Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

VSA ČAST !!!! :OK: :OK: :worship: :worship:

!

Ampak kako pri 0,13 dvigne levo nogo brez pomoči roke? Muči me tudi, da mu kot človeku brez občutka nog le-ne med "polaganjem" ne visijo iz motorja... Je to sploh resnično?

Če pa je to resnični posnetek pa vsaka čast vozniku. Vendar me veliko bolj impresionira voznik brez desne roke, ki se vozi po zadnjem in sprednjem kolesu . Posnetek je bil tudi tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kako pri 0,13 dvigne levo nogo brez pomoči roke? Muči me tudi, da mu kot človeku brez občutka nog le-ne med "polaganjem" ne visijo iz motorja... Je to sploh resnično?

Če pa je to resnični posnetek pa vsaka čast vozniku. Vendar me veliko bolj impresionira voznik brez desne roke, ki se vozi po zadnjem in sprednjem kolesu . Posnetek je bil tudi tukaj.

poznam enega takega iz dragomer-ja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enega takega iz dragomer-ja !

Saj ta, ki ga omenjam je slovenec, vozi pa KTM. Najbrž govoriva o istem človeku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ta, ki ga omenjam je slovenec, vozi pa KTM. Najbrž govoriva o istem človeku ;)

zdaj ne vem kaj ima, vem da je imel krosa (raztural na polno ) , sploh pa z opel omego lotus je delal take da crknes
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :blush: :blush::whistle: :whistle: :whistle::inlove: :inlove: :inlove:

Sori sam meni tele pičke (kao bajkerke) delujejo že mal zlajnan oz. celo glupo in pozersko. V devetdesetih je bila babnca na motorju še neki ekstra, kul in posebnica. Dandanes pa lahko že vsaka baba pelje motor, avtobus, tovornjak ( ne vem sicer kakšna pa bi bila situacija če bi bila na voljo le tehnologija do srede osemdesetih).

Me sicer nič ne moti vendar bi me vseeno bolj zrajcal, če bi jo nago videl za štedilnikom ali sesalcem :)

... de mal rasfukam kako tasitno na forumu :naughty:

U Iranu imajo pa cel kup Pfajferju ipd:

http://www.youtube.com/watch?v=ynFTzb89QBo&feature=related

Bolj kaskadersko kot wili je to da punca nima oblečenega čadorja:

Po 2. minuti začne ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori sam meni tele pičke (kao bajkerke) delujejo že mal zlajnan oz. celo glupo in pozersko. V devetdesetih je bila babnca na motorju še neki ekstra, kul in posebnica. Dandanes pa lahko že vsaka baba pelje motor, avtobus, tovornjak ( ne vem sicer kakšna pa bi bila situacija če bi bila na voljo le tehnologija do srede osemdesetih).

Me sicer nič ne moti vendar bi me vseeno bolj zrajcal, če bi jo nago videl za štedilnikom ali sesalcem :)

... de mal rasfukam kako tasitno na forumu :naughty:

U Iranu imajo pa cel kup Pfajferju ipd:

http://www.youtube.com/watch?v=ynFTzb89QBo&feature=related

Bolj kaskadersko kot wili je to da punca nima oblečenega čadorja:

Po 2. minuti začne ...

jajj, se strinjam s tabo v celoti, ampak vseeno le jepo videti dobro bejbo na motorju :grim :grim :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajj, se strinjam s tabo v celoti, ampak vseeno le jepo videti dobro bejbo na motorju :grim :grim :yes: :yes:

Itak. Sploh tkule:

Nagih bab ni nukol dost :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasice vodo po motorju polivajo! Pa žajfnco!! Pa odtiske od riti gor dajejo!! Kdo bo pa to pol brisal pa poliral? MRŠ DOL!! Pejte se na Štango zvirat, pa pustite motorje pr gmah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ne morem verjet...

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!