Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

kaj zdaj? v nicemer ali le v necem?

bogi. kupi si motor, da bos lahko delal po 1000+ km na dan.:evilgrin:

:lol1: ti si faca. da best of da best. :whistle:

sporhet je tud bmw? aja, ni. tistga mama vozi. :wacko:

Ti si pa res en bizgec in daj že enkrat delej svoj posel ! :lol:

Ps:upam, da te enkrat spoznam -srečam, ker me res zanima kdo sploh si - dobiš :beer1: (zavrat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem po čem to ugotavljaš, verjetno si me večkrat videl kje ležat, ker mi je to čakanje po soncu in v nedogled res šlo na ku..c in nevem,če me še kdaj dobijo v Srbijo.Na lanskem Reliyu je bilo res enkratno,letošnji v primerjavi z lanskim KATASTROFA Edino kar ti moram priznat je to, da pohvališ moj motor, ker HD mu res v ničemer neseže niti do pedala razen v ceni!!! :headbang:

Ps:ampak vseno zmatran pa res nisem bil,še zadnji dan NE, ko smo jo direk domov potegnil in prevozili ca 700 + Km ! :whistle:

Te pač niso nosil po rokah tako kot lansko leto. Mogoče zato ker se preveč preseravate ( besede srbskih motoristov ).

OK sem :topic:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pač niso nosil po rokah tako kot lansko leto. Mogoče zato ker se preveč preseravate ( besede srbskih motoristov ).

OK sem :topic:

Neboš verjel! :eek: MK Nm je posebej povaljen,da pridemo k njim v Srbijo! :whistle: :whistle:

Ps: NEKDO laže !

Popravljeno . Popravil Bremzer
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa ni važno kdo ga prinese. Smo pač mi iz "razvitejšega" sveta bolj zaželjeni..... OK smo že fejst :topic:.

Ja HD je kup železja, če nebi bil vreden svojega denarja ga nebi nihče kupil. Enako velja tudi za naše "svete krave".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so kupci, tako dolgo drži tako ceno.

Zdaj pa.... kaj se firmi bolj izplača -prodati neko število motorjev z dobičkom 6tisoč evrov po komadu, ali destkratno število motorjev z dobičkom 1500 evrov po motorju...? :whistle:

Mislim, da Harleyu (niti BMW-ju) se ni za bati za kupce. Japonci pa itak gredo še topli v roke novih lastnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo denar za XR1200 bom jz tud enega zase ubodu, ker more bit tapravi - kdo menja za en dan za mojega? :boobies:

aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper se je prejšni teden sukal nekaj okoli železarne kjer izdelujejo tudi železje ki sliši na ime XR1200

kot kaže bi rad prestopil med železarje (težkometalce) :-))

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper se je prejšni teden sukal nekaj okoli železarne kjer izdelujejo tudi železje ki sliši na ime XR1200

kot kaže bi rad prestopil med železarje (težkometalce) :-))

:kva2: a bo dokupu še en cilinder :kva2: Ampak pustmo to :yea2: je tema za kje drugje.

Bistveno je, da se vrti in premika :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz sem vesel zate!

Lepo je videti srečnega človega v poplavi tečnob!

Srečno še naprej :yea1:

To pa več ali manj vedno, sploh pa, če sedim na svoji mašinci :yea1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem bil na testni vožnji in moram priznati da me je XR zelo, zelo prijetno presenetil! Povsem spodoben naked, ki je uporaben za vsakdan, nekje kot Monster. Vsekakor daleč od kupa železja :) Teža nekako kar skopni in polaga se povsem dovolj za hitro vožnjo. Ne super-športno, ampak dovolj hitro, da je zabavno. Do 4000 trese kot pravi HD, nad 4 je miren kot da je na elektriko in bi lahko tako potoval cel dan. Za menjalnik je potrebno biti odločen in ko naredi "klank" imaš dober občutek, da je mehanika opravila svoje. Zavore so moderne, šasija se ne zvija in omogoča popravke tudi sredi ovinka brez večje drame. Za dvoje bo potrebno nadgraditi sedež, ker ima nesrečno predeljen s plastiko zadka, Corbin pa ima res grd model sedeža, ki zelo kvari estetiko. Zmotila sta me tudi plastična pokrovčka za olje in bencin, ki nimata kaj delati na Harleyu. Suma sumarum, je to verjetno eden tistih motorjev, ki bo z leti dobival na patini in obdržal svoj mladostni šarm.

Kot pišejo lastniki na forumu XR1200, pa niso ravno priljubljeni med lastniki Harleyev, več laskavih pohval dobijo od voznikov plastičnih rižot ;)

p.s.: par slikic je v mojem forumskem albumu, ki jih ne znam postat v samo temo.

