Skoči na vsebino

V Rusiji prepovedana uporaba kletvic


Priporočene objave

Kršenmatiček, Moped, tudi frdaman in sakrabolt sta uvoženi. Prva od Nemcev in druga od Francozov. In, ne boš verjel, bojda so JEBANJE prvi potuhtal Arabci, FUK pa Indijci :shock: Mastkurja, kaj se je vse namešal v tej naši majceni, sončni dolinici pod Alpami!

Ja, Manu, zadnje čase sem kar skuliran 8) Posebno od svojega zadnjega obiska pri šrinku. Sem mu potožil, da imam manjvrednostni kompleks, pa me je učinkovito pomiril: "Ni frke, gospod PEPE, to sploh ni kompleks, vi STE manjvredni!" Kakšno olajšanje! Pa sem takoj spet začel po malem smetit v telebajskovske topice. Čeprav me včasih kdo čisto ne razume. Nič bat, imam filing da se bova že še spoznala (pa da ne bi kdo takoj nakladal o biblijskem pomenu te besede!) in razčistila vse nejasnosti okoli raznih sočnic, češpelj, smokvic & ostale botanike. BTW, kako se ti dopade SMOKVICA? Se mi zdi, da se kar lepo poda jeziku, zlasti če jo obravnavaš z občutkom.

LP, PEPE :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$#%&/&%$$#%#$%&$

evo..kletvica v več jezikih  :lol:

Všeč mi je. 8) Kako se že izgovori :?: :roll: (fonetični zapis, prosim) :mrgreen:

:oops: ne upam :wink: zgledalo bi pa nekako takole piiiiipiiiiiii :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D' bte oštja hitila u bndante.

Ni slovensko je pa istrsko.

:D

Prevod, pleeease! :shock:

oštja = strela

bndante = spodnje hlače

hitila = udarila

Skup sestavi pa sam.

Za razliko od ostalih kletvic, jo izreka predvsem ženski del populacije.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej....hitro se odpravi....v....maternico svoje mame......ti......izobčenec rimokatoliške cerkve......na........lopato narejen....in....v....vhod ženskega spolovila.......potisnjen......pripadnik homoseksualcev.

Kok sem pa tole sformuliral.....ajme,ajme!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej....hitro se odpravi....v....maternico svoje mame......ti......izobčenec rimokatoliške cerkve......na........lopato narejen....in....v....vhod ženskega spolovila.......potisnjen......pripadnik homoseksualcev.

Kok sem pa tole sformuliral.....ajme,ajme!!!!

Klimbra! Nezaslisano, sem si prevedel in sem moral takoj oralno ejakulirat :roll: .

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D' bte oštja hitila u bndante.

Še ni bilo.

Ni slovensko je pa istrsko.

:D

Ko bom znala prav prebrat- se bom naučila na pamet!!!!!!!! :lol: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
D' bte oštja hitila u bndante.

Še ni bilo.

Ni slovensko je pa istrsko.

:D

Ko bom znala prav prebrat- se bom naučila na pamet!!!!!!!! :lol: :twisted: :lol:

Jst tud ... :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!