Skoči na vsebino

IREVERSIBLE (nepovratno)


Priporočene objave

ženska,ki mu je pa zlomila srce,ga imela za bedaka pred drugimi, je pa boga  

žrtev.......  

jep..in to sem mela v mislih ko sem rekla da se punce pogosto ne znamo obnašat :x :x ...pa mislim da to same vemo.....tud naša tara šavsne če ji preveč mahaš s palco pred šnoflo :twisted: ...sploh pa ...take punce o katerih govori bmw bi bile v moški obliki po moje potencialni posiljevlaci....mislim vsaj tko:x

..mene pa bolj zanima kako se s posilstvi ki so na prvi pogled rezultat nečesa drugega kot vulgarne provokacije in poniževanja.....ce gremo nazaj na film....zenska gre skozi podhod, poleti je , una ma neko lahko oblekco ker je prisla z nekega zura.....kok je on v moških očeh v bistvu provocirala? ženske ..razen izjem...ob sexualni zavrnitvi naceloma niso popadljive.....al so?.....iz kje pol izvira ta moška popadljivost??....

:shock: :? :shock: :?

pa nobenga ne nabadam na kolec..tok d bo jasno... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njabrž odreagiraš nagonsko - se pravi brez kakega razmišljanja kaj bo in kaj ne...enako kot pri padcu ne? Ko je ogroženo življenje se ti jebe za maelnkosti...

Razen če je bila mogoče s tem prizorom zajeta tudi ciljna publika druge strani...med nami je bveliko več izprijencev, kot si pa mislimo...po vsej verjetnosti... in film je dobil že kulten status.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW !

A še nisi nikoli poslušal, kako se nekatere ženske hvalijo kako so tega al pa onga sprovocirale in na koncu zaj. . Rade, zelo rade delajo to. Pa naj, vsaka kura ma svoje veselje. Potrebno je bit samo mal pameten in ne podleč nagonu in se spustit na primitivni nivo ki ga premorejo.

Več ko namiguje manj je od nje !

Kako jo boš bolj zaj. al tako da jo na koncu (že kaj) al pa da je ne jebeš in pohodiš njen ego oz. tisto za kar misli da je ego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišuka volk kje pa ti srecujes take ženske?? :shock: :shock: ...al gre ze punčke?? :shock:

I don't go out much :D :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka,taksnih "zensk" je v avstriji malo morje - a la "...poglejte,jaz sem pa lepa in dobra in super in oh in sploh...." zajebava vse po spisku,potem pa tista "....joj,mam jaz dons migreno/se mi ne da/eh saj je bla sam zajebancija...".na zalost jih je vedno vec.

brez veze da hodim zvecer ven,ker se skoraj programirano lahko skozlam ob taksnih prestavah parkrat na vecer.deci pa nasedajo na te fore; samo nekaterim je to ocitno vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?.....iz kje pol izvira ta moška popadljivost??....

:shock: :? :shock: :?

:

Iz moškega ega! Razmisli koliko je ženskam lažje dobit moškega in kako je obratno? Ženska pride pokaže malo dekolteja, malo sprovocira,... na tak način lahko dobi moškega (ne bomo o ostalih zadevah ki se tega tičejo, kako vse to izgleda... ), kaj pa mora večina moških storit za to? In pol jim pa še ego pohodiš!!! Kar lahko storiš na 101 način! Seveda pa je tud odvisno od tipa kako ma v glavi pošlihtano!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deci pa nasedajo na te fore; samo nekaterim je to ocitno vsec.
... in jo mal posiljo ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze da hodim zvecer ven,ker se skoraj programirano lahko skozlam ob taksnih prestavah parkrat na vecer.deci pa nasedajo na te fore; samo nekaterim je to ocitno vsec.

Verjetno takim ki jim to pomaga pri dvigovanju ega, po možnosti pa majo srečo in "nategnejo" pa grejo, a ni tak life najenostavnejši?

Zakaj bi se ukvarjal s človekom imel probleme... ko pa to ni treba! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

in kaj pol...a bomo na koncpogruntal da je neki hudo narobe z vsesplošno menatliteto moških in žensk in da se še slabša?????!!! :shock: :shock:

....kaj smo pol vsi po spisku emoncionalni kripli :?:

jest zadnje neki let ful malo ven hodim ker sem tako bizarne stavari vidla po loklaih da je blo joj. :evil: :x ......in v bistvu je ogormno deklet in zensk ki bi jim ze velikim veseljem primazala eno mastno klofuto :x :x :x ....glede na to kako se obnašajo.....od kje to :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem.....sem ze enkrat povedal,da nisem zadosti pameten,da bi lahko resil take probleme.najbrz se vse skupaj potencira.... od starsev ne dobijo vzgoje,avtoritetnih oseb ni vec (saj je ja vsaka klofuta ze trpincenje otroka),bonton je pozabljen,tabujev ni vec.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je rekel nekje nekoč:" Ženska je itak sam neuporabno meso okoli pičke..."

Žal mnoge ženske potrjujejo ravno to glupo teorijo in s tisto svojo vagino mahajo naokoli in provocirajo. Potem pa kdo - kot pes - šavsne za tistim sočnim zrezkom, in je pizdarija...