Popravljeno . Popravil suntrace14
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem bil na testni vožnji in moram priznati da me je XR zelo, zelo prijetno presenetil! Povsem spodoben naked, ki je uporaben za vsakdan, nekje kot Monster. Vsekakor daleč od kupa železja :) Teža nekako kar skopni in polaga se povsem dovolj za hitro vožnjo. Ne super-športno, ampak dovolj hitro, da je zabavno. Do 4000 trese kot pravi HD, nad 4 je miren kot da je na elektriko in bi lahko tako potoval cel dan. Za menjalnik je potrebno biti odločen in ko naredi "klank" imaš dober občutek, da je mehanika opravila svoje. Zavore so moderne, šasija se ne zvija in omogoča popravke tudi sredi ovinka brez večje drame. Za dvoje bo potrebno nadgraditi sedež, ker ima nesrečno predeljen s plastiko zadka, Corbin pa ima res grd model sedeža, ki zelo kvari estetiko. Zmotila sta me tudi plastična pokrovčka za olje in bencin, ki nimata kaj delati na Harleyu. Suma sumarum, je to verjetno eden tistih motorjev, ki bo z leti dobival na patini in obdržal svoj mladostni šarm.

Kot pišejo lastniki na forumu XR1200, pa niso ravno priljubljeni med lastniki Harleyev, več laskavih pohval dobijo od voznikov plastičnih rižot ;)

p.s.: par slikic je v mojem forumskem albumu, ki jih ne znam postat v samo temo.

Dobro povedano po lastni izkušnji.

Njihovega testnega je moja madam peljala samo do konca Jurmana. Se ustavila in sestopila. Nazaj do Legende pa jaz po Zaloški.

To definitivno ni motor zame !!!

Vozim pa H-D Dyna Street BOB-eka :D razlika je kot noč in dan. Ni tale Sportster zame vkup sešraufan. Pa tudi premalo sem se peljal, da bi lahko karkoli več rekel.

So pa Spotrster motorčki naših članov H.O.G. Lipa Chapter lepo malo predelani in tudi simpatični za vozit (ne XR 1200).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greeni točno tako Sportster je sicer HD ampak ko voziš 1500ccm modele je bistvena razlika med udobjem in voznimi lastnostmi.Na žalost pa ima večina izkušnje z Sportsterji in na tej osnovi imajo mnenje o vseh ostalih HD jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je še vedno sporster narejen predvsem za ženske

''Ta pravi det'' vozi velikega Harleya, a ne...? Priznam, novega 1200 še nisem poskusil peljati. Stari je bil pa res ženski motor. Nekam stiščan si gor. Ampak, vsakemu svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je še vedno sporster narejen predvsem za ženske

tak kot harli ima tudi bmw motorje za ženske; npr r1200gs je za ženske r1200gsa je pa za možakarje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mali 650 je ziher za ženske, me ne prepričaš, da ni tako. Ali pa za možakarja, ki se vozi sam. V dvoje s prtljago... ne vem če je ravno udobno. Možno pa je. :whistle:

Saj če pogledaš ameriški super oh in sploh avto -Corvetto, so drugi avti v večini primerov boljši. Ampak Corvetta je pa Corvetta... Ampak preko Mustanga ga pa ni. Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak kot harli ima tudi bmw motorje za ženske; npr r1200gs je za ženske r1200gsa je pa za možakarje :whistle:

Kaj čmo :D baje je moška vrsta tud za ženske narejena :xx: baje pa obratno tud drži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je še vedno sporster narejen predvsem za ženske

Ziher? Priporočam kakšno knjigo o zgodovini HD.... To seksistično teorijo so razvili prepotentni HOGovci, ker jim Sportster sesuva podobo o nesramno dragih statusnih simbolih....čeprav velja za najboljši agregat, ki prihaja iz HD štale....

Vsak motor pod 2000 cc je itak za ženske, pravijo lastniki Triumpha Rocketa, torej, kupi si motor za prave machote ..... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mali 650 je ziher za ženske, me ne prepričaš, da ni tako. Ali pa za možakarja, ki se vozi sam. V dvoje s prtljago... ne vem če je ravno udobno. Možno pa je. :whistle:

Saj če pogledaš ameriški super oh in sploh avto -Corvetto, so drugi avti v večini primerov boljši. Ampak Corvetta je pa Corvetta... Ampak preko Mustanga ga pa ni. Amen.

No ja :whistle: vsak dan se lahko vozim z 284 konjiči serijsko + ene par še gor zarad rahle predelave :))) razen kojnov so to vse ene velike "DRVARNICE" !!!

Navorček, 2 cilindra, odprti rori, pa gremo .... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!