Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Se mi zdi, da gre ljudem bolj kot v nos to, da ni imel lučk, njegova utemeljitev zakaj on lahko naredi prekršek. Če je tako reagiral očitno tako razmišlja in z enako menataliteto nastopa tudi v drugih situacijah..

Jaz ne oporekam temu, da je pač naredil kar je, ampak če je že pozabil prižgat lučke, naj bo potem, če ga nekdo na to opozori vsaj modro tiho, če že nima nekega ustreznega pojasnila. Ne pa svojo napako upravičit s češ, jaz lahko zato ker mi ti ne moreš dat kazni. Butec en.

Da ne govorimo o tem, da bi se verjetno lahko vozilu, ki je očitno stalo, približal tudi lepo po odstavnem pasu in pakriral pred njim. Ne pa rikverc po prehitevalnem, kjer vsi vemo kako hitro nekateri vozijo. To je že samo po sebi nepotrebno ogrožanje, tudi če bi imel modre luči. Brez pa še toliko bolj!

No, pa da ne bom čist of topic, ker je tema s posnetki.. Tle je en supermen na motorju :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da gre ljudem bolj kot v nos to, da ni imel lučk, njegova utemeljitev zakaj on lahko naredi prekršek. Če je tako reagiral očitno tako razmišlja in z enako menataliteto nastopa tudi v drugih situacijah..

Jaz ne oporekam temu, da je pač naredil kar je, ampak če je že pozabil prižgat lučke, naj bo potem, če ga nekdo na to opozori vsaj modro tiho, če že nima nekega ustreznega pojasnila. Ne pa svojo napako upravičit s češ, jaz lahko zato ker mi ti ne moreš dat kazni. Butec en.

Da ne govorimo o tem, da bi se verjetno lahko vozilu, ki je očitno stalo, približal tudi lepo po odstavnem pasu in pakriral pred njim. Ne pa rikverc po prehitevalnem, kjer vsi vemo kako hitro nekateri vozijo. To je že samo po sebi nepotrebno ogrožanje, tudi če bi imel modre luči. Brez pa še toliko bolj!

No, pa da ne bom čist of topic, ker je tema s posnetki.. Tle je en supermen na motorju :)

No Jure še malo kmečke logike, avto je postavil policist za njegovim, ker je z razdalje nekoliko bolj opazen za navadne smrtnike kot "navaden" avto. Manj verjetnosti, da se kdo zaleti vanj čeprav je na odstavnem pasu. Poleg tega se gre za "varovanje" stoječega avta in ljudi, ki so neumno stali ob tako prometni cesti. Vzvratno je šel po voznem pasu in ne prehitevalnem, če se že gremo tako pikolovsko.

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že bilo,si lahko še enkrat pogledate :whistle: :wacko: :nono::slap::eek: O:-) :OK: :notworthy:

Sej ne vem,a sam jest težko gledam ta video??? :blink: :rolleyes:

Bi se reklo:big baals :whistle:

http://www.youtube.com/watch?v=XHZilw82OnE

Ma ta posnetek se mi ne zdi neki tako zelo posebnega, poleg tega je na mestih še pospešen video. Ima pa dečko vseeno jajca z velikim J.

Tale se mi zdi ful bolj majster:

Kako ga dec slajda! :eek: Pa tisti ''zzzz'' ko zavira in ga počez flikne med avte. Zgleda je grški asfalt lepo gladek in drseč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A piše da nalagnje teh datotek ni dovoljeno.

Mam videoposnetk z mobija drugač.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!