Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

No okej, ni ravno popolnoma po CPP, ampak neke nadvočne hitrosti pa tudi ne dosega, no. Ja, situacije so pa dokaj realne... Mogoče kak km/h manj, pa bo tudi kaka taka situacija manj. Čeprov ta zadnja je pa čista klasika, k se ti velikokrat zgodi tudi pri 50km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej, tipičen divjak

malo prehitro? pa glej posnetek 5x, mogoče ni tako nedolžen

katerikoli chrash bi se zgodil bi po pravem tu moral odgovarjati motorist! ampak ne pri 180 mu je izsilil prednost. ja sevede

v avtu nemoreš niti ne vidiš niti neznaš reagirat, glede na to kako vozi

saj vse kul ampak ne povsod tiščat

pel se kurba tam ko vidiš in lahko predvidevaš reakcije avtov

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti zadnji Focus karavan je bila res svinjsko nevarna situacija, ampak ko sem gledal se enkrat - tip je pripeljal z okrog 150 kmh! Glede na naslov sklepam da je v njegovih oceh kriva republika Slovenija. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej, tipičen divjak

No dej, tipičen odvzem prednosti.

Na števcu je imel 140, kar je pri japonskih mopedih v resnici kakih 10% manj, če ima originalne zobnike - torej največ 126 realno.

še vedno prehitro, a nikakor ne toliko, da bi avtomobilistu to lahko bil 'kao' izgovor.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte si do konca :O.. kaj si ja nor, k folk prehiteva in zavija v avtomobilih, in dobesedno ne pogleda :? ? (Glede na to da je R1, ki ima največ luči? )

Ajej-jej :xx:

1. situacija: nevem kam bode in je posilen

2. če nebi tako drvel bi kamot vidu da en hoče pridet rikverc na cesto in nebi nič cviku. Avto nič kriv, mogoče tist ki je parkirplac delu

3. 4. Prehiter motorist, avto ne študira da bo nekdo v pol sekunde se pojavu, ker se ob normalni hitrosti nebi tako kot se je ta

5. sploh ne razumem. Mogoče čist pri črti motorist, kamion je kak je OK

6.a deljena krivda

6.b spet je bil kar hiter, on pa počasen pa saj je vendar nedelja kam se mu mudi

7. jebiga, včasih ne gre v ovinek

8. na srečo brez problema, ko se je zelen kamion vlkjučeval na cesto so bli z motorji še kilometer vstran, v trenutku jih je izsiljeval. Jah seveda, kako so se pa peljal?

9. v čem je problem?, mogoče hitrost za naselje?

10. hvala bogu brez trka, on naj mal preceni hitrost motorja, če ga je sploh vidu, motorist pa tudi ni nedolžen

zaključek? saj je vseeno :D

daleč da zagovarjam avtomobiliste, hočem povedat da tut motoristi nismo nedolžni in da dajmo priznat da tudi mi grešimo.

To je vse iz moje strani tu, LP

Popravljeno . Popravil kiki89
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaključek? saj je vseeno :D

daleč da zagovarjam avtomobiliste, hočem povedat da tut motoristi nismo nedolžni in da dajmo priznat da tudi mi grešimo.

To je vse iz moje strani tu, LP

Vsak ima svoj delež, vendar v zadnjem primeru, pri sivem Focusu.. ni imel prižganih luči in zavijal je "naglo" brez da bi se prepričal, da ima prosto. To se lepo vidi, kako je sekal ovinek in kako hitro je zavil. :hmm:

Pa pustimo to (škoda tratiti energijo), vseeno se je dobro končalo. šola za enega in drugega, motorist bo naslednjič zagotovo šel kakšen km/h manj, voznik avtomobila pa bo bolj previden. :closedeyes: :)

Dosti off-topica. :topic:

Dobra glasba in nova gsxr-1000 :yea1::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!