Skoči na vsebino

Iščem Motorista / Motoristko


iscem_motorista

Priporočene objave

eh .. sem čakala pa čakala če se bo kak motorist ali plaz njih brez obveznosti res pojavu pa nič .. sm frej pa bi kdaj kam šla .. ne ostane mi druzga kot da grem sama izpit delat če čem kam it očitno .. tolk besed pa nobenga junaka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, challenge pravi:

eh .. sem čakala pa čakala če se bo kak motorist ali plaz njih brez obveznosti res pojavu pa nič .. sm frej pa bi kdaj kam šla .. ne ostane mi druzga kot da grem sama izpit delat če čem kam it očitno .. tolk besed pa nobenga junaka ?

Ti kar vztrajaj!

Pa v fb skupino Motoristi se vključi in tam vprašaj.

Še vsaka ga je našla :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da ja, saj sem v skupini na fb, takih oglasov pa glih ni opazit, se bolj fantje vn mečejo ?️o mitaskah pa km, kakšne družbe pa ne pogrešajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, challenge said:

 .. tolk besed pa nobenga junaka ?

Greva kolenčkat na Črni Kal? :naughty: 

Vsaj osnovne kriterije napiši....  nov GS, nov cestak, poln tošl...?? :hmm:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, XTR pravi:

Greva kolenčkat na Črni Kal? :naughty: 

Vsaj osnovne kriterije napiši....  nov GS, nov cestak, poln tošl...?? :hmm:   

poskusiva, če si tolk korajžn da bi mene učil kolenčkat, ker tega pa res še ne znam .. vem ja, vse je treba enkrat probat .. se bom pač prilepla na tebe ? in bo zanimanje za doživeto zagotovo najbolj brana tema tega foruma, poanta je torej doživetje, kriterij ni GS ali NOV cestak, tudi ne obrabljen ali poln tošl, temveč .. uživanje, druženje in doživetje, a je to tako težko doumet .. samo peljala bi se rada .. hehe no to je to .. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne upaš... :)  

Imaš prav, ne rabiš novega motorja... jaz imam samo nove Mitas-ke pa zelo uživam.. :)   

 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, challenge said:

no to je lepo slišat ... da uživaš ... naj traja ... eni pač svoje užitke še iščemo, saj to ni zločin ne ?

Predvidevam, da opremo imas vso......?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, challenge said:

? nimam dežurstva 

Odlično. Dežurstvo bo na forumu, ko boš pisala o doživetjih...   ;) 

 

36 minutes ago, maus said:

:huh:

Zadnji sedež na ninđi? :P  Počakaj da naredi izpit, prideš na vrsto, če le ne bo prestara zate. :D 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, challenge pravi:

poskusiva, če si tolk korajžn da bi mene učil kolenčkat, ker tega pa res še ne znam .. vem ja, vse je treba enkrat probat .. se bom pač prilepla na tebe ? in bo zanimanje za doživeto zagotovo najbolj brana tema tega foruma, poanta je torej doživetje, kriterij ni GS ali NOV cestak, tudi ne obrabljen ali poln tošl, temveč .. uživanje, druženje in doživetje, a je to tako težko doumet .. samo peljala bi se rada .. hehe no to je to .. 

 

Pazi, ker motoristi pri nemotoristkah kolenčkanje razumejo čisto po svoje. Saj veš ti na kolenih, on pa...no daleč od drsanja po kolenu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, DAMI34 said:

Pazi, ker motoristi pri nemotoristkah kolenčkanje razumejo čisto po svoje

Ja lej, lahko odnese po obeh kolenih v kakšen grm. Motociklizem je pač nevaren šport. Brez zaščite se pa ne gremo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, challenge pravi:

ahhh ... pa res znate ves veselje že v kali zatret ? ... 

 

Sam ne se sekirat zaradi virtualnega nabijanja. Tako je na forumih, mal šale, mal resnice, mal foušije, mal laganja.

Če te že virtualna spravi s tira, kako boš skozi real lajf šla?

Pa brez zamere, ampak tipkano besedo vzemi samo na pol zares.

In prepričan sem, da se bo tudi kdo našel, ki bi te zapeljal z motorjem.

Mislim, da obstaja tudi podobna tema z naslovom: me vzame kdo na zadnji sedež

Mal pobrskaj ali uporabi iskalnik. Vem da je kar nekaj napisanega, tudi v smislu varnosti, tveganj, opreme in seveda kup zajebancije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hvala, prijetno presenečena nad odgovorom, superca  ... ?

Brez skrbi, ne živim na oblakih, nekaj izkušenj imam, v lifu par težkih pa sem jih kar pregurala?, nekaj motorističnih pa me je zasvojilo? ... lahko bi pisala podrobneje pa se mi je zdelo da je to bolj stvar tistega, ki bo dejansko izkazal interes vožnje in druženja, da se razčisti kako in kaj .. in ne, nisem čista začetnica?, če je to olajševalna okoliščina, glede opreme ni panike imam vse?, poznam tveganja čeprav jih nikoli ne moreš toliko, da ne bi bil še kak surprajs? ...  evo bom šla še na zadnji sedež pogledat? ... hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Snečer said:

pa imaš primerno težo za sopotnico? 

Vprasanje je, ce mas ti prave gume. Turingforce se z vec teze manj rabjo. Pras damija. :lol1:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Snečer said:

pa imaš primerno težo za sopotnico? 

Ima vse, odnos, težo in opremo, malo je edino razvajena glede sedeža, vožnje in odnosa.

S čimer pa pravzaprav ni nič narobe, če človek ve kaj je dobro in kaj hoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, twom said:

Ima vse, odnos, težo in opremo, malo je edino razvajena glede sedeža, vožnje in odnosa.

Želja po Goldwingu in turistični vožnji ali obratno, samo da je sedež in gremo na polno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kugelschreiber pravi:

Vprasanje je, ce mas ti prave gume. Turingforce se z vec teze manj rabjo. Pras damija. :lol1:

 

moj motor je za eno osebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!