Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 7 minutami, Snecer pravi:

kolk si mel na Golico? ... al boš po pošti dobil rezultate :)

.

... upam da bodo "negativni" izvidi ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Snecer said:

kolk si mel na Golico? ... al boš po pošti dobil rezultate :)

:?

je kak radar tam postavljen?? redarjev pa policajev nisem srečal, nisem bil pa lih po omejitvah :dry:

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tut če ni radarja....majo polcaji radarje softwersko inštalirane v občutku za brzino ...in te štrafajo za drajcih ojro  , ker si peljal nojnundnojncih kilometer per uhr...

....pol ti pa razlaga, da še dobr, da te ni vidu , da si pelju hundert un ajnc kilometer per uhr .... k POL bi ga pa najebu...   :eek:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, mladench pravi:

:?

je kak radar tam postavljen?? redarjev pa policajev nisem srečal, nisem bil pa lih po omejitvah :dry:

mobilni občasno v gozdu na stojalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

mobilni občasno v gozdu na stojalu

.

... jah, jebi ga ... :eek:

... vsak grmoule pa res nisem pregledal ... tko da ... :hmm:

... no, pa sej jest itak skoz po omejitvah vozm ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 7. 2016 at 22:47, motolover pravi:

o katerem tunelu govoriš?

Lienz - Mittersill

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, BolhA^ pravi:

Potrjujem napisano :D

Učka - Lovran - Cres - Mali Lošinj ter nazaj domov čez Plomin.

Tretje leto zaporedoma že hodiva z ženo na Lošinj, letos pa greva prvič z motorji, tako, da štartava čez nekaj dni.
Lani so full obnavljali ... cesta je bila razruvana že od krišišče kjer se spustiš k Merag-u, pa vse proti Porozini. Skozi mesto Cres je bila še bolj tako-tako, ostalo pa je bilo fantastično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Andro Asgaard pravi:

 

IMG_3661.jpg

Kje točno je tale avstrijski "Vintgar"?

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DL650 pravi:

Tretje leto zaporedoma že hodiva z ženo na Lošinj, letos pa greva prvič z motorji, tako, da štartava čez nekaj dni. Lani so full obnavljali ... cesta je bila razruvana že od krišišče kjer se spustiš k Merag-u, pa vse proti Porozini. Skozi mesto Cres je bila še bolj tako-tako, ostalo pa je bilo fantastično.

Zadnjih 10 let videvam na Cresu in Lošinju vsakič boljše ceste, pri nas pa vsakič slabše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 26. 6. 2016 at 1:41 PM, Schultz said:

V Hermagorju pa za passo Pramolo

9.jpg

Na vrhu sem si privošču še eno kofi pavzo, ker me je po dolini kar pošteno segrelo, tu na taužentpetsto je blo super. Ma je pasalo kofe in pol litra rančate.

Potem pa še v dolino in pred prihodom v Pontebbo sem zavil levo za "Aupa in sella Cereshiatis"

 
 
 

 

6 hours ago, DAMI34 said:

do Pontebbe, za Nassfeld, kjer ugotoviva, da ne bo šlo, strada chiuso, sanacija cestišča...sicer sem se hotel nekaj pogajat z varnostnikom, a me ni jebal niti 5% :(

IMG_20160708_115421.jpg

 
 
 

@Schultz, sem te že mislila vprašati, pa sem pozabila :) A si šel mimo pregrad?

Ali je ta zapora, na katero si naletel ti @DAMI34 nova in je po njej še ena extra za cesto na Nassfeld? (Poleg tega moram priznati, da se mi niti ne sanja na kateri točki si škljocnu zgornjo fotko :huh: kljub temu da sem non stop v teh krajih...)

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BolhA^ pravi:

 

@Schultz, sem te že mislila vprašati, pa sem pozabila :) A si šel mimo pregrad?

Ali je ta zapora, na katero si naletel ti @DAMI34 nova in je po njej še ena extra za cesto na Nassfeld? (Poleg tega moram priznati, da se mi niti ne sanja na kateri točki si škljocnu zgornjo fotko :huh: kljub temu da sem non stop v teh krajih...)

to je edina cesta iz pontebbe  za nasfeld...nekje na polovici poti...

https://www.google.si/maps/@46.527262,13.298993,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s14929288!2e1!3e10!6s%2F%2Flh6.googleusercontent.com%2Fproxy%2FDg2XBtf0Bvvy3myZvD4z3Is1RYfo4Jib6NG04jCPGCR-8q9shbkE6h7AhktDpbrDEl_O7Zl5JXS5r_XBsCyYMi0PdiV9Qg%3Dw203-h151!7i2288!8i1712?hl=sl

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!