Skoči na vsebino

IREVERSIBLE (nepovratno)


Priporočene objave

Ker Madžari nimajo v jeziku spola, je kot "muški kokoš" Madžar ki je premogel nekaj slovenščine imenoval petelina. TO je živa anektdota. MIslim, da tudi Lindau iz prakse lahko to potrdi.

Sem včeraj videl film:

Mojstrovina.

Sicer posilstvo ženske v filmu nima šovinističnega vzroka, ker takrat bi posili tudi kogarkoli šibkejšega. Tolk mimogrede o lastnem mnenju glede filma, ki je bil povod za debato.

P.s. Neumnost ni exluzivna pravica spola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, KER ZA SVINJAT JE TUKAJ, V K'R NEKI!

Pa nikjer drugje!

Nisem prav razumel, a si mogoče rekel "OJNK OJNK OJNKOJNK"

Preberi mi z ustnic: jebi se!

Zdaj pa tudi če me motoratorji ven vržejo. S tabo in tvojo se ne grem več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Preberi mi z ustnic: jebi se!

2) Zdaj pa tudi če me motoratorji ven vržejo. 3) S tabo in tvojo se ne grem več!

1) Z veseljem. Seks mi je zelo všeč! (a nisi upal z velikimi črkami napisat? PS: ne ustnic tolk trdno stiskat... a se ti tresej tut mal?)

2) A si notri v računalnik zlezel, da te morejo "ven metat"? :twisted:

3) Nikoli se nismo nič šli. :shock:

Toliko o tem, ko glih nimaš manir, da bi mi ta "jebi se" na privat poslal :)

Sicer pa - a triumfantly merry fuck you to you too :) :fist:

OK. Mal popadljivosti. Retencija pač... :( :evil: :twisted:

PS: mi je žal (Horjota). Se ne kesam. Ampak taki izpadi me skoraj mal razpizdijo. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Symru, saj lahko tukaj poveš, če imaš kaj. PM pomeni nekaj na privat in kot vem, se midva privat sploh ne poznava, torej mi napiši tu ne pa na PM, če že ne moreš nehati. Jaz (te) imam zadosti. Ali pa mi mogoče tudi te pravice ne daš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Symru, saj lahko tukaj poveš, če imaš kaj. PM pomeni nekaj na privat in kot vem, se midva privat sploh ne poznava, torej mi napiši tu ne pa na PM, če že ne moreš nehati. Jaz (te) imam zadosti. Ali pa mi mogoče tudi te pravice ne daš?

Imel si pravico na prejšnji strani, ko sem že kar obupano prosil, če lahko nadaljujemo ne-tako-zelo-neresno razpravo lepo naprej, brez svinjanja o kurah in koruzi in nevemčemvse. Pa si si s svojim rdečim odgovorom to pravico za nekaj časa odvzel. :twisted:

Valjda imaš pravico do česarkoli, tudi do svinjanja v malo resnejših temah, pa tudi do tega, da ti jaz dam "mir". Celo do tega imaš pravico, da mi rečeš "jebi se" - ampak ne potem pričakovat, da ne bo čelnega trčenja... Pač ne potem bit žaljiv in obenem objokan, ko te kdo prosi, če lahko malo ustaviš konje in pogledaš, kje sploh si...

No, enako velja tudi zame... Zato na tem mestu končujem ta nonsense...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem tele zadnje strani:

Moški kokoš...... :arrow: posilil Ženski kokoš....... :?:

A zato,ker ni dobu taprave koruze???????

En bi reku SVAŠTA :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuuuuuuuuuuuu, človeka 1 dan ni tlele, pa se že čakije brusjo! Od strani je prav prijetno gledat! :wink: :lol: 8)

Ali, kakor bi rekli avtohtoni Trzinci, (to je mal stran od OLP-ja) nemoj da vadim kolekciju noževa, i sekirće može da poleti :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuuuuuuuuuuuu, človeka 1 dan ni tlele, pa se že čakije brusjo! Od strani je prav prijetno gledat! :wink: :lol: 8)

Tut sodelovat je fajn (se človek mal "spuca" :lol: :lol: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauuuuuuuuuuuuu, človeka 1 dan ni tlele, pa se že čakije brusjo! Od strani je prav prijetno gledat! :wink: :lol: 8)

Ali, kakor bi rekli avtohtoni Trzinci, (to je mal stran od OLP-ja) nemoj da vadim kolekciju noževa, i sekirće može da poleti :wink:

Solingen je zakon!!!!!! 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voham kljucavnico........ ne...... jo ze skoraj slisim.v bistvu jo vidim tudi ze.............

.................KLONK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!