Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

U jebemtiščka, potem pa ne vem...Moderatorja potemtakem prosim da zbriše post.

Saj lahko videu nastaviš, da ga lahko gledajo vsi... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kacje Ride, prejšno nedeljo. Na Metzelerkam sm prišel samo do slonovega rilca.. nč čez :beer1:

ja lepa vožnja sam predn pridš v ovink se že prštimej (prestava, hitrost, pozicijo na motorju, koleno) pa bo ovink velik laži speljan. leve ovinke pa bl po sredini ja ker glava je hitr čez črto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kacje Ride, prejšno nedeljo. Na Metzelerkam sm prišel samo do slonovega rilca.. nč čez :beer1:

evo en lep dokaz da ni treba do daske iz prve pa se lahko uživa, ker hitrost bo prišla sama od sebe še prehitro.... drugače pa Twist of the wrist parkrat skozi pa bo o linjah vse jasno. Res da bo zvenelo kot fop-šop reklama - ampak meni je pomagalo! Zelo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, dobronameren nasvet - poglej si malo kako voziti ovinke in njihove linije

en na hitro najdem link ki bi znal malo pomagat:

http://www.soundrider.com/archive/safety-skills/RS-cc2.htm

:worship: Najlepša hvala za ta link Madness! :worship:

Najraje imam takšne koristne informacije ki pripomorejo k izboljšanju moje vožnje ter varnosti.

Sem si pobral že razna možna gradiva, (kot npr. Twist of the wrist in podobne) in na tej strani sem najdel ogromno poučnega gradiva katerega bom z veseljem prebiral in prenašal v prakso, na cesto.... da bo glava čim dlje ostala cela in duša zadovoljna :P

Tako da še enkrat se ti zelo lepo zahvaljujem :D

P.s.: Če še kdo pozna kake takšne podobne strani... kar na dan z njimi!

Popravljeno . Popravil Stevie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko mogoče kdo najde video, ki je bil objavljen tudi na motosvetovi vstopni strani(sem ga že poizkusil najdit), ko gre tip tudi s čelado po tleh, ne samo s kolenom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko mogoče kdo najde video, ki je bil objavljen tudi na motosvetovi vstopni strani(sem ga že poizkusil najdit), ko gre tip tudi s čelado po tleh, ne samo s kolenom?

Misliš

:)

(na 1:10 akcija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ni motor sam pa ni dost manj prepiha. Ata ga pele sam tastara ga bo pa tut fentala :D:P

Popravljeno . Popravil RVT
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa je pametno imeti kompletno opremo! :xx:

Se mu je skril v mrtvi kot, ampak voznik v avtomobilu tudi ni nič pogledal niti nakazal.. :glare: Smola.

http://www.youtube.com/watch?v=_ZD-ZdbEZOc

Če dobro pogledaš boš videl, da je voznik nakazal premik z vsaj enim utripom smernega kazalca. Pa na splošno ni niti najmanj pametno vijugati med vozili v gostem prometu s hitrostjo, ki je bistveno višja od ostalih vozil, saj ostali udeleženci enostavno ne pričakujejo, da se nekdo nenadoma pojavi ob njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobro pogledaš boš videl, da je voznik nakazal premik z vsaj enim utripom smernega kazalca. Pa na splošno ni niti najmanj pametno vijugati med vozili v gostem prometu s hitrostjo, ki je bistveno višja od ostalih vozil, saj ostali udeleženci enostavno ne pričakujejo, da se nekdo nenadoma pojavi ob njih.

Te moram žal popravit (pa brez zamere). Če pogledaš posnetek pri 13 sekundi, boš videl, da je to zadnja "rdeča" luč, ki ves čas gori, vendar zaradi prehoda vetrobranskega stekla ali po naše "predne šipce" na R1, ki ima nepravilno obliko, deluje kot da bi se zasvetila (kot smerokaz). Če pogledaš še posnetek pri 14 sekundi, lahko jasno vidiš, da je smerokaz pod zadnjo lučjo, torej na sredini, pod tisto, ki ves čas gori.

In še na splošno, kdor da smerokaz, ne naredi "sunkovitega manevra", takšnih je zelo zelo malo. Pa še mogoče malce drugačno mišljenje, ljudje v gostem prometu so bolj previdni, kot pa takrat, ko imajo občutek da so sami. Saj morajo ves čas opazovati promet okoli sebe (naj bi). Primer: Je že verjetno vsak doživel, ko je avtomobil sekal ovinek ravno takrat, ko ste ga želel prehitet.. (ker je mislil, da je sam in ni bil pozoren kaj se dogaja za njim)

Stvar odločitve posameznika, ponavljam, pač je imel smolo, ker je bil predolgo v mrtvem kotu in bočno ob avtomobilu. :topic:

Pa da ne bom čist off-topic, še en zanimiv posnetek kot vedno (od Meddes-a :)), sploh lepa r6-ka :)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te moram žal popravit (pa brez zamere). Če pogledaš posnetek pri 13 sekundi, boš videl, da je to zadnja "rdeča" luč, ki ves čas gori, vendar zaradi prehoda vetrobranskega stekla ali po naše "predne šipce" na R1, ki ima nepravilno obliko, deluje kot da bi se zasvetila (kot smerokaz). Če pogledaš še posnetek pri 14 sekundi, lahko jasno vidiš, da je smerokaz pod zadnjo lučjo, torej na sredini, pod tisto, ki ves čas gori.

In še na splošno, kdor da smerokaz, ne naredi "sunkovitega manevra", takšnih je zelo zelo malo. Pa še mogoče malce drugačno mišljenje, ljudje v gostem prometu so bolj previdni, kot pa takrat, ko imajo občutek da so sami. Saj morajo ves čas opazovati promet okoli sebe (naj bi). Primer: Je že verjetno vsak doživel, ko je avtomobil sekal ovinek ravno takrat, ko ste ga želel prehitet.. (ker je mislil, da je sam in ni bil pozoren kaj se dogaja za njim)

Imaš prav, nisem imel prav glede smernega kazalca. Glede ostalega pa ostajam pri svojem..takšna vožnja je nepotrebno izzivanje sreče. Ljudje v gostem prometu so lahko (ali pa tudi ne) bolj previdni a nihče nima absolutnih refleksov in možnosti gledati v vsa ogledala in naprej hkrati. In ker vemo, kdo najbolj nastrada v primeru nesreče, je predvsem na nas, da zmanjšamo možnost, da do nesreče pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!