Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred eno uro, Kmet2 pravi:

V smislu kot sem ga omenil že par postov nazaj.......umetno ustvarjena situacija ki meče pesek v oči v ozadju se pa pripravlja zelo škodljiv dogovor med TTIP,CETA in TISA

Se strinjam. A tvoj odgovor mi  ni bil čisto jasen, pa sprašujem.
Žal premalo ljudi razmišlja o teh rečeh in raje zajema površinsko.
Zato sem prepričan, da so tudi naše debate nekakšen boj za "boljši jutri".

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, I30 pravi:

Se strinjam. A tvoj odgovor mi  ni bil čisto jasen, pa sprašujem.
Žal premalo ljudi razmišlja o teh rečeh in raje zajema površinsko.
Zato sem prepričan, da so tudi naše debate nekakšen boj za "boljši jutri".

Recimo v smislu: Menjam enega stalnopripravljenega dekana za 100 ekonomskih nedelovnih migrantov. Strošek in škoda sta enaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu zdaj, ko se je zadeva kolkortolk 'polegla' , da videt, po preteklih komentarjih, kdo je nestrpen in prestrašen pezdetek na motorju :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Alla said:

 

Bolano do skrajnosti. :SS

Ja, ampak da to uvidis potrebujes v telesu veliko stevilo nevronov in ne samo nitastih beljakovin. Eni preferirajo zgolj slednje...

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, BMWflar said:

 

Upam da se še pri nas kakšen tak najde, grem prvi v njegove vrste!

škoda k ni več Arkana.... zihr je meu še kej frej :) 

drugač pa predlagam nadvse prijetno humoresko na KINO ta trenutek; inglorious basterds, z odličnim Waltzom v stranski vlogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BMWflar said:

 

Upam da se še pri nas kakšen tak najde, grem prvi v njegove vrste!

Zalostno, da obstajas ti in tebi podobni. Se ti zdi res resitev v dodatnem streljanju na ljudi, ki takisto bezijo od svojega doma ravno zaradi streljanja? Prazen folk ne dojame, da so lahko ravno oni naslednji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Slow pravi:

Zalostno, da obstajas ti in tebi podobni. Se ti zdi res resitev v dodatnem streljanju na ljudi, ki takisto bezijo od svojega doma ravno zaradi streljanja? Prazen folk ne dojame, da so lahko ravno oni naslednji.

Domov si ga pel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri bi pa res potrebovali še kakšen nevron da bi pogruntali kaj je mišljeno bolj kot ne sarkastično :blush:

 

A res mislite da bi kdo od nas zagrabu puško in jih vse po vrsti tamanu? Sej nismo partizani.....vsaj nekateri :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, UnionJack said:

škoda k ni več Arkana.... zihr je meu še kej frej :) 

drugač pa predlagam nadvse prijetno humoresko na KINO ta trenutek; inglorious basterds, z odličnim Waltzom v stranski vlogi

A si porajtu, da možakar izredno lepo tekoče govori ( vsaj?) 4 jezike? :eek:  Fouš!

Pa kwa sm jz delu u šoli :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, UnionJack pravi:

 

drugač pa predlagam nadvse prijetno humoresko na KINO ta trenutek; inglorious basterds, z odličnim Waltzom v stranski vlogi

V našem prevodu je bil naslov Neslavne barabe. Kulten Tarantinoiv film (ja kateri njegov pa ni)? Waltz v briljantni vlogi je še Brada Pita zasenču.

Pa če kdo Quentina ravno najbolj ne pozna, tole je obvezno za pogledat: Kill Bill 1,2, Pulp Fiction, Django unchain..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, UnionJack pravi:

škoda k ni več Arkana.... zihr je meu še kej frej :) 

drugač pa predlagam nadvse prijetno humoresko na KINO ta trenutek; inglorious basterds, z odličnim Waltzom v stranski vlogi

 

Kdo prav da ni več Arkana???

 

http://www.slovenskenovice.si/bulvar/hollywood/veljko-raznatovic-moj-oce-zeljko-je-ziv-zdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, BMWflar said:

Domov si ga pel!

