Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Ob 25. 5. 2019 ob 12:11, DinDiin pravi:

Po anglesk pise, da je KTM zmagu :P

V bistvu zelo zanimivo. Ktm ima najvišjo hitrost, ampak najpočasnejši krog. V ovinkih je zelo reaktiven in manj stabilen od ostalih dveh. 

Duče je prvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je še kdo mnenja do so krosisti ki se vozijo po kmetijah in travnikih Kreteni in enako velja za motoriste ki namensko lomijo špegle?

Takih pocnetkov je na jurtubu miljaužnt in se prau čudim nekim motoristom ki žiučno kriči kako ga je človek izsilu ko v bistvu sploh ni bilo potrebe po tem da bi bremzau? (precej jih je seveda tudi grdo izsiljenih)

Prav tako krosistov ki se vozijo po parkih, peš poteh, in še kej in se pol režijo in težijo nazaj ljudem če se jezijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa ta "krosist" kriu? :(

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

120mph...to še moja Kia zmore b.p. :D Sicer pa tip je kar šparal avto, če je res 707 bhp oz.716 hp po naše. Je samo kruzal z malo višjo hitrostjo....na naši AC to ni mogoče, bi ga hitro dobili nekje ujetega v koloni katera prehiteva kamion z 92km/h :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rey če maš viška soudou ga lahko v dojčland kupiš :D  https://aeceurope.com/cars/2019-challenger-srt-hellcat-widebody/  sicer dosti nemško ne štekam ma to je še kar univerzal: 

Leistung kW / PS / Drehm. U/min 535 / 727 / 6.000
Verbrauch Inner- / Außerorts / Kombiniert in l/100 km 18,1 / 10,7 / 14,7
CO2-Emissionen kombiniert 392 g/km
Emissionsklasse 459/2012
CO2-Effizienzklasse
Energieeffizienz_Flag_G.png

 

Še ta navadne žarnice so E ali F energisjki razred.. tle res mečeš benz skoz auspuh vn  :D

Sicer nisem sam vozil ampak kolega je gledal neke take fore ker je neki avte handlau (LINK na mobilde) in je reku da teh 300+ konjeu sploh ne zgleda impresivno da evropski z 200 konjev bistveno boljše potegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človk, ki resnično ve kaj je v življenju pomembno: 

Deli za motor. :lol1::lol1:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Borutt said:

Približno 45 m/s ? 

Tudi na Rakitno so tako nepregledni ovinki, da ta lahko preseneti traktor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, twom pravi:

Tudi na Rakitno so tako nepregledni ovinki, da ta lahko preseneti traktor...

Logično je, da se hitrost vožnje prilagodi vidni razdalji. Samo potem ni toliko adrenalina in pilot ni takšen frajer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

 

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam ta posnetek in razmišljam, kako je moj motor ugasnil takoj, ko sem ga položil (pri mirovanju v križišču)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Darko3g pravi:

Gledam ta posnetek in razmišljam, kako je moj motor ugasnil takoj, ko sem ga položil (pri mirovanju v križišču)

 

Zato, ker ima vsak motor vgrajen senzor, ki zazna, če motor leži in prekine vžig, da ne "laufa" na suho.

Motorji za dirkalno rabo tega senzorja nimajo oz. se ga običajno odstrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to. Zasciti motor pred zaribanjem in se kaksno drugo sranje (poskodbe ljudi itd.). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čudilo me je, da dirkalniki tega nimajo. Verjetno ne želijo, da motor ugasne ob padcu, da lahko eventuelno peljejo dalje. Mislim, da celo nimajo zaganjača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!