Skoči na vsebino

Kako pa kaj izpiti?


Aleron

Priporočene objave

enega piflerja se nisem srecal,ki bi v realnem zivljenu enako blestel,kot v soli/na faksu.samo misel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enega piflerja se nisem srecal,ki bi v realnem zivljenu enako blestel,kot v soli/na faksu.samo misel.

ČISTA RESNICA :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale: Dobra novica Hauc je močno zbolel, živčno, tako da ne vem kako bo sedaj za opravlajti izpite pri njem.

Včeraj sem pa vpisal prvi izpit v tem šolskem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli, ga ne bom pozabla :arrow: Hauca, ko je sošolca vrgel zaradi ene same besede, ki ni bila identična tisti v njegovi knjigi. Za kozlat! Živčno je zbolele, ker dela tudi na EPF-u. Zadnje čase tam vsi nekaj živčno zbolevajo oz. samo zbolevajo!

Čestitke za izpit! Še jih bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se bom odrekla motorju oz. mal manj se bom furala z njim, za dobo 3 mesecov, k mam te smotane izpite. :evil: :cry:

A ti lahko motorcek v svojo garazo spravim, za cas, ko bos studirala :oops: :lol: :D

Pa cist ko mimo grede, pri izpitih brojim sitno 004. Se ze vidi luc na koncu tunela 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ko je ravno tale tema odprta, naj vam povem, da sem pred nekaj dnevi izvedel, da sem naredil še zadnji izpit. Za tiste ki ne veste kaj sem študiral: Ekonomija v Ljubljani, smer računovodstvo in revizija. Ja mogoče bom pa nekoč še revizor, čeprav sem se na to smer vpisal, ker smo imeli na maturi (esej iz materinščine) tudi Revizorja. Ah ja, das war die Zeite...

Ja, zdaj me čaka še diploma in nekaj formalnosti, pa bo faks pod streho.

Po diplomi pa me čakajo pomembne odločitve v zvezi z mojo prihodnostjo...

Mater mi je tale izobraževalni proces hitro minil, kot bi mignil. Upam da bom še kdaj lahko kakšne afne guncal. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se bom odrekla motorju oz. mal manj se bom furala z njim, za dobo 3 mesecov, k mam te smotane izpite. :evil: :cry:

A ti lahko motorcek v svojo garazo spravim, za cas, ko bos studirala :oops: :lol: :D

Pa cist ko mimo grede, pri izpitih brojim sitno 004. Se ze vidi luc na koncu tunela 8)

Bi se dalo kej zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo peroča tema:

Kako opravlajti izpit, če profesor ni nič predaval.

Ena mesec ga išče celi letnik študentov kot noreci, predstavnik smeri mu pošlje priporočeno pismo, čeprav prof. predava računalništvo, nima svojega računalnika v kabinetu in ne bere E-Mailov. Ga nekako serečamo in nam reče, naj gremo k asistentu, tam oddamo indeks in čakamo na podpise in vpisam opravljen izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en izpit..... Do jeseni mora bit diploma pod streho.

Ah ja, das war die Zeite...

.....nemščine se nisi ravno najbolje naučil :roll:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
8 izpitkov v 8 mesecih, vse v prvo. Treba nardit še dva pol pa počitnce.

Kam pa hodiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo imeli kolokvoj, knjiga je debela 600 str. imeli smo za predelati 350 str. Izpit je strokovni za štromarje, ker pa študiram mehatroniko in sem strojnik, ni ta izpit glih zame. Sem pa prvi nehal pisati (vsi so mislili da sem piflar), ker sem vedno bil na predavanjih in samo 3× na hitro prelistal in prva poglavja oz. odstavke samo pregledal. Upam na dobro oceno, ker strojniki vedno zelo presenetimo prof. na štromu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V ponedeljek me čaka še zadnji izpit v tem študijskem letu. Potem pa do oktobra, novembra nč. :)

Super!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teorija trga in cen (še mi manjka iz 3. letnika) 2X uspešno odjavil, 2. in 4. me čakata še komuniciranje v marketingu in pravni vidiki v marketingu pol pa DOPUST neglede na rezultate - DOSTI MAM VSEGA!!!!! :angry: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor koli je ze slisal za Puckota ve, kako se clovek pocuti, ce naredi Analizo in nacrtovanje poslovanja :P :D

Moja glava je sicer zdele velika kot balon in tud pogled je mal zamegljen :blink: ampak, stvar je pa vseeno za mano.

Brojim sitno 001 (fakulteta spljoh :rolleyes: :P :P )

Aja, pa kr 9 mi je prtisnu. Ce bi vedu, da bom na koncu postal cisto pravi piflar, bi se pa ze mal prej kej potrudu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!