Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Lepo, Jure, lepo. Kolko pa tu kaj TC dela? Ker ga kar globoko iz ovinka odpiraš.

Ful dobro vstopanje v zadnji ovinek z drsenjem; zakaj samo ta ovinek in ne npr. tudi v prvega po ciljni ravnini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, za TC imaš lučko oranžno na levi strani števca (pod rdečo lučko ki je skoz prižgana (ker je abs izklopljen)), kadar dela TC se tud tista lučka pržge...še prepozno odpiram, da bi TC deloval v vsej svoji uporabnosti....nimam jajc, da bi gledal skoz tisto lučko pržgano :P

Glede vstopanja pa....kadarkol me je na ornk počez postavlo...sem načeloma falil oz zamudil vhod v ovinek, tko, da....zelo rad počnem to "drsenje" ampak ni glih efektivno. Na koncu ciljne sem kasneje tud tko začel na počet drset, ko sem začel z 2. prestavo vozit prve dva ovinka, pa še čas je dol šu za 2 sekundi dol..

Drugač pa, hvala :) tale session imam posnet, lih tok da mam en spomin (poleg pokala :P) iz Katarja :D

Popravljeno . Popravil Gorgh
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, za TC imaš lučko oranžno na levi strani števca (pod rdečo lučko ki je skoz prižgana (ker je abs izklopljen)), kadar dela TC se tud tista lučka pržge...še prepozno odpiram, da bi TC deloval v vsej svoji uporabnosti....nimam jajc, da bi gledal skoz tisto lučko pržgano :P

Glede vstopanja pa....kadarkol me je na ornk počez postavlo...sem načeloma falil oz zamudil vhod v ovinek, tko, da....zelo rad počnem to "drsenje" ampak ni glih efektivno. Na koncu ciljne sem kasneje tud tko začel na počet drset, ko sem začel z 2. prestavo vozit prve dva ovinka, pa še čas je dol šu za 2 sekundi dol..

Drugač pa, hvala :) tale session imam posnet, lih tok da mam en spomin (poleg pokala :P) iz Katarja :D

Aha, nisem videl tiste lučke, ne poznam armature od BMWja, pa niti nisem vedel kje je, dozdevalo pa se mi je, da je kakšna kje ja...

Aja sem mislil da delaš to bolj zanalšč, vidt je vseen fajn. A gre počez zarad zaviranja na sprednjo al tut z zadnjo mal pomagaš(če jo sploh uporabljaš)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zanalašč ne počnem tega, mam pa zlo rad ko tko motor z ritko ven skoči :P dober filing, sam ovink je treba še zadet potem :P

To samo z mašino počnem, zadnje bremze se ne dotikam, se je tudi nikoli nisem...sem sicer probaval, da bi se navadu ampak mi enostavno ne gre, preveč dela je že potem...pa tudi....kaj ti nuca zadnja bremza če je pa skoz zadnje kolo na bremzah u luftu :D hehe

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TA je prekruta... uh

Tole je zanimivo kako delajo ventili... matr je tehnika danes napredna, da vse to materiali zdržijo...

http://www.youtube.com/watch?v=Ed-l2Ot_d9c&playnext=1&list=PL4E6213CB397B8C16&index=4

Tole vsi poznate:

http://www.youtube.com/watch?v=B4_5r-JH6SA&NR=1

Tole pa Apriia odgovarja na njihobo reklamo:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!