Sem ze in bom se.

Tebi pa svetujem izobrazevanje. Zalostno, pa ravno iz Trbovelj prihajas. Preberi si kaksno knjigo o rudarskih stavkah v Zasavju. Bos nemara ugotovil, da ravnanja ki jih odobravas preprosto niso del resitve - ti nisi del resitve. Fasizem nikoli ni bil resitev. Te zgodovina ni nic naucila? Izobrazuj se. Vec kot ves in znas, manj te bo strah.

4 hours ago, Ferrarist said:

 

A res mislite da bi kdo od nas zagrabu puško in jih vse po vrsti tamanu? Sej nismo partizani.....vsaj nekateri :lol1:

Ne, dejansko ne mislim tega. Menim namrec, da bi se vecina internetnih Krpanov usrala in sploh ne bi upali poprijeti za pusko, ko bi bilo to resnicno potrebno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Slow pravi:

Sem ze in bom se.

Tebi pa svetujem izobrazevanje. Zalostno, pa ravno iz Trbovelj prihajas. Preberi si kaksno knjigo o rudarskih stavkah v Zasavju. Bos nemara ugotovil, da ravnanja ki jih odobravas preprosto niso del resitve - ti nisi del resitve. Fasizem nikoli ni bil resitev. Te zgodovina ni nic naucila? Izobrazuj se. Vec kot ves in znas, manj te bo strah.

Ne, dejansko ne mislim tega. Menim namrec, da bi se vecina internetnih Krpanov usrala in sploh ne bi upali poprijeti za pusko, ko bi bilo to resnicno potrebno!

sm že ..pa bi še enkrat če bi bilo treba..le kak paklc nalgesinov bi vzel s sabo ..križ ni več isti kot 25 let nazaj.. vendar se to v teh časih reši z večjim dometom in boljšo optiko ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Slow pravi:

Sem ze in bom se.

Tebi pa svetujem izobrazevanje. Zalostno, pa ravno iz Trbovelj prihajas. Preberi si kaksno knjigo o rudarskih stavkah v Zasavju. Bos nemara ugotovil, da ravnanja ki jih odobravas preprosto niso del resitve - ti nisi del resitve. Fasizem nikoli ni bil resitev. Te zgodovina ni nic naucila? Izobrazuj se. Vec kot ves in znas, manj te bo strah.

Ne, dejansko ne mislim tega. Menim namrec, da bi se vecina internetnih Krpanov usrala in sploh ne bi upali poprijeti za pusko, ko bi bilo to resnicno potrebno!

 

Hvala Bogu da se je v Trbovljah končno nehalo to rudarstvo s temi knapi in štrajki njihovimi..., sicer mal prepozn ampak se je, končno!

Sem pa že nakajkrat tule napisal , da nimam nič proti migrantskih družinam iz Sirije, ženam in moškim z otroki, ki res bežijo, imam pa proti tisti golazni, ki njih spremlja v ozadju, vsi vemo kateri so to in kdo povzroča sranje po Evropi in ga bo še povzročal vsem nam , ki bomo to občutili ali pa našim otrokom, sigurne ne mislim Sirske urejene družine ki so v manjšini.

Popravljeno . Popravil BMWflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da neute eni tako zategnjeni, en življenski:lol1:

Kapitan letala stopi med potnike in pove: 
"Spoštovani potniki, imamo okvaro motorja in smo že odvrgli vso prtljago. 
Žal to ni dovolj. Žrtvovati moramo še del potnikov, da bi ostali lahko preživeli. 
Nobenega ne bomo diskriminirali zaradi barve kože, narodnosti ali seksualne orientacije, 
da bo pošteno, bomo šli po abecedi. 
Zato prosim naj k vratom pristopijo: arabci, cigani, črnci ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Slow pravi:

Pozabil si na arijce.

a poznaš kakšnega:hmm:, ker gor piše, da je eden življenjski, kar pomeni, da obstajajo in ni namišljeno, to tvoje je za strašenje teh življenjskih, še ti se jih bojiš:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!