Skoči na vsebino

Iščem Motorista / Motoristko


iscem_motorista

Priporočene objave

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

:lol1:

Bo še čupo pustil rasti? ;)

Saj ostalo je nekako že pravo. Tudi motor imaš pravi, meni pač HD ne sede. Pa še brada je pri meni prekratka, kozji fiks najbrž ne šteje. :D

pred 10 minutami, dr.looney pravi:

..... in pod temi rjuhami ugotovijo, da ni nič drugace. Redko imajo te zgodbe lep konec.

Kaj cmo ene pač iščejo zivljenske nauke v raznih "babjih " cajtngih. :dry:

 

To so nove generacije. Poznajo samo pravice. Obveznosti in odgovornosti pa so nekaj izven slovarja. Jebemti demokracijo.

Včasih se mi zdi, da so že 10 let mlajši ljudje čisto iz drugega sveta. Obeh spolov, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gretzky pravi:

 

To so nove generacije. Poznajo samo pravice. Obveznosti in odgovornosti pa so nekaj izven slovarja. Jebemti demokracijo.

Včasih se mi zdi, da so že 10 let mlajši ljudje čisto iz drugega sveta. Obeh spolov, seveda.

Tudi dosti mojih vrstnic ni nič boljših. :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dr.looney pravi:

Tudi dosti mojih vrstnic ni nič boljših. :dry:

 

Saj meni se zdi, da sva midva po letih kar nekje blizu skupaj. Tako da imava podobno stare vrstnice in vrstnike. ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kao normalna pravi:

SVOJEGA kosmatega desca, ker kradljivka možev pač nisem. :P

Me veseli prijatelju :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle sm se za enim atom vozu, coper, crn ledr, brado orng, cjazil :lol1:, nasmejan ni bil, pa kahlo na glav, tko da nc od vetra v plesi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, kao normalna pravi:

SVOJEGA kosmatega desca, ker kradljivka možev pač nisem. :P

Dvomim da je potrebno veliko (če sploh kakega) 'ukradenih možev' krasti pod prisilo. Kradljivke možev ne obstajajo. Če se tip odloči, da mu sveža p*čka pomeni več kot življenje s trenutno partnerko (in/ali družino) bo pač svežo našel. Ne biti tako... srednjeveški. Za fuk rabiš najmanj dva prostovoljca. Če je en sam, pol je bolj bogo vse skup, če ni prostovoljno pa je govora o posilstvu - tisto pa pol druge procedure razčiščujejo.

 

pred 4 urami, gretzky pravi:

V današnjih časih se dela prav to. In to pri ljudeh v letih 30-60. Pač razočarane ženske, ki so ugotovile, da so se pri izbiri očeta svojih otrok "rahlo zajebale" dobijo krila, najdejo tistega, ki ga imajo "zares rade" in odfrčijo pod druge rjuhe. To je že kar pravilo :(, pogosto videvam okoli sebe (pa tudi pri sebi).

Ljudje se spreminjamo. Odnosi se spreminjajo. Pa sosedova trava je vedno bolj zelena. Pol pa folk dela, kar pač dela. Od 30 - 40 otroke. Po 40 pa gluposti. Ker si prej niso dali živeti. Al nekaj. One revice ki pa živijo od babjih revij in spletnih portalov... jaz jih nimam za prištevne. Po drugi strani pa. Ljudje, ki ne vejo kaj hočejo od življenja se hitro obrnejo. In vedno iščejo nekaj novega, ponavadi na napačnih koncih. 

 

Se pa vidi da je @kao normalna teoretičarka. Ne poznam človeka ki bi se pri zdravi pameti htel pelat z onim kupim počasnega in neokretnega železja :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, SMX17 pravi:

BTW to je Ryan Hurts, bradati mož je fikcija

 

Just FYI

Ryan-hurst-infobox.jpg

Hvala za to informacijo, le kako sem kaj takega lahko spregledala, budala jaz.

 

15bd7728a85450ebbe157df5824fcffd--i-love-beards-the-beards.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, kao normalna pravi:

Saj bi lastnika zajahala, ne ''železja''. :P

Po mopedu se lastnik pozna... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, jskrablin pravi:

Po mopedu se lastnik pozna... :P 

To pišeš iz lastnih izkušenj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, in brez skrbi, se vsega popolnoma zavedam. :) Ne morem verjeti, da je ''nedolžen hec'' postal tako zelo resna stvar, samo poglejte koliko se piše o tem. Wow. Me boste še slavno naredili, in me bo našel sam Opie. :D Fantje tu so kul, le zasedeni so ali pa pač nimajo Harleya, brade n stuff, zato mi malce nagajajo, kar jim ne zamerim, le malce vračam v svojem stilu. :P:D In ja, zdaj sem se tu že nekako udomačila, mogoče mi bo čez čas postal dolgčas in bom to opustila, bom pa pustila možnosti odprte. Še vedno me lahko kdo najde. :D 

Še enkrat ti hvala, vse sem razumela in spoštujem to mnenje. Mogoče pa res nekoč nekje nekdo .. in bom prilimala video tu potem, da jim pokažem da čoperistu še kako plapolajo lasje v vetru. :P:D

Tudi stran bom počekirala, in če že kaj napisala tam, malo manj 'otresala gobec', v tem primeru stegovala prste, da tudi tam ne doživim kakšnega napada. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Yoghurt said:

@kao normalna
Nekateri ne bi nikoli iskali partnerja preko interneta ali razgalili svojo dušo...

...

se mi zdi da je nabor na tem forumu zelo zelo omejen na vsega par deset primerkov, od tega se jih (nas) ene par enih in istih tudi oglaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, kao normalna pravi:

To pišeš iz lastnih izkušenj? :)

On rad po blatu rije. Zdaj si pa predstavljaj naprej. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/26/2017 at 10:30 AM, dr.looney said:

A ves kaj je ironija.....da moj sploh ni bil motorist, ko sva se spoznala. Tut izpita ni mel za motor. :cool: 

Ga reveža tolk tera da je mogu potem še motor začet vozt...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, twom pravi:

Ga reveža tolk tera da je mogu potem še motor začet vozt...

....nima vsak take sreče kot jo ima moj z mano...... :jezik:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, dr.looney pravi:

....nima vsak take sreče kot jo ima moj z mano...... :jezik:

In tega smo vsi ostali veseli. Kar "osrečuj" samo njega, ostali pa bomo srečni drugače. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, dr.looney said:

....nima vsak take sreče kot jo ima moj z mano...... :jezik:

Jaz jo mam.... :P

Mojo, mislim...

Srečo... mojo... ali pa ma moja srečo z mano...:hmm:ne vem...

Uglavnem, moja me je porinla v trgovino po novo kobilco.... In zdaj sva happy oba :010:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, C eagle pravi:

Jaz jo mam.... :P

Mojo, mislim...

Srečo... mojo... ali pa ma moja srečo z mano...:hmm:ne vem...

Uglavnem, moja me je porinla v trgovino po novo kobilco.... In zdaj sva happy oba :010:OK:

..... no vidiš ..... tut ti si zadel glavni dobitek..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!