Če bi ženske imele v glavah pošlihtano, in če bi tipi imeli v glavah pošlihtano, bi blo vedno vse okej. Ker pa obstajajo razne frustracije - ene frustracije hranijo druge frustracije itd.. - prihaja od ekstremnih situacij.

Sicer pa vsak ve, da pač ne more kar povsod delati česarkoli. In to pomeni tudi,da ni treba sredi noči v okolišu, kjer ne manjka prosittutk, hoditi sam skozi podhod in ne biti pozoren na morebitne zalezovalce, po možnosti še oblečena v ultra-seksi oblekico... Takšna je pač realnost...

Aja - pa brez solzilca ali kakega podobnega man-repellenta... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice

in kaj pol...a bomo na koncpogruntal da je neki hudo narobe z vsesplošno menatliteto moških in žensk in da se še slabša?????!!! :shock: :shock: to:

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem.....sem ze enkrat povedal,da nisem zadosti pameten,da bi lahko resil take probleme.najbrz se vse skupaj potencira.... od starsev ne dobijo vzgoje,avtoritetnih oseb ni vec (saj je ja vsaka klofuta ze trpincenje otroka),bonton je pozabljen,tabujev ni vec.....

Ice - a se lahko podpišem pod tvojo izjavo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam s tabo...to je tudi mene jezilo. Mogoce je pa ravno to realno, sej ne ves kako ti ob takem soku odreagira telo, mogoce enostavno nimas moci...

Tudi mene...

Če bi bil tam, bi najprej unmu klofuto prmazu, ker norije počne, pa še njej, ker se ne brani... :oops: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW !

A še nisi nikoli poslušal, kako se nekatere ženske hvalijo kako so tega al pa onga sprovocirale in na koncu zaj. . Rade, zelo rade delajo to. Pa naj, vsaka kura ma svoje veselje. Potrebno je bit samo mal pameten in ne podleč nagonu in se spustit na primitivni nivo ki ga premorejo.

Več ko namiguje manj je od nje !

Kako jo boš bolj zaj. al tako da jo na koncu (že kaj) al pa da je ne jebeš in pohodiš njen ego oz. tisto za kar misli da je ego.

ajde......okice si mi otvoril,ni kaj................

problem je , ko taka "kura",kot ti praviš ne razmišlja o tem in ji ne prizadane ega......zato enostavno "odbrenči" drugam,k drugemu teletu in pogumno iziva naprej........

kar se tiče "zajebanja" (kar ni moj stil,da ne bo pomote...)....."nategneš" zadevo z "mehkim" in na koncu vprašaš,če je bolelo.......jo dosti bolje prizadane,se mi zdi,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se malce spet primemo teme: tale razprava je res nepovrata (okej, razen če jo Gregs povrne na 0) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde......okice si mi otvoril,ni kaj................

problem je , ko taka "kura",kot ti praviš ne razmišlja o tem in ji ne prizadane ega......zato enostavno "odbrenči" drugam,k drugemu teletu in pogumno iziva naprej........

kar se tiče "zajebanja" (kar ni moj stil,da ne bo pomote...)....."nategneš" zadevo z "mehkim" in na koncu vprašaš,če je bolelo.......jo dosti bolje prizadane,se mi zdi,,,,,,

MISLIM...!

A ni pol boljše če se takih "kur" enostavno izogibate, če se že one vas ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Sori Stigma, moški mamo dve glave, vsaka po svoje........

Ja, sem seznanjena s tem sistemom! :wink: Predlog- preden greš iz hiše si ga (na kakršenkoli že način) sprazni, pa se bosta glavi lažje sinhronizirali! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Sori Stigma, moški mamo dve glave, vsaka po svoje........

Kot da ne ve! :evil: Vse so glih, pol pa pametujejo, pa se režijo!

Če jih pa kej bolj v škarje stisneš, pa kev, kev. :twisted: No pa ne glih vse! :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da ne ve! :evil: Vse so glih, pol pa pametujejo, pa se režijo!

Če jih pa kej bolj v škarje stisneš, pa kev, kev. :twisted: No pa ne glih vse! :wink: :lol: :lol:

Ne morš kr vseh v isti koš metat! :evil: Plus tega pa tud vi (beri:moški) niste dost boljši!!!!- čeprav daleč od tega da bi trdila da smo ženske :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Jaz samo malo generaliziram, predno grem ven si ga bom uščipnil

med vrati, če me slučajno kakšna sprovocira :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Jaz samo malo generaliziram, predno grem ven si ga bom uščipnil

med vrati, če me slučajno kakšna sprovocira :wink:

Ma kar s cvernom fejst prevezat, pa s cvetom od kumar al pa buč namazat, da se posuši, pa bo mir. Potlej boste pa mele hudiča, ko boste brez! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Jaz samo malo generaliziram, predno grem ven si ga bom uščipnil

med vrati, če me slučajno kakšna sprovocira :wink:

Ma kar s cvernom fejst prevezat, pa s cvetom od kumar al pa buč namazat, da se posuši, pa bo mir. Potlej boste pa mele hudiča, ko boste brez! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I ti sine, i ti :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potlej boste pa mele hudiča, ko boste brez! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dokler obstaja "Venera shop"... spljoh nema blema :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!