Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 2 minutami, exclan pravi:

45?

Številka čevlja :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DL650 pravi:

. itd, kot to počnejo nekateri, ampak spremljam MotoGP neobremenjeno. Imam svojega favorita za katerega med dirko pač navijam, drugače me pa boli đoko, kdo bo zmagal in kdo bo prvak. Kaj tu ni jasno?

Obregnil sem se ob huliganstvo Rossijevih navijačev, ki so sežigali razne rekvizite, to pa da so MMza obesili je pa absurd. Ko pa kdo drug od tekmovalcev v zmagovalnem kareju gestikulira, pa ga že pluvajo.

Še vedno trdim, da takšno počtje ob progi ne paše na takšno tekmovanje .... za mene prestižno, ker vsak ne more biti MotoGP voznik, kjer se z motorjem pelje med 350 in 400km/h. Če so to pičkice, potem si dosti upajo.

Torej, vrnimo se na temo ..... MOTO GP 2016

neobremenjeno in osebni favorit ne gre skupaj ..

s huliganstvom se tud jaz ne strinjam .. se je pa pojavilo dokaj pozno ..zna biti , da je to neka reakcija ...

prestižno? tistih nekaj ovinkov se nauči na pamet pa tako 22x  ponovi ..

prestižno - man TT - ker si tam gpejevci ne upajo vozit , 24H (tam v 24 urah vsak voznik zvozi cca 10 motogp dirk ) - ker tam gpejevci ne zmorejo vozit...

400km/h ? ti gledaš iste prenose kot jaz ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ni zasledil tega prispevka o Mavericku. Pubec zgleda hiter tudi na kroski. Ima dobro mentorco :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Mutika pravi:

Mamola predvideva ...

http://www.motorsport.com/motogp/news/randy-mamola-rossi-and-vinales-the-friendship-with-an-expiry-date-742389/

Schwantz pa pravi, da Vinales ne bi smel zapustiti Suzukija. No, ...? Živi bili, pa videli. :)

skupaj v dobrih odnosih ne bosta pojedla kilo soli:P, škoda ga je, ker ga bo Rossi, s svojimi nizkointeligenčnimi fani zasenčil, kljub temu, da je Vinales boljši, Rossia so vsi, ki so ga premagovali, z njimi na bojni nogi:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, builder pravi:

 Rossia so vsi, ki so ga premagovali, z njimi na bojni nogi:hmm:

Take lahko prešteješ na prste ene roke, pa še ti ostanejo frey prsti :ninja:

Se pravi da ima mnogo več prijateljev kot pa neprijateljev.

Rossi bo vse zmagu :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

Rossi je VEDNO prvak:P

Tako se govori !!!! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Rossi pravi:

Da skratimo, prvak bom :-) 

pa ćastiu boš :jezik: 

edin će te nau naš kenny dol ruknu :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Rossi pravi:

Da skratimo, prvak bom :-) 

Je res !

Pa za kafe boš tut dau :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

Zanima me, glede na to, da imate debato o vsem, kar se navezuje na moto GP, če je kdo od vas že bil v Valencii na dirki.

Potrebujem namreč par informacij, ker sem v tem čista nepoznavalka. Partnerju sem za rojstni dan kupila karte za dirko, ki bo novembra, sedaj pa potrebujem malo usmeritve, kje prenočit v Valencii, da bo hotel/apartma/hostel hkrati tudi v bližini dirkališča, ali pa v centru z dobro povezavo do dirkališča.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, kajvem said:

Pozdrav vsem!

Zanima me, glede na to, da imate debato o vsem, kar se navezuje na moto GP, če je kdo od vas že bil v Valencii na dirki.

Potrebujem namreč par informacij, ker sem v tem čista nepoznavalka. Partnerju sem za rojstni dan kupila karte za dirko, ki bo novembra, sedaj pa potrebujem malo usmeritve, kje prenočit v Valencii, da bo hotel/apartma/hostel hkrati tudi v bližini dirkališča, ali pa v centru z dobro povezavo do dirkališča.

 

Hvala.

DRAGA TI SI ZAKON!!!! Ljubim te!!! :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!