Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

S katerim motorjem pa, saj tudi sam se slabše peljem (oz. sem se) po zadnji z cestaki (konkretno z yamahoR1), tam res morda malo "zanaša" vendar tako ali tako dobiš ravnotežje, če se že enkrat kar daleč pelješ po zadnji je to to, vsak pa ima probleme tudi z tako imen. zanašanjem, pa če se ne vem kako dobro pelje.

s cestnim ne upam preveč, ker se nebi rad razlepil.

prej sem imel še ktm 520sx-a pa je bistveno lažje. Ampak ga nisem imel dovolj dolgo, da bi se bolj naučil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s cestnim ne upam preveč, ker se nebi rad razlepil.

prej sem imel še ktm 520sx-a pa je bistveno lažje. Ampak ga nisem imel dovolj dolgo, da bi se bolj naučil.

Ja, z cestnim je kar težko, čimprej probaj v luftu šaltat, da ne pride tako v obrate in znori, sklepam da poskušaš z tisočakom(po profilu) tako da mora it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, šele danes sem se včlanil. K sreči je (vas je) tudi na motosvetu kar nekaj motoristov, ki niso nagnjeni samo k obsojanju.

Fant, nihče ti noče nič slabega prej obratno, pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant, nihče ti noče nič slabega prej obratno, pa srečno vožnjo.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dolg wheelieeeeeeeeeeeee z cbr-ko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (brez noge na premzi)!!!!

Iz goričkega v piran :D :D :D

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: :lol1: :slap:

Vreji pelaš!

..pa kaj,če ni opreme! Pa kaj!? Bo TEBE fental ali sebe?!

...moralizatorji :slap: :lol1: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: :lol1: :slap:

Vreji pelaš!

..pa kaj,če ni opreme! Pa kaj!? Bo TEBE fental ali sebe?!

...moralizatorji :slap: :lol1: :BUA:

Hvala in točno tako. Po profilu sodeč imaš R1(odličen motor, tudi sam sem ga imel letos čez poletje),

pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in točno tako. Po profilu sodeč imaš R1(odličen motor, tudi sam sem ga imel letos čez poletje),

pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Obvlada motor, ampak naj se tako vozi po dirkališču. S tako vožnjo ne ogroža(š) samo sebe ampak tudi druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvlada motor, ampak naj se tako vozi po dirkališču. S tako vožnjo ne ogroža(š) samo sebe ampak tudi druge.

Upam, da si tudi v realnem življenju tako premišljen in odgovoren, kot trdiš, kljub tvojim 21 letom, ki jih navajaš v profilu, raje napiši kakšen motor voziš(če ga), pa potem udarimo debato naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da si tudi v realnem življenju tako premišljen in odgovoren, kot trdiš, kljub tvojim 21 letom, ki jih navajaš v profilu, raje napiši kakšen motor voziš(če ga), pa potem udarimo debato naprej.

Vozim točno tak motor kot tale na posnetku. Tale na posnetku je en navaden kreten, ki misli, da obvlada, pa se dokazuje na cesti. Naj gre na dirkališče, tam ne bo več glavni na vasi. In ja, tudi mene kdaj prehiti na cesti kdo z ER5. Naj pride na dirkališče, se bova tam pomerila, na cesti pa vozim jaz svoj tempo. Če je kdo hitrejši, se mu pač umaknem, pa če se pelje na skiroju. Mislim, da je čas, da prodaš motor, če je tale tvoj vzornik.

Se opravičujem za :topic:

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z fp4492. me zanima kaj bi ta tip ki "obvlada" motor naredu pri 0:32, če bi iz nasprotne strani isto kot on pripeljal še en, ki obvlada? postal hologram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da si tudi v realnem življenju tako premišljen in odgovoren, kot trdiš, kljub tvojim 21 letom, ki jih navajaš v profilu, raje napiši kakšen motor voziš(če ga), pa potem udarimo debato naprej.

Čuj pubec, tebe še bojo vreji pokozlali, ko take sekaš.... :evilgrin: Le tako naprej, prav uživam, ko vidim kakega novega bučmana na Motoskretu (BTW lepo pelaš brez čelade po Pragerski obvoznici, sploh prehitevanja so mi bila ful všeč, :wacko: ), ki začne pametovat.....pol se pa začnejo smehi...... :lol1:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim točno tak motor kot tale na posnetku. Tale na posnetku je en navaden kreten, ki misli, da obvlada, pa se dokazuje na cesti. Naj gre na dirkališče, tam ne bo več glavni na vasi. In ja, tudi mene kdaj prehiti na cesti kdo z ER5. Naj pride na dirkališče, se bova tam pomerila, na cesti pa vozim jaz svoj tempo. Če je kdo hitrejši, se mu pač umaknem, pa če se pelje na skiroju. Mislim, da je čas, da prodaš motor, če je tale tvoj vzornik.

