Skoči na vsebino

Kako pa kaj izpiti?


Aleron

Priporočene objave

točno. nois tudi sam sem jo razumel, ampak da razbijem to drago monotonijo. za svoj izredni študij na .... nikoli nisem izračunal koliko me je stal, je bil pa drag. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, kar je izredno, je drago.

Izredno lepa ženska, izredno dober avto, izredno močan motor, pa izredni študij tudi :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpiti (okrog 40 izpitov) in dvakrat diploma...že zdavnaj za mano...pred leti...hvala Bogu...Na koncu ugotoviš, da razen malo boljših možnosti za službo nič ne profitiraš z diplomo...Če si bil pred leti pameten, si šel lepo po srednji šoli v službo, in imaš danes delovne izkušnje, že kar nekaj delovne dobe in še kaj prišparanega cvenka...itak ti pa na čelu ne piše, a maš diplomo ali je nimaš...važno je koliko si iznajdljiv in sposoben...

Se ne bi cisto strinjal s tabo.

En pogled (seveda moj, subjektiven, ker ga zivim):

seveda sam papir se ne prinese sposobnosti in iznajdljivosti, vsekakor pa lahko bistveno pripomore k boljsemu standardu zivljenja. Jaz sem recimo ze tekom studija delal, tako da sem imel dvoje: izobrazbo in denar (vec kot dovolj za studentska leta). Ko sem imel diplomo v zepu, se mi je recimo to takoj poznalo v xxx% (tromestna stevilka) povecanju prihodkov. Potem se je kmalu zatem znesek prihodkov povecal se za xxx%. In potem cez nekaj casa, se za nadaljnjih xx%. Danes, po 10 letih od zacetka studija, imam tako standard, za katerega sem si prizadeval. Brez diplome ga ne bi imel.

In jasno... brez iznajdljivosti in sposobnosti pa SPLOH ne... :wink:

Za vecino odgovornih delovnih mest je danes diploma nujno potrebna. Kmalu bo ze ta premalo. Vemo pa, da morajo biti odgovorna delovna mesta ustrezno financno stimulirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mogoče boljši standard za LJ in okolico, kjer so plače vse kaj drugega kot v koroški regiji, kjer crkujejo tovarne ena za drugo, gospodarstvo pa totalno na psu in se ljudje borimo za službe in preživetje. Tako da ti tu diploma nič ne pomaga kaj dosti. Ja, lahko greš delo iskat kam drugam, samo to je spet pogojeno s financami, ki jih moraš imeti če hočeš nekje na novo zaživeti.

Prednost in slabosti diplome je pač treba gledati z več plati (tudi regijsko)in ne samo z nekega ozkega zornega kota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bostov, se strinjam s tabo, da je potreben sirski zorni kot, ki se ga jaz osebno zavedam... sem pa napisal, da je bil moj pogled SUBJEKTIVEn... samo moj zorni kot... :wink:

Je pa res, da je zalostno, da regije niso usklajene na priblizno isto raven.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam moji Moniki ki je danes naredila zadnji ustni izpit! Smo ga že ustrezno proslavil! :D Najprej moj odhod na svobodo po 8 mescih nato pa :roll: ! Upam da bomo poleti tud diplomo na podoben način proslavil! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem čestitkam Moniki za uspešen zaključek izpitov !!!

Men pa še manjka 9 komadov do konca.................

Glih prejšn tedn sm dobil 1 (ja res cvek). mi je dal profesor VUK :roll: :roll: .

Tko d zdej mal študiram kdaj bi šou spet mal napisat - mogoče za dve ??!!!!

ampak upam da ga bom v prihajajočih mesecih presenetil s svojim znanjem in da ga "odpišem"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih prejšn tedn sm dobil 1 (ja res cvek). mi je dal profesor VUK :roll: :roll: .

a profesor Vuk sploh pozna višjo oceno od 1... :roll: :wink:

ker men še tut ni uspel nardit :roll: :wink: :cry: :oops:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih prejšn tedn sm dobil 1 (ja res cvek). mi je dal profesor VUK :roll: :roll: .

a profesor Vuk sploh pozna višjo oceno od 1... :roll: :wink:

ker men še tut ni uspel nardit :roll: :wink: :cry: :oops:

dr.looney :twisted:

seveda pozna - ta prvega sem naredu z 9 !!!! :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brko.......kje si se zgubil? Dolgo te ni bilo.

Khmmmmm, k temi......... Naslednji izpit ni tako hud.......samo 380 strani :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni mesec sem pisal izpit iz Projektnega Managementa na ekonomsek faksu v MB, ker sem pa strojnik smeri mehatronika smo dobili taizpit skupja z GING programom, Napisal sem mu 8.5 strani 2 celi poli in tretjo sem začel. Pa na koncu sem dobil smao 5 oceno, kar te tako razpizdi, da ..... Tako mi preostane samo, da sedaj grem ponovno pisat ta predmet, ker stari hoče, da mu direktno in točno tako kot je napisano v knjigi napišeš, čemur pa bo sedaj še dodal mojo definicojo.

TEORIJA brez PRAKSE = VOZ brez AKSE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari čestitam! :wink:  

jest se pa glih začenam učit za en izpit, k ga mam konc mesca :x

Bolje pozno kot nikoli!!!!Sej bo kmal konc k februar res ni dolg ane??!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni mesec sem pisal izpit iz Projektnega Managementa na ekonomsek faksu v MB, ker sem pa strojnik smeri mehatronika smo dobili taizpit skupja z GING programom, Napisal sem mu 8.5 strani 2 celi poli in tretjo sem začel. Pa na koncu sem dobil smao 5 oceno, kar te tako razpizdi, da ..... Tako mi preostane samo, da sedaj grem ponovno pisat ta predmet, ker stari hoče, da mu direktno in točno tako kot je napisano v knjigi napišeš, čemur pa bo sedaj še dodal mojo definicojo.

TEORIJA brez PRAKSE = VOZ brez AKSE

A to še vedno predava Hauc?!? Ker stari je res zatežen u 3PM. Veljajo samo definicije iz knjige in to citati. Ti ne preostane drugega kot da vse skupaj prepišeš.

Mi smo zaradi njega dali pritožbo in je bila uspešna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdej se bom odrekla motorju oz. mal manj se bom furala z njim, za dobo 3 mesecov, k mam te smotane izpite. :evil: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaah... 14. decembra skinu zadnji izpit (obligacije)... 4 dni tekočih substanc...

prav paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjega z 10 (piflarka)  :roll:  8)

Z jezika si mi vzela!!!! :D :lol: :P Bravo!!!Se splača bit piflar ane???

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!