Skoči na vsebino

IREVERSIBLE (nepovratno)


Priporočene objave

naglo padanje nivoja razprave :!: :twisted:

no zdej mi je jasno zakaj prihaja do tako hudih konfliktov med spoloma...debata v stilu kdoje večji kreten je vedno v modi.....pol pa ni čudno če zenske zajebavajo tipe v glavo, tem se pa strga in ponorijo....očitno kar velja da vsak dobi tist kar si zasluži...... :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden greš iz hiše si ga (na kakršenkoli že način) sprazni, pa se bosta glavi lažje sinhronizirali! :evil:

Ne pomaga ... :oops: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem se mi pa zdi da takele izjave o praznenju..oziroma "dobronamerni nasveti" deklet blazno pomagajao moškim k spoštovanju žensk.... :x :x

ker se mi zdi (prosim popravite me ce se motim)...da imajo pol nekateri res taka mnenja o nasprotnem spolu....pol so pa zenske res kure, pa kurbe, pa prasice pa nevemkuga ,...tipi pa svinje šovinistične, prasci, psi....karkol že.

aja pa "emancipacija" deklet je tud ena fina zadeva...me ne rabimo moških, me smo samozadistne, samostojne, močne, seksualno svobodne, tipoe mamo samo za sex (valda lezbijštvo je še vedno tabu)..nas deci ne bojo jebal...itak so šibkejsi clen...me smo tiste ki lahko rojevajo otroke,...u resnic pa nobeni ni nic jasno, nesigurne, osamljene, polne predsodkov in ..hehe.....nesposobne vzgoje otrok.....

:x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naglo padanje nivoja razprave :!: :twisted:

Yap, so what? :twisted: :twisted:

...no zdej mi je jasno zakaj prihaja do tako hudih konfliktov med spoloma...
Aja? :shock:

...debata v stilu kdoje večji kreten je vedno v modi.....
Hvala k...u, sem sit zmeraj nekaj resno pa odgovorno! Paše biti tudi kreten! :lol:

.....pol pa ni čudno če zenske zajebavajo tipe v glavo,
in skušajo dokazati da so boljše, pametnejše in sploh nad in iber? Ja, ja, seveda. Pa svizec itd...

, tem se pa strga in ponorijo....
Hvala k...u!

....očitno kar velja da vsak dobi tist kar si zasluži...... :x :x

Očitno kar velja da vsaka dobi tistega ki si ga zasluži :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da nimaš pojma kaj sem hotla povedat......have pfun..ups..fun.

za vse velja...dobiš kar si zasluzis.

..jest iceove replike..ti pa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na vse, so ti nasveti tu gor in tak al tak total zgreseni z vso temo. Moski (pa tud zenske) pa si o nasprotnem spolu (najveckrat) ustvarijo mnenje iz realnih izkusenj! In ce imajo izkusnje s takimi kurami je potem njihova mentaliteta lahko na takem nivoju!

Nikol nisem trdila da moskih ne rabimo, temvec da se da tudi brez njih ziveti. Sicer pa tejka- kaj si napisala o zenskah, v veliki meri drzi tudi za moske!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata

ja sevedada drži ..samo jest ne morme pisat za moške..pa da ne bo pomote...to ne leti na nobeno forumašico..ker vas ne poznam...me je pa prešinilo medetm ko sem brala forum..

Horjo horjulis vulgaris

jep..definitivno monstra...birds of a feather ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem.....sem ze enkrat povedal,da nisem zadosti pameten,da bi lahko resil take probleme.najbrz se vse skupaj potencira.... od starsev ne dobijo vzgoje,avtoritetnih oseb ni vec (saj je ja vsaka klofuta ze trpincenje otroka),bonton je pozabljen,tabujev ni vec.....

Ice - a se lahko podpišem pod tvojo izjavo? :)

ce placas alimente.......be my guest. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se malce spet primemo teme: tale razprava je res nepovrata (okej, razen če jo Gregs povrne na 0) :)

zakaj pa gregs?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Sori Stigma, moški mamo dve glave, vsaka po svoje........

.....in samo dovolj krvi,da mislimo z eno naenkrat. :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Sori Stigma, moški mamo dve glave, vsaka po svoje........

