Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

51 minutes ago, mladench said:

englez ;) bl na širok sm ga zajeu, če gre kej hitrej čez ovink :D 

So to ovinki iz Lučin proto Škofji Loki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

 

Belka in Žaba opravili testno vožnjo z oceno 10+. Le Žaba je bila malo bolj žejna. 

Ciko zasluži zlato medaljo, ker je preživel v sobi brez klime, wfija, komarnika in kopalnico na koncu hodnika :mad:

Moja rit pa si jo zasluži, ker je preživela več kot 1100 km v sedlu in ostala živa :doze:.

 

1. Takozvana "belka" itak da nič ne pije. Jaz še takšne majhne porabe, kot ima ta motor, nisem doživel.
Belka nima centralca? A nisi omenjala, da čakaš na centralni kufer in centralno stojalo?

2. Brez vsega naštetega ... potem sta itak dala 5€/oseba na noč

3. Z mojo sva naredila isto kilometrov, pa se včeraj po prihodu domov ni nič pritoževala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KARMEN1 pravi:

Če že ne znaš vozit, si vsaj Crash bunke mamontiraj gor .

kreš bunke pr šlajsanju bl mal pomagajo, malce sm zrihtal ko sem prenastavil na hard, ampak GT mi vseen uide skoz ovinke, pa sm presedal kolenčkal, kmal dol skočil :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A brusil si ............nimaš pojma :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

A brusil si ............nimaš pojma :lol1:

zase se brigi, sam 2x :P ti pa non stop :D

no da ne bom slabe reklame delal, pelje se dobro, zares dobro, če ne gre za pretiravanja, pol mu manj zmanjka, vse se da rešit s prestavitvijo tačk navzgor. Mi je pa všeč višina od tal, ciklistika, ki je igriva, zanesljivost pri odpiranju, dobre zavore, prestavno razmerje, ki je boljše kot pri mojem GTju, ga pa ne bi imel, ker

je nagec, ker je utrujajoča drža, ker ima preglasen izpuh

ga bi imel:

ker ma dobro konjažo, ker dobr res dobr zgleda, ker dobr jz gor zgledam, ker ma glasen izpuh :D

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, UnionJack pravi:

istra = ucka in plominka, vse ostalo je dvorana za hokej.image.jpeg

Pero, šuma i ja. v formuli neki ne štima :) 

plomin njoki, zdej pa cez ucko nazaj....

kmet & dami kje pa ste to pozicionirani? zakaj ne prmotorirata do mene na jednu tursku s rathomlookom :) 

prajtu, prid do nas, AC medveja...vse pronto, gneča že....pik, kmet...pa lepši del...tulum bo že vidm...kriza...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam jajnikov za to :) se ga znam urezat, ob 19 mam pa vecerjo na atp najavleno. ko se skp spraute jutr se prpelte!! 

fajn se jmejste pa pozdrav ostalim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, UnionJack pravi:

nimam jajnikov za to :) se ga znam urezat, ob 19 mam pa vecerjo na atp najavleno. ko se skp spraute jutr se prpelte!! 

fajn se jmejste pa pozdrav ostalim

kosi...za skup spravit, bodo bolj po celem kampu kot ne....tumorov, bo sam zdravljenje mačka :D

Hvala..drugič.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DL650 pravi:

1. Takozvana "belka" itak da nič ne pije. Jaz še takšne majhne porabe, kot ima ta motor, nisem doživel.
Belka nima centralca? A nisi omenjala, da čakaš na centralni kufer in centralno stojalo?

2. Brez vsega naštetega ... potem sta itak dala 5€/oseba na noč

3. Z mojo sva naredila isto kilometrov, pa se včeraj po prihodu domov ni nič pritoževala

Niti ene točke ne razumem, hahahahhaa.

Kaj pa si hotel povedat???

Centralno stojalo imam, wtf pa je centralni kufer?

Morda pa je prevroče :doze:?

No, glavno, da je vse super :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, stromar-aly pravi:

Takle mamo... Zadnji na šihtu...

 

 

Korajžno po vsakem dežju posije sonce. Aja kaj tajnica je tud že šla??? :cool:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, stromar-aly pravi:

Takle mamo... Zadnji na šihtu...

 

To je verjetno šef naročil, da ostaneš dlje in delaš nadure, ne pa da gledaš skozi okno svoj stroj. :P

 

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Niti ene točke ne razumem, hahahahhaa.

Kaj pa si hotel povedat???

Centralno stojalo imam, wtf pa je centralni kufer?

Morda pa je prevroče :doze:?

No, glavno, da je vse super :cool:

Ne vem no, kako ne razumeš nobene točke, saj sem lepo logično napisal.
Tebe sem citiral in na tvoje odstavke v citatu sem odgovoril po točkah, da bi vedela, kam kateri odgovor spada.
Če bi to vedel, da ne štekaš, bi raje narisal. Se opravičujem.

Kaj sem hotel povedat?
Na eni sliki v temi Honda si napisala, da čakaš še montažo centralnega kovčka (to je po naše "kufer"), ter centralnega stojala.
Pač na sliki nisem uspel zasledit centralnega stojala, zato sem te vprašal, če ga imaš. Upam, da si pa drugo razumela, ker mi ni na dolgo za razlagat.

Se pa vleče nekaj dolgega čez Pohorje. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DL650 pravi:

To je verjetno šef naročil, da ostaneš dlje in delaš nadure, ne pa da gledaš skozi okno svoj stroj. :P

 

Ne vem no, kako ne razumeš nobene točke, saj sem lepo logično napisal.
Tebe sem citiral in na tvoje odstavke v citatu sem odgovoril po točkah, da bi vedela, kam kateri odgovor spada.
Če bi to vedel, da ne štekaš, bi raje narisal. Se opravičujem.

Kaj sem hotel povedat?
Na eni sliki v temi Honda si napisala, da čakaš še montažo centralnega kovčka (to je po naše "kufer"), ter centralnega stojala.
Pač na sliki nisem uspel zasledit centralnega stojala, zato sem te vprašal, če ga imaš. Upam, da si pa drugo razumela, ker mi ni na dolgo za razlagat.

Se pa vleče nekaj dolgega čez Pohorje. :doze:

Aha, ok!

T.i. belka ima povprečno porabo 3,2 l/100 km.

Sobo nisva plačala 5 eur, ker je za tako ceno nisva našla. Če ti poznaš koga, ki jo ima, nam lahko zaupaš kontakt, da bomo vsi lahko šli dol tako poceni dopustovat. 

Namontiran imam kovček, centralno stojalo, povišan vizir in crash štange (cevna zaščita)

Zakaj se tvoja po prevoženih km ni pritoževala, pojma nimam, to njo vprašaj.

Morda ima večjo tazadnjo, pa še vožnja zadaj na udobnem potovalnem motorju je verjetno bolj mehka, kot da bi sama prevozila enako razdaljo na naked motorju. No, saj ne vem, s kakšnim motorjem jo voziš.

Saj se tudi jaz nisem pritoževala, ker je moja rit presenetljivo dobro zdržala ! haha.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!