Skoči na vsebino

IREVERSIBLE (nepovratno)


Priporočene objave

......

kaj moti tle? :oops:

odkar smo razjasnili razliko med posilstvom in "posilstvom" prav nič več :)

..pa nehite se kregat!! :wink:

:B-fly: :smilecolros: :B-fly: :smilecolros: :B-fly: :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za posilstvo zenske....kako so lahko pomembna naše dejanja in kako lahko vsaka malenkst spremeni naše zivljenje.

pa še par mlenkosti :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko - nisva :!:

Dejstvo je, da si ženska ne more želeti posilstva!

Morda kakšna ženska lahko podzavestno, zaradi izkrivljene samopodobe in dolgotrajne zlorabe njenega uma in telesa, morda celo - hm, želi? Zakaj si ljudje recimo mazohistično želijo seksa, čeprav jih boli, pogosto ponižuje in je oh in sploh ... baaad zanje?

Pa ne me napast - verjetno ni glih dosti takih žensk na forumu... In tudiv Sloveniji in na svetu ne...

Ampak - Vale, pismo, ti se pa rada kregaš... Jaooo, mal pazi... Saj - zaenkrat sem dost nepopadljiv... Mam tako čudno fazo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če si ženska želi, da jo moški posili?

Mislim :shock: Lahko si želi kvečjemu grobega seksa, ne pa posilstva. Očitno nimaš razčiščenih pojmov kaj je posilstvo :splat: Prosim vzdrži se podobnih vprašanj :evil:

Okej. Ne bom ugovarjal tvoji filozovski veličini.

Zapiram razpravo o "zaželenem posilstvu".

:evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet veseli!  juhuhuu :bday:  

zdaj pa naj še nekdo pove za kaj gre (razen **) v tem filmu ;)  :popcorn:

Prehitro sva bili veseli. :?

Dejva še mal kokic :wink:

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to: Film sem si ogledala v druzbi, hmmm... kako naj recem...dveh 'neznancev'. Ce smo malo nezaupljivi in ce gledamo iz stalisca, da v resnici nikogar popolnoma ne poznamo,... sem s tem izzivala?    

Seveda si ! :twisted: :twisted: :D :D :D :D

-----------------------------------------------------------------------------------

Pa še ena kost :

Če je komu všeč ali ne je lahko nasilje - fizično ali psihično, v bolj blagih, pa tudi bolj 'hard' variantah - sestavni del NORMALNEGA seksa, to je takšnega, v katerem vsi udeleženi sodelujejo po svoji volji, torej ne pod prisilo. (posilstvo pa seveda to ni)

Ni skrivnost, da mnoge ženske (moški?) sanjarijo o tem, da bi bile 'posiljene' oz. posiljene (narekovaji so odvisni od tega s čigave perspektive gledamo na dogodek - s stališča 'žrtve' so narekovaji potrebni (če si je želela), s stališča posiljevalca pa ne, ker mu žrtev pač ne da vedeti, da je v resnici 'žrtev' - ker bi s tem 'vse pokvarila'.)

Potem imamo tukaj dilemo, če se to res zgodi (hipotetično) in ju pri tem opazi policaj in posiljevalca privede pred sodnika. S stališča policaja in tudi posiljevalca samega je kriv kaznivega dejanja posilstva in si zasluži hudo kazen. Drugače pa je s stališča (')žrtve('), za katero je pravzaprav junak. Kako bi ravnali vi, drage motosvetovke in motosvetovci, če bi bili vi v vlogi sodnika?

(naj me kdo, ki ima več pojma o pravnih zadevah popravi, ampak mislim da obstaja načelo, da če ni žrtve oz. oškodovanca, tudi ni kaznivega dejanja)

Še pojasnilo da moja oseba v celoti zavrača kakršnokoli nasilje, še posebej spolno in ne priznava nikakršnega opravičila za posilstvo. Primer je čisto hipotetičen, ker predpostavlja, da bi storilec v celoti 'zadel' želje žrtve, kar pa ni verjetno.

Film je pa eden najboljših, še posebej dialogi. Bil bi dober tudi brez prizorov nasilja, vendar je vprašanje, če bi potem dosegel takšen učinek na gledalca.

Glede komentarjev, ki so bili omenjeni na začetku te teme, pa ne vem zakaj bi se nad njimi kaj bolj zgražal kot nad nekom, ki izjavi npr. da je treba vse cigane pobiti, pri čemer so slednji verjetno mišljeni celo bolj resno.

MotoManiac ma vas rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če si ženska želi, da jo moški posili?

Mislim :shock: Lahko si želi kvečjemu grobega seksa, ne pa posilstva. Očitno nimaš razčiščenih pojmov kaj je posilstvo :splat: Prosim vzdrži se podobnih vprašanj :evil:

Okej. Ne bom ugovarjal tvoji filozovski veličini.

Zapiram razpravo o "zaželenem posilstvu".

:evil: :evil: :evil:

:silly: :silly: :silly:

kaj že? kaj je filozofska veličina? kdo? kje? zakaj? :? :shock:

:shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:

ehhhh...kh.... grem na en čaj......

