Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

jst sm pa glih kokice kupil :)

NAPAKA

S kokicam se bos tezko zadovoljil. Drugic prosi naj ti dajo storž zraven. :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......jst sem za, da se pomaga migrantom. ...........V smislu najhitrejšega transporta čez Slo do najbližje meje v sosednjo državo.

Do italijanske meje pri Lazaretu, čez se pa naj čimbolj obale držijo pri pohodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je zdj tko ratalo ... jaz se sprehajam po Evropi in če me kje ustaujo ... cepetam z nogami in rečem .... hočm it naprej, če ne se bom tuki ustavu in lakotoval do lakote :?

 

A prav razumem vse skupaj ... :?

 

:krneki:

 

p.s. .. zadnjič je meu prijatu punco zad na mororju in je pozabla osebno .... in kaj je bilo .. obrnt sta morala in it nazaj ... to kar je pol on njej delu naum govoru ... 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je zdj tko ratalo ... jaz se sprehajam po Evropi in če me kje ustaujo ... cepetam z nogami in rečem .... hočm it naprej, če ne se bom tuki ustavu in lakotoval do lakote :?

 

A prav razumem vse skupaj ... :?

 

:krneki:

 

p.s. .. zadnjič je meu prijatu punco zad na mororju in je pozabla osebno .... in kaj je bilo .. obrnt sta morala in it nazaj ... to kar je pol on njej delu naum govoru ... 

Še sreča, da ga niso zaprli kot prevoznika migrantov njej pa dali azil v kakšnem rdečem hotelu.

Pa to verjetno tudi ne boš povedal kaj je morala ona njemu delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madžarski predsednik zagovarja svoja dejanja, da je le to vendar krščanska država.........dobro ve kaj bi se lahko zgodilo, če bi slučajno v državi ostalo preveč migrantov...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madžarski predsednik zagovarja svoja dejanja, da je le to vendar krščanska država.........dobro ve kaj bi se lahko zgodilo, če bi slučajno v državi ostalo preveč migrantov...........

premier in ne predsednik.....se pardoniram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Begunce naj bi iz Brežic in Črnomlja vozili v notranjost, tiste, ki za to ne bi izpolnjevali pogojev, pa naj bi najkasneje v 48 urah vrnili Hrvaški. Ob prihodu beguncev nameravajo na obeh omenjenih mejnih prehodih okrepiti policijske enote in nadzor, so povedali na MNZ.

.......slovenci smo pa carji in nam begunska ( migrantska ) situacija sigurna ne bo ušla izpod nadzora....... kokice in čips pa pred televizijo .......
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će gledam tole mularijo,ki komaj čaka,da se spopade s policijo se sprašujem zakaj se doma niso spopadli in branili svoje domove.Še enkrat bolj sem prepričan,da je to ekspanzija muslimanstva v Evropo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će gledam tole mularijo,ki komaj čaka,da se spopade s policijo se sprašujem zakaj se doma niso spopadli in branili svoje domove.Še enkrat bolj sem prepričan,da je to ekspanzija muslimanstva v Evropo.

ne to je invazija. Evropa pa mirno gleda. Potem bodo pa gledal ko teleta ko bodo začeli vsevprek rezati glave. Ne vem moj fotr je bil na delu v DE pred 40 leti pa je vedno govoril prilagodi se okolju ker okolje se ne bo prilagodilo tebi. Ta svojat pa dela ravno obratno. sicer smo pa to vajeni že od bratov bivše juge, žal ni nič drugače. Generacije rojene tukaj ne znajo nočejo znat slovensko. Potem pa sledi val obtožb da sem netoleranten nacionalist. Če bi pa zdrav evropejec migriral dolčez bi nas pa po tekočem traku krajšali za glavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

će gledam tole mularijo,ki komaj čaka,da se spopade s policijo se sprašujem zakaj se doma niso spopadli in branili svoje domove.Še enkrat bolj sem prepričan,da je to ekspanzija muslimanstva v Evropo.

ne to je invazija. Evropa pa mirno gleda. Potem bodo pa gledal ko teleta ko bodo začeli vsevprek rezati glave. Ne vem moj fotr je bil na delu v DE pred 40 leti pa je vedno govoril prilagodi se okolju ker okolje se ne bo prilagodilo tebi. Ta svojat pa dela ravno obratno. sicer smo pa to vajeni že od bratov bivše juge, žal ni nič drugače. Generacije rojene tukaj ne znajo nočejo znat slovensko. Potem pa sledi val obtožb da sem netoleranten nacionalist. Če bi pa zdrav evropejec migriral dolčez bi nas pa po tekočem traku krajšali za glavo. 

.....ja in pol na 24 ur lahko komentiraš samo članke v rumenem tisku......komentiranje proti migrantom in krizi pa je zaklenjeno........da se nebi slučajno večina našla v enakih mnenjih proti.......začenja se razpad evrope ..... 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, tudi Slovenci nismo bežali preko meje, ko je bilo sranje, pa čeprav so imeli Avstrijci pripravljene zbirne centre za nas (akcija "Nachbar in Not"). Jaz sem bil v TO.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pred enim tednom so se vsi EU politiki kurčili kako bodo brez problema sprejeli vse migrante. Sedaj bi pa Nemci vračali migrante v vstopno državo EU. Včeraj so pa še osirali Madžare, da se ograjujejo. Hrvati so na veliko razlagali kako bodo organizirali avtobusne prevoze od srbske meje do Zagreba (in verjetno do SLO meje), pa jih je že 5000 migrantov vrglo na kolena. Turki pa pravijo, da pri njih čaka še miljon in pol ljudi, da se preseli v Evropo.

Zaradi besedičenja politikov kako so njihove države gostoljubne in kako bodo z odprtimi rokami sprejeli migrante se je zgodilo to kar se je. Kratkovidni šelebajzerji so mislili, da bo prišlo sem kakšnih tisoč ljudi in bodo izpadli največji človekoljubci. Sedaj pa bodo izpadli drugi Hitlerji. Tem luzerjem niti optika Auer ne more več pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš posnetke, vidiš, da gre za mlade in zdrave moške med 20 in 50 letom. Ti bi morali vzeti puške v roke in braniti svoje domove.

Žensk in otrok je le za vzorec (pa čeprav jih novinarji s kamerami namenoma iščejo, ker je to pač "hvaležna medijska roba"), njim bi dal zatočišče, moškim nikakor. To so ekonomski emigranti in ne politični. Sami povejo, da so večinoma žene in otroke pustili dol in računajo, da se jim pridružijo kasneje.  Vprašanje je, kje so jih pustili? Verjetno na varnem, ne v vojni vihri... Torej tudi njim ni bilo nujno pobegniti.

Če pa so jih pustili v vojni vihri, pa itak niso vredni naziva oče oz. mož. Jaz svoje družine ne bi pustil v nevarnosti.

......sej bodo prijeli za puške, samo, da jih dobijo.......streljali bodo pa po nas, ker jim ne bomo "pričarali" obljubljene dežele........vse je vprašanje časa 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ze v afriki vre 1,5 miljona jih je stertalo....to bo se pizdarija...hm,hm

.....ne to ni panike.....to imajo tako kot Italijani v avgustu masovno dopust. Na Jugu so se odločili letos, da bo to v septembru.....destinacija večnega oddiha pa je EU ........ vse skonto, šotori že čakajo , pa še dokumentov ne rabiš

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!