Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

To je taprav sound! :worship:

Tole je še 2-taktno ne?? :worship:

Ne bo držalo... Šest ognjev, štirje takti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim :hmm: pamet :cry: kje je pa čelada :slap:

:headbang: :headbang: :headbang:

:BUA: :BUA: :BUA:

Ja, pa primeren prostor si je izbral, po riti bi ga bilo treba!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim :hmm: pamet :cry: kje je pa čelada :slap:

:headbang: :headbang: :headbang:

:BUA: :BUA: :BUA:

Mam trdo glavo; ne saj ne, to je bilo samo par voženj gor in dol po obvoznici Pragersko v bližini doma(se zavedam, da lahko tudi v teh parih vožnjah padeš), sicer pa vedno nosim čelado ter polno opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, samo ko dirkaš in voziš po zadnjem ne... sej ne rečem, dobr se peleš, ampak si kreten ! ;)

Ko dirkam in se vozim po zadnji na mejo imam polno opremo (čelada, kombenizon, želva,.....), v vožnji na posnetku nisem vozil na meji po zadnjem kolesu in nisem dirkal NA MEJI (nisem bil na vagi, tako da je bila ta vožnja relativno varna), edino tveganje bi lahko bila npr "mačka, ki bi skočila na OBVOZNICO - malo verjetno ali pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse zemljo tlači :rolleyes: Bolje, da se zadržiš nadaljnih komentarjev na temo varne vožnje opreme :slap:

Hvala za žalitve, navajam "KAJ VSE ZEMLJO TLAČI", lahko pa se še enkrat podpišem pod zgornji komentar, da ko vozim na 100% meji, sem v popolni opremi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dirkam in se vozim po zadnji na mejo imam polno opremo (čelada, kombenizon, želva,.....), v vožnji na posnetku nisem vozil na meji po zadnjem kolesu in nisem dirkal NA MEJI (nisem bil na vagi, tako da je bila ta vožnja relativno varna), edino tveganje bi lahko bila npr "mačka, ki bi skočila na OBVOZNICO - malo verjetno ali pač.

ali pa bi se te kakšen voznik avtomobila ustrašu pa zavil vate :slap: pa pesek... pa slab pristanek..... pa olje... itd...

s takimi dejanji :BUA: na cesti :slap: sam pokažeš ostalim voznikom ki nas še spoštujejo da smo motoristi pravi teroristi :cry: na cestah,

kot jih večina že misli :BUA: :cry:

nočem te užaliti niti ponižati ali zmirjati sam drugič prosim mal poštudiraj prej kot delaš take neumne

Popravljeno . Popravil Death Angel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za žalitve, navajam "KAJ VSE ZEMLJO TLAČI", lahko pa se še enkrat podpišem pod zgornji komentar, da ko vozim na 100% meji, sem v popolni opremi.

na cesti verjetno nikoli(vsaj upam) ne voziš 100% na meji, torej sklepam da se vedno voziš brez opreme :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa bi se te kakšen voznik avtomobila ustrašu pa zavil vate :slap: pa pesek... pa slab pristanek..... pa olje... itd...

s takimi dejanji :BUA: na cesti :slap: sam pokažeš ostalim voznikom ki nas še spoštujejo da smo motoristi pravi teroristi :cry: na cestah,

kot jih večina že misli :BUA: :cry:

nočem te užaliti niti ponižati ali zmirjati sam drugič prosim mal poštudiraj prej kot delaš take neumne

Vem, da ni bilo prav, da sem se vozil po zadnjem brez ČELADE, vendar prav(po zakonu) ne bi bilo niti v primeru, vče bi se po zadnjem kolesuozil z ČELADO; vem da ni bilo prav tako po zakonu ali "osebnostno", vendar v tem primeru nisem ogrožal nikogar, če bi pa kak drug avto zavil vame, bi pa to lahko to storil tudi če bi se peljal po obeh kolesih ter 50 kmh in v obeh primerih ne bi jaz povzročil nesreče, tako da se vsekakor nisem obnašal kot terorist, saj nisem nikomur škodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dirkam in se vozim po zadnji na mejo imam polno opremo (čelada, kombenizon, želva,.....), v vožnji na posnetku nisem vozil na meji po zadnjem kolesu in nisem dirkal NA MEJI (nisem bil na vagi, tako da je bila ta vožnja relativno varna), edino tveganje bi lahko bila npr "mačka, ki bi skočila na OBVOZNICO - malo verjetno ali pač.

