Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Pa v Kamniku so tudi dirkal potem se je pa en v rešilca zaletu se mi zdi tako da so tudi nehal....

V Kamniku se je zaletel v stopnice ki peljejo na Mali grad...potem so pa bile dirke samo še naslednje leto,pa nič več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kamniku se je zaletel v stopnice ki peljejo na Mali grad...potem so pa bile dirke samo še naslednje leto,pa nič več...

Kaj pa bluziš o stopnicah proti malemu gradu. Tista dva, ki sta preminula na teh stopnicah z moto dirkami nista imela nič skupnega.:alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo všečen video... Sicer vseskupaj v pomanjšanem merilu, ampak vseeno :worship:

evo še v moto izvedbi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff, nimam pojma. Bi bil pa takle "rally" paša za oči...

ma kaka paša za oči (no, to tudi), nakaj takega se bi bilo za udeležit :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v Sloveniji kdaj kaj podobnega bom zagotovo šel peljat! Pa ne zato, da bi imel ambicije po kakšnih dosežkih, tudi žgal ga ne bi do meja svojih sposobnosti, ker mi je zdravje in življenje bolj pomembno kot stotinke, bi se bilo pa fenomenalno malce hitreje peljat in izživet na eni taki dirki brez strahu, da ti bo nekdo pripeljal nasproti al pa ti vzel prednost iz stranske ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video posnetek motorista, ki med cestno konico na moskovski avtocesti z veliko hitrostjo drvi med vozili in izziva usodo drugih udeležencev v prometu. Motorista, ki se igra z življenjem so poimenovali črni hudič.

Če mu je to užitek naj drvi mene osebno boli đoka.Drugače dej malo prelistaj pa boš videl da je ta vido 100000krat že postan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!