Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Najbrž najmlajša Slovenka na električnem motociklu.

Čist luštkana reč ampak kake ščitnike na kolena in komolce bi nujno mogla met!! Če se bo navadla tkole bodo potem problemi surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa bo kot Elena Myers

http://www.motogphirek.hu/index.php?news=4357

Al pa kot tisti očkov "Wonder kid" iz Amerike, ki se je pri 14ih že ubil z motorjem.

Js osebno bi raj posadu froca na kolo, pa naj trajba, da ne bo pri 16ih že predebel za v motoristični kombinezon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kot tisti očkov "Wonder kid" iz Amerike, ki se je pri 14ih že ubil z motorjem.

Js osebno bi raj posadu froca na kolo, pa naj trajba, da ne bo pri 16ih že predebel za v motoristični kombinezon :)

kaj pa te tebi dogaja človek ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kot tisti očkov "Wonder kid" iz Amerike, ki se je pri 14ih že ubil z motorjem.

Js osebno bi raj posadu froca na kolo, pa naj trajba, da ne bo pri 16ih že predebel za v motoristični kombinezon :)

Ampak res, kaj ti pa je človek....Če fantje ne bi pri teh letih že neki let vozil ne bi imeli MotoGP zmagovalcev in drugih, ker ne bi blo nobenga moto razreda...Ta fant je imel pač nesrečo, ki se pri takmu športu dogajajo...

Da pa ne bom čist offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kot tisti očkov "Wonder kid" iz Amerike, ki se je pri 14ih že ubil z motorjem.

Js osebno bi raj posadu froca na kolo, pa naj trajba, da ne bo pri 16ih že predebel za v motoristični kombinezon :)

Brezveze govoriš v tri dni.

Fant je umru na štartu kakor jaz vem, al je njemu crknu mopid al pa se je on zaletu v stoječega, je imel pač smolo in škoda ga je ker je bil res talent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa te tebi dogaja človek ??

Meni dogaja to, da so sodobni športniki prevečkrat produkt in sanje očija, ki ni uspel v življenju kot bi si želel (ali mu ni bilo omogočeno) in svoje fantazije vsadi v potomca.

Ne vem. En Kejsi Stoner se meni zdi kot fantič, ki bolj uživa ob sladoledku ali tortici kot v vožnji z motorjem.

Je pa on npr zgodba o uspehu. Koliko je pa primerov polomov in spufanja družinskega proračuna se pa ponavadi ne govori (že samo od smučanjnja pri nas).

Samo moje razmišljanje, ki jo je sprožila asociacija, se ni treba strinjat. Jaz bi za svojega otroka raje počakal, da si sam najde hobi/šport/...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bilo danes objavljeno tudi v Slovenskih novicah.si.

dodano:

Zakaj za vraga, mi v predogledu izrise YT okno, v objavi pa napise zgolj link?

Popravljeno . Popravil 11Matej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!