Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

nekaj osebkov kateri kar nekaj km naredimo z HD ji se vsako sredo dobimo pri Vaških bojsih izvoz AC Domžale potem takoj levo si dobrodošel

Jama 1100, hvala za povabilo.

Z veseljem se bom oglasil kakšno sredo, da kakšno rečemo in tudi za rundo bom dal z veseljem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jama 1100, hvala za povabilo.

Z veseljem se bom oglasil kakšno sredo, da kakšno rečemo in tudi za rundo bom dal z veseljem!

Že dolgo me ni blo tam :) žal si ne vzamem cajta :D

Kar se pa Dyne tiče sem pa čist zadovoljen, če so ti taki motorji všeč :naughty:

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo me ni blo tam :) žal si ne vzamem cajta :D

Kar se pa Dyne tiče sem pa čist zadovoljen, če so ti taki motorji všeč :naughty:

Greeny, hvala tudi tebi!

Ne vem kaj mi je, ampak priznam, da so mi všeč :rolleyes: .

Itak, pa sem bil vedno rahlo nekompatibilen z razmišljanjem širših mas, bom pa še tle v temo brcnu :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo me ni blo tam :) žal si ne vzamem cajta :D

Kar se pa Dyne tiče sem pa čist zadovoljen, če so ti taki motorji všeč :naughty:

Welcome to the club ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greeny, hvala tudi tebi!

Ne vem kaj mi je, ampak priznam, da so mi všeč :rolleyes: .

Itak, pa sem bil vedno rahlo nekompatibilen z razmišljanjem širših mas, bom pa še tle v temo brcnu :slap: .

Nimaš kam v temo brcat :D je pa na žalost tako, da je lažje testirat Harleya v Avstriji kot pa pri nas :(

Razmišlamo pa vsak po svoje in vozimo vsak svoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa na žalost tako, da je lažje testirat Harleya v Avstriji kot pa pri nas :(

.. in kakor izgleda bo tudi pri nas to še veliko težje kot do sedaj :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj???

Ne vem kaj se dogaja na Novi motolegendi ampak ne moreš več naročiti niti motorja niti rezervnih delov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj se dogaja na Novi motolegendi ampak ne moreš več naročiti niti motorja niti rezervnih delov ...

že najmanj eno leto se govori, da jih class (lastnik) prodaja in da jih bodo zaprli. no če ne sprejemajo naročil bi znalo it v tej smeri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že najmanj eno leto se govori, da jih class (lastnik) prodaja in da jih bodo zaprli. no če ne sprejemajo naročil bi znalo it v tej smeri....

Prej ali slej se bo to zgodilo z večino zastopnikov. Smo premajhen trg in če zastopnik ne prevzame trg držav ex Juge, ga bo prevzel nekdo iz Dunaja, Zagreba ali Pešte. Big fish eat small fish. Tako je to v kapitalizmu. :naughty:

Nam ostaja romantika. Baje bo lep vikend:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zgodba o preseravanju, velikih salonih, nešteto prodajalcih itd. trgovci in uvozniki lahko preživijo če dosti sami delajo, nimajo presežka zaposlenih, se trudijo in predvsem TRDO delajo brez iluzij da bodo bogati od tega posla.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zgodba o preseravanju, velikih salonih, nešteto prodajalcih itd. trgovci in uvozniki lahko preživijo če dosti sami delajo, nimajo presežka zaposlenih, se trudijo in predvsem TRDO delajo brez iluzij da bodo bogati od tega posla.

ja, slo je majhn, in zayeban trg, še posebej če ti elitne blagovne znamke zmedejo kompas, in pozabiš da je dnar treba služit.

Škoda de bomo spet brez dilerja za ducati in HD, ne me narobe zastopt, nisem potencialen kupec teh znam, ka-li njihovega novega motorja, se mi pa zdi, da je dostojno, in pošteno, da lahk kupiš motor v materinem jeziku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v Hoferju, Lidlu, Sparu, H&Mu, Zari kupijemo, beremo in govorimo (zaenkrat, pa ne vedno :naughty: ) v materinem jeziku. Kdo je zastopnik za Volkswagena, Forda....? Po drugi strani, ni nujno da je domači lastnik, dober lastnik in prodajalec, kar velja tudi za tujce. Relativnost je zahebana, kapitalizem pa še bolj, vsekakor je ok če obvaladmo čimveč tujih jezikov, pa še ebay je ok. :whistle:

Ice, sorry za :topic::topic:

Sicer, res je noben ne kometira Blackline? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blackline?

