Skoči na vsebino

IREVERSIBLE (nepovratno)


Priporočene objave

sodit?

sem ce delamo razliko medo ocenit in sodit...sodit kot postavit predzank + ali -

...sodim naceloma bolj dejanja

...recimo konkreten primer zame je Ice--ker kljub temu da se ne strinjava glede cele gore zadev ga ne morem sodit..ker ga ne poznam osebno..njegovo nestrinjanje lahko izhaja iz cele gore zadev o katerih jest nimam pojma....in tako lahko subjektivno (pre)sodim samo dejanje...in postavm samo pred dejanje + ali - (oziroma tuki gre za izjavo)

ocenit pa kot si ustavarit sliko o njem...lahko je napačna, govori o tem kdo je, kako se odziva, kako razmislja (ce ga dobor poznam), kaj lahko pricakujem od njega..če ze moram kaj pricakovat..ipd

če pa posameznik ve da ima svoje finte in ve da so v bistvu zaradi svoje specificnosti razumljene drugace kot so misljene......potem jest osebno vidim tri opcije:

-boli te neki za to ker si drugi mislijo....in jim ne očitaš da naj te ne sodijo po tem kar pises, ker te drugace ne morejo sodit, ker nimajo drugih podatkov

-odkrito poveš da si tako poseben, da te razumejo narobe, razložiš svoj nacin razmišljanja...

-s tistimi katerih ocena oziroma sodba/mnenje ti je pomembna se spustiš v pravi real life odnos in jim da š nov material po katerem te lahko sodijo/ocenijo al pa karkol druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno ne.....

..pravijo da se dobor blago samo hvali....

...a se hvališ? :wink: :wink:

nope......never.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo

nas veseli da si dal zraven se svoj komentar.

Jap!

Koruza v žepu tut včasih pomaga :P

Vem, uporabljam! :wink: :lol:

Dej povej katero vrsto. Jaz bi jo rabla, predvsem vsak dan v pisarni, ker nič drugega ne pomaga več :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo

nas veseli da si dal zraven se svoj komentar.

Jap!

Koruza v žepu tut včasih pomaga :P

Vem, uporabljam! :wink: :lol:

Dej povej katero vrsto. Jaz bi jo rabla, predvsem vsak dan v pisarni, ker nič drugega ne pomaga več :P :wink:

Pioneer, številke ne vem, je pa ta zgodnja, prej dozori, kot una za silažo. So kure tud zbirčne, da veš! Če pa kje bogu za ritjo dobiš še kakšno ta pravo staro sorto, nehibridno, je pa še ta boljša in najbolj okusna. :wink: :lol:Mogoče bi pa naš Kekec vedel kaj svetovati? :?: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo

nas veseli da si dal zraven se svoj komentar.

Jap!

Koruza v žepu tut včasih pomaga :P

Vem, uporabljam! :wink: :lol:

Dej povej katero vrsto. Jaz bi jo rabla, predvsem vsak dan v pisarni, ker nič drugega ne pomaga več :P :wink:

Pioneer, številke ne vem, je pa ta zgodnja, prej dozori, kot una za silažo. So kure tud zbirčne, da veš! Če pa kje bogu za ritjo dobiš še kakšno ta pravo staro sorto, nehibridno, je pa še ta boljša in najbolj okusna. :wink: :lol:Mogoče bi pa naš Kekec vedel kaj svetovati? :?: :lol:

Ti ampak zdaj te bom mal razočarala. Ti dve moji pisarniški kuri sta moškega spola, ne vem če bo ista sorta delovala. Nič se jih ne prime, niti j... v glavo ne. Bom pa poskusla zgornjo sorto za razne druge kure po hodnikih :P :wink:

Ej mogoče bi jo pa jaz mogla začet zobat, da bi se jim prilagodila :twisted: Ampak rajši ne :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej samo to še (pa vem, da ne spada v to temo, ampak vseeno). Resnična anekdota:

"A veš, da sem testiral včeraj C3!"

"Ja? In kako se je vozit z njim?"

"Ne vem"

"Kako ne veš, če si ga testiral"

"Sem si ga samo pogledal od znotraj"

:shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej samo to še (pa vem, da ne spada v to temo, ampak vseeno). Resnična anekdota:

Prav imaš - ne spada. ---> "Drugi štosi II.".

Mimogrede - ali lahko malo manj citirate? Hvala. Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, kura je kura. Le da se eni reče lepo po slovensko "muški kokoš".  Ti kar nameči koruzo! :lol:

RES MAŠ :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo

nas veseli da si dal zraven se svoj komentar.

Jap!

Koruza v žepu tut včasih pomaga :P

Vem, uporabljam! :wink: :lol:

Dej povej katero vrsto. Jaz bi jo rabla, predvsem vsak dan v pisarni, ker nič drugega ne pomaga več :P :wink:

Pioneer, številke ne vem, je pa ta zgodnja, prej dozori, kot una za silažo. So kure tud zbirčne, da veš! Če pa kje bogu za ritjo dobiš še kakšno ta pravo staro sorto, nehibridno, je pa še ta boljša in najbolj okusna. :wink: :lol:Mogoče bi pa naš Kekec vedel kaj svetovati? :?: :lol:

Sporoči na katerem področju živiš,pa bom pregledal kateri hibrid koruze bi prišel v poštev,povej še ali silaža ali za zrnje,vzamem še vzorec zemlje ,za kemično analizo zemlje,določim ph in število P205,K20 in Dušika v nitratu in stvar je rešena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko svinjate kje drugje?

:evil:  

Jooooj, da bi lahko bil vsaj en dan moderator!

Sym a boš mal koruze :lol: (pa ne znoret, se sam hecam, ups svinjam :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, KER ZA SVINJAT JE TUKAJ, V K'R NEKI!

Pa nikjer drugje!

Nisem prav razumel, a si mogoče rekel "OJNK OJNK OJNKOJNK"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!