Se opravičujem za :topic:

FP4492, replika ni bila namenjena tebi, temveč imperatorju, ki še vedno ni odgovoril ali je res tako premišljen kot npr.ti, tako da lepo prosim no, ne moralizirat in ne, ni mi vzor, saj nisem mnenja, da sam peljem slabše, me pa resnično zanima, če ti res tako lepo po regelcih voziš po cesti, če še nisi šel nikoli v škarje, itd.; pa še enkrat, replika ni bila namenjena tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da si tudi v realnem življenju tako premišljen in odgovoren, kot trdiš, kljub tvojim 21 letom, ki jih navajaš v profilu, raje napiši kakšen motor voziš(če ga), pa potem udarimo debato naprej.

Nisem bil, zato pa sem se razbil. Ksreči ostal živ. Vozil sem pa R6. Posnetke moje vožnje lahko najdeš tudi v tej temi.

Če te ne bodo nasveti izučili, te bo pa življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Ta pa ne bo dolgo živ !! Ko mu stara mama rikverc na cesto pride !

Pa če dobr pogledaš se prpele v ovinku za en avto s prikolico pa se mu počas približuje na števci ma pa 140kmh, kar se mi zdi na hitrost približevanja da je zlo pretirano. Mislm da ma tale zlo spremenjen razmerje zobniku pa da mu števc zelo laže!!!

Pele se v redu, sam delč pa ne bo pršu s tako vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj še kdo reče da smo Slovenski motoristi usekani :D

Popravljeno . Popravil HostMaster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Pejd, pejd še na eno porcijo čokolinota, pa ne glej preveč risank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in točno tako. Po profilu sodeč imaš R1(odličen motor, tudi sam sem ga imel letos čez poletje),

pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Pejd, pejd še na eno porcijo čokolinota, pa ne glej preveč risank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in točno tako. Po profilu sodeč imaš R1(odličen motor, tudi sam sem ga imel letos čez poletje),

pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Dve besedi zate: GROW UP!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še en posnetek nekega tipa z R1, ki se za moje pojme res dobro pelje( tako kot bi se morali vsi, ki imajo cestake oz.športne motorje, ne pa da je precej le teh "pozerjev"), na cesti jih pa odneseš z navadno

er 5-ko.

Pejd, pejd še na eno porcijo čokolinota, pa ne glej preveč risank.

Odstavek, ki sem ga napisal, je le moje mnenje, ki pa niti približno ne zadeva tebe, saj ima vsak pravico do svojega mnenja, ali pač. Sem mogoče v tej temi kakorkoli kogarkoli užalil (po mojem mnenju ne); je mogoče v tej temi kdo kakorkoli užalil mene ( po mojem mnenju ja), toliko o odraslosti z strani določenih članov;

no, pa še en posnetek( početja na koncu posnetka tudi sam ne odobravam( žalitev policije brez razloga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP4492, replika ni bila namenjena tebi, temveč imperatorju, ki še vedno ni odgovoril ali je res tako premišljen kot npr.ti, tako da lepo prosim no, ne moralizirat in ne, ni mi vzor, saj nisem mnenja, da sam peljem slabše, me pa resnično zanima, če ti res tako lepo po regelcih voziš po cesti, če še nisi šel nikoli v škarje, itd.; pa še enkrat, replika ni bila namenjena tebi.

Imaš prav, res ne vozim po vseh predpisih, a takšnih kozlarij vseeno ne uganjam. Tudi ne mislim moralizirati, zmotila me je pa izjava, v kateri navajaš, da bi se morali vsi z SS motorji takole voziti po cesti, to je vse. S takšno vožnjo čisto preveč stvari prepustiš naključju in sreči, to pa meni ne diši. Še vedno pravim, da take pustolovščine spadajo na dirkališče in ja, jaz ločim hitro dinamično vožnjo po cesti (katero ponavadi prakticiram tudi sam) od brezglavega norenja, kateremu smo priča v tem posnetku. Pa dovolj off-topic-a, ta debata je namenjena posnetkom, jaz se ne bom več oglašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!