Na tisti obvoznici ti nobena oprema ne pomaga, ker bi te stebrički ograje sesekljali. ;)

Pa srečno. :OK:

U keri prestvi pa skoč na zadnjega, a je treba dost sklopko mučkat?

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cesti verjetno nikoli(vsaj upam) ne voziš 100% na meji, torej sklepam da se vedno voziš brez opreme :unsure:

Po cesti, ki jo poznam, ima odprte ter pregledne ovinke se vozim na 100% meji in po tej cesti se peljem vedno, ko grem na vožnjo z motorjem, tako da se vedno(z izjemami(posnetek ter okolica doma, navadno počasi)) vozim z polno opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tisti obvoznici ti nobena oprema ne pomaga, ker bi te stebrički ograje sesekljali. ;)

Pa srečno. :OK:

U keri prestvi pa skoč na zadnjega, a je treba dost sklopko mučkat?

Vsaj eden izmed normalnih motoristov, ki jih je na žalost premalo( vse preveč je tistih ki obsojajo);

na zadnje kolo še gre brez kuplonge oz. sklopke v tretji z malo pomoči pa še v četrti (motor je precej predelan), sicer ga tudi prodajam, tako da si lahko več prebereš na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u pod ktm 660smc pod imenom Davorin.

Najlepša vožnja po zadnji je pa vsaj meni osebno, ko ga lepo na izi dvigneš v drugi ter pelješ po zadnji do pete v "nizkih obratih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša vožnja po zadnji je pa vsaj meni osebno, ko ga lepo na izi dvigneš v drugi ter pelješ po zadnji do pete v "nizkih obratih".

Sem pogledal oglas. Fergazer je pa kakšen fcr oz. flatslider s pumpo?

Kako pa rešiš zanašanje levo desno ko ga imaš na vagi? A z nogami objameš kestl pa s telesom loviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal oglas. Fergazer je pa kakšen fcr oz. flatslider s pumpo?

Kako pa rešiš zanašanje levo desno ko ga imaš na vagi? A z nogami objameš kestl pa s telesom loviš?

FCR 41, zanašanja levo in desno praktično ni, vsaj jaz ga ne čutim, ko pa greš po zadnji v ovinek pa z telesom ( mi še ne gre najboljše).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FCR 41, zanašanja levo in desno praktično ni, vsaj jaz ga ne čutim, ko pa greš po zadnji v ovinek pa z telesom ( mi še ne gre najboljše).

Mene pa ravno to zanašanje zeza pa pol ne gre preveč daleč. Bo treba še malo žgancev pojest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ravno to zanašanje zeza pa pol ne gre preveč daleč. Bo treba še malo žgancev pojest.

S katerim motorjem pa, saj tudi sam se slabše peljem (oz. sem se) po zadnji z cestaki (konkretno z yamahoR1), tam res morda malo "zanaša" vendar tako ali tako dobiš ravnotežje, če se že enkrat kar daleč pelješ po zadnji je to to, vsak pa ima probleme tudi z tako imen. zanašanjem, pa če se ne vem kako dobro pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... blabla blabla

skratka, ce se nisi sam ugotovil: NA MOTOSVETU NE OBJAVLJAT SVOJIH POSNETKOV, CE NOCES DA PLJUVAJO PO TEBI. (Aja, tut kifeljci znajo pogledat na net...)

P.S. Voznja brez celade je tudi en od razlogov, da imajo veliko sline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, ce se nisi sam ugotovil: NA MOTOSVETU NE OBJAVLJAT SVOJIH POSNETKOV, CE NOCES DA PLJUVAJO PO TEBI. (Aja, tut kifeljci znajo pogledat na net.. .)

P.S. Voznja brez celade je tudi en od razlogov, da imajo veliko sline.

Hvala, šele danes sem se včlanil. K sreči je (vas je) tudi na motosvetu kar nekaj motoristov, ki niso nagnjeni samo k obsojanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!