.....in samo dovolj krvi,da mislimo z eno naenkrat. :roll: :lol:

A zato se meni zmeraj tema pred očmi naredi ko se mi khmmm.. dvigne? :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde......okice si mi otvoril,ni kaj................

problem je , ko taka "kura",kot ti praviš ne razmišlja o tem in ji ne prizadane ega......zato enostavno "odbrenči" drugam,k drugemu teletu in pogumno iziva naprej........

kar se tiče "zajebanja" (kar ni moj stil,da ne bo pomote...)....."nategneš" zadevo z "mehkim" in na koncu vprašaš,če je bolelo.......jo dosti bolje prizadane,se mi zdi,,,,,,

MISLIM...!

A ni pol boljše če se takih "kur" enostavno izogibate, če se že one vas ne?

saj si že sama odgovorila na to vprašanje...."kura" je "kura",pa bog pomagaj....zato take kure vedno zmede semafor,na katerem je obešena naprava za slepe in dela :"pi..pi.pipi.pipši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zato take kure vedno zmede semafor,na katerem je obešena naprava za slepe in dela :"pi..pi.pipi.pipši....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata

ja sevedada drži ..samo jest ne morme pisat za moške..pa da ne bo pomote...to ne leti na nobeno forumašico..ker vas ne poznam...me je pa prešinilo medetm ko sem brala forum........

Če bi ti vedla kaj vse mene prešine ko berem bedarije po forumu........!?? Če po sebi sodim.... jaz ne pišem vedno točno tisto kar mislim ker mi je včasih bolj všeč sprovocirat kot pa izrazit mnenje!!! :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provokacije so dobre samo ce se kdo iz tega pol kej nauči 8) 8) ....provokacija zaradi provokacije je pa.......no..... :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti vedla kaj vse mene prešine ko berem bedarije po forumu........!?? Če po sebi sodim.... jaz ne pišem vedno točno tisto kar mislim ker mi je včasih bolj všeč sprovocirat kot pa izrazit mnenje!!! :twisted: :twisted:

Kdo piše bedarije !? :?:

Kdo ne piše vedno tisto kar misli !?

Kaj je v očeh tistega ki ne razume provokacija ?! :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo piše bedarije !? :?:

Kdo ne piše vedno tisto kar misli !?

Kaj je v očeh tistega ki ne razume provokacija ?! :idea:

Ne sodi človeka po tem kar piše po forumu! Morda ti bo še kdaj žal, da si ga :twisted:, al pa tudi ne! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata

lahko bi napisala "ne spdi človeka." ....in ne "ne sodi človeka po tistem kar pise na forumu"....ker če se forumasi ne poznajo osebno, potem ne morejo soditi drugace kot na podlagi napisanega.....in ce zelis pravilno oceno sebe v oceh ostalih, potem moras biti bolj odkrita....ali pa naj te brigajo njihove ocene.

ce priznas da vcasih namenoma provokativno odgovarjas, to daje prizvok vzvisenosti in pokroviteljstva....nihce ne mara samooklicanih "učiteljev", "mentorjev" in "gurujev" ker pogosto povzrocajo manjvrednostni kompleks pri dolocenih sogovornikih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nihce ne mara samooklicanih "učiteljev", "mentorjev" in "gurujev" ker pogosto povzrocajo manjvrednostni kompleks pri dolocenih sogovornikih..

......za to ne rabim biti "samooklicani".... :twisted: :rofl: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata

lahko bi napisala "ne spdi človeka." ....in ne "ne sodi človeka po tistem kar pise na forumu"....ker če se forumasi ne poznajo osebno, potem ne morejo soditi drugace kot na podlagi napisanega.....in ce zelis pravilno oceno sebe v oceh ostalih, potem moras biti bolj odkrita....ali pa naj te brigajo njihove ocene.

ce priznas da vcasih namenoma provokativno odgovarjas, to daje prizvok vzvisenosti in pokroviteljstva....nihce ne mara samooklicanih "učiteljev", "mentorjev" in "gurujev" ker pogosto povzrocajo manjvrednostni kompleks pri dolocenih sogovornikih..

Vse kar bi v tem trenutku napisala nizpadlo kot bi moralo, zato... vsak ima svoje mnenje, svoje finte, svoj ...

A lahko iskreno rečeš da si sposobna ne- sodit človeka!!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!