Skoči na vsebino

Koliko km smo prevozili v letu 2016


DAMI34

Priporočene objave

35 minutes ago, Cartman said:

 

 

Maus gre na Kal, 200, jez 100? ti gres na Krk 420. grem jez, 220....vsi zvite u pizdi materni al kaj?

Jest sm še par KM dlje...:lol1:

Veš kako pravjo, tam k je konc sveta, pol se pa pel še 3 km, pa si pr men.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Cartman pravi:

    Lepo skrbis da en ni lubosumen. oziroma, te ma gospa cel cajt na oceh?  :D

 

@Kmet2 zdej mi pocas ratuje jasno, zakaj mate nekateri zmer 2x moje kilometrine. Maus gre na Kal, 200, jez 100? ti gres na Krk 420. grem jez, 220....vsi zvite u pizdi materni al kaj?

Če napišem na Krk je to primarna lokacija ,vmes pa še miljon sekundarnih . Ko se grem peljat ni skoraj nikoli Krk-Lj ampak še vse vmes .......drugače pa Cartman Ljubljana -Stara Baška  je cirka 180-190km brez sekundarnih lokacij !!! 

P.S. ne vidim pa sploh pointa pisat več km kot jih narediš , ker ko prodajaš motor jih mora biti baje čim manj ;)

Izgleda da ti še vedno ni počas povsem jasno in živim v Lj-Murgle :cool:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Kmet2 said:

Če napišem na Krk je to primarna lokacija ,vmes pa še miljon sekundarnih . Ko se grem peljat ni skoraj nikoli Krk-Lj ampak še vse vmes .......drugače pa Cartman Ljubljana -Stara Baška  je cirka 180-190km brez sekundarnih lokacij !!! 

P.S. ne vidim pa sploh pointa pisat več km kot jih narediš , ker ko prodajaš motor jih mora biti baje čim manj ;)

Izgleda da ti še vedno ni počas povsem jasno in živim v Lj-Murgle :cool:

3

Mal prcam, mal se vadim zakaj nimam km. Nikoli dvomu o tvojih cifrah. in ja, tistih 50-60 na relaciji lj-po se pri takih furcah ful pozna. jez mam do Krka 110-120. moram narest obhod cist vsega na otoku de jih je doma 300. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Cartman pravi:

Mal prcam, mal se vadim zakaj nimam km. Nikoli dvomu o tvojih cifrah. in ja, tistih 50-60 na relaciji lj-po se pri takih furcah ful pozna. jez mam do Krka 110-120. moram narest obhod cist vsega na otoku de jih je doma 300. 

Pojdi kdaj z menoj, da boš to številko z otoka podvojil. Pa do večerje boš doma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal čez 15k km. Niti ni slabo, če sem bolovanje zaključil s 01.08. Zna bit, da kakega jurćka pa še pade letos :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ze pomalem stevc nazaj vrtis in se pripravlas za prodajo al kaj.Glede na to da si vsak teden pri dinkotu bi jih mogl bit vsaj 20000.:hmm: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sredine julija in izpita pa do sredina oktobra dobrih 5k.. Pričakovala manj za prvo sezono, pa sej mogoče je pa še ni konec :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, luxsa pravi:

Zgleda da ze pomalem stevc nazaj vrtis in se pripravlas za prodajo al kaj.Glede na to da si vsak teden pri dinkotu bi jih mogl bit vsaj 20000.:hmm: 

ne, ne bo držalo, kot sem napisal, pol sezone je bilo rehabilitacijske :P

prejšnje sezone so bile po 25kkm, razn lani 22, ampak bi dosegel 25 če me neb Xsara dol dala :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem nekje na dobrih 31.000 km letos. Ampak skoraj vse sem navozil do začetka septembra, potem se je malo upočasnilo, ker..........no,razlog sploh ni "velik", prej bi rekel precej majhen, zato pa toliko bolj ljubek :inlove:

                                                        Rezultat iskanja slik za baby smiley

No, pa še menjalnik je sredi septembra škripnil, tako da sem šele sedaj konec oktobra spet začel malo bolj nabirati kilometre. Če bo še kaj suhih in relativno toplih dni, računam še na kakšnega jurja ali celo dva do konca leta. Vsekakor pa mi je velika želja, da bi še letos enkrat skočil na jadranko....

....dokončno pa bom črto za letos potegnil 31.12.2016 :smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Do zdej 140000,pa mogoce se kaksnga jurja ce bo vreme.

Sorry ena null prevec.:kva2:

sam ti si pa velikrat pr Dinkotu :ras:

aja nula ti je ušla :D

 

pred 40 minutami, DinDiin pravi:

Pa ne, da ste ze nehal no....? :D

nismo, to so vmesni rezultati :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, luxsa pravi:

Do zdej 140000,pa mogoce se kaksnga jurja ce bo vreme.

Sorry ena null prevec.:kva2:

Je že skrajni čas, da zamenjaš za modelno leto 2016 .... :blush:

Za koliko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Danes sem zaključil sezono s 14.700 km. :)

Scarabeo

Ravno za enkrat si me prekosil.

Če ne bo izredne otoplitve, sem 1. nov. zaključil izredno borno sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, raza pravi:

Ravno za enkrat si me prekosil.

Če ne bo izredne otoplitve, sem 1. nov. zaključil izredno borno sezono.

Do naslednjega leta bosta porihtala, kar morata. Potem pa bosta z boljšimi občutki šla na potep :). Tudi pri nam stiska mraz. Zdaj je čas, da se malo posvetimo še avtu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!