Skoči na vsebino

Kako pa kaj izpiti?


Aleron

Priporočene objave

Da pa znaš temo odpret no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo, iskreno, od vseh izpitov in kolokvijev v zadnjih 2 tednih sem nardila 1 kolokvij z 10 ostalo pa vse padla ali odjavla vključno s tem ki bi ga morala ravno pisat :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spljoh ne, mi sploh ni problem povedat da študiram- na vse drugo sam za izpite ne !!

Ampak mam že pun kufer faxa, pol pa še tu gor... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa z izpiti že dolgo nimam več težav, razen z unim za avto pred kratkim :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da še jaz povem ane. Šel sem delat en kolokvij (je šlo kar v redu, ni še rezultatov), en izpit me pa še čaka čez dva dni :roll:

upajmo na najboljše :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa dipolomirala - iz padanja na izpitih. :roll: :oops: :lol:

A bi midve lahko imeli skupaj proslavo te diplome? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej pa ne se tuki od izpitov, ze tko se mi kr :shock: od izpitov.....komi cakam da jih bo konec.....sej tisti v junijskem roku bojo pa itak se slabsi ce bo sonce zuni( ampak vsaj z motorjem bom sel. :D )....

LP, Rock

P.S: Sovrazm faks kadar so izpiti, ce so predavanja je kr vredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, saj moj post je bil mišljen bolj kot vzpodbuda, saj piše: Še malo, pa bo konec! :D

Saj se meni tudi že :shock: od "učenja". Samo še nekaj me gor drži, več kot sedaj opravim, več časa bo junija za druge stvari :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

statika in se en v zacetku marca.trenutno se mi samo sanja koliko je 2+2...... :silly: :crazyeyes:

aja......tri pa naredil od novembra do zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od novembra do zdaj tri izpite......do konca še dva izpita......od tega nisem šel na noben izpit 2X :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He 8 izpitov narejenih v letu in pol čaka jih še pet! Začnem pa čez kako leto veliko prej se mi ne bo dalo! Bi šel rad vseeeno rad malo na predavanja! :?

Sicer pa moram na tem mestu pohvalit mojo deklico ki je vse izpite naredila praktično vse v prvo in redno in jo v nekaj mesecih čaka dipl. in upam da kasneje še kaj več! :D

mater da bi imel vsaj 10% njene zagnanosti pa volje do študiranja ne pa samo kako bomo plonkal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je od planiranih štirih izpitov ratal naredit celo dva - mam 'celo' 50% izkupiček. Mater sn dober.

Ja še bo treba mozgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi slabe vesti vzbujat :oops:

Mam že par dni po vsej pisalni mizi zapiske, sam se mi kr ne da sedet zraven :roll: Še dobro, da je zunaj skoz slabo vreme :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1 letnik še 4 izpite, nato pa končno v 2 letnik. Sovražim piflanje, nč logičnega na tem faksu. Sm mela sreco zadnjic, da je sneg padal in sm psla prepozno, tko da bo razpisan nov rok, za nas snezne zamudnike". Saj naucila se bom do takrat, upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa konc hecov!!hec :D :D Jst ga mam pa jutr ob pol desetih.Pisni del sem ze naredu s kolokvijim,zdej pa se ustno.Ce bo znesl bo to moj prvi izpit (OET1):D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu dragemu že kar lep čas samo še dva manjkata in diploma, pa nič dobro ne kaže. Moja letošnja zadnja faza motivacije: obljubila sem mu, da če ju naredi, vzamem kredit in naj začne izbirat med motori. Tečna sem bila tako že preveč, ker mi je pač škoda, da "stran vrže" vse ostale zaradi zadnjih dveh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!