Skoči na vsebino

IREVERSIBLE (nepovratno)


Priporočene objave

zenska si ne more ŽELET posilstva.....ker če si ga zeli potem ni posilstvo...potem je pač neka oblika seksa ki spominja na posilstvo......

...si kdo od fantov zeli kdaj ..v svojih nabolj skritih fanatzijah...da bi ga boleče in grobo napičil nek tip ki jim vzbuja neskončen odpor? jih ponižal tako hudo da bi bolelo do konca zivljenja? z njimi fizicno obracunal na tak način da bi bili imaliceni za vedno???

pomoje ne....

....so pa nekateri ki bi si zeleli to preizusit pod pogojem da bi bile okoliščine kontrolirane in občutki ki jih doživljejo pozitivni....ampak pol to ni posilstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

film je pa drugače zelo zanimiv,,,tudi zato ker se zgodba pripoveduje malo drugace kot smo navajeni...no pa za une ki zelijo spekatkularne posnetke...eno svinjsko umazan in krvav umor z zdrobljeno lobanjo je not........ :twisted:

Sedaj pa resno razmišljam, da raje ne bi šla v kino. Nekak nisem za kake težke teme....

lp, Anika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenska si ne more ŽELET posilstva.....

...in pika. (vsaj če je kolkertolk diht)

.....ker če si ga zeli potem ni posilstvo...potem je pač neka oblika seksa ki spominja na posilstvo......

:?: tale 2 stavka mi pa nekak ne pašeta skupaj :?:

...si kdo od fantov zeli kdaj ..v svojih nabolj skritih fanatzijah...da bi ga boleče in grobo napičil nek tip ki jim vzbuja neskončen odpor? jih ponižal tako hudo da bi bolelo do konca zivljenja? z njimi fizicno obracunal na tak način da bi bili imaliceni za vedno???...

pomoje ne....

tega si (verjetno) noben ne želi, ne le "kdo od fantov"...

....so pa nekateri ki bi si zeleli to preizusit pod pogojem da bi bile okoliščine kontrolirane in občutki ki jih doživljejo pozitivni....ampak pol to ni posilstvo
hmmm...spet :?: :?:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: tale 2 stavka mi pa nekak ne pašeta skupaj :?:

Al ti ne pašeta skupaj, al ne razumeš, al pa enostavno nočeš razumet in mal provociraš :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kloda kaj te bega?

Ni posilstvo, ampak spominja na posilstvo?

Igra , macke z misjo, mocnega nad nemocnim,... kjer ves, da vsak trenutek lahko reces Cut in ze se snema drug prizor. 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če si ženska želi, da jo moški posili?

Mislim :shock: Lahko si želi kvečjemu grobega seksa, ne pa posilstva. Očitno nimaš razčiščenih pojmov kaj je posilstvo :splat: Prosim vzdrži se podobnih vprašanj :evil:

kako pa ti to ves?! ......ali drugace vprasano,kaj te naredi za strokovnjakinjo za stvari,ki si jih druge zenske zelijo? ....ali kako lahko predpises drugi zenski,kaj si mora (ali ne) zeleti?

.......stekas kam ciljam?

Štekam to, da si posilstva ženska ne more želeti, ker je to dejanje storjeno proti volji žrtve. Očitno pa nekateri hočejo posilstvo uvrstit med oblike seksa. Jaz na to pač gledam drugače in ne prenesem ljudi, ki želijo na tak način posilstvo pokazati v drugačni luči. Očitno sva pri tem na različnih valovnih dolžinah ... HVALA BOGU!

:x :x :x :x a ste res vsi tako zabiti in nastrojeni,da se enega stavka ne znate prebrati?! morate res POVSOD implicirati neke stvari v povedano,ne da bi nekdo to sploh rekel?! kje hudica sem napisal,da sem za posilstvo ali oblike sadomazo sexa?! matr mi presedate s tem vasim inuiranjem nekih "dejstev",ki se izgleda rojevajo samo v vasih glavah po obilni konzumaciji filmov!

vale pojma nimas kaj sem sploh hotel povedati; jasno samo zate:

kdo ti je dal pravico predpisovati drugim kaj jim mora biti vsec ali ne in kaj si lahko zelijo,ali ne?! se bolj ekstremno povedano,who the fuck are you to judge others?! matr vola,me razpizdi to brezvezno in povrsno "diskutiranje" - yeah right,brezumno nabijanje toplega zraka,ne pa diskutiranje! :x :x

moje mnenje tukaj sploh ni bistveno (ki je BTW,ce tega se ni kdo zasledil,PROTI vsem oblikam nasilja, v to spada tudi posilstvo!),temvec sem lepo vprasal,kako si lahko pridrzujes pravico in nekoga ozigosas z nekim predsodkom?! kje je zdaj strpnost in vse ostalo?! ......kot sem si mislil,pri vecini so to fraze,luft in to topel..... :x :x :evil:

da pridemo nazaja na temo; da tudi taksni/e so,ki si zelijo posilstva.preberi mogoce kaksne eseje na to temo,jih je nekaj.ceprav se strinjam,da ce si nekdo to zeli to ni vec posilstvo; nastane protislovje in actio..... po definiciji je posilstvo pac proti volji zrtve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"če si ženska želi posilstva potem to ni posilstvo"

pomoje (moje skromno mnenje, nisem glih nek expert, ne me kregat!!), ne morš razglabljat o posilstvu ampak o le preprosti sli po sexu.. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale pojma nimas kaj sem sploh hotel povedati; jasno samo zate:

kdo ti je dal pravico predpisovati drugim kaj jim mora biti vsec ali ne in kaj si lahko zelijo,ali ne?! se bolj ekstremno povedano,who the fuck are you to judge others?! matr vola,me razpizdi to brezvezno in povrsno "diskutiranje" - yeah right,brezumno nabijanje toplega zraka,ne pa diskutiranje! :x :x

moje mnenje tukaj sploh ni bistveno (ki je BTW,ce tega se ni kdo zasledil,PROTI vsem oblikam nasilja, v to spada tudi posilstvo!),temvec sem lepo vprasal,kako si lahko pridrzujes pravico in nekoga ozigosas z nekim predsodkom?! kje je zdaj strpnost in vse ostalo?! ......kot sem si mislil,pri vecini so to fraze,luft in to topel..... :x :x :evil:

Samo to bom rekla:

Z zgornjimi besedami si pokazal vso svojo strpnost.

Jaz nisem nikomur predpisovala kaj mu mora bit všeč. Sem samo povedala svoje mnenje o tem kaj je zame posilstvo in da se ne strinjam s tem, da si ga nekdo lahko želi. Sorry, če si ti to drugače razumel. Sem že rekla - nisva na isti valovni dolžini in niti ne vem zakaj bi morala bit. Mi pa tvoje verbalno posilstvo sploh ni všeč :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocˇitno moram res film pogledat...mogocˇe bom pa zasˇtekala protislovja... :evil: :twisted:

Dejmo posilstvo v narekovaje pa bomo resili problem protislovja. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo posilstvo v narekovaje pa bomo resili problem protislovja. :evil:

Ok!! Al ga pa uporabljajmo le, če gre za to kar pravi definicija o njem. :idea: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale pojma nimas kaj sem sploh hotel povedati; jasno samo zate:

kdo ti je dal pravico predpisovati drugim kaj jim mora biti vsec ali ne in kaj si lahko zelijo,ali ne?! se bolj ekstremno povedano,who the fuck are you to judge others?! matr vola,me razpizdi to brezvezno in povrsno "diskutiranje" - yeah right,brezumno nabijanje toplega zraka,ne pa diskutiranje! :x :x

moje mnenje tukaj sploh ni bistveno (ki je BTW,ce tega se ni kdo zasledil,PROTI vsem oblikam nasilja, v to spada tudi posilstvo!),temvec sem lepo vprasal,kako si lahko pridrzujes pravico in nekoga ozigosas z nekim predsodkom?! kje je zdaj strpnost in vse ostalo?! ......kot sem si mislil,pri vecini so to fraze,luft in to topel..... :x :x :evil:

Samo to bom rekla:

Z zgornjimi besedami si pokazal vso svojo strpnost.

Jaz nisem nikomur predpisovala kaj mu mora bit všeč. Sem samo povedala svoje mnenje o tem kaj je zame posilstvo in da se ne strinjam s tem, da si ga nekdo lahko želi. Sorry, če si ti to drugače razumel. Sem že rekla - nisva na isti valovni dolžini in niti ne vem zakaj bi morala bit. Mi pa tvoje verbalno posilstvo sploh ni všeč :evil:

sem res vse tako nejasno in nerazlocno napisal? ...ali ne znas razlikovati med mnenjem in vprasanjem?

glede strpnosti. nikdar nisem rekel,da sem strpen v nedogled.po dveh mesecih podobnega natepavanja,kot je v tej temi mi,mislim da,lahko poci "zivc".

v tem konkretnem primeru ne govorim o moji strpnosti,temvec o strpnosti,ki jo vecina forumasev zahteva da jo imamo.spet mesas jabolka in hruske.na tvoje ogromno razocaranje te moram se sokirati: ne bos verjela,toda sva na isti valovni dolzini,vsaj glede posilstva.nisva pa na isti valovni dolzini kar se tice kvalifikacije in vrednotenja oseb,ki podajo mnenja.ali sva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhh no, pa še malo vojne teoretikov in praktikov namesto dopolnjevanja,

pa moram spet kakšno iz prakse povlečti - Če koga ne zanima pa naj ne

čita! Jaz sem bil v otroštvu en ..err..hmm..ja no...delinkvent, in sem bil

malo po poboljševalnicah. V glavnem, spomnil sem se tipa, ki ga je oče

spolno zlorabljal/posiljeval...Tipu je to nekako zraslo pod kozo. V vzgojnih

zavodih so imeli navade uvajati novince na neobičajne načine. Prišlo je

do tega, da je omenjeni popušil kurac vsaj 5im gojencem. To je počel

pod prisilo, ampak z očitnim uzitkom - a punce je imel tudi rad. Pa ne

trdim, da je uzival zato, ker je imel zgodovino zrtve posiljevanja -

NI PRAVIL! Friend je pobral štoparko, skibal na dogovorjenem mestu

in se odpeljal domov. Doma ga čaka policija, ki ga obdolzi posilstva,

nakar mu nesejo gate na analizo in se izkaze kot nedolzen - NI PRAVIL!

Jaz sem malo delal na ladjah in se pletel z plesalkami in glasbeniki.

Sodelavcu je bila ena plesalka tako všeč, da jo kar ni mogel pustiti na

miru. Problem je bil v tem, da njej bogi tip ni nič kaj dosti dišal.Zenski je

blo poln kufer in ga je prijavila za spolno nadlegovanje - tip je letel

domov s prvim avionom - bil pa hvalezen, da ga ni obtozila posilstva -

NI PRAVIL! Tudi jaz sem se zapletel z eno plesalko in sva v glavnem

uzivala dokler!: Nisem jaz en dan malo preveč spil in začel mutit s

pijanistko. One dve so si ble prijateljice in sta si vse izpovedale. Jaz sem

prav tako letel s prvim avionom domov zaradi "PDA - Public Display of

affection" Še dobro!?, obe sta mi grozile z posilstvom - NI PRAVIL

Najverjetneje se bo večini zdelo moje piskaranje banalno in ne na mestu -

pa vseeno - samo v razmislek!? NI PRAVIL!

Aja! govor je o filmu!? I really give a toss!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno da se morate lih pr vsaki temi sprčkat, skregat in napadat en drugega!

Je pa tud res da marsikomu falijo osnove za pogovor o teh stvareh o katerih ste začeli nakladat.

Posilstvo je posilstvo in nikoli in nikdar ni opravičljivo dejanje!!!! Vse ostale "stvari oz. dejanja", ki ste jih omenili pa imajo druga imena!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kloda

tkole....zenska si ne more želet posilstva..ker je posilstvo vedno nekaj PROTI volji enega od udeležencev....se pravi če si zeli da bi jo nekdo posilil..oziroma v tem primeru s tem milismo izredno grobo in brezobzirno občeval z njo...to ni več proti njeni volji...lahko pa v obeh primerih zadeva vizualno deluje popolnoma enako...in zato sem v obeh primerih uporabila besedo posilstvo. :roll:

....so pa nekateri ki bi si zeleli to preizusit pod pogojem da bi bile okoliščine kontrolirane in občutki ki jih doživljejo pozitivni....ampak pol to ni posilstvo

kaj moti tle? :oops:

tko da bomo naprej bolj natancni a se ne bomo kregal

posilstvo = vedno PROTI volji enega

"posilstvo" =pač nekaj kar navzven deluje kot pravo posilstvo pa v resnici ni ker ni proti volji udeležencev :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko - nisva :!:

Dejstvo je, da si ženska ne more želeti posilstva!

naceloma se strinjam,ampak........... kako ves to tako zagotovo? ne mores po sebi druge soditi...... to ti probam (do)povedati.

jaz si tudi ne zelim nobene/ga posiliti....... torej zakaj nekdo nekoga posili?

:?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mores po sebi druge soditi...... to ti probam (do)povedati...

Saj vidim, dragi Ice, kako se trudiš :? :? :?

Ti kar še probaj dopovedat, in probaj... in probaj... in probaj... in prob.... in.... :sleeping: :sleeping: :sleeping:....

si že :?:

Kako hudiča, da ne moreš :?: :?: :?: :twisted: :roll:

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nisem dost ine.... tnele.... galet.... intre... ma pameten no! :roll:

:lol: :lol: :lol:

A si mislu rečt intrulintigerenten :?: :roll:

O pismo.... al kako že :shock: :? :shock: :? :shock: :?

No ja.. neki na i.. v glavnem... :lol:

Lavju. (pa ne spet lady povedat :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

kaj moti tle? :oops:

odkar smo razjasnili razliko med posilstvom in "posilstvom" prav nič več :)

..pa nehite se kregat!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!