:drinking: :drinking: :drinking:

:eggface:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko - nisva :!:

Dejstvo je, da si ženska ne more želeti posilstva!

Morda kakšna ženska lahko podzavestno, zaradi izkrivljene samopodobe in dolgotrajne zlorabe njenega uma in telesa, morda celo - hm, želi? Zakaj si ljudje recimo mazohistično želijo seksa, čeprav jih boli, pogosto ponižuje in je oh in sploh ... baaad zanje?

Pa ne me napast - verjetno ni glih dosti takih žensk na forumu... In tudiv Sloveniji in na svetu ne...

Ampak - Vale, pismo, ti se pa rada kregaš... Jaooo, mal pazi... Saj - zaenkrat sem dost nepopadljiv... Mam tako čudno fazo...

Sploh ni bil moj namen se kregat, sam mal me je razpi... vprašanje, pol pač povem kar mislim :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka hvala za kratko in jedrnato razlago (bi si lahko mislila a ne :wink: )

wow..sam zdej smo pa že pri filozofih :roll: :roll:

kokice :popcorn: in čaj/kava :morning: za vse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka hvala za kratko in jedrnato razlago (bi si lahko mislila a ne  :wink: )

wow..sam zdej smo pa že pri filozofih :roll:  :roll:  

kokice  :popcorn:  in čaj/kava  :morning:  za vse!!

:eggface: jaaa, pa jajčka na oko :lol: :lol: :lol:

:splat: :splat: :splat:

(pa mal v mikrovalno se pogret) :microwave:

Mmmmmm, najs..... klodica, še kokice, šeee :P :P :P

:popcorn: :popcorn: :popcorn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi nimamo omejitve kok je smajlijev dovolen dat v en post ????

:wink:  :wink:

Je bla ena, pa so jo smajlili "uzela jo magla" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim kako enostavno nekateri najdete vzrok za posilstvo. HALO!  :shock:  TOTALNO BOLANO!  :shock:  

Vzrok za posilstvo je v skrajno moteni osebnosti, ki ji kaj takega sploh pade na pamet, na pa da v tem da vidi "pomankljivo" oblečeno žensko in potem to vzame za izgovor.  

Čisto preprosto - izgovora za posilstvo ni, ga ne more bit, kot ga ne more bit za vse ostalo nasilstvo, ki se dogaja. In če ga kod išče oz. hoče taka dejanja razložiti s tem, da išče vzroke na strani zlorabljene osebe je res BOLAN :!:  :2gunfire:  :snipersmile:

yeah right...in potem smo spet mi moški prasci...........

ok,se strinjamo, da je bolje preventiva,kakor kurativa (za nepoučene:bolje preprečevati,kakor zdraviti),vendar zakaj ženske za boga tega ne upoštevate.....pa prosim, ne nakladat o vzroku za posilstvo zaradi "pomankljive" obleke, kajti če bi bilo to res,bi bila natalija verboten najbolj posiljena oseba.........

najbolj občudujem ženske,ki pridejo na domačo čago v "minič do pičič",z globokim dekoltejem,prepleskane v stilu "pazi fasada pada",sedijo kot kauboj džimi,zlivajo vase rum in pir,posedajo po kolenih in se pustilo "šlatat" koketirajo z vsemi (ponavadi najdejo enega reveža in ga lepo zlorabljajo-v stilu Pervy-namigujejo na "klinčkanje" med rjuhami),revež ima ves večer "trdo koleno", ko prideta do rjuh pa tista znana:"ti,oprosti,ampak to se mi ne zdi v redu,jaz ne bi...".........ni čudno, da se potem revežu "utrga"......in normalno smo spet moški krivi,kajti ženske ste enakopravne,a ne?lahko se igrate z čustvi,lomite moška srca,ni problema..........samo kakšna je potem primerna kazen za tako žensko?za sprovociranega moškega,ki hoče dobiti obljubljeno se ve:etiketa posiljevalca,zapor,itd........ženska,ki mu je pa zlomila srce,ga imela za bedaka pred drugimi, je pa boga

žrtev.......

ko dražiš psa in te ugrizne,si sam kriv.........

brez zamere,ampak če me kdo iziva in provocira,me ima za bedaka pred drugimi, je najmanj kar lahko pričakuje nežna klofuta.....

če se pa nekdo igra z mojimi čustvi.......nova osebna garantirano (jebat ga, sem pač emotivec)

pa da ne bo narobe razumljeno:NIKAKOR NE ZAGOVARJAM POSILSTVA,pravim le, da bi se ženske lahko velikokrat izognile temu z pametjo.....

PS:....pa nisem bolan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker NE pomeni ne in nic drugega!  

Ja ja, ...zdej bodo eni zaceli nabijat, da ce zenska rece ne...pomeni ja....in tako dalje...blablabla... :roll:  

NE!

Zarja

kakor za koga.....v mojih časih je bilo nekako takole:

NE!.....NE!....NE!.....NE NEHAT!!!!!!!!........... :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri posilstvu gre za prezentacijo prevlade posiljevalca nad posiljenim.

