Skoči na vsebino

Kri


Priporočene objave

Zanima me koliko od vas je v tem letu darovalo kri. :?:  

lp, Anika

Bi, pa me zarad zdravstvenih razlogov nočejo! Diskriminacija!!!!!!!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo prvo daroval,.......crvom v jarku :cry: . Pol pa sem jo sprejemal, pa ne vem cigavo in se ne morem zahvalit :? .

Torej se zahvaljujem neznanemu darovalcu :wink: :D .

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2002 dvakrat ker sem reden krvodajalec že od srednje šole. sicer pa imam AB+ krvno skupino ki je najbolj redka.

navadno pa me spumpajo za 3,5 do 4 deci. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2002 dvakrat ker sem reden krvodajalec že od srednje šole. sicer pa imam AB+ krvno skupino ki je najbolj redka.

navadno pa me spumpajo za 3,5 do 4 deci. :roll:

Mogoce sem pa malo tvoje krvi dobil :? Malo bolj perverzen sem namrec postal :twisted: :D

hvala DTW :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2002 dvakrat ker sem reden krvodajalec že od srednje šole. sicer pa imam AB+ krvno skupino ki je najbolj redka.

navadno pa me spumpajo za 3,5 do 4 deci. :roll:

Mogoce sem pa malo tvoje krvi dobil :? Malo bolj perverzen sem namrec postal :twisted: :D

hvala DTW :wink:

pa se ti je tudi kaj motilo? nazadnje ko sem jo dal sem bil prejšnji dan fejst pijan :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2002 dvakrat ker sem reden krvodajalec že od srednje šole. sicer pa imam AB+ krvno skupino ki je najbolj redka.

navadno pa me spumpajo za 3,5 do 4 deci. :roll:

"...redka???" ...kdo te je našponal, da lahko samo "redko" daruješ??? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do januarja 2003 sem jo daroval 36-krat,pa mislim še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz priznam, da je nisem še nikol. Še takrat ko me piknejo, da mi jo vzamejo za vzorc mi rata slabo. Kaj šele, da bi morala (kolk cajta že) immet tisto iglo zapičeno v svoji roki. Brrrrrrrr

Upam, da ne bom nikoli rabila kake infuzije ali karkoli podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do danes sem jo dvakrat po 450g :oops: , iz koristoljubja, v vojski, da sem šel šest dni prej domov. :cry:

Žalostno...sicer nimam nobenga odpora, samo nikoli se ne spravim, da bi jo dal...tud v službi nimajo glih posluha za tovrstne izostanke...pa vseen, mogoče se bom pa le spravu letos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica naj te popravim! Infuzija so zdravila, kri pa je transfuzija!

Sicer se pa jaz glede tega tud lahko v zemljo vdrem! Ampak obljubim da se bom pobolšal če jo bodo le maral ker mene samo pikanje praktično sploh več ne moti! Moti me samo to če me ene 5x špika pa nič ne najde! Takrat pa :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa imam AB+ krvno skupino ki je najbolj redka.

Pervy ti si pa moj antipod ... moja kri namreč nosi oznako 0- .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica naj te popravim! Infuzija so zdravila, kri pa je transfuzija!  

Sicer se pa jaz glede tega tud lahko v zemljo vdrem! Ampak obljubim da se bom pobolšal če jo bodo le maral ker mene samo pikanje praktično sploh več ne moti! Moti me samo to če me ene 5x špika pa nič ne najde! Takrat pa :evil:

Hanzi jaz zelo dobro vem kaj je to infuzija in kaj transfuzija.

V obeh primerih gre za to, da imaš za dalj časa zapičeno iglo v svojem telesu. In to je tisto, česar me je groza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica naj te popravim! Infuzija so zdravila.....

Saj res Hanzi, ti bi lahko glede na svoje zadnje izkušnje kar kakšno svetovalno službo odprl! Če si omisliš še 090 linijo, lahko še pošteno obogatiš ;)

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa bi organizirali kakšno krvodajalsko akcijo motosvetovci oz. motoristi nasploh in to po celi Sloveniji :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šel darovat, ker sem mel ža namen, pa nikjer ne najdem kdaj (kje) bodo krvodajalske akcije :oops: , a kdo ve kje to objavljajo?

sem nekej brskal že po netu in teletextu, pa nisem nč najdu :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šel darovat, ker sem mel ža namen, pa nikjer ne najdem kdaj (kje) bodo krvodajalske akcije :oops: , a kdo ve kje to objavljajo?

sem nekej brskal že po netu in teletextu, pa nisem nč najdu :roll:

Saj lahko greš vsak dan na oddelek za transfuzijo in daš kri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste resni, bi bilo zelo lepo za pokazat, da nam ni vseeno in se skupinsko zapeljemo na zavod za transfuzijo in skupinsko darujemo kri! Predlagam kakšen poletni dan pred dopusti in pa malo reklame zrihtat. Hmmm, ideja za klube in društva povezana z motorizmom. 8) :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste resni, bi bilo zelo lepo za pokazat, da nam ni vseeno in se skupinsko zapeljemo na zavod za transfuzijo in skupinsko darujemo kri! Predlagam kakšen poletni dan pred dopusti in pa malo reklame zrihtat. Hmmm, ideja za klube in društva povezana z motorizmom. 8)  :lol:  :twisted:

Takoj sem ZA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!