Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Kot prvo jst ne bi šu v cerkev,ker sem Satanist.Tako,da si tuki mem udarla.

kot drugo pa verjamem,da se mi lahko tudi to zgodi a ne na tak način,da bi divjal tam,kjer ni zdravo divjati(naselja,območja za pešce,kolovzi,stranske ceste itd.)

Ti pa praviš se je pač izšlo in gremo naprej???? Naprej???? Naprej divjat??? Še enkrat ti povem na glas TIP JE TOTALEN IDIOT IN ČE BI MENI TO NARDIL,KO SEM NPR.Z DRUŽINO V AVTU,GA NAJDEM IN MU ODTRGAM TISTO BUTASTO BUČO ZA VSELEJ. Jaz sem miroljuben človek ampak ko mi kakšen tak bacil dvigne pritisk se mi pa obrne na slabo. Ne zagovarjej kretenov,da ne boš kdaj žrtev takih spak.

no pa boš pomolu namesto cerkvene pa satanistične molitve "isto sranje"

a ti bi trgal buče komu pa mogoče tipu ki je švignil mimo katerega nit videl nisi - :yea1: še cajta nebi imel zaklet(satano seveda da te ne bom spet užalil z cerkvjo) kaj šele trgat buče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa nehate smetit tote temo z brezveznim kregom kdo, pa kolk je šu pa kam je šu....pač en posnetek, ki spada v to temo... :headbang:

Pa da ne bom čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker noben od njiju nima nič v glavi imata pa vsaj nekaj na glavi, a premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsej verjetnosti nek kurčev senilen upokojenec, ki bi mu itak že zdavnej moral vzet izpit ker ne vid 2m okol sebe...debil. Tale manever je pa rezultat tega k je gledu po zraku namest da bi se na vožnjo pa dogajanje na cesti osredotoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsej verjetnosti nek kurčev senilen upokojenec, ki bi mu itak že zdavnej moral vzet izpit ker ne vid 2m okol sebe...debil. Tale manever je pa rezultat tega k je gledu po zraku namest da bi se na vožnjo pa dogajanje na cesti osredotoču.

Ali pa je iz vrtca pobegli mulc vozil tale avto. Tud to je mogoče. 214649-Royalty-Free-RF-Clipart-Illustration-Of-A-Tough-Coach-Man-Pointing-And-Yelling.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!