Skoči na vsebino

Iščem Motorista / Motoristko


iscem_motorista

Priporočene objave

pred 1 minuto, kao normalna pravi:

Meni očitate, da sem takšna in drugačna, da naj razčistim pri sebi in podobno. Ne vidite pa, kaj sem s tem pri vas izzvala.

Pri ženskah neko zblojeno tekmovalnost, pri moških ranjen ego, ker pač nimajo las, čoperja in brade, in tako ''napadate'' z nekimi užaljenimi pripombami, kar je kinda otročje, saj je oglas, ki to vbistvu ni, bil kinda hudomušen. Đizs. Kje vam je smisel za humor?

Vprašajte se, imate vi pri sebi razščiščeno:)

Lubica zlata s tabo pa res nimam kej tekmovat. Se bo treba mal brat naučit. dej odrasti že,če se ne znaš igrat ti jest ne morem pomagat. Sem ti samo napisala, kako se te jaz videla. In kdo je zdaj užaljen. 

In ko tvoj humor ne izpade tako kot si si zamislila pa v jok pa na drevo. 

Ne filozofiraj preveč ti ne gre dobro od rok. Ja sitna sem ker sem utrujena kot pes in mi gredo take babe kot si ti pošteno na kurac. Pa ne zaradi razlogov kot si jih ti domišljaš . evo povedala sem, zdej bom pa lažje spala zraven kosmatga dedca.:ras:

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Pomoje me čisto preveč resno jemlješ. Izven tehničnih tem sem malo na počez... ne se z mojimi pripombami preveč obremenjevat :D 

Je pa nekaj frčanja perja vedno zanimivo brat :P 

You go girl, jaz te čisto podpiram. Sam še pom-pome najdem, da bo bolj ... nazorno :D 

nč bat se nič ne obremenjujem......sam sitna sem dones......:004

motosvet jemljem kot čisto zajebancijo in se tut tako obnašam, sam včasih se mi mal ketna strga...pol dobiš pa tolele.....:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, kao normalna pravi:

Meni očitate, da sem takšna in drugačna, da naj razčistim pri sebi in podobno. Ne vidite pa, kaj sem s tem pri vas izzvala.

Pri ženskah neko zblojeno tekmovalnost, pri moških ranjen ego, ker pač nimajo las, čoperja in brade, in tako ''napadate'' z nekimi užaljenimi pripombami, kar je kinda otročje, saj je oglas, ki to vbistvu ni, bil kinda hudomušen. Đizs. Kje vam je smisel za humor?

Vprašajte se, imate vi pri sebi razščiščeno:)

Ojoj. Naj povem, da forum (vsaj v tem delu) jemljem s precejšnjo mero zajebancije, saj se mi ne zdijo preveč resne teme. Saj ni to ženitna posredovalnica. Da bi se tukaj na hip brezglavo zaljubil, je popolnoma neverjetno, saj nisem več star 20 ali 30 let in imam precej razčiščene pojme glede resnih stvari. Ne pravim, da imam vedno prav, velikokrat sem se že zmotil, pa še se bom.

pred 25 minutami, kao normalna pravi:

Bi te vzela, pa se bojim, da bi še tebe pokvarila. 

Thanks for everything. :cry::friend2:

Ne moreš me pokvariti. Saj sem odrasla oseba, nisem plastelin. Če mi kaj ne paše, to tudi povem. Če mi je kaj všeč, to tudi povem. Če si iskrena ali pa če si trol (kao Kmet 2), se ne bom sekiral. Jemljem te stvari z rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gretzky pravi:

Ojoj. Naj povem, da forum (vsaj v tem delu) jemljem s precejšnjo mero zajebancije, saj se mi ne zdijo preveč resne teme. Saj ni to ženitna posredovalnica. Da bi se tukaj na hip brezglavo zaljubil, je popolnoma neverjetno, saj nisem več star 20 ali 30 let in imam precej razčiščene pojme glede resnih stvari. Ne pravim, da imam vedno prav, velikokrat sem se že zmotil, pa še se bom.