Ker moški izkazujejo svojo premoč predvsem preko fizičnega nasilja, so posilstva žensk navadno tako brutalna.

Pri posilstvu moškega s strani ženske gre za drugačen način prevlade. V filmu (nevemkatermže) posili Demi Moore Michaela Douglasa. Seveda ga pri tem ni niti malo ranila. Pa tudi ni kazalo, da bi se kaj pretirano upiral ko je bil enkrat pri tem (BMW bi rekel: lezi in uživaj). Ampak definitivno je šlo za to, da je bila ona njegova šefica in ga je držala pod pritiskom izgube službe, če ji ne ustreže.

Zato so torej posilstva žensk veliko hujša stvar. Ker ne trpijo samo psihično temveč tudi fizično.

Seveda pa ni NOBENEGA izgovora za NOBENO vrsto posilstva.

....NE BI SE ČISTO STRINJAL, DA GA NI RANILA.....kaj pa lastna vest?kako živeti z lastno vestjo, da te je nekdo posilil, doma te pa čaka ljubeča žena z tremi otroci,ki ti nikakor ne bo verjela, da si bil posiljen s strani ženske?Ali ji povedati (in tvegati razdor zakona,kar bi se po mojem mnenju zgodilo v 99%,kajti moške nikakor ni možno posiliti,a ne?),ali pa živeti z bremenom do konca življenja in postajati čedalje bolj zagrenjen,kar v končni fazi lahko ponovno pripelje do razdora zakona....

in rešitev??????????

PS: psihična bolečina je dosti hujša od fizične........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI PRAVIL!  Friend je pobral štoparko, skibal na dogovorjenem mestu

in se odpeljal domov. Doma ga čaka policija, ki ga obdolzi posilstva,  

nakar mu nesejo gate na analizo in se izkaze kot nedolzen - NI PRAVIL!  

....in uboga žrtev dobi kazen zaradi napačne prijave,ki jo bo seveda očka plačal,frend pa etiketo posiljevalca do konca življenja,pa naj še tako vsakemu razlaga, da je nedolžen,kajti nihče mu ne bo verjel......

.in kakšna naj bi bila potem pravična kazen?

mogoče etiketirati žrtev za "vaginalno manipulantko","popisovalca prebivalstva"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me bo gregs čez kolena dal (pa čeprav ga bojo potem bolela), če bom še nadaljeval z moralkami...

Ja, ja, ja... ne kakaj tam, kjer ni treba... pridi lepo k meni v Psiho cistilnico, pa bomo tam pogledali, zakaj odteka tam, kjer ne bi smelo... :wink: :twisted: :D :D :D

Ma klinc, greva rajs neki spit u zivo, pa bo bols... 8) (nadaljevanjeDubrovnikazjutrajpress) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ocitno na forumu razsaja nek virus, katerega posledica je, da zasvinja se tako zanimivo temo.

Zarja, a zbrisem vse?! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni bil moj namen se kregat, sam mal me je razpi... vprašanje, pol pač povem kar mislim  :oops:

brez komentarja......ker bo spet pizdarija ratala. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si ogledal film, moram priznat da gre za zelo zanimivo zadevo...vendra se mi pojavlja vprašanje t.i. "pasivne privolitve"...

Mogoče je to samo še malo olja na ogenj katere izmed udeleženk debate, vendar sem mnenja, da je bil nuden medel odpor s strani žrtve...kakšno je vaše mnenje...jaz osebno in tudi po pogovoru še z nekaterimi menim, da bi mi bilo vseeno za posledice dokler je v vprašanju moja integriteta...par rezov za ceno dostojanstva? Ni vprašanja...pa tudi ženska ni bila ravno drobna in nemočna...tip pa zadet. Ok...grdo in svinjsko ampak ne preveč realno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda si ! :twisted:  :twisted:     :D  :D  :D  :D  

-----------------------------------------------------------------------------------

:D :D :wink:

Kako bi ravnali vi, drage motosvetovke in motosvetovci, cˇe bi bili vi v vlogi sodnika?

Sodba bi bla pravnomocna sele po odgovoru "zrtve" na enostavno vprasanje: How was he? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogocˇe je to samo sˇe malo olja na ogenj katere izmed udelezˇenk debate, vendar sem mnenja, da je bil nuden medel odpor s strani zˇrtve...kaksˇno je vasˇe mnenje...jaz osebno in tudi po pogovoru sˇe z nekaterimi menim, da bi mi bilo vseeno za posledice dokler je v vprasˇanju moja integriteta...par rezov za ceno dostojanstva? Ni vprasˇanja...pa tudi zˇenska ni bila ravno drobna in nemocˇna...tip  pa zadet. Ok...grdo in svinjsko ampak ne prevecˇ realno.

Ja, se strinjam s tabo...to je tudi mene jezilo. Mogoce je pa ravno to realno, sej ne ves kako ti ob takem soku odreagira telo, mogoce enostavno nimas moci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!