Kaj pa vem, meni osebno so ti motorji bolj všeč, če imajo širšo zadnjo pnevmatiko (180 - 200).

Če bi bil pa bolj old-school izvedba potem pa ožje pnevmatike (130 - 140) čisto OK zgledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, slo je majhn, in zayeban trg, še posebej če ti elitne blagovne znamke zmedejo kompas, in pozabiš da je dnar treba služit.

Škoda de bomo spet brez dilerja za ducati in HD, ne me narobe zastopt, nisem potencialen kupec teh znam, ka-li njihovega novega motorja, se mi pa zdi, da je dostojno, in pošteno, da lahk kupiš motor v materinem jeziku :)

Cartma, kupil sem ga pred dvema letoma v legendi in ni bilo ne duha in ne sluha o navodilih v slovenščini ... izgovor je pa bil, da mora evropski uvoznik za to poskrbet.

Pa še kakšna cvetka se lahko najde na račun legende ..., ki je očitno na poti, da tudi legenda ne bo ostala ... žal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harley-Davidson Units 2010 2009 2008 2007 2006

Sportster 41,409 47,269 60,684 72,036 64,557

Custom 87,158 91,650 140,908 144,507 161,195

Touring 81,927 84,104 101,887 114,076 123,444

Total 210,494 223,023 303,479 330,619 349,196

USA 131,636 144,464 206,309 241,539 273,212

International 78,858 78,559 97,170 89,080 75,984

Total 210,494 223,023 303,479 330,619 349,196

Prodaja HD, sicer to velja za dostavo v trgovino, kar ne pomeni da so bili prodani. Lani je v ZDA 36 dealerjev zaprlo vrata. Letos pričakujejo še večje število..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi boš spet pravi frajer, če boš imel H-D-ja ... ker tole se je med šminkerji čisto preveč razpaslo ... :)

Dele tako ali tako kupujemo v tujini, motorje bomo pa potem takem še bolj. Žalostno, da ne moremo obdržat neke znamke na našem trgu. Sicer pa tudi matična firma vrši presing na svoje distributorje. Vse se vrti okoli denarja, ....

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh



Dele tako ali tako kupujemo v tujini, motorje bomo pa potem takem še bolj. Žalostno, da ne moremo obdržat neke znamke na našem trgu. Sicer pa tudi matična firma vrši presing na svoje distributorje. Vse se vrti okoli denarja, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dele tako ali tako kupujemo v tujini, motorje bomo pa potem takem še bolj. Žalostno, da ne moremo obdržat neke znamke na našem trgu. Sicer pa tudi matična firma vrši presing na svoje distributorje. Vse se vrti okoli denarja, ....

:hmm: je bila prej kura ali jajce? se slo zastopstvo sesuva ker se harleyaši oskrbujete iz tujine, ali se harlejaši oskrbujete iz tujine ker je zastopnik tako slab? vsekakor si sam navedel vzrok in posledico.

včeraj okrog 11.00 se je skoz Postojno zakotalilo cca 12 harlyev, lepo spucanih in bleščečih, nič bajkerskih, ampak zelo skrbno negovanih. lepo jih je blo slišat.

edit:

:oops: tole sem videl kaseneje.

Cartma, kupil sem ga pred dvema letoma v legendi in ni bilo ne duha in ne sluha o navodilih v slovenščini ... izgovor je pa bil, da mora evropski uvoznik za to poskrbet.

Pa še kakšna cvetka se lahko najde na račun legende ..., ki je očitno na poti, da tudi legenda ne bo ostala ... žal :)

očitno je legenda roža k je odcvetela po lastni krivdi.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan Urbančič mehanik pri "bivši" Motolegendi mi je omenil,da ima namesto regresa doma filtre itd. Torej kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan Urbančič mehanik pri "bivši" Motolegendi mi je omenil,da ima namesto regresa doma filtre itd. Torej kaj ?

A mi lahko pošlješ v PM kontakt, bi se še za kakšen servis zmenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!