Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 2 urami, DL650 pravi:

Prosiš za nasvet, pa ne znaš potem ene besede napisat!
Se spomnim teme (upam, da se ne motim), ko si spraševal za Pohorje ... kaj ti kdo predlaga.  Pa nisi odgovoril čisto nič! Še slik nisi prilepil, da bi vidli, kje si se peljal. Pa brez zamere.

Temu sistemu se reče: Hit & Run

Dihaj..... ne le, da odgovarjaš v napačni temi, še napačnega uporabnika si izbral za grajanje.

Drugače pa sem danes naredil eno krajšo turo okrog pomurskega pasu reke Mure. Tako je izgledala:

Tura 150816.JPG

Nisem fotografiral, sem bil prehiter. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Marcel-F pravi:

Si me prehitel okrog 15h malo naprej od odcepa ko greš do izvira Soče proti Bovcu.

jest zmer prehitim vse, dokler mi neujo enga dneva čitabe vzel:mad:, pol bo pa mir:blush:

pred 5 urami, Andrejcer pravi:

Mi gremo naslednji vikend. Kakšen nasvet, prosim v naslednji temi:

 

nikoli nič ne planiram, se vsedeva in gas, skoraj do konca:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, pik1 pravi:

.

... dnevni vtisi v prjatlove kovčke ... :kva2:

... Bjelašnica online ... :P

 

pixlr_20160815114943709.jpg

20160815_100806.jpg

20160815_104011.jpg

samo, da ni na mino nagazil!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, solorider pravi:

samo, da ni na mino nagazil!  :lol1:

Kaj, a zdj nit mau počivat ne smem :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da si ga položil. Vseeno sem ti lajkal sliko ...

Moram pa priznat, da sem bil malo skeptičen in sem mislil, da je vse skupaj nameštaljka. No, glede na zasedbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DL650 pravi:

Škoda, da si ga položil. Vseeno sem ti lajkal sliko ...

Moram pa priznat, da sem bil malo skeptičen in sem mislil, da je vse skupaj nameštaljka. No, glede na zasedbo.

Ni, je kr živa jeba, lukne od pol metra, šodr pa 10 cmetrski...žal mam prekratke nožice, pa mi je noga u lukno padla in sm polegel. K sreči bres škode. S Pikom sva potem na pol poti obupala, ker je bilo vseen preveč rasfukala mopede, Kmet pa je z nadčloveškimi napori dpsegel sam vrh. Svaka čast, kapo dol, ampak prvič srm ga slišal, da se mu moped smili :D

pred 25 minutami, DinDiin pravi:

Pisda, ta motor je res hud! :D Moj gre ze v kurac pocas.....:lol1:

13879218_1169437873116806_2907958831725489471_n.jpg

Ne bom lajku, ma pa Kmet moped zate...taprau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej! :) Mah, tist k se ne ve, ne posojat motorja! :) K loh pride na vleki nazaj, pa po tleh buutne, pa zvijejo ti cevne zascite, pa take bedarije....pa sploh te ni zravn! To je safr! Ti si sam zravn, k je treba evre na pult dat.....in to SAM! :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ludiluka said:

Današnji vtisi mokri, cel motor usran :angryrant1:  vsaj jajca so ostala suha 

Ob 19h prispel v Komendo,ker so se par km stran že valili črni oblaki in tolkle strele sem v par minutah sklenil posel za rabljeno opremo in še nikoli tako hitro zapustil Žabarije

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn ftise sem meu :OK: ... če bi Marijo parkrat zaporedoma gor uzel, bi bli še boljši in daljši ftisi :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, HyperJack pravi:

20160813205506.jpg

 

Super slike, nimaš kaj .... planine so planine ....

Ob pogledu na to porcijo pa dobim občutek, da sta bila na kosilu pri B.Volčiču", kateri je poznan po minimalnih porcijah. :P
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DL650 pravi:

Ob pogledu na to porcijo pa dobim občutek, da sta bila na kosilu pri B.Volčiču", kateri je poznan po minimalnih porcijah. :P
 

Poglej solatne krožnike zraven..."vegetarijanci" :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DL650 pravi:

Super slike, nimaš kaj .... planine so planine ....

Ob pogledu na to porcijo pa dobim občutek, da sta bila na kosilu pri B.Volčiču", kateri je poznan po minimalnih porcijah. :P
 

Si slišal za toplo predjed? Hehe Italjan je malo po večkrat pa to zelo dobro. Za razliko od naše banane republike kjer je pomembna količina pa o tem da ne zna noben makaronov skuhat.. dost o kulinariki..se mi že kouca po ita kuhni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, HyperJack pravi:

Si slišal za toplo predjed? Hehe Italjan je malo po večkrat pa to zelo dobro. Za razliko od naše banane republike kjer je pomembna količina pa o tem da ne zna noben makaronov skuhat.. dost o kulinariki..se mi že kouca po ita kuhni :)

Sem prepričan, da si ugotovil, da je bilo v hecu napisano. Drugače pa itak ... vrhunska Italjanska kulinarika ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!