Ne moreš me pokvariti. Saj sem odrasla oseba, nisem plastelin. Če mi kaj ne paše, to tudi povem. Če mi je kaj všeč, to tudi povem. Če si iskrena ali pa če si trol (kao Kmet 2), se ne bom sekiral. Jemljem te stvari z rezervo.

Saj ti razumeš in ločiš med trolanjem in nedolžnim hecom, zato tudi nekaj ne ''napadaš'' in obsojaš takoj za brezveze. Kar spoštujem.

Očitno sem zlobnica v tej telenoveli. :P In nočem, da te, zaradi tega ker braniš moja stališča, ''zasovražijo''.. na tak način pokvarila. Mislim, saj vem da te ne bodo ampak vseeno, res res spoštujem, da razumeš. Fajn si.

Nimam pojma kdo je ta trol in kaj vam je hudega storil, jaz sem iskrena. Lahko bi ti dokazala s tistim inboxom včeraj, ampak hej, tudi jaz moram biti malo previdna. Samo poglej kaj sem si nakopala..everyone hates me :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kao normalna pravi:

Saj ti razumeš in ločiš med trolanjem in nedolžnim hecom, zato tudi nekaj ne ''napadaš'' in obsojaš takoj za brezveze. Kar spoštujem.

Očitno sem zlobnica v tej telenoveli. :P In nočem, da te, zaradi tega ker braniš moja stališča, ''zasovražijo''.. na tak način pokvarila. Mislim, saj vem da te ne bodo ampak vseeno, res res spoštujem, da razumeš. Fajn si.

Nimam pojma kdo je ta trol in kaj vam je hudega storil, jaz sem iskrena. Lahko bi ti dokazala s tistim inboxom včeraj, ampak hej, tudi jaz moram biti malo previdna. Samo poglej kaj sem si nakopala..everyone hates me :cry:

Sklepam, da si še precej mlada. In da ti manjka malo "trde kože". Pa da forum jemlješ preveč resno. Enako stvar različni ljudje vidimo različno in to je to. Moja resnica je lahko drugačna od tvoje ali pa od resnice kogarkoli drugega. Pa kaj potem. Sedem milijard nas je na zemlji, nismo kloni.

Jaz te nimam za zlobnico. In ne branim tvojih stališč, ampak svoja. Lahko pa da so podobna.

Da bi me zasovražili? Saj prav veliko jih osebno nisem spoznal. Bi rekel, da največ o meni ve Hanzi, kakšni drugi pa precej manj.

Troli so tisti, ki po forumih bolj smetijo in vzbujajo pozornost. Takih nekaj je, ampak verjamem, da je večina ne-trolov.

Vsi te ne sovražijo. Vsaj jaz te ne. Skuliraj se pa bo. :friend1:

Evo, spet ena globoka z moje strani.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gretzky pravi:

Sklepam, da si še precej mlada. In da ti manjka malo "trde kože". Pa da forum jemlješ preveč resno. Enako stvar različni ljudje vidimo različno in to je to. Moja resnica je lahko drugačna od tvoje ali pa od resnice kogarkoli drugega. Pa kaj potem. Sedem milijard nas je na zemlji, nismo kloni.

Jaz te nimam za zlobnico. In ne branim tvojih stališč, ampak svoja. Lahko pa da so podobna.

Da bi me zasovražili? Saj prav veliko jih osebno nisem spoznal. Bi rekel, da največ o meni ve Hanzi, kakšni drugi pa precej manj.

Troli so tisti, ki po forumih bolj smetijo in vzbujajo pozornost. Takih nekaj je, ampak verjamem, da je večina ne-trolov.

Vsi te ne sovražijo. Vsaj jaz te ne. Skuliraj se pa bo. :friend1:

Evo, spet ena globoka z moje strani.

In še kaj drugega trdega. Ej ejej, da me ne bodo spet napadli, it was a joke. Kinda. :D 

Mah, preveč resno... is just a... ko pišem, se rada razpišem, debatiram o vsem, če bi pa ob tem dobila kakšnega novega frenda, frendico, bi bila pa tudi vesela. In se zavedam, da moj način očitno res ni pravi, a to sem jaz, ne morem si pomagat. :D

Hvala ti. 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, kao normalna pravi:

Iskreno se opravičujem vsem pripadnicam ženskega spola in moškim gejem, da sem javno ponudila svojo pičko vašim možem ali simpatijam. Ni bilo nalašč. 

Laz! Dejansko tocno to si delala zavedno in povsem namenoma. Sem ti - takoj prvi dan in tudi prvi tu na MS - omenil, da imas povsem napacen odnos, ko si smetila na chatboxu, o tem, kako si te nihce ne zeli, o boobies, Harleyih in ostalih bradatih Opie style nebulozah.

Sem tudi prvi ugotovil, da si trol? ;)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, alo, dovolj!

Spijte kavo, pejte tankat in preverit gume. 

Ti @kao normalna pa pojdi opravit izpit za motor, da te bodo potem pecali v temi Iščem motoristko :kva2:.

Popoldne se vidimo na kavi na Vikiju :004.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Alo, alo, dovolj!

Spijte kavo, pejte tankat in preverit gume. 

Ti @kao normalna pa pojdi opravit izpit za motor, da te bodo potem pecali v temi Iščem motoristko :kva2:.

Popoldne se vidimo na kavi na Vikiju :004.

 

Eh, ma kaki, jaz ostajam pri svojem. Like i said, meni je bolj seksi gledat čoperiste na čoperjih, kot sam vozit. Oddajajo nek svoj čar. :blush::D Brada in dolgi lasje, ki plapolajo v vetru, nasmešek ki ga imajo na obrazu, ker imajo občutek svobode... ah, seksi as fuck 

In če bi v resničnem življenju bila glasba v ozadju bi se vrtela le-ta: 

 

Popravljeno . Popravil kao normalna
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, dr.looney pravi:

Saj verjetno mi bo zal , da sem se oglasila a danes je pac tak dan in moram stegnit jezik.:ras:

Draga kao normalna mislim,  da se badass motorista ,kot ti pravis,  pac ne isce na enem motosvetu. Sploh pa ne s taksnim pristopom kot ga imas ti.

Torej bo treba stopiti v realni svet pa dolocene stvari pri sebi razcistiti. 

A ne. :dry:

lahko tebi nabijat, ker si ga že dobila....je pa res, badass smo že vsi oddani :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

lahko tebi nabijat, ker si ga že dobila....je pa res, badass smo že vsi oddani :P

 

A ves kaj je ironija.....da moj sploh ni bil motorist, ko sva se spoznala. Tut izpita ni mel za motor. :cool: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

A ves kaj je ironija.....da moj sploh ni bil motorist, ko sva se spoznala. Tut izpita ni mel za motor. :cool: 

 

Pol je naredil izpit pa kupil motor da si vsaj malo od tečne babe kdaj odpočije. Pol pa to. Bogi revež :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, jskrablin pravi:

Pol je naredil izpit pa kupil motor da si vsaj malo od tečne babe kdaj odpočije. Pol pa to. Bogi revež :ras:

He he..  . tezko ker jest se pa rada vozim zadaj in se redkokdaj pelje sam. Pa tut sam pravi da mu je dolgcajt ce je sam( ceprav mu tega ne verjamem).....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, dr.looney said:

He he..  . tezko ker jest se pa rada vozim zadaj in se redkokdaj pelje sam. Pa tut sam pravi da mu je dolgcajt ce je sam( ceprav mu tega ne verjamem).....:D

Jaz pa mu verjamem....

Mam zelo rad mojo sabo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, dr.looney pravi:

He he..  . tezko ker jest se pa rada vozim zadaj in se redkokdaj pelje sam. Pa tut sam pravi da mu je dolgcajt ce je sam( ceprav mu tega ne verjamem).....:D

matr ga maš na kratko. Če mož reče da mu je fajn, pol mu je simpl!!!

Če reče da bo menjal žarnico v kopalnici, potem jo bo, ni potrebe, da mu vsake pol leta težiš :P

 

pred 47 minutami, C eagle pravi:

Jaz pa mu verjamem....

Mam zelo rad mojo sabo :D

 

isto. Mislim, ne tvojo, mojo. :P

 

pred 13 urami, dr.looney pravi:

ej a si ti bipolarc...prej si bil čist depresivn, zdej si pa že vesel...... fajn maš to porihtan.......:kva2:

on je bi....on bi...pa včasih tut doBI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kao normalna pravi:

Eh, ma kaki, jaz ostajam pri svojem. Like i said, meni je bolj seksi gledat čoperiste na čoperjih, kot sam vozit. Oddajajo nek svoj čar. :blush::D Brada in dolgi lasje, ki plapolajo v vetru, nasmešek ki ga imajo na obrazu, ker imajo občutek svobode... ah, seksi as fuck 

:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HD-Dyna said:

meni je bolj seksi gledat čoperiste na čoperjih, kot sam vozit.

Sam ali sama? :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, dr.looney pravi:

Lubica zlata s tabo pa res nimam kej tekmovat. Se bo treba mal brat naučit. dej odrasti že,če se ne znaš igrat ti jest ne morem pomagat. Sem ti samo napisala, kako se te jaz videla. In kdo je zdaj užaljen. 

In ko tvoj humor ne izpade tako kot si si zamislila pa v jok pa na drevo. 

Ne filozofiraj preveč ti ne gre dobro od rok. Ja sitna sem ker sem utrujena kot pes in mi gredo take babe kot si ti pošteno na kurac. Pa ne zaradi razlogov kot si jih ti domišljaš . evo povedala sem, zdej bom pa lažje spala zraven kosmatga dedca.:ras:

nč bat se nič ne obremenjujem......sam sitna sem dones......:004

motosvet jemljem kot čisto zajebancijo in se tut tako obnašam, sam včasih se mi mal ketna strga...pol dobiš pa tolele.....:panic:

Lubica zlata, da sem na tvojem mestu, bi se vprašala, zakaj te tvoj kosmat dedec ne zmasira, če si tako zelo utrujena in sitna, in se raje z mano ukvarjaš. :P Jaz ne vem, če bi imela čas in voljo se prerekat z meni nepomembnimi ljudmi in stvarmi, raje bi vso energijo vložila v svojega kosmatega desca. Just sayin' :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kao normalna pravi:

Raje bi vso energijo vložila v svojega kosmatega desca.

In kaj čakaš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

In kaj čakaš :P

SVOJEGA kosmatega desca, ker kradljivka možev pač nisem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, kao normalna pravi:

SVOJEGA kosmatega desca, ker kradljivka možev pač nisem. :P

.

... danes prava redkost ... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, kao normalna pravi:

SVOJEGA kosmatega desca, ker kradljivka možev pač nisem. :P

To je pa res redkost.

V današnjih časih se dela prav to. In to pri ljudeh v letih 30-60. Pač razočarane ženske, ki so ugotovile, da so se pri izbiri očeta svojih otrok "rahlo zajebale" dobijo krila, najdejo tistega, ki ga imajo "zares rade" in odfrčijo pod druge rjuhe. To je že kar pravilo :(, pogosto videvam okoli sebe (pa tudi pri sebi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

 

 

on je bi....on bi...pa včasih jih   tut doBI

:jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gretzky pravi:

To je pa res redkost.

V današnjih časih se dela prav to. In to pri ljudeh v letih 30-60. Pač razočarane ženske, ki so ugotovile, da so se pri izbiri očeta svojih otrok "rahlo zajebale" dobijo krila, najdejo tistega, ki ga imajo "zares rade" in odfrčijo pod druge rjuhe. To je že kar pravilo :(, pogosto videvam okoli sebe (pa tudi pri sebi).

..... in pod temi rjuhami ugotovijo, da ni nič drugace. Redko imajo te zgodbe lep konec.

Kaj cmo ene pač iščejo zivljenske nauke v raznih "babjih " cajtngih. :dry:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!