisnih" medijev, ki vsakodnevno prikazujejo samo tiste uboge otroke in ženske, čeprav jih morajo cel dan med vsemi tistimi moškimi iskati, da kakšno najdejo. Koga ne bi zabolelo srce ob takih prizorih.... Temu se reče ZAVAJANJE JAVNOSTI, in to na televiziji, ki naj bi bila neodvisna TV, katero plačujemo vsi in ki naj bi nam prikazovala neko realno sliko.

 Kje pa imajo vsi tisti ostali moški svoje žene in otroke? Pa ja jih niso pustili doma sredi bojnega polja???

Počasi bi bil že čas da se amerika sesuje sama vase in se zadeve spet počasi spravijo v red...

Meni pa nekaj ni jasno v tejle formulaciji, ki jo imenuješ slovenski "neodvisni" mediji. Koga imaš konkretno v mislih? Če se še dobro spomnim, je JaJo pred časom ponujal nakup delnic za svoj "neodvisni" medij (tv, internet...). A si tega mislu? In če bo ta neodvisni medij res tako dober, objektiven, nepristranski... se nam sploh ni bat za usodo slovenskega naroda. Ta neodvisni medij bo kot za šalo pometel z vsemi drugimi odvisnimi mediji, pa bo pa spet mir med nami.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neodvisnih medijev v Sloveniji praktično NI. So vsi nekam obrnjeni. Al v levo, al v desno. Mediji so najmočnejše orožje politike, kar se je tudi pokazalo ob prevzemu oblasti, ko so jajca vrgli. Da ne govorimo kako so pisani novinarski zakoni. Novinar lahko reče da naj bi jaz po njihovih neuradnih informacijah oz. po informacijah njihovega tajnega vira cel prejšn vikend gonu vikija gor in dol. Pa se bo cela Slovenija zgražala nad mano. Tud če sem bil ta čas s traktorjem v trtah.  Definitivno je ravno nacionalna televizija tista, ki jo plačujemo davkoplačevalci in bi zaradi tega mogla bit popolnoma neodvisna. Ne, pri nas se celo kregajo kako bodo razdelili kvote. Koliko bo čigavih kandidatov. Narobe svet....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ferrarist pravi:

OFFTOPIC!!!!!! A se ne bomo nč več kregali???? :blush:

 

 

Mislim da bi bil čas že da bi se "sekali"

Da bomo na treniramo,  če bomo slučajno rabi. 

To glede zapiranja tudi mene zanima

Zakaj potem Avstrija umika policiste z mej ?

Pravkar, stuhec pravi:

Mislim da bi bil čas že da bi se "sekali"

Da bomo natrenirani,   če bomo slučajno rabi. 

To glede zapiranja tudi mene zanima

Zakaj potem Avstrija umika policiste z mej ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Same obljube že 3leta  pa Pag pa čvapi pa ......:P

 

Na Pagu ni čevapov, sem ti že povedu to, so pa dobri v Veliki Kladuši Kod Abida, sam reci, kdaj, pa gremo , jih častim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, stuhec said:

a si prebral tud da majo begunci, predvsem njihove ninđe, v žepih vsaka svojo paradajzarco, rotaxove motorje na hrbtu s PVC propelarjem. Njihov cilj je najprej panonska nižina in šentilj. Baje jim je lažje navigirat čez slavonijo in ostalo ravnico, ker med hribi gorenjske jih še mal jebe azimut!. Upam, da je protiletalska podmazana :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

sm slišu, da so za vse krive Murgle :?

:jezik: 

Jz nisem nč kriv :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Ferrarist pravi:

...

Počasi bi bil že čas da se amerika sesuje sama vase in se zadeve spet počasi spravijo v red...

Nič se ne bo sesulo samo vase. Se pa spreminja. Tudi Amerika.
In zanimivo, predvsem za tako misleče kot si ti, je to, da se v ZDA začenja poglavje socializma. Vzklilo je z gibanji Occupy, nadaljuje se celo sedaj na volitvah pri demokratskih kandidatih. Če s tem misliš na spravljanje v red, se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, I30 pravi:

da se v ZDA začenja poglavje socializma.

:OK:

Ja, z rdećimi zvezdami že tekajo po Pentagonu in Beli hiši